Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
štorija o klijentu koja je prešla sve granice
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 25.08.2004 12:47    Post subject: štorija o klijentu koja je prešla sve granice Add user to your forum ignore list Reply with quote

idemo iz početka..
(ovo je sve pisano bez citata u kojem su bile psovke od njihove strane)
prije misec dana sam se s tom firmom dogovorija za izradu weba.. cifra je bila 15 keka.. 80% od toga smo se dogovorili kompezaciju za internet, a ostatak plaćanje.. ugovor o kompezaciji nije potpisan odmah, jer s tim ljudima već surtađujem 2 godine, pa nije bilo žurbe, moglo se i posli to napravit.. kada je web bio gotov 90%, nazvali su me i rekli kako kako im je neki glavni šef reka da je naa tipa u rusiji koji bi napravija web za 2 keke.. ja sam ostao s facom WTF.. tip mi je reka: smanji na 10 keka, dat ćemo ti 2 na račun, a ostalo kompezacija.. popizdija sam, ali eto web je bija gotov, pa nije bilo smisla da sve bacim u vodu.. i tako se mi dogovorimo.. web se napravija do kraja - sve po rokovima, ali mi nisu dali materijal za jednu rubriku, te su rekli da nema veze, oni će je dovrit, ja sam svoje odradija.. i tako ja dobijem jučer poziv u 16:30 od glavnog šefa (govori bakljava, itd) koji mi je reka, citiram: "ako do 17:00 ne bude gotov web na mom mejlu - možeš zaboratit na lovu"... po drugi put sam ostao s facom WTF i sve mu objasnim kako se odvijalo od početka.. lik me napadne da sam bahat, drzak, slao me u PM, itd.. ali mi se po glavi vrtila lova koju ne želim izgubit, pa ga nisam izasra.. ubacim mu to i nazove me da to nije OK.. i tako 3 puta - kako ja ispravim, tako on da nije OK, samo da me živcira..
da zaključim.. prvi puta sam klijentu rekao: Ajde u pičku materinu seljačino glupa, samo mi još jednom opsuj mater, doći ću ti u ZG i pribit te na mrtvo ime.. i mogu vam reć da je osjećaj predivaj.. svih 10 keka je palo u vodu, ali mislim da niti jedan psihijatar za tu lovu ne bi imao učinka s mojom psihom kao što se sada osjećam... predivno...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 25.08.2004 12:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da, horor!
ajmo se naci na cugi ako dolazis u zagreb. Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 25.08.2004 12:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hehe.. uvik sam za cugu.. da je tip bija isprid mene (inache nisam nasilan), ubija bi boga u njemu toliko puno da bi ateist posta istog trena.. Laughing
ali smile s face ne skidam.. iako znam da će mi bit žao love posli.. al eto.. vridilo je.. Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 25.08.2004 12:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kad se kaka nema keka
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 25.08.2004 12:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
kad se kaka nema keka

Question
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 25.08.2004 12:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
kad se kaka nema keka


:))))

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 25.08.2004 13:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
kad se kaka nema keka


Duke je puko... Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 25.08.2004 13:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

I tako završava još jedna saga "Kad brđan hoće web?
Kranky. Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 25.08.2004 13:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mislim da kad si puko preko telefona da si se otresao u ime svih nas koji trpe i trpe vec pre dugo Smile

hvala ti u moje ime Smile mogu zamisliti kako je to dobar osjecaj.

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 25.08.2004 13:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a ja mislim da je njihov cilj bas bio taj, daih posaljes u pm i da ti ne plate Smile
ti se kul osjecas a oni jos bolje jer su skuzili da im je to najbolji nacin da ne plate.

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 25.08.2004 14:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
a ja mislim da je njihov cilj bas bio taj, daih posaljes u pm i da ti ne plate Smile


keye je uvjek u nekim zavjerama Very Happy

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 25.08.2004 14:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

budha wrote:

keye je uvjek u nekim zavjerama Very Happy


to ti je visegodisnje zapadnjacko iskustvo... imam oci i na ledjima Razz

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 25.08.2004 14:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
a ja mislim da je njihov cilj bas bio taj, daih posaljes u pm i da ti ne plate Smile
ti se kul osjecas a oni jos bolje jer su skuzili da im je to najbolji nacin da ne plate.

istina živa, ali znaš što - puca mi kurac za njih.. bilo pa prolo.. još jedno govno koje se trebalo zaobić.. Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 25.08.2004 14:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

SINteX wrote:
mislim da kad si puko preko telefona da si se otresao u ime svih nas koji trpe i trpe vec pre dugo Smile

hvala ti u moje ime Smile mogu zamisliti kako je to dobar osjecaj.

nema na čemu.. rekao bi ti i drugi put, ali se iskreno nadam da ga neće bit.. Razz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 25.08.2004 14:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ars wrote:

istina živa, ali znaš što - puca mi kurac za njih.. bilo pa prolo.. još jedno govno koje se trebalo zaobić.. Very Happy


e bas to, samo sto ces slijedeci put ranije znat prepoznat govnerske simptome pa neces gubit vrijeme u nadu da ce sve bit ok nego ces odmah srezat stvar vec u pocetku.

ja imam cijeli psiholoski test za klijenta i odmah odlucim da li se isplati gubit vrijeme s njim i da li ce mi eventualne pare nadoknadit zivce. steta sto moj muz nema istu foru pa moram gledat dok se unistava (jer nema nista bolje od osobnog iskustva jel' Rolling Eyes)
to je jednostavno onaj "uvjetni refleks" koji se rodi nakon ruznih zivotnih iskustava a koji prije ili kasnije svi razviju Laughing

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 25.08.2004 14:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sretao sam i prije govna, ali ovaj je kapitalac.. toliko govno kao kad se iskenjaš nakon što nisi 10 dana mogao na WC ić.. sorry for my frenč.. Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 25.08.2004 16:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hehehe.. znam točno kako ti je. To je tak odobro iskustvo.. ko orgazam Laughing

Ono, imao sam sličnu situaciju.. napravi ti, sredi, dovrsi, prijedlog 1, super, doradi ovo, doradi ono, prijedlog 2 - odlican.

Par dana pred kraj. Nama se to ne sviđa. Odjebi.


UFF Evil or Very Mad

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 25.08.2004 19:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ako bude drugi put ( nadam se da nece!! ) snimi na mike pa nam postaj da cujemo Smile

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 25.08.2004 21:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:

ja imam cijeli psiholoski test za klijenta i odmah odlucim da li se isplati gubit vrijeme s njim i da li ce mi eventualne pare nadoknadit zivce.:


moj test se zove : "50% avansno plaćanje".....i mogu ti reći da od kada ne odstupamo od toga puno ugodnije spavam i manje se živciram.....
kad da 50%...pa čak i da ne dobijem sve, ipak sam nešto napravio....

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sandaduk



Joined: 12 Oct 2003
Posts: 147
Location: Osijek

PostPosted: 25.08.2004 21:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

čitajući ovo i ja sam osjetila taj osjećaj psovke... aaaa..... Very Happy

_________________
Sanda
www.sandaduk.hrhosting.net
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Yoda_Gone_Postal



Joined: 14 Apr 2004
Posts: 7
Location: Podgorica, Serbia&Montenegro

PostPosted: 25.08.2004 22:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hehe... fali ti još stepenica pa da dođeš do mog stadijuma Smile
Tip je bio ispred mene. Katalog sa 200 artikala. Slikanje, rezanje u photoshopu, slaganje, priprema... 2 dana vremena. 32 sata posla. Artikli, cijene... sve mi se vrtjelo oko glave.

A onda pocinje "ovdje je odbljesak od blica", "pogledaj mu pršut kako si ga sliko sa strane, kako ti jado kupuješ pršut?", "vid kako ti je u ovoj boci soka više soka nego u ostalima" (zabolje njega što su to sokovi koje on proiyvidi, pravi, puni i koje mi je dao na slikanje), "jesi li siguran da je ovo 1/12 strane"- kad kažem da jesam, da će se tri milimetra izgubiti kad se izreže u štampariji on kaže "ok, ajde da izmjerimo.... vidi tri milimetra ti je veće nego ovo iznad" (ta tri milimetra koja sam mu "objasnio")... O zahtjevima da od staklene boce napravim plasticnu ili od boce vina bocu viskija da ne govorim.

Velike pare su bile u pitanju... covjeku je bila frka i stvarno je ponudio prilicne pare. Posto sam ja to i nosio na stampanje i stampao ispod cijene bila je prilicna cifra. Prvo sam ga pogledao, pogledao okolo da nije skrivena kamera, 4 od 200 artikala imali su zamjerke od kojih sam za jednu ja bio kriv (odbljesak blica, rijesen istog trena). Onda sam shvatio da je ozbiljan i polako, normalnim tonom mu kao da mu govorim "ova margina bi trebala biti deblja" rekao "mars u picku materinu narkomansku". Onda je on mene gledao da nije skrivena kamera, navikao da mu se uvlace, blenuo, a ja onako umoran i iscrpljen, sve mi preko k bilo ponovio mu sta sam rekao, jos smirenije.

On se ustao, otisao do vrata, rekao mi "sta ti mislis da si?" i kad je cuo "čovjek koji pravi katalog za tvoju jako važnu akciju koji nikako nece moci da bude gotov i odstampan na vrijeme ako sad izadješ kroz ta vrata. I covjek koji te je poslao u p. m. narkomansku." Izvadio je pare, rekao "dobro je to", dobio katalog 3 dana posle...

Izgubio sam vjerovatno najbolju mjesecnu zaradu koju bih u buducnosti saradnjom sa njim ostvarivao ali sam dobio 10 kilograma testisa koji me i danas kad mi je najteže zažuljaju i podsjete na najveseliji događaj u životu Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackshtef
mi3.crew


Joined: 14 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 25.08.2004 23:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sandaduk wrote:
čitajući ovo i ja sam osjetila taj osjećaj psovke... aaaa..... Very Happy


Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 26.08.2004 00:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Yoda_Gone_Postal wrote:
Izgubio sam vjerovatno najbolju mjesecnu zaradu koju bih u buducnosti saradnjom sa njim ostvarivao ali sam dobio 10 kilograma testisa koji me i danas kad mi je najteže zažuljaju i podsjete na najveseliji događaj u životu :)


prica je odlicna, ali kraj je najjaci...gotovo pjesnicki :))

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 26.08.2004 00:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4tHshadOw wrote:
Yoda_Gone_Postal wrote:
Izgubio sam vjerovatno najbolju mjesecnu zaradu koju bih u buducnosti saradnjom sa njim ostvarivao ali sam dobio 10 kilograma testisa koji me i danas kad mi je najteže zažuljaju i podsjete na najveseliji događaj u životu Smile

prica je odlicna, ali kraj je najjaci...gotovo pjesnicki Smile)

Bang! Dancing What's Your Flava? Applause
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 26.08.2004 01:04    Post subject: Re: štorija o klijentu koja je prešla sve granice Add user to your forum ignore list Reply with quote

ars wrote:
...svih 10 keka je palo u vodu, ali mislim da niti jedan psihijatar za tu lovu ne bi imao učinka s mojom psihom kao što se sada osjećam... predivno...

Ćutim ja tu Fight Club? Smile

Mislim (al' fakat mislim) da se ne bi tako dobro osjećao da si ipak pokupio lovu nakon toga. Ovako si ispao moralni pobjednik, ono, "jebeš lovu ak' za nju moram postat beskičmenjak". Bravo
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group