Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Njemački filmovi na RTL-u
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 29.08.2004 19:47    Post subject: Njemački filmovi na RTL-u Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jel vas živciraju? mene JAKOOOO puno.. sve jebeni dojč filmovi.. u početku sam još i kužija da nemaju puno reklama, pa je i lova na TV-u manja..
ali jebemu mater, zbog tih filmova nikad neću RTL upalit posli 8 uri, kada bi im gledanost trebala biti velika.. a mislim da nisam jedini..
i onaj teletext - pa gdje je više??
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 29.08.2004 20:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

josh jedan topic iz "Ars-ove biljeznice pitanja" Very Happy

mene ne zivciraju... ne gledam ih uopce Very Happy

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 29.08.2004 20:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

budha wrote:
mene ne zivciraju... ne gledam ih uopce Very Happy


potpisujem uz jedan dodatak, sanja i salem su dobri, najjaci likovi RTLa

BTW: Ne ne gledam Sanju, ali imam snimljeno ono kada je neka "pjevacica" Nikita bila (tema je bila Severina) i onaj tip iz Indexa kaj su ga tužili + urednik Playboya

LOM, pisao sam od smjeha, ta zena je za nevjerovat, aaah the good times Very Happy
-to je jedina svijetla tocka RTLa
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 29.08.2004 20:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da i ja sam gledao tu sanju. nevjerovatno. njena izjava da su hrvatski estradni izvodjaci blago hrvatske zemlje me jednostavno bacila na pod od smjeha, cak mislim (ako se dobro sjecam) da sam se zagcrnuo sa nakim picem koje sam pio u to vrijeme. Babic mi je najludji bio na odgovor na tu njenu konstataciju sa "ma kakva blaga, o cemu pricate vi?".. ili tako nesto.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 29.08.2004 20:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
njena izjava da su hrvatski estradni izvodjaci blago hrvatske zemlje me jednostavno bacila na pod od smjeha


e to je to, ista scena i kod mene doma Very Happy
-> Svako malo spike "Mi u glazbenoj uniji", zena je zakon, predobro Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 29.08.2004 20:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma sanja je zakon... dr. štefan... joj.. "žene ga vole, a i on voli njih" Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 29.08.2004 20:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ars wrote:
ma sanja je zakon... dr. štefan... joj.. "žene ga vole, a i on voli njih" Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

majkoooooo! ne mogu vjerovat sta propustam Mr. Green

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackshtef
mi3.crew


Joined: 14 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 29.08.2004 20:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hehe...meni je bilo fora kad je nikita rekla to da su oni naše nacionalno blago...e sad, gibboni recimo možda je, parni valjak, ono, takvima svaka čast!
ali ona!!! čovječe, sjećam se, jednom mi je šef jednog diska tu kod mene pričao...kad je otvarao diskač, javila mu se nikita. Ona bi malo pjevala na otvorenju. Za 1500 DEMa. Na playback...to nikako ne može bit naše blago...

A jel ste gledali sanju kad je bilo nešto gdje je ribafish iz klika bio gost? pita njega žena iz publike: a zašto je na svakom kliku na naslovnici skoro gola ženska, a veli on: zato jer je na zadnjoj stranici sport Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 29.08.2004 21:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

LOL!!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
raytech



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 396
Location: Zagreb

PostPosted: 29.08.2004 21:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

MA UŽAŠ, the reason I stoped watching TV. Onaj s killler nun me dotuko

_________________
http://www.neonski.com |
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
tWenty



Joined: 01 Dec 2003
Posts: 465
Location: Varaždin

PostPosted: 29.08.2004 21:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne ne, najjace su one serijce ko kobra elf ili neki divlji carlijevi andjeli ROFL
ono kad zenska skace sa 30 metara visine na romobilu, pretekne fiata nekoga, i onda jos trojicu tipova ulovi.... omg

_________________
Prije sam bio umišljen, sad sam Savršen
DVA10
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 29.08.2004 21:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hahaha.. ma smeće.. mene najviše nerviraju s prijevodima naslova filmova i serija... a tek one najave debilne.. fuj.

eh da da ne zaboravim i njemacki jezik sam po sebi mi ide na zivac.

nadam se samo da nece napraviti što i doma: sve sinkronizirati na hrvatski!! Shocked

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 29.08.2004 21:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja svoju ljubav prema RTLu izjavljujem putem signaturea :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 29.08.2004 22:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja ne kuzim kak u raznoraznim pollovima na netu svudi pise da se najvise gleda RTL?!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 29.08.2004 22:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

plaćeni pollovi Wink

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 29.08.2004 22:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
ja ne kuzim kak u raznoraznim pollovima na netu svudi pise da se najvise gleda RTL?!

pizdarije.. mislim da HRTplus ima veću gledanost...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 29.08.2004 22:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
ja ne kuzim kak u raznoraznim pollovima na netu svudi pise da se najvise gleda RTL?!


if ( vote == RTL ){
vote = vote * 3;
}

sve se da sredit...za neke pare....nije valda da vjeruješ online anketama?

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 29.08.2004 22:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

silence wrote:
blackduke wrote:
ja ne kuzim kak u raznoraznim pollovima na netu svudi pise da se najvise gleda RTL?!


if ( vote == RTL ){
vote = vote * 3;
}

sve se da sredit...za neke pare....nije valda da vjeruješ online anketama?


lol

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 29.08.2004 22:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je HRT definitivno najbolja televizija.... neznam sta sad se planira sa novom buduci da je u novom vlasnistvu, al ono, vidio sam da rikrutaju Sinisu Svilana, kao, ima 5dana za razmislit.... hmm
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 30.08.2004 00:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nikola Krajačić wrote:
Ona bi malo pjevala na otvorenju. Za 1500 DEMa. Na playback...to nikako ne može bit naše blago...


paaa, zena je glupa onak ful, ali da zna pjevati, zna.

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackshtef
mi3.crew


Joined: 14 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 30.08.2004 01:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

spilja wrote:
Nikola Krajačić wrote:
Ona bi malo pjevala na otvorenju. Za 1500 DEMa. Na playback...to nikako ne može bit naše blago...


paaa, zena je glupa onak ful, ali da zna pjevati, zna.


nek onda pjeva, a ne da ide na playback, da samo usta otvara...za 1500dema....
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 30.08.2004 08:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne znam.. ja kad gledam telku onda gledam na sto prvo dobro naidjem.. sad da li je to nesto na novoj TV (stupid name!!), ili RTL-u ili HRT-u.. OTV se niti ne trudim okrenut jer ce me odmah obasipat s onim "guzotresom" (ona reklama za gubljenje celulita koja se KONSTANTNO vrti).. Wink

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 30.08.2004 08:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
OTV se niti ne trudim okrenut jer ce me odmah obasipat s onim "guzotresom" (ona reklama za gubljenje celulita koja se KONSTANTNO vrti).. Wink

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 30.08.2004 14:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nikola Krajačić wrote:
nek onda pjeva, a ne da ide na playback, da samo usta otvara...za 1500dema....


sama je izjavila da se prije skidala u novinama i pjevala pjesmuljke (citaj: sve sto danasnje pjevacice na hrv. estradi rade) da bi se za nju culo i da bi ondadobila priliku raditi ono sto voli. sad pjeva po operama i radi sto voli. i dalje je glupa, ali Boze moj...

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 30.08.2004 16:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Back on topic sa njemačkim serijama, jučer me ubio u pojam film/miniserija RTL-ove produkcije čija se radnja događa u Irskoj. Film je snimljen u Irskoj ali svi likovi govore njemački što mi je bilo pomalo čudno Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group