Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
studio:LIMBUS V3

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Limbus



Joined: 06 Jan 2004
Posts: 220

PostPosted: 29.08.2004 00:22    Post subject: studio:LIMBUS V3 Add user to your forum ignore list Reply with quote

nakon nesto vise od pola godine skrpao sam novu verziju sajta. ipak, nisam toliko lijen koliko sam imao nekih drugih obaveza. sve je u flashu, al mislim da ce se brzo ucitavati svima. pa cak i muzika. meni sajt nije skroz "lego" (puno pop-upova itd..), al j**bi ga. hica mi je...
komentari su kao i uvijek pozeljni!

http://www.studiolimbus.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 29.08.2004 00:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ukupno gledajući site je dobar, dapače odličan. Nije mi baš sjeo preloader. Čitava kompozicija je totalno "neobavezna", boje su vrlo dobro odabrane. Popupovi i nisu toliki problem s obzirom da učitavaš radove različitih dimenzija. Stoga mislim da su puno bolja solucija od otvaranja istih unutar samog sitea (što bi automatski značilo da će se site kod svakog učitavanja rada resizati na ovaj ili onaj način). Fontovi su također dobro sjeli.
Back to top
View user's profile Send private message
Limbus



Joined: 06 Jan 2004
Posts: 220

PostPosted: 29.08.2004 01:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jos cu neke sitnice dotjerat (npr boja na "links"), al mi se neda mijenjat preloadere. mislim da se relativno brzo ucitava. i neda mi se radit nekakve prijelazne animacije.. to cu ostavit za cd.
kao sto si rekao, ovo je jedna "neobavezna" kompozicija!
hvala
Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 29.08.2004 03:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

par detalja samo s moje strane...
1. dali izbornik trza ili se to samo meni cini?
2. mala slikica (recimo na "info") izgleda kao nekakav gif koji je resizean unutar flash, pa, iskreno receno, izgleda 'spigano'
3. na links, nije 'hand' cursor nego obicni
4. na kontakt takodjer obicni kursor
5. ove male slikice na svakoj stranici mi se cine dosta low-quality, neznam jel to namjerno?
6. osobno mi se ne svidja izbornik buduci da mi ovaj spljosteni font rijetko kada odgovara
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 29.08.2004 11:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
par detalja samo s moje strane...
1. dali izbornik trza ili se to samo meni cini?


Nisi jedini kojem se "čini" Wink. Is that a feature or a bug?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
Limbus



Joined: 06 Jan 2004
Posts: 220

PostPosted: 29.08.2004 11:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

istina je, trza, ali samo u mozilli! ne znam zasto je to tako.
takodjer, linkovi pod "links" i "contact" (tj. bilo koji linkovi predstavljeni cistim tekstom) u firefoxu na mouseover imaju obicni kursor, a ne hand!

a te slikice.. pa najmanje 2 cu definitivno promijeniti (prva ce biti info:). i jesu low quality. takve su radi ucitavanja i zato kaj sam ih tak zamislio..
thnx!

+ pogledaj sajt u IE-u il necem drugom i vidit ces da ne trza niti gubi kursore
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 29.08.2004 12:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni je no good, ne znam zasto, nije mi dobar, nekako mi je pregrub, fali mi neke tecnosti, posebno na onim tooltipovima (MCevima koje si vezao za misha). Boje su dobre, type mi bas i ne sjeda, malo mi pretamno sve
Back to top
View user's profile Send private message
Limbus



Joined: 06 Jan 2004
Posts: 220

PostPosted: 29.08.2004 12:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

prvo sam htjeo sve to napravit u html-u, vec i poceo, a onda se ipak odlucio za flash. od tud dolazi ta grubost. i nije mi se dalo raditi animacije, kao sto vec rekoh..
da je sajt tecniji od ovog, firefoxovi bi se vjerojatno freezali ko blesavi Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group