Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
ripali me :-(
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati
View previous topic :: View next topic  
Author Message
brkz



Joined: 22 Mar 2004
Posts: 14
Location: Rijeka

PostPosted: 15.08.2004 15:48    Post subject: ripali me :-( Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sta da radim? Naime, prije cca mjesec dana napravio sam prijedlog za tvrtku
Maxauto. Lik je na kraju odustao od posla, a sada je na njihovim stranicama
osvanula moja ripana verzija izradena od strane konkurentske tvrtke. Cak ni
dummy tekst nisu promjenili. Procjenite sami...

www.maxauto.hr

moja varijanta
www.dsnproject.hr/showcase/max-lista.jpg
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 15.08.2004 16:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hebem ti sunce,ovo je stvarno uzas...Pretp da nisi uzeo nikakav predujam tj da si radio na suho?Za ovo bih se dobro nabrusio,opremio kombinirkama i francuskim kljucevima i pravac kod njih,da vidimo cija majka crnu vunu prede....

ps.Lijepo si napravio layout Laughing

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 15.08.2004 16:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

uf grdo :)

nemas nikakav ugovor potpisan?
zaprijeti maxautu i webstudiju da ces ih tuzit, plus zivkat klijente i partnere i rec im sta rade, itd...

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
NoName



Joined: 11 Apr 2004
Posts: 113
Location: Počiva u miru. (1.5.2005.)

PostPosted: 15.08.2004 16:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da, gadno je to kad te netko pokrade, a ne mozes nista. fakat ne znam kaj bi ti rekla, jer nisam bila u takvoj situaciji, a i sto se takvih stvari tice, nekako mi se cini da kod nas ne mozes nis napravit u vezi toga. aL ti hocu rec da m ije tvoja ideja bolja. bolje izgleda tvoja ideja stranice nego sto trenutno izgleda.
Back to top
View user's profile Send private message
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 15.08.2004 17:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tvoj layout je puno bolji.
pif, ni ripati ne znaju..zato bih ih ja tužio..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 15.08.2004 17:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stvarno , ne znaju ni ripati
tvoj layout mi super
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 15.08.2004 17:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

u ovom slucaju mislim da se webstudio nasao na dvoizboru, odbiti ponudu maxauta da plagira site za neku siću ili da izgubi taj poslić. mislim da je odlucio napraviti rip, no da je bilo navedeno da ne bude identičan već da budu pokoje razlike, znaci da se samo 'ideja' uzme.
maxauto je mogao reci da je layaut napravio njegov sin te da nezna to slajsat, pa neka to oni naprave..

ako si od volje i takav karakter, odi jedan dan u webstudio i trazi nadleznog i reci da bi razgovarao o necemu, nemoj pricati sa dizajnerima i slicno, trazi bossa, i reci o cemu se radi, mozda mozete nesto rijesiti, ako nis drugo mozda ponudi posao Smile?

eto,, inače tvoj prijedlog mi je puno bolje realiziran nego sto su oni to napravili, vjerovatno se nisu usudili ici raditi tvoj, pretezak im je bio Smile

c
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
Outkast
Guest





PostPosted: 15.08.2004 18:52    Post subject: Reply with quote

tako ti i treba kada si debil
rekao sam ti 100000 za avanse i slicne fore i da ne radis prototip stranice ako ti ne plate nista a ti i dalje kreten, pa se pitaj zasto mi je muka sa tobom raditi a evo kazne ti stizu...
Back to top
brkz



Joined: 22 Mar 2004
Posts: 14
Location: Rijeka

PostPosted: 15.08.2004 18:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sad
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Outkast
Guest





PostPosted: 15.08.2004 19:11    Post subject: Reply with quote

Sada odi ljepo sa Fakzom na kavu i neka ti objasni kako ces se obracunati sa tim agresivcima i jednom poslusaj nekoga ako vec sam ne zelis razmisljati...
Back to top
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 15.08.2004 19:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fakz wrote:
Hebem ti sunce,ovo je stvarno uzas...Pretp da nisi uzeo nikakav predujam tj da si radio na suho?Za ovo bih se dobro nabrusio,opremio kombinirkama i francuskim kljucevima i pravac kod njih,da vidimo cija majka crnu vunu prede...

Ispravak, kombinirkama i letlampom Smile ako se netko sjeća od kud je to Very Happy

Fakat je bolji origigi, do something about it
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 15.08.2004 19:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

brkz wrote:
Sad

a gle.. look on the bright side, slijedeci put OPREZ i bolje ne davati nekakve screenove prije nego sto je posao ziher. jos bolja varijanta ti je uzeti kaparu od kojih 20% ili cak 50% ukupne cijene pa da vidis kako ce odustat, mo's mislit.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 15.08.2004 19:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne znam....bez 50% avansa ne diram ništa.
loše.

osobno bi im složio dovoljno problema da bi platili i dodatno....

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 15.08.2004 19:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
Ispravak, kombinirkama i letlampom Smile ako se netko sjeća od kud je to Very Happy


fale jos samo 2 narkica Very Happy

nasilje nista ne rjesava osim sto ti da unutarnji mir na tih par minuta kojih se jos duugo sjecas :>

btw. vidio sam na honda sajtu jednu svoju zamisao (honda sajt kojeg je ovaj web team whatever slagao) i _ljut_ sam.
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 15.08.2004 22:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maxy wrote:

fale jos samo 2 narkica Very Happy

Laughing
maxy wrote:

btw. vidio sam na honda sajtu jednu svoju zamisao (honda sajt kojeg je ovaj web team whatever slagao) i _ljut_ sam.

'cemo uljetit? Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 15.08.2004 22:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jese vidli kako su ovakva sranja sve cesca, kaj je najbolje u zadnje vrijeme ima tako besramnih slucajeva da se tome treba stati na kraj.

rejndzer SINteX Smile

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 16.08.2004 03:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tvoj je layout i opcenito web bolji..

ma gle.. u nas neces nista rijesit na lijepe.. odi tamo je*i im majku, porazbijaj ako treba, prijeti.. jer kod takvih idiota samo to pali... ako imaju obraza tako krasti, onda im lijepe rijeci ne znace nista.

netko je takodjer primjetio... jel ovo stvarno u zadnje vrijeme ovoliko ripova???

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
tWenty



Joined: 01 Dec 2003
Posts: 465
Location: Varaždin

PostPosted: 16.08.2004 04:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zalosno, jako zalosno.
Ne mozes pokazati sajt a da te ne ripa. Niti neki watermark nebi pomogo.
sajt ti je dobar, ako nista, makni slike Mechke i kad budes radio drugoj firmi sajt, onda lijepo sam pobacaj slike nutra neke Very HappyD

_________________
Prije sam bio umišljen, sad sam Savršen
DVA10
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
gablu



Joined: 22 Jan 2004
Posts: 41
Location: crikvenica : croatia

PostPosted: 16.08.2004 06:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tvoj je layout puno puno bolji i ljepsi.. ovo je k tome jos i los ripoff.

ali, nije bitno, znas ono - odes do salona maxauta, tamo ima raznih autica, dok nitko ne gleda (bude i koji auto parkiran vani), samo s kljucem potegnes jednu duuuuuuuuugacku crtu i dug izravnan? Laughing

_________________
no sigs for me. i'm designer. i'm good. so they say.
www.gablu.biz
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 16.08.2004 10:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eh a ako ga uhvate on naje*e a oni nista Smile lol

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 16.08.2004 10:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
'cemo uljetit? Very Happy


fali nam "slika" i palica Smile ali kad to nabavimo onda mozemo uljetit Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 16.08.2004 10:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

palica? ma tipkovnicom bi ga mlatio, a kablom od miša bi ga zadavio Smile ovo se čak i rimuje Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 16.08.2004 10:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E gle, ovo će završit kao rat dizajnerskih bandi. Svuda ripanje, osvete, krv, pucnjava, palež, razbijanje...

Uglavnom - kaos. Twisted Evil

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
pixelpusher



Joined: 12 Feb 2004
Posts: 123
Location: Rijeka

PostPosted: 16.08.2004 10:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Suosjecam s tobom. Ovako nesto mi se jos nije desilo.
A sta napraviti? Nemam pojma. Probaj hakirat sajt (ili nadji nekog tko bi to mogao napraviti) i stavi im gay stranicu.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
gablu



Joined: 22 Jan 2004
Posts: 41
Location: crikvenica : croatia

PostPosted: 16.08.2004 10:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma daj soferu autotroleja (petice) 100 kuna da malo "neopreznije" prodje ispred njihovog salona, cesto znaju neke autice (malo skuplje) ostavljat na tratoaru.. pa nek im scupa retrovizore i tako to Smile

_________________
no sigs for me. i'm designer. i'm good. so they say.
www.gablu.biz
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group