Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Lose reklame

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame
View previous topic :: View next topic  
Author Message
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 03.10.2003 10:04    Post subject: Lose reklame Add user to your forum ignore list Reply with quote

eo jedan topic da posvetimo svim onim uzasnim reklamama od kojiha nam se dize kosa na glavi

za pocetak spomenuo bi onaj billboard "Vlak je uvjek brzi"...fakat gadno...napravila vjerojatno HŽ cistacica u čikpauzi

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
iluvathar



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 46

PostPosted: 25.10.2003 11:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa i smisao je da te takva reklama prestravi.... ja cu majke mi sad gledat dobro preko pruge kad idem:)
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 25.10.2003 11:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

splicka banka - nakon njihove reklame nebi stavio 3 lipe unutra, smece nad smecadi
mr. muscolo - kad cujem one trube dojde mi da izigravam ramba medju moronoidima koji su smislili tu reklamu
tix tide - AARHG!!!1
kad se sjetim jos reklama vrnem se :>
Back to top
View user's profile Send private message
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 25.10.2003 14:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

definitivno kampanja dc-a i hsls-a...straaasno

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
Empyros 27



Joined: 23 Sep 2003
Posts: 245

PostPosted: 27.10.2003 01:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sve reklame za praške i deterđente.........
BURN THEM ALL!!!!!!!!!!!!!!!!! Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
bforsek



Joined: 14 Oct 2003
Posts: 60

PostPosted: 27.10.2003 11:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

uf te reklame.. ali mislim da je najgora reklama bila ona za "manje smeca, vise cvijeca" svaki put kad to vidim se strgam...
Back to top
View user's profile Send private message
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 27.10.2003 11:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bforsek wrote:
uf te reklame.. ali mislim da je najgora reklama bila ona za "manje smeca, vise cvijeca" svaki put kad to vidim se strgam...


ha...to je bio revival reklame iz 80-ih...i iz nje naprosto izvire duh socijalizma....sto znaci da je reklama zakon Very Happy Very Happy

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
ToO CoMpLiCaTeD



Joined: 20 Sep 2003
Posts: 124
Location: Zagreb

PostPosted: 27.10.2003 13:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mamice, Sad moram puno učiti, jako puno!!! (a tko to molim te radi kemijske eksperimente u prvom razredu, op.ur)

Surprised a učiteljica je znala da sam ja njegov otac ( HEEEELOOOOU!!!?!?!?! Like father, like son, geni, XY, kromosomi i te stvari?!?!)

i naravno, Wink MR PROPER SJAJNO ČISTI SVE U JEDNOM POTEZU!!! *kling*

_________________
cvok, cvok.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ante



Joined: 09 Oct 2003
Posts: 255
Location: st

PostPosted: 27.10.2003 15:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Splitska banka. A tek ova v2 reklama.... jooooojjjjj............
Back to top
View user's profile Send private message
buzztard



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 84

PostPosted: 27.10.2003 15:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni je splitska super. baš kao oni džinglovi u doba kvizova u americi, bljutavo slatko.

_________________
___(-o_o) .o( The tears of stangers are only water. )________
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 27.10.2003 16:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

aha. splitska je zakon. samo je pitanje koliko glup trebas bit da povjeris svoj novac simpaticnom debeljku koji pjeva i plese...

btw. maj fejvorit - "peri-lica dulje zivi uz-kal-gon!"
Back to top
View user's profile Send private message
buzztard



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 84

PostPosted: 27.10.2003 20:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a tek "jogobela"? uhvatio sam se kako pjevušim to sr. kad sam ga ugledao u dućanu.

_________________
___(-o_o) .o( The tears of stangers are only water. )________
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 27.10.2003 22:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

najnajnajgora reklama mi je ona za "više cvijeća, manje smecha".. *izrigam se svaki put kada to vidim*
a na mtv-u su mi najgore noeza free klingeltone - drei klingeltone frei.. *Bljuv*

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 27.10.2003 22:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dunga wrote:
aha. splitska je zakon. samo je pitanje koliko glup trebas bit da povjeris svoj novac simpaticnom debeljku koji pjeva i plese...

i koji k tomu izgleda kao mafijas ruralnog tipa(tip je uglavnom takve i glumio u filmovima)
Smile
Toliko je iritirajucih reklama(sve gore navedene),a jedna od gorih,za kinder pinqui i recenica"zar u ovo doba dana",iako je za djecu,svejedno je glupava...

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
leon



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 175
Location: Where the dark shadows R

PostPosted: 27.10.2003 22:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

retro_one wrote:
definitivno kampanja dc-a i hsls-a...straaasno

a kad smo vec kod politickih kampanja evo osvrta mog najdrazeg kolumnista:
http://www.index.hr/clanak.aspx?id=165497

_________________
www.disorted.com
ko ovo procita ne treba naocale
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 28.10.2003 00:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

leon wrote:
a kad smo vec kod politickih kampanja evo osvrta mog najdrazeg kolumnista:
http://www.index.hr/clanak.aspx?id=165497


Quote:
A osim liberalizma, nude i znanje na plakatu - karikaturi na kojem tip s bradicom ala Lincoln i koji bi, kao, trebao biti skejter drži laptop, a s čuđenjem ga gleda ćelavi tip s lancem oko vrata i mobitelom.
Onda opet, koji skejter fura laptop sa sobom dok je na skejtu? Opet, to iščuđavanje nabildane ćelave seljačine obično ne vodi njegovom `prosvjetljivanju i želji za znanjem` nego premlaćivanju skejtera i prodaji laptopa na crnom tržištu.


xexe ovo zadnje sam i ja pomislio kad sam vidio plakat :)))

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Empyros 27



Joined: 23 Sep 2003
Posts: 245

PostPosted: 28.10.2003 02:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

SILAN...............
kill kill kill Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 28.10.2003 11:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a, "lukav nacin pranja"... Laughing
"vidljivo bogata mlijekom" - mislim, stvarno...
"to je bas za nas!"
katran Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
GrUdI



Joined: 01 Nov 2003
Posts: 178
Location: Dalmacija...

PostPosted: 27.11.2003 22:42    Post subject: baš to Add user to your forum ignore list Reply with quote

Empyros 27 wrote:
Sve reklame za praške i deterđente.........
BURN THEM ALL!!!!!!!!!!!!!!!!! Twisted Evil
-slažem se u potpunosti...
Back to top
View user's profile Send private message
ToO CoMpLiCaTeD



Joined: 20 Sep 2003
Posts: 124
Location: Zagreb

PostPosted: 28.11.2003 19:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

_butch wrote:
najnajnajgora reklama mi je ona za "više cvijeća, manje smecha".. *izrigam se svaki put kada to vidim*
a na mtv-u su mi najgore noeza free klingeltone - drei klingeltone frei.. *Bljuv*
ima i gorih stvari - sms chat!

alajne?
das endern vir ject!
zende Flrrrt an
aht
funfzen
funfzen
genau!
an aht
funfzen
funfzen
und ajn flrrrrrrrrt iz dir ziher!

:theatrical death:

_________________
cvok, cvok.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group