Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
koju odjecu nosite?
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 19.08.2004 16:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jedino kod cega pazim na marku kad kupujem, to su shuze: converse/adidas/nike.
Od ostalog... uzmem si ono sta mi se svidja...

Iskreno, meni fashion bezveze...

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 19.08.2004 16:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sam da je ugodno ..
nike
nautica
oakley
ecko
roca ware
ble ...
Back to top
View user's profile Send private message
Iguana



Joined: 23 Sep 2003
Posts: 4
Location: Beograd

PostPosted: 19.08.2004 17:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e ovako

ja imam tri pravila

1. da ne robujem odeci, odnosno da me ne steze, zulja. Lepo je biti u trendu, imati neki stili ali ne treba njemu podrediti sve. Dakle ako se u necemu ne osecam opusteno, pozitivno, onda to i ne nosim

2. brandovi odece su super ali ne zelim da izgledam kao pokretni bilbord. Drugim rechima ne nosim majice, jakne, dukseve na kojima celom visinom ili shirinom pishe npr Tommy Hilfiger, Nike, Fila, Russell Athletics, Reebok. Ako hoce da ih reklamiram nek me plate, a ne ovako - ja njih placam da ih reklamiram. pa gde ima to.

A da ne govorim sto ne volim istaknute brendove jer ne zelim da izgledam kao snob koji se hvali kako ima para da priusti sebi originalnu, robu "sa markom". Nisam takva seljachina

Takodje kad vidim dresove, dodje mi da nabijem nogu u dupe toj osobi. Budi svoja lichnost a ne promoter ili slepi poklonik nekog sportiste koga boli ona stvar za tebe..

3. Da ne izgledam kao gej. Nemojte se smejati, ali u poslednje vreme muska "fensi, trendi" odeca je sva utegnuta, pripijena, maltene kao da su pravili stvari za anoreksichne manekenke.


Reperska, Skejterska odeca je super dakle ali bez upadljivih logoa, logotipova, brendova.
Mada volim ja, kada izadjem negde sa pripadnicama lepsheg pola, i da se sredim. Odelo i tako...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 19.08.2004 18:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ars wrote:
colin farrell mi se mrak oblači.. Exclamation
http://www.heute.t-online.de/ZDFheute/img/10/0,1369,2198890,00.jpg

malo si gay? Smile

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 19.08.2004 19:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja volim ostat vjeran nekim markama zbog kvalitete.. npr jedino najkice mi uvijek traju i ne pucaju... najk majice drže boju i izgledaju ko nove i 2 godine nakon kupnje, isto tako i levi's... za razliku od bennetona koji me razocarao...

od trenirki, adidas, diadora i umbro mi izgledaju fenomenalno i kvalitetne su pa sam siguran da se nece pokidat nakon odredenog vremena...

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
ante



Joined: 09 Oct 2003
Posts: 255
Location: st

PostPosted: 19.08.2004 19:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Marku gledam samo kod tenisica. Bilo kuda FILA svuda Very Happy A ne, zakon su mi. Kvaliteta. Izgled. I logotip. Smile
Back to top
View user's profile Send private message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 19.08.2004 19:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je prvi prioritet da je cisto....drugi da je ispeglano kod nas doma ne postoji, jer nitko ne pegla (usavrsili smo umijece vjesanja robe tako da se osusi skoro ko speglana...peglanje je gubitak vremena i dosadno je)....trece je da je udobno...

na marke ne gledam, tj. imam svasta iz svakakvih shopova, s markom i bez, kad kupujem kupujem samo kad mi se nesto jako svidi, porijeklo nebitno, a shoppinge robe mrzim, zato kupim odjedom puno stvari i iducih nekoliko mjeseci sam free....

jedino sto ciljano od marki odem kupiti su Energie hlace, najcesce muski kroj, jer su puno ljepse i udobnije, mozes ih oprati 5 milijuna puta i ostanu iste boje...izgleda da su i nepoderive :)

ima jos nesto sto utjece na moje oblacenje: ja nisam narasla od svoje 12. godine...dakle, imam nesto majica i iz tog razdoblja :) povremeno recikliram stare stvari i opet ih pocnem nositi taman budu opet in) ili ih prekrojim u nesto novo, iz zabave...
koznjake koje nosim su svi origigi iz 70-tih, naslijedjeni od stare i njenih frendica (mejngot, one su stvarno znale cuvati stvari), i obozavam ih (imam ih u raznim bojama)

tu i tamo si nesto sasijem pa nosim i to...

kraj: ne nosim crno (mozda 1 godisnje) i ne nosim bijelo (ni 1 godisnje) jer mi to jako dosadno i ne osjecam se dobro u tome (u crnom se osjecam ko popisan cvet)....uglavnom sam multicolor u jacim kontrastima jer me to veseli...

od cipela sam od malena slaba na kickersice, vjerojatno zato sto ih se moglo naci u svakakvim bojama i jer ne rade stvari s visokom petom (pete sam obukla 1 u zivotu, za maturalnu, fkorz, ko svaki pravi seljak, tj. seljancica :)).....

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 19.08.2004 19:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ante wrote:
Marku gledam samo kod tenisica. Bilo kuda FILA svuda Very Happy A ne, zakon su mi. Kvaliteta. Izgled. I logotip. Smile

steta sto smrde za poludit Shocked
ja sam jedan par bacila nakob dva mjeseca jer su uzasno smrdile sa onim sintetickim vlaknom iznutra a ful su mi bile lijepe izvana.
odonda svaki put dobro pregledam sta imaju iznutra koje god marke bile Confused

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 19.08.2004 20:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

noge prat, noge prat :)))


(sori morao sam :)))

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 19.08.2004 20:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma imam reebokice vec 6 godina i uopce ne smrde Shocked
i one kookai tri godine zivjela u njima (i udala se u njima Laughing ) pa sam ih bacila samo zato sto mi je varekina pala po njima pa su fakat poruznile Sad
boooooooh

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 19.08.2004 20:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

najkice su tu super. ne smrde nikad....

a sto se tice shoppinga robe.. ja to odjebajem strucno.. kazem npr.: "mam, kad ides u grad, kupi mi 2 t-shirts nike xxl i da nemaju nikakva sranja po sebi" Very Happy

mrzim probavat robu ili ic po ducanima fuj

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 19.08.2004 21:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:
ars wrote:
colin farrell mi se mrak oblači.. Exclamation
http://www.heute.t-online.de/ZDFheute/img/10/0,1369,2198890,00.jpg

malo si gay? Smile

gay!
gejometer mi je bija na 30ak %... koliko se sicam... Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
forca



Joined: 30 Dec 2003
Posts: 334
Location: Karlovac

PostPosted: 20.08.2004 00:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

LUREX, Trg Milana Šufflaya 1, Karlovac, prvi kat trgaovackog centra, na lijevu stranu Smile

_________________
Jer čovjek voli i poštuje čovjeka, dok god ga ne može procijeniti, a žudnja i nastaje iz nedostatnog poznavanja...
www.flickr.com/photos/forca
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 20.08.2004 00:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

forca wrote:
LUREX, Trg Milana Šufflaya 1, Karlovac, prvi kat trgaovackog centra, na lijevu stranu Smile


to nas ti želiš recruitat pod svoje? Very Happy

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
forca



Joined: 30 Dec 2003
Posts: 334
Location: Karlovac

PostPosted: 20.08.2004 00:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
to nas ti želiš recruitat pod svoje? Very Happy


nikada Smile

_________________
Jer čovjek voli i poštuje čovjeka, dok god ga ne može procijeniti, a žudnja i nastaje iz nedostatnog poznavanja...
www.flickr.com/photos/forca
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 20.08.2004 01:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Iguana wrote:
Takodje kad vidim dresove, dodje mi da nabijem nogu u dupe toj osobi. Budi svoja lichnost a ne promoter ili slepi poklonik nekog sportiste koga boli ona stvar za tebe..

Nedavno smo u Madridu raspravljali kako se mlate pare na znojnim dresovima igrača... Ono, igra Real Madrid i nakon toga, ak si frik pun para i štuješ igrača ko boga ispljuneš koju stotku (ili tisuću, ne bi me čudilo) i dobiješ znojni, smrdljivi, ljepljivi dres nekog lijevog lika... Šta ja znam, valjda ga nikad ni ne opereš, samo ga stišćeš uza se u krevetu kao dekicu.... A da ne govorimo o lopti koju je ispucao u publiku valjda Beckham (tobožnji pisac svoje autobiografije) koja se prodala na aukciji za koji milijunček... dobro, OT

Iguana wrote:
1. da ne robujem odeci, odnosno da me ne steze, zulja. Lepo je biti u trendu, imati neki stili ali ne treba njemu podrediti sve. Dakle ako se u necemu ne osecam opusteno, pozitivno, onda to i ne nosim

Koliko ja shvaćam cijeli je smisao odjeće i lijepog odijevanja da što više steže i žulja i time restriktira ljude. Gledam ljude u zategnutoj "fensi, trendi" čistoj i ispeglanoj odjeći, boje se sjest ili naslonit negdje da se ne "isprljaju" ili zgužvaju, žene u štiklama lome gležnjeve, svaka druga cura na ulici (ovo ljeto) pogledaš noge ono sve krvave rane od remenćića ili špagica na sandalama (ili čemu već), ne možeš se više ni sa kime sjest ni na travu u park jer to kao "ostavlja zeleno" -- onda imaš kao neke pripadnike subkultura koje kao "ruše" moderne konvencije uštogljenog odijevanja i ponašanja, a nazivaju se metalcima i reperima i "klošarima" i štatijaznam da nose samo zemljane boje i široku odjeću i pocepane stvari i traperice, a kad ono bolje pogledaš vidiš likovi isto toliko uštogljeni: ovi metalci se čičkaju šiljcima i okovima oko ruku i vrata i rade pierceve posvuda i paze da su našminkani crno, reperi spuste 17 brojeva prevelike hlače do koljena, povuku bokserice do prsa i opasaju se lancima, "klošari" si uvijek briju protiv modernog društva i velikih korporacija i licemjerja, pa cugaju jeftinu cugu u parkićima i izigravaju hippije sve dok ne dobiju malo para i malo odrastu pa skuže da se zapravo vole fino oblačit i vole lijepo šminkat, pa ih kasnije vidiš kako nose marke i vise u McDoniju

Pričali meni likovi kako je bilo na našoj maturalnoj večeri (ja sam bio na jednom coursu na moru), i sad govore oni meni kako je bilo zakon, kako je bilo preejebeno i super, kako je to noć života i nešto veličanstveno itd... Pitam ja pa šta ste radili, i ispadne da su svi samo užasno puno pili i onda se smijali nekim pojedincima kako pijani pokušavaju plesati. Raspitujem se ja kod drugih ljudi i zaključim da zaista nije bilo ništa, svi samo cugali vino i pivo što inače rade u parkiću Središće... Samo što im u parkiću nije tako "fantastično" jer klošare, dok se u otmjenom hotelu s otmjenim haljinama i odijelima igraju Pepeljuge i to je svima zakon, tko god kojoj god "subkulturi" pripadao.

U Madridu sam se jednu večer odjenuo kao žena (imali smo "scenski" nastup, ja i još dvije cure) i bilo je to jedno zabavno, ali užasno iskustvo... Kad sam se vratio u sobu jedva sam čekao da šutnem to što sam nosio na nogama, skinem grudnjak (imao sam one karakteristične otisnute crte), skinem šminku... Fak, trebalo mi je sat vremena da to čudo skinem, čak i sa sredstvom za skidanje. Eto, cijeli život sam se zagledavao u lijepe ženske, a sad sam imao samo malecni uvid u to kako se osjeća jedna i bilo je strašno, osjećao sam se kao da su objesili utege o mene i zavezali užetom, pa mi dali da hodam i plešem... Kasnije sam se presvukao i osjećao se kao da letim

Ma šta još pričam, see for yourself: http://nippur.irb.hr/~mislav/performance.jpg

Super mi je kad ljudi uletavaju sa spikom "budi ono što jesi", "ja prihvaćam ljude kakvi jesu" i "nosi ono u čemu se najbolje osjećaš" a onda izađu iz kuće kao da je slikanje za Cosmo, pa me pogledaju i zgroze se na mrlju na hlačama ili na zgužvanu majicu. Išao sam jednom na ispit iz fizike a cura me vidi i kaže "što ideš takav na ispit?!" Pa nadam se da nismo već do dotle došli da ću dobit ocjenu na odjeću koju nosim umjesto na neko znanje koje mi govore da bi trebao imati

Ali naravno, i ja sam dio "trenda", i ja se sredim kad idem s djevojkom van, ne želim da je ljudi gledaju i tresu glavom "jadna, što će ova sa beskućnikom"... Kako je pola stvari koje nosim mamino, prije koju godinu mi ona uleti kako je našla jedne svoje stare traperice koje će meni super pasat, ja kažem daj, trebaju mi hlače, kad ono crvene... Ne plave, ne ljubičaste, već crvene kao ovo ovdje, još izbljedjele pa naginju na rozo; kažem ja mojoj hippie mami, neću to nosit u školu, nisam lud; a ona mene zabrinuto pogleda i kaže "joj, pa ne vjeruješ ti valjda ovim novim trendovima da postoje muške i ženske boje". Ne znam za muške i ženske boje ali znam da ne bih živ prošao pored skinsa u gradu ili nešto drugo. To je bilo prije par godina, sad su se stvari promijenile i ne bih se čudio da vidim likove u crvenim trapkama u Ilici...

Valjda, kad bih imao više novaca, bih bio i više šminka, ovako nemam ni za košulju (jako volim košulje, nemam niti jednu). Rado bih da znam gdje je granica između lijepog i uštogljenog, udobnog i "trendy", ali kad bi svi znali takve granice ne bi bilo problema u svijetu. Ovako samo nesvjesno sljedim trend i brijem si na suprotno, kao zadnji "klošar".
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 20.08.2004 01:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

forca wrote:
LUREX, Trg Milana Šufflaya 1, Karlovac, prvi kat trgaovackog centra, na lijevu stranu Smile

cuo sam da se ima 15% popusta na mi3dot membere Smile

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 20.08.2004 01:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4tHshadOw wrote:
kraj: ne nosim crno (mozda 1 godisnje) i ne nosim bijelo (ni 1 godisnje) jer mi to jako dosadno i ne osjecam se dobro u tome (u crnom se osjecam ko popisan cvet)....

ful suprotno od mene, iam valjda 10 crnih i 10 bijelih majica i to volim nositi.

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 20.08.2004 01:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
onda imaš kao neke pripadnike subkultura koje kao "ruše" moderne konvencije uštogljenog odijevanja i ponašanja, a nazivaju se metalcima i reperima i "klošarima" i štatijaznam da nose samo zemljane boje i široku odjeću i pocepane stvari i traperice, a kad ono bolje pogledaš vidiš likovi isto toliko uštogljeni: ovi metalci se čičkaju šiljcima i okovima oko ruku i vrata i rade pierceve posvuda i paze da su našminkani crno, reperi spuste 17 brojeva prevelike hlače do koljena, povuku bokserice do prsa i opasaju se lancima, "klošari" si uvijek briju protiv modernog društva i velikih korporacija i licemjerja, pa cugaju jeftinu cugu u parkićima i izigravaju hippije sve dok ne dobiju malo para i malo odrastu pa skuže da se zapravo vole fino oblačit i vole lijepo šminkat, pa ih kasnije vidiš kako nose marke i vise u McDoniju

bas sve ljude mozes generalizirat i potrpat u neke skupine. ne kuzim koji je point?

Sulien wrote:

Pričali meni likovi kako je bilo na našoj maturalnoj večeri (ja sam bio na jednom coursu na moru), i sad govore oni meni kako je bilo zakon, kako je bilo preejebeno i super, kako je to noć života i nešto veličanstveno itd... Pitam ja pa šta ste radili, i ispadne da su svi samo užasno puno pili i onda se smijali nekim pojedincima kako pijani pokušavaju plesati. Raspitujem se ja kod drugih ljudi i zaključim da zaista nije bilo ništa, svi samo cugali vino i pivo što inače rade u parkiću Središće... Samo što im u parkiću nije tako "fantastično" jer klošare, dok se u otmjenom hotelu s otmjenim haljinama i odijelima igraju Pepeljuge i to je svima zakon, tko god kojoj god "subkulturi" pripadao.

naravno, nekome je zakon se iz zajebancije oblaciti u zensku odjecu Smile, nekome igrat Unreal, a nekom igrat se Pepeljuge. tko si ti da im sudis?

Sulien wrote:

Ma šta još pričam, see for yourself: http://nippur.irb.hr/~mislav/performance.jpg

i nisi tako losa Smile

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 20.08.2004 08:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Iguana wrote:
Takodje kad vidim dresove, dodje mi da nabijem nogu u dupe toj osobi. Budi svoja lichnost a ne promoter ili slepi poklonik nekog sportiste koga boli ona stvar za tebe..

Ma dobro gle ja isto kad vidim tako nekog u dresu mislim si; "joj koji si jadnik".. a, ovo sto kazes "budi svoja lichnost..." - samim time sto ima dres on je licnost za sebe. fk0rz pod ovim "dresovima" smatram dresove hrvatske nogometne lige sa ODVRATNIM crvenim kockicama. Oni kosharkashki dresovi su mi neki cak i ok, premda ih ne bi nikada obukao.
Sulien wrote:
Koliko ja shvaćam cijeli je smisao odjeće i lijepog odijevanja da što više steže i žulja i time restriktira ljude. Gledam ljude u zategnutoj "fensi, trendi" čistoj i ispeglanoj odjeći, boje se sjest ili naslonit negdje da se ne "isprljaju" ili zgužvaju, žene u štiklama lome gležnjeve, svaka druga cura na ulici (ovo ljeto) .... <SNIP>

A gle, nabrojao si valjda sve fejkere moguce ono. Smile
Istina je da kad dodje ljeto meni se bljuje od uskih majchica i ljudi koji se isfuravaju na nesto sto nisu. A to je najveci problem - ISFURAVANJE na nesto sto nisi ili se definitivno ne uklapas u to ali posto drustvo to zahtjeva od tebe (da bi se ti UKLOPIO) moras se prihvatiti nekakvih "standarda" koji ti drugi namentnu (umjesto da stvore sami svoj stil).
Ja se primjerice oblacim po nekakvom trenutnom feelingu taj dan, kad se probudim onda osjetim da li bi danas mogao ici uz neku majicu i gore kosulju, ili samo majicu, ili trifrtaljke ili traperice ili kozni metalni spike na ruci, ili samo kozna narukvica, ili kaj vec..
Sulien wrote:
"što ideš takav na ispit?!"

I kaj si joj rekao?? mislim, kaj ju briga ono!!
Exclamation

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 20.08.2004 08:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

rundll32 wrote:
Uglavnom oprenu , ponekad i ispaglanu. Svoju, al volim i tudju ako je ok.
Bas sam Klikeru nedavno kosulju ukrao! Njemu ionako ne stoji dobro kao meni Smile)


a onaj narandžasti adidas suskavac što sam ga 1997 kupio za 20DM od Prele. btw, ta košulja koju si mi uzeo je napravljenja od materijala koji ne treba peglati i kupljena je u kuala lumpuru samo za mene,...zato budi dobar prema njoj.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 20.08.2004 08:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kliker wrote:
rundll32 wrote:
Uglavnom oprenu , ponekad i ispaglanu. Svoju, al volim i tudju ako je ok.
Bas sam Klikeru nedavno kosulju ukrao! Njemu ionako ne stoji dobro kao meni Smile)

a onaj narandžasti adidas suskavac što sam ga 1997 kupio za 20DM od Prele. btw, ta košulja koju si mi uzeo je napravljenja od materijala koji ne treba peglati i kupljena je u kuala lumpuru samo za mene,...zato budi dobar prema njoj.

AHAAA.. so that's your secret dll!!! Laughing

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
SalEX



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 78
Location: home

PostPosted: 20.08.2004 08:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam šareni artikl, lip sam ka slika,
nije bitna kvaliteta, samo etiketa Smile

levis, gas, majice-mad's, rebok, adidas
Back to top
View user's profile Send private message
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 20.08.2004 09:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sjetih se kad sam prije par godina usao u jedan ducan u Anconi i popizdio koliko je sve jeftino cca 10k-20k lira i počeo kupovati kao manijak, nisam ni probavao robu samo sa trpao i vrecicu. poslije je ispalo da je pola toga zensko i da mi je skoro pa sve maleno.
na radost drugih kojima sam tu robu podijelio. ah,.... eto kako ja kupujem robu.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 20.08.2004 09:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kliker wrote:
sjetih se kad sam prije par godina usao u jedan ducan u Anconi i popizdio koliko je sve jeftino cca 10k-20k lira i počeo kupovati kao manijak, nisam ni probavao robu samo sa trpao i vrecicu. poslije je ispalo da je pola toga zensko i da mi je skoro pa sve maleno.
na radost drugih kojima sam tu robu podijelio. ah,.... eto kako ja kupujem robu.

Jednom sam kupio kosulju koja je bila super ni nisam ni skuzio dok nisam dosao doma da je to zenska kosulja sa prostorom za grudi s prednje strane, onako - malo se istice van taj dio ali nisam ni skuzio, a posto je bila rasprodaja valjda nije ni zena koja mi prodala to (ili je znala ali je sutila). Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group