Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
sitotisak
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> DTP i print dizajn
View previous topic :: View next topic  
Author Message
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 01.10.2003 14:52    Post subject: sitotisak Add user to your forum ignore list Reply with quote

jel postoji neki poseban postupak pripreme za sitotisak? dizajn je radjen u freehandu i ide na majce...pa ono ak ima neko ko ima iskustva s tim...bio bi zahvalan za tips&tricks

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
-juxa-



Joined: 20 Sep 2003
Posts: 70
Location: mrduša donja

PostPosted: 01.10.2003 14:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Što manje boja, najbolje je potpuno izbjegavati raster(jer ne ispada kvalitetno), a ostalu pripremu(od freehand fajla pa do otiska) u pravilu radi sama tiskara.

_________________
use the fork, because there is no spoon.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
beyondlight
Guest





PostPosted: 01.10.2003 22:59    Post subject: Reply with quote

kad se već spominje sitotisak... gdje se u Zg-u uopće može otisnut nešto na majicu. tipa - ja donesem sličicu i oni ju "priljepe"?
Back to top
pata



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 121

PostPosted: 01.10.2003 23:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ako hoces brzo i ne pre-jeftino, onda Print Studio, M-Ros, REM-B itd...(preslikaci, guma...)
Ako zelis jeftino, bilo koji sitotiskar ce biti dobar...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
beyondlight
Guest





PostPosted: 01.10.2003 23:34    Post subject: Reply with quote

bilo koji sitotiskar? ja ne znam nijednog... ok. znam jednog - znam onaj "kiosk" u Branimirovoj kraj kojeg se često provezem tramvajem al' mi baš ne ulijeva povjerenje. i daj definiraj "ne-pre-jeftino" jer nemam uopće predodžbu kolko bi koštao tisak na majicu dvajst kuna? dvajstpet? Laughing ja oću samo tekst na majicu.
Back to top
pata



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 121

PostPosted: 01.10.2003 23:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ako zelis samo text, onda Print Studio (matr ludu, mora ce mi platit rekalmu!!19
http://www.printstudio.hr/index.php

Najbolje je ako je jedna boja....nepitaj Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 01.10.2003 23:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Vjerojatno ce bit crna majica s bijelim textom "Death"? :))
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
hans
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 353
Location: ZG

PostPosted: 01.10.2003 23:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

print studijo saki. aj nou!23

_________________
U74 [novi samo što nije]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 01.10.2003 23:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hans wrote:
print studijo saki. aj nou!23


seres, imaju najpjesnickiju brosuru....King-Kong

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 02.10.2003 00:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jebate vas.
print studio ne radi tisak na majcu, samo digitalno vezanje!!!1

a nemrem jos nac neku firmu koji mi za 'relativno' male pare istiska na majcu i ima majce oma tamo a da je neka bolja.
etoga
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
beyondlight
Guest





PostPosted: 02.10.2003 00:15    Post subject: Reply with quote

emptyhead wrote:
Vjerojatno ce bit crna majica s bijelim textom "Death"?

eeeeee! toooooooo! baš to! Laughing

ma ne... mislila sam svoje tekstove na majicu, i onda lupit na leđa URL od sajta fkad napravim logo onda i logo afkors]. ok. zaj... oću lirikse na majicu. ništa više. bijeli simple txt na crnu majicu. ak' će bit više od 50kn onda ništ. [osim ak nema popusta na količinu...]
Back to top
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 02.10.2003 00:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mislim da ti nece radit CSS na majicama :)).
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 02.10.2003 00:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

50kn? pih :))
no-no

50kuna je jeftinara losa bijela majca. za crno kao joj moramo posebno printat ovo ono, najjeftinije je 90kn. tam u ilici ono pokraj onih kaj prodaju majce svakakve u prolazu. sa eminemom i christinom.. :))
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
pata



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 121

PostPosted: 02.10.2003 00:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
jebate vas.
print studio ne radi tisak na majcu, samo digitalno vezanje!!!1


Britney, o pardon Justine Twisted Evil , jos uvijek nemozes naci?!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 02.10.2003 00:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

normalno
kad gospodin-ja-znam-sve-o-printu-i-vozim-velki-auto mi nezna rec di ima :P
(a nema!!) :))
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 02.10.2003 00:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Blackduke, mislim da si pretjerao, ne budi bezobrazan. Pato je od danas pješke.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
spike



Joined: 15 Sep 2003
Posts: 44
Location: Zagreb

PostPosted: 02.10.2003 00:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ontopic: ak netko misli ić tiskat neš na majcu tam u onom prolazu u Ilici, nek potraži neko drugo mjesto.
Nedavno (godina? dvije?) sam išao neki yogotip stavit na bijelu maju, postupak traje 2 sata (da...dođi ti za pol sata / joj...pa nije ti još gotovo, odi popij pivu bude onda... / evo sad će sad će!), a sam je tisak tolike kvalitete da se nakon 2 pranja u Vašoj Preilici (tm) sav materijal kojim je tiskano - raspadne.

_________________
Oko za oko, jezik za zube
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 02.10.2003 10:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gamer je tiskao svoje majice tu -> www.bok.hr
Nisu u zagrebu, ali s covjekom se moze dogovoriti (buduci da se radilo o vecim kolicinama) da ih donese u zg... Bar smo se mi bili tak dogovorili... Oni imaju cak i majice mislim, ali mi smo majice kupili tu -> www.agramtekstil.hr jer nam ih je trebalo dosta, i tam su bile relativno jeftine, a kvalitetne (gramaza i ostalo)...

Glede kvalitete tiska, mi smo bili zadovoljni, oprao sam majicu vec nekoliko puta (izvrnutu naopacke) i tisak se drzi kvalitetnije nego neke druge majice koje imam doma...

Navodno postoji i u Mesnickoj ulici nekakva radnja koja printa na majice, al mislim da je to varijanta s peglom, i da nije neka sreca...

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
pata



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 121

PostPosted: 02.10.2003 12:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E, zaboravio sam tipa na kvatricu...ima radnju kod Taxi stajalista (na pol puta izmedju starog i novog placa), novi je, radi i preslikace, i tisak i vez...nama je radio kute za ZV i ispale su odlicno, a tip je bio jedno 30% jeftiniji...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 02.10.2003 15:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:
Gamer je tiskao svoje majice...


Gamer majicu imam, i slažem se da su fakat kvalitetne! Good job! Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 02.10.2003 15:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fortius wrote:
Gamer majicu imam, i slažem se da su fakat kvalitetne! Good job! Very Happy

Eto, happy customers speak for themselves Cool
Meni je jedino žao što nismo radili u raznim veličinima i modelima, ja bi si napravio neku siledžijku jebačku Twisted Evil

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 02.10.2003 16:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jab isto gejmer majcu!!! :))
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 02.10.2003 17:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

-Kolding, berislavićeva, za majce treba izbjegavat jer peglaju sliku na majcu i recimo da
je moja slikica otpala unutar 3 dana.. al gotovo je odma-dok si reko, socijalističkafederativnarepublikajugoslavija

- u mesničkoj sa ljeve strane iznad Samsonita ima shop i gotovo je day after , slična tehinika sa majcom A4 print mislim da je 70- 90 kuna

- al ono kaj fakat vrijedi je otić u maksimirsku preko puta Kraša, u dvorište pored Agronomskog faksa ima tiskarai dogovorit se sa ljudima da ti naprave majcu kakvu trebaš - e sad meni su radili po par somova majci tak da mislim da jenu nebu tiskali al
desetak komada bi prošlo - inače su jedni od pouzdanijih i poslovniji ..

-inače tam sam tiskao majce za DajmoDaČuju i meni su slike počele bljedit nakon godinu dana..rade i kape i sve ostalo..

-a ak vam je zagreb predaleko snadji se tu
http://www.hr/wwwhr/business/printing/index.en.html
http://bura3.iskon.hr/imenik/Pocetak/Poduzetnistvo_i_ekonomija/Tvrtke/Izdavastvo/Tiskare/
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 02.10.2003 17:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Kolding, berislavićeva

oni su meni rekli da kao, ne ispere se ak cvoknes na 40st, inace da. i nemaju majca vlastitih, odustali su od toga. kvarile se u skladistu...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 02.10.2003 17:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zytzagoo wrote:

Eto, happy customers speak for themselves Cool


True, true... Im more than satisfied! Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> DTP i print dizajn All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group