Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
tko vam je host?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Phiber



Joined: 18 Apr 2004
Posts: 319
Location: Čakovec, Kroejša

PostPosted: 14.08.2004 19:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

reboot port:
neki dedicated server provideri stavljaju jednu kartusu Smile u server koja radi neovisno o stanju servisa (apache, mysql, ssh....) na tom serveru. omogucuje rebootanje, prikazuje temperaturu + gro drugih informacija.
pristup njoj imaju samo vlasnici dedicated servera.
znaci, fort nema. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
(sorry, morao sam)

_________________
- Xatrix Security news portal -- redizajn napravljen, al radim css Smile
- - TIP / Rapid IT : web design & hosting -- za ovog ne, taj je u ladici Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 14.08.2004 19:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fajber ima he-man igracku koja ima dva maca i suriken! Very Happy
kak je ovo meni smjesno phiber Smile
mislim, znas dosta toga i sve plus malo se reklamiras (sto je normalno) ali nekad imas takve provale (poput ove) da me natjeras da se upisam od smjeha :>

mislim da ne treba lokat topik, nije bilo nekih tezih uvreda (jos).
Back to top
View user's profile Send private message
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 14.08.2004 19:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

phiber wrote:

2 fortius: objasnim ti sto je reboot port?

e gle... phiber nemojmo se pravit pametni..

oces da ja tebi objasnim sto je mtex layering ?

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 14.08.2004 19:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e, umjesto da se prepucavate svojom pameti, iskoristite ju u neke druge svrhe...

... eto vam ideje: napravite neki dictionary termina Very Happy

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 14.08.2004 19:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

edgar wrote:

e gle... phiber nemojmo se pravit pametni..

oces da ja tebi objasnim sto je mtex layering ?

aj i ti objasni svima Very Happy

noEODnoEOD Smile

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
orange



Joined: 21 Sep 2003
Posts: 622
Location: ST

PostPosted: 14.08.2004 19:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

edgar wrote:
phiber wrote:

2 fortius: objasnim ti sto je reboot port?

e gle... phiber nemojmo se pravit pametni..

oces da ja tebi objasnim sto je mtex layering ?



edgar wrote:

e gle... phiber nemojmo se pravit pametni..

ovo si ti reka, right? Smile)))

_________________
pwned!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Phiber



Joined: 18 Apr 2004
Posts: 319
Location: Čakovec, Kroejša

PostPosted: 14.08.2004 19:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

guglaj: "reboot port" demo
mozda i nadjes demo.

2 edgar: nikad cuo, ne zanima me.

anyways, odustajem od ovog threada.
ocito je da ce biti lincha ako se nastavi.

_________________
- Xatrix Security news portal -- redizajn napravljen, al radim css Smile
- - TIP / Rapid IT : web design & hosting -- za ovog ne, taj je u ladici Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 14.08.2004 19:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Someone please lock this thread. Thank you
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 14.08.2004 20:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

FLEJM ON

(btw: to je iz neke igre)
Back to top
View user's profile Send private message
tWenty



Joined: 01 Dec 2003
Posts: 465
Location: Varaždin

PostPosted: 14.08.2004 20:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovo je takav lol
Ocete vam ja objasnim sta je to Sharafenciger? Ne ne sry, ja znam jos nesta a ti neznas... WOW!!!111

ajde daj, ne razumijem cemu ovdje toliko pametovanja. Ja kod svojih hostinga nisam imao nikakve probleme, unatoc tome sto fort nezna sto je taj reboot 'whatever' port.

_________________
Prije sam bio umišljen, sad sam Savršen
DVA10
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ante



Joined: 09 Oct 2003
Posts: 255
Location: st

PostPosted: 14.08.2004 21:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mene kao fortova klijenta apsolutno ne zanima koliko on kao on zna. Kad mi stranice ne radi, tj. kada oni imaju neke probleme, ja očekujem da se to riješi. E sada, dali će to riješiti Fort, tip2 ili tip3 meni nije od nikakve važnosti. Prema tome, potpuno je glupo raspravljati u stilu: `moj je hosting bolji jer ja znam više od tebe`. To je već `moj je tata jači od tvoga.` Bez uvrede. Nije mi bila namjera uvrijediti nikoga.

edited: E fackin bb_code Smile))
Back to top
View user's profile Send private message
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 14.08.2004 21:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A da PRESTANETE?!

END OF TOPIC? Smile

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 14.08.2004 22:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ajde Fort zgazi ga imas 4.38 puta vise postova od njega!

Ali ima Fiber 3,5 godine vise iskustva od ovoga...


Tough call Very Happy

aahhhh... kak je dobro podjebavat ljude Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 14.08.2004 23:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bog wrote:
ponizni ce uzivati u kraljevstvu nebeskom


maxy wrote:
ponizni i pristojni ce dobiti klijente


Quote:
Mene kao fortova klijenta apsolutno ne zanima koliko on kao on zna. Kad mi stranice ne radi, tj. kada oni imaju neke probleme, ja očekujem da se to riješi.


true. inace phiber, imas problemcek u pristupu. kao sto sam ti rekao, znas dosta stvari ali moras poradit na izrazavanju jer te valjda krivo shvacam(o).
ljepo je kada netko doista ZNA o nekom podrucju, ali lose je kad ta osoba ismijava nekog tko ne zna i kad pokazuje na agresivan nacin koliko zna.
ja nikad nisam na ovom forumu nekoga ismijavao jer nije znao kako napraviti neku stvarcicu u php-u jer i sam konstantno ucim i sam sam bio u situaciji da jednostavno nemam pojma o nekim stvarima. zamisli kako je to kada ti se netko smije jer ne znas o nekom podrucju dovoljno - i sada to procita desetak ljudi i sto da misle o tebi? mislit ce "pa sto ako ja imam problem i pitam ga nesto, hoce i mene onako ismijat?".

meni nije do izrugivanja nekog na ovom communityu, mislim da je podosta ozbiljan i da nije za ovakva djecacka prepucavanja i bezvezni flejm.
djeli znanje, savjetuj, pomazi pa ce te netko vidit i reci ce "gle, ovaj decko je fin i pristojan a fakat jako puno zna. idem kod njega uzet hosting, mislim da necu pozalit".
pliz phiber, nemoj ovaj moj post shvatiti kao napad ili nesto lose - samo ti kazem da malo razmislis prije nego nesto postas. moze biti da si ti napisao nesto kao salu (ja sam shvatio ovaj reboot port kao shalu) ali to se moze shvatiti na los nacin (kao sto i je).

tenkju end gud najt
Back to top
View user's profile Send private message
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 14.08.2004 23:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja sam siguran da se Phiber samo krivo izrazio.
Htio je pokazati da zna i naučiti nešto fortiusa (s pretpostavkom da on to ne zna i želi naučiti) ali je to ispalo prilično loše.

Mora promijenit pristup malo, ali mislim da nema potreba za ovakvim napadima i flejmom je to u najmanju ruku izgleda djetinjasto.

Imao sam prilike upoznat prave idiote i bahate budale, a Phiber mi se ne čini takvim.

Bilo bi zaista lijepo da se svi sad ostave toga, smire i da sve bude ok. Može?

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
tWenty



Joined: 01 Dec 2003
Posts: 465
Location: Varaždin

PostPosted: 15.08.2004 00:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

word maxy
krivo si se izrazio fajber, hm ali kad si reko yebes hostera koji nezna sta je reboot port mi se to cinilo nekak pre direktno.. i onda kad si ponovio eh...

ajmo eod, svi subotom na ispovijed i stvar rijesena Very Happy

_________________
Prije sam bio umišljen, sad sam Savršen
DVA10
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackshtef
mi3.crew


Joined: 14 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 15.08.2004 01:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

s čim se vi zamarate u subotu navečer Smile

BTW: da ne bi vi mislili kako sam ja isti kao vi, znači, da subotom blejim pred mi3jem, moram va reći da me nema u petak, subotu i nedjelju, bit ću daleko od kompjutera... What's Your Flava?

možda se javim, ima jedan komp ipak, sad se sjetih...
zanemarite ovaj post, totalno je offtopic, ali hoću da se više maknemo od tog hostinga Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 15.08.2004 20:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maxy wrote:
ljepo je kada netko doista ZNA o nekom podrucju, ali lose je kad ta osoba ismijava nekog tko ne zna i kad pokazuje na agresivan nacin koliko zna.

to se naziva oholost.

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 16.08.2004 13:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

/me malo kasnije uljecem Very Happy
ja sa ko FDHosta, zadovoljan i to je to.. Very Happy
nadam se da ce se fort uspijeti probiti big timez.. Twisted Evil

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
gggg



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 21
Location: Zagreb

PostPosted: 16.08.2004 18:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A šta ste svi jadnog phibera napali.. Malo je sarkastično podjebavao i tko nije skužio ne mora se palit ko hepo kocka Smile
Ionako još uvijek ima dovoljno prostora da svi ispune svoje ambicije u otvaranju hosting firmi, tek za 2-3 godine će se vidjeti tko će preživjeti pa će onda i pričati i uz pivo se sjećati ovih raspava Smile

_________________
Jebo signature...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 16.08.2004 18:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

heheheeh ggg Smile

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 16.08.2004 21:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gggg wrote:
tko nije skužio ne mora se palit ko hepo kocka Smile


haha jebote di si se njih sjetio Wink

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 16.08.2004 21:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
tko vam je host


plus.hr, massive respecta!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 17.08.2004 19:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@godot: mi3 je hostan na burzinim dedicated serverima tamo na onom chevapovom whois-u Smile. Ako trebas jos detaljnije, morat ces sacekat da se Njava ili Zyt vrate sa godisnjeg pa ce ti oni dat detalje.

@blackstef: A da ti sponzor jos i puni sadrzaj, radi dizajn, programira i odrzava? Mislim, naravno, samo u slucaju da ti je dao recimo 50mb a ne recimo 2gb... onda ces ti bit fer pa radit to sam. Super ti je logika... Applause Idea

@phiber: Imas opomenu. Napravi ovo jos jednom i uzet cu ti lizalicu pa placi u mejl kolko te volja. Ovakve debilne izljeve mozes postat na hrvatske www njuz grupe, ali ovdje neces.

Tema ovog topica je ovo:
Quote:
alzo, zanima me firma kod koje ste kupili paket, ne ono kad vam frend hosta stranice...
cisto si razmisljam da i nije toliko skupo, pa mozda nesto i odlucim...


Ako te netko od tvojih klijenata, hostera ili kako vec zeli preporucit - preporucit ce te ako misle da trebaju. "Hvalite me usta moja" ti je super moto Rolling Eyes. Isao si debilanama thrashat Fortiusa i izazivat flejm da bi pokazao kako si ti sebi super, kako si si pametan i naj... drk.

Svi skupa ste presli u naporan offtopic ali tebe, na racun postova, smatram odgovornim za ovo.

Mozda ti i jesi super hoster (mene zaboli) ali ti stav i pristup smrde za popizdit. Ili ces to promjenit ili ces izletit. Nadam se da sam jasan, šećeru. Ako nisi siguran kako se treba ponasat, proguglaj, mozda nadjes negdje DEMO.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackshtef
mi3.crew


Joined: 14 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 17.08.2004 20:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

emptyhead wrote:
@blackstef: A da ti sponzor jos i puni sadrzaj, radi dizajn, programira i odrzava? Mislim, naravno, samo u slucaju da ti je dao recimo 50mb a ne recimo 2gb... onda ces ti bit fer pa radit to sam. Super ti je logika... Applause Idea


Khm, IIRC bilo je ovo:
maxy wrote:
mislim, ako te netko sponzorira hostingom znaci da ti daje odredjeni space na svom serveru itd itd a ti se moras pobrinut za domenu.


Na što sam ja odgovorio da to ne mora biti točno, znači, ne mora biti točno da ti host da je space, a ti da brineš o domeni. Ja sam rekao da meni plus.hr daje space i domenu, ništa više. Niti sam igdje napisao kako bi bilo dobro da mi hoster još nešto izdizajnira i isprogramira...ne znam otkud ti to...

A ti sad ako hoćeš - uzmi mi lizalicu, ali bih isto volio čut objašnjenje čemu to pretjerivanje
emptyhead wrote:
A da ti sponzor jos i puni sadrzaj, radi dizajn, programira i odrzava?

jer, IIRC & AFAIK, nisam to nigdje napisao... Idea
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group