Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
ripali me :-(
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati
View previous topic :: View next topic  
Author Message
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 16.08.2004 10:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gablu wrote:
ma daj soferu autotroleja (petice) 100 kuna da malo "neopreznije" prodje ispred njihovog salona, cesto znaju neke autice (malo skuplje) ostavljat na tratoaru.. pa nek im scupa retrovizore i tako to Smile


Heheh.. ko u filmu Bad Boys 2 kad se ona ekipa slucajno zabije kombijem hitne u zgradu Twisted Evil Laughing

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 16.08.2004 10:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:
palica? ma tipkovnicom bi ga mlatio, a kablom od miša bi ga zadavio Smile ovo se čak i rimuje Smile


tipkovnica je premekana, a mis moze bit i bezicni tak da nist nes postic Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 16.08.2004 10:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jebiga, nemamo svi iskustva kao ti maxy Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 16.08.2004 11:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gablu wrote:
ma daj soferu autotroleja (petice) 100 kuna da malo "neopreznije" prodje ispred njihovog salona, cesto znaju neke autice (malo skuplje) ostavljat na tratoaru.. pa nek im scupa retrovizore i tako to Smile


Hahaha,sto je najgore ovo nije daleko od istine Wink))
Ako ne to,onda bi na Skurinju,u GP-u nasao sigurno nekog tko bi za 100 kn ucinio prilicnu stetu Smile

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
brkz



Joined: 22 Mar 2004
Posts: 14
Location: Rijeka

PostPosted: 16.08.2004 13:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pogledam danas mejl, kad ono odgovor "Web studia" - firma koja je napravila rip:

Poštovani,

žao nam je ako je došlo do nekog nesporazuma. Nije nam u interesu a nije niti naš način da uzimamo nečije radove. Naime gospodin iz maxauta nam je dao sliku željenog izgleda stranica gdje je izrazio želju da mu stranice tako slično izgledaju.
Dakle stranice koje smo napravili su napravljene u cijelosti kod nas sa kompletnim našim kodom pa ne smatramo da smo išta uzeli od ikoga, a za sve ostalo molimo Vas da se obratite naručitelju i da s njime razjasnite sve nejasnoće.

Sa poštovanjem.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 16.08.2004 13:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

brkz wrote:
Pogledam danas mejl, kad ono odgovor "Web studia" - firma koja je napravila rip:

Poštovani,

žao nam je ako je došlo do nekog nesporazuma. Nije nam u interesu a nije niti naš način da uzimamo nečije radove. Naime gospodin iz maxauta nam je dao sliku željenog izgleda stranica gdje je izrazio želju da mu stranice tako slično izgledaju.
Dakle stranice koje smo napravili su napravljene u cijelosti kod nas sa kompletnim našim kodom pa ne smatramo da smo išta uzeli od ikoga, a za sve ostalo molimo Vas da se obratite naručitelju i da s njime razjasnite sve nejasnoće.

Sa poštovanjem.


mos mislit!
Mr. Green

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
TreeZZ



Joined: 13 Feb 2004
Posts: 94
Location: Istra

PostPosted: 16.08.2004 14:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

brkz wrote:
Pogledam danas mejl, kad ono odgovor "Web studia" - firma koja je napravila rip:

Poštovani,

žao nam je ako je došlo do nekog nesporazuma. Nije nam u interesu a nije niti naš način da uzimamo nečije radove. Naime gospodin iz maxauta nam je dao sliku željenog izgleda stranica gdje je izrazio želju da mu stranice tako slično izgledaju.
Dakle stranice koje smo napravili su napravljene u cijelosti kod nas sa kompletnim našim kodom pa ne smatramo da smo išta uzeli od ikoga, a za sve ostalo molimo Vas da se obratite naručitelju i da s njime razjasnite sve nejasnoće.

Sa poštovanjem.

uf što smo službeni sada..a kad je trebalo ripat...nikom ništa...

_________________
axynet.org
one step closer to the end
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 16.08.2004 14:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

DA. DA. Evo.. to je to.
NEVJEROVATNO, jesi mu odgovorio da su pijavice?
Ku's ti on kaze da nisu ripnuli nista, te da je sve njihovo. Gdje im je samo dignitet autorskog stvaralastva?

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 16.08.2004 14:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gle, kao i u raytechovom slucaju, ti nemas sta kontaktirat s firmom koja je to napravila. Ti moras kontaktirat klijenta koj je tebi dao posao da napravis dizajn i po potrebi njemu jbt matr.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tWenty



Joined: 01 Dec 2003
Posts: 465
Location: Varaždin

PostPosted: 16.08.2004 14:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tak je, evo gablu ti daje 2 dobra savjeta kak to rijesit sa klijentom, na miran nacin Very Happy
Ako nista vise uleti onak sa ekipom u autu, zamotaj papir o ciglu na kojem pise prijetnja i onda baci u salon (koji je ko i svaki u staklu) i da vidis kak ce se stvar rijesit Very Happy

_________________
Prije sam bio umišljen, sad sam Savršen
DVA10
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 16.08.2004 15:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

2312 wrote:
Tak je, evo gablu ti daje 2 dobra savjeta kak to rijesit sa klijentom, na miran nacin Very Happy
Ako nista vise uleti onak sa ekipom u autu, zamotaj papir o ciglu na kojem pise prijetnja i onda baci u salon (koji je ko i svaki u staklu) i da vidis kak ce se stvar rijesit Very Happy


evo gle kako se ovdje svi slazu sa metodama a ja kad talijanima tako nesto savjetujem oni me ovako gledaju Shocked (oni bi sve spikom rjesavali).

moj moto: spusti se na njegov nivo, udari ga ciglom i vrati se natrag Laughing

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
brkz



Joined: 22 Mar 2004
Posts: 14
Location: Rijeka

PostPosted: 16.08.2004 16:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A pazi sada ovo Smile

Web studio kaze:
"Nebih se baš složio sa vašom tvrdnjom o tolikoj podudarnosti sa izgledmo koji smo dobili od gospodina Majora. Osim što se podudaraju u boji i dijlom u rasporedu linkova sa lijeve strane ne pudadaraju se u drugim stvarima i nemaju ništa neuobičajeno što nema još 10 takvih sličnih stranica na netu. Što se tiče uklanjanja stranica sa servera o tome će odlučiti gospodin Major te ako on odliči da se uklone mi ćemo ih ukloniti ukoliko on bude zahtjevao da dizajn stranica ostane onda će on ostati.
Izvolite se dogovoriti sa gospodinom Majorom oko svega."

A kontaktirali smo i g. Majora koji sam priznaje da je stranica rip nase varijante i da se o tome obracunamo s webstudiom. Pa tko tu koga sada hebe....????
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 16.08.2004 17:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kome ste radili dizajn?...websdtudiu ili maxautu?
ako je maxauto dao vaš dizajn bez plaćanja nekom drugim...vaš problem je s njima..kratko i jasno.

webstudio nije morao znati,a uostalom ih se i ne mora ticati od kuda maxautu predložak onoga šta hoće. da meni neko dođe i da mi neki predložak i kaže oću nešto ovakvo, ja bi reko "nema problema" i napravio...

daj se sami dogovorite kaj se dogodilo, ako ste dali MAXAUTU predložak, onda s njima i trebate raspravit. webstudio s tim nema veze....kaj oni znaju od kuda maxautu dizajn?????

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 16.08.2004 22:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:

Ispravak, kombinirkama i letlampom Smile ako se netko sjeća od kud je to Very Happy



Šljam ako se dobro sjećam...

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 16.08.2004 22:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Peewee wrote:
Sulien wrote:

Ispravak, kombinirkama i letlampom Smile ako se netko sjeća od kud je to Very Happy

Šljam ako se dobro sjećam...

'bemte u sljam!!!
TO je rekao Mr. Marsellus Wallace u Pulp Fictionu doode!
Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 16.08.2004 22:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma brijem da to i sljamu ima...

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 16.08.2004 23:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Peewee wrote:
ma brijem da to i sljamu ima...

..ma ja sam se samo salio dude. Wink

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 16.08.2004 23:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nema bada legendo.... Wink e trebam te nes za toxic lab...

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 16.08.2004 23:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kaj se cudis kaj te lik kikao,... pa nisi mu stavio da mu onako lijepo blinka "NOVO"
LOL Very Happy

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 17.08.2004 09:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gablu wrote:
ma daj soferu autotroleja (petice) 100 kuna da malo "neopreznije" prodje ispred njihovog salona, cesto znaju neke autice (malo skuplje) ostavljat na tratoaru.. pa nek im scupa retrovizore i tako to

ma to su sve manje vise bullcraps.. tj. tocno tako. probajte uzeti svjezu balegu i stavite preko noci na haubu od auta, ostavite da se lijepo nasafta i oko 6-7 ujutro kada udari jutarnje ljetno sunce ce se ta balega pocet grijat i .. a u jednu ruku talit. Kad tip dodje do haube i kad skine taj poo, skinut ce i dio farbe. Wink

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 17.08.2004 09:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja bi to i na zebri gazio, mamicu im........ Smile
Back to top
View user's profile Send private message
TreeZZ



Joined: 13 Feb 2004
Posts: 94
Location: Istra

PostPosted: 17.08.2004 14:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

silence wrote:
kome ste radili dizajn?...websdtudiu ili maxautu?
ako je maxauto dao vaš dizajn bez plaćanja nekom drugim...vaš problem je s njima..kratko i jasno.

webstudio nije morao znati,a uostalom ih se i ne mora ticati od kuda maxautu predložak onoga šta hoće. da meni neko dođe i da mi neki predložak i kaže oću nešto ovakvo, ja bi reko "nema problema" i napravio...

daj se sami dogovorite kaj se dogodilo, ako ste dali MAXAUTU predložak, onda s njima i trebate raspravit. webstudio s tim nema veze....kaj oni znaju od kuda maxautu dizajn?????


totaly agree with you.

_________________
axynet.org
one step closer to the end
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
gablu



Joined: 22 Jan 2004
Posts: 41
Location: crikvenica : croatia

PostPosted: 18.08.2004 15:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fakz wrote:


Hahaha,sto je najgore ovo nije daleko od istine Wink))
Ako ne to,onda bi na Skurinju,u GP-u nasao sigurno nekog tko bi za 100 kn ucinio prilicnu stetu Smile


ma sta u GPu trosit novce, kazi onim narkomanima iz parkica da tamo ima droge skrivene u salonu, nek malo potraze Laughing

_________________
no sigs for me. i'm designer. i'm good. so they say.
www.gablu.biz
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
MC_23



Joined: 17 Aug 2004
Posts: 36
Location: K-PAX

PostPosted: 18.08.2004 20:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

brkz wrote:
Pogledam danas mejl, kad ono odgovor "Web studia" - firma koja je napravila rip:

Poštovani,

žao nam je ako je došlo do nekog nesporazuma. Nije nam u interesu a nije niti naš način da uzimamo nečije radove. Naime gospodin iz maxauta nam je dao sliku željenog izgleda stranica gdje je izrazio želju da mu stranice tako slično izgledaju.
Dakle stranice koje smo napravili su napravljene u cijelosti kod nas sa kompletnim našim kodom pa ne smatramo da smo išta uzeli od ikoga, a za sve ostalo molimo Vas da se obratite naručitelju i da s njime razjasnite sve nejasnoće.

Sa poštovanjem.


uffff malo sam zakasnio al ovo je nisko ! LOW

_________________
Mess with the best ,die like the rest...
<a href="http://www.mcposeidon.com"><font color="blue">MC_Poseidon</font></a>
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
boombadill



Joined: 23 Aug 2004
Posts: 7
Location: Između neba i mora

PostPosted: 23.08.2004 14:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

brkz wrote:
Sta da radim? Naime, prije cca mjesec dana napravio sam prijedlog za tvrtku
Maxauto. Lik je na kraju odustao od posla, a sada je na njihovim stranicama
osvanula moja ripana verzija izradena od strane konkurentske tvrtke. Cak ni
dummy tekst nisu promjenili. Procjenite sami...

www.maxauto.hr

moja varijanta
www.dsnproject.hr/showcase/max-lista.jpg


Dragi Brkz, više je nego očito da nemaš pretjeranog iskustva u ovom poslu. Radio si posao bez ugovora, posao si izgubio i onda povrijeđenog ega tvrdiš da ti je čak i "Lorem Ipsum" pokraden !? Dummy tekst koji svi grafičari i web designeri upotrebljavaju !?

Što se tiče ripanja, najbliži istini bio je Silence, koji izgleda jedini na ovom topicu ima pojma kako je raditi ovaj posao u stvarnom svijetu. Iz pouzdanog i meni bliskog izvora znam da je jedini koji se može kriviti za ovaj problem naručitelj koji je u tvrtku "Webstudio" došao sa tvrdnjom da je layout napravio njegov prijatelj i da želi slično rješenje.

Držim da je tvoje rješenje kvalitetno, no i ono od Webstudia nije loše. Ne bih ga ocjenio ripoffom, ali je očito da se je autor "po službenoj dužnosti" inspirirao tvojim radom. Jedini očiti ripoff je bullet (plava strelica) koju sam već više tisuća puta viđao na webu i zapravo dokaz da autor nije pokušavao nekoga pokrasti. Ako je toliko truda uložio u cijeli grafički izgled, zar ne misliš da bi promijenio i taj bullet? A što se korištenih boja tiče, valjda ne misliš da u tvoje autorstvo spada i korištenje sive boje?

Obojica ste koristili fotografije za koje sam siguran da nemate autorska prava, pa pravna priča i priča o krađi ispada smiješna. Na nijednom ti sudu eventualna tužba ne bi prošla jer prvo, nemaš ugovor kao dokaz da je tvoje rješenje nastalo prije, a kao drugo tko je uopće dovoljno mjerodavan da procjeni što je i koliko je u ovom slučaju pokradeno i što je uistinu tvoje autorstvo, a što si ti sam prekopirao sa weba od nekog drugog, pa možeš biti sretan što je Maxauto, kako vidim odustao od tih stranica.

Viđao sam i očitijih i bezobraznijih ripoffa. Zakrpaj svoj ego, nauči lekciju za idući put i budi sretan što ti je na kraju to rješenje ostalo pa ga možeš ponuditi drugome.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 2 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group