Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Canon 300D == "Digital Rebel"

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Fotografija
View previous topic :: View next topic  
Author Message
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 07.08.2004 18:15    Post subject: Canon 300D == "Digital Rebel" Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jel bi mi mogao netko reci da li su ova dva modela potpuno identicna, naime imati cu uskoro dovoljno para na Amazon.com-u (GC) da ubodem ovaj DigitalRebel (vec sam to planirao) no u zadnje vrijeme me muci da li je to onaj 300D zapravo (koji bi htio kupiti)?

link na Canon300D
ink na Amazon (DigitalRebel)

Jel moze neki review od vlasnika bilo kojeg (vjerojatno 300D), na netu pise da je full dobar (I've done some research) ali htio bih da mi netko ovo malo potkrijepi Smile

thanx all
Back to top
View user's profile Send private message
orange



Joined: 21 Sep 2003
Posts: 622
Location: ST

PostPosted: 07.08.2004 19:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

to su identicni modeli, samo sta je naziv u US Digital rebel, a izvan(kod nas+ostatak svijeta) je 300D ili Kiss Digital

_________________
pwned!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 07.08.2004 21:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

To sam i mislio ali nisam bio siguran, e sad incompatibility questions:

-kaj cu s chargerom?
-jel ima gdje za kupit 220 u 110?
-kako stoje ovakve stvari sa garancijom (oce mi nasi to preuzet ili bi morao slat)?
Back to top
View user's profile Send private message
orange



Joined: 21 Sep 2003
Posts: 622
Location: ST

PostPosted: 07.08.2004 22:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jesi siguran da uopce mozes to narucit preko amazona?

_________________
pwned!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 07.08.2004 22:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ako si mislio da li sam previdio "Item can currently be shipped only in the US", nisam, imam kome poslati da posalje meni.

PS: Ne da mi se objasnjavati u detalje zasto preko amazona, nije zbog cijene vec zato sto imam brdo para na accountu Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 23.08.2004 20:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kodak-centar.hr pa ih nazoves i vidis koliko kosta punjac, ako americki ne sljaka...
e i na cijene koje su im na online cjeniku mozes racunati na minimalno deset posto popusta...uglavnom.

zainteresiran mozda za polovni 1ds, skoro pa nista koristen? ili d30 sa blicom, 28-200 objektivom, 1gb karticom i bat. gripom Smile)

G.
Back to top
View user's profile Send private message
dinko



Joined: 24 Aug 2004
Posts: 21
Location: zagreb

PostPosted: 26.08.2004 10:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

imam 300d vec nekoliko mjeseci i prezadovoljan sam.
ako zelis vidjeti testove i usporedbe zbog kojih sam ga ja kupio
odi na www.dpreview.com.

glasi za najbolji proizvod prosle godine sto se tice odnosa kvalitete i cijene.

_________________
dinko
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Fotografija All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group