Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
98 ili xp
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
slywayart



Joined: 13 Oct 2003
Posts: 136

PostPosted: 05.09.2004 22:38    Post subject: 98 ili xp Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zanima me što vi mislite ?
Dali je kućnom korisniku dovoljna 98-ica ili je ipak bolji XP ?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 05.09.2004 22:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

defnitivno xpeji...prosli su vecinu djecjih bolesti...a ipak je o noviji i stabiliniji sustav nego 98-ica

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 05.09.2004 22:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jednostavno je. Ako imaš novije programe trebat će XP. Ako si "retro" 98 je super, samo treba znat gdje se nalazi sav tweaking, jer u starim windozama je to uvijek teško za nać. Ljudi koji ne potweakaju svoj OS uvijek završe sa kantom koja je toliko problematična tako da vlasnik samo pizdi i ne može iskoristiti više od četvrtine potencijala kompa.

Jedino što kod starih windoza može biti problematično jest instalacija stvari, pogotovo novijih... No, ako se zna, sve se može riješiti.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 05.09.2004 22:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sm retro pa su mi xpeji bolji Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 05.09.2004 23:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

xp wind0z.
+ ghost, onaj od 500 kb i kaj radi iz dosa Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Hrvoje



Joined: 04 Sep 2004
Posts: 132
Location: My office

PostPosted: 05.09.2004 23:27    Post subject: Re: 98 ili xp Add user to your forum ignore list Reply with quote

Silvijo wrote:
Zanima me što vi mislite ?
Dali je kućnom korisniku dovoljna 98-ica ili je ipak bolji XP ?




Ako imas neki bolji stroj onda radije stavi xp tako da mozes iskoristiti skoro sve njegove mogucnosti... Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 06.09.2004 09:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Xp
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 06.09.2004 09:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz is my name and XP is my game.
....
Mislim da su prosla ona vremena oko '99-02 kada su jos uvijek '98 'dozi bili super jer je nedostatak ME-a jednostavno utjecao na korisnike i svi su godinama uzivali '98 kao i svojevremeno '95. Imho. Uglavnom, sada je XP time. Da vas cujem za 4 godine kad ce doc LongHorn. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 06.09.2004 09:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

XP jebolji ali mislim daje kucnom korisniku sasvim dovoljan '98 Wink

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 06.09.2004 10:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
XP jebolji ali mislim daje kucnom korisniku sasvim dovoljan '98 Wink


a sto znaci kucni korisnik? zacudila bi se kada bi vidjela kako na 98ici ne rade odredjeni programi koji eto bas u tom trenutku trebaju radit ono za sto su namjenjeni.

xp je daleko stabilniji, ne crasha se kao 98 kada instaliras > 20 programa i ako stroj ima 256 ili vise rama (i neki ghz cpu) onda bi xp trebao zadovoljiti sve potrebe bilo kojeg korisnika.
Back to top
View user's profile Send private message
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 06.09.2004 10:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa kaj ne stavis dual boot, 2 muhe jednim udarcem

PS: fala bogu da je XP bolji (ali daleko od toga da je STABILAN, samo stabilniji)
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 06.09.2004 10:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@maxy: a sta je za tebe kucni korisnik? za mene su to moje frendice koje znaju eventualno prosurfat netom i skinut postu. a mislim da im je za to dovoljno i 98 na kojem sam ja radila bez velikih frka do prije 10 mjeseci (a i do petka na poslu) Very Happy
moj je savjet bio ako ga vec ima da ne trosi pare na licence kad moze dobro i sa 98.

ot. danas su mi dali novi dell 3 GHZ Cool

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
r&r



Joined: 01 Sep 2004
Posts: 126
Location: Zagreb - Podsused

PostPosted: 06.09.2004 10:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam vezan uz win98, zato što se bavim muzikom i imam jednu sound karticu koja ima 4 line in/ 4 line out, a pederi nisu napravili drivere za xp i kažu da niti nebudu.
by the way - mozda netko zna nekog tko je napisao drivere za xp solo pa da mi da link.??! to mi je zadnja nada..
- Midiman DMAN 2044 -

FALA
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 06.09.2004 11:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stripe wrote:
pa kaj ne stavis dual boot, 2 muhe jednim udarcem


Imao sam dual boot baš Xp te 98 ali sam 98oci potpuno zapustio... Jednostavo XP does its job.. Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 06.09.2004 11:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
@maxy: a sta je za tebe kucni korisnik? za mene su to moje frendice koje znaju eventualno prosurfat netom i skinut postu. a mislim da im je za to dovoljno i 98 na kojem sam ja radila bez velikih frka do prije 10 mjeseci (a i do petka na poslu) Very Happy
moj je savjet bio ako ga vec ima da ne trosi pare na licence kad moze dobro i sa 98.


za mene je to osoba koja igra igre, surfa, chata i koristi kompjuter za razbibrigu. nove igre ili ne rade na 98ici ili rade sa xy bugova. Smile


Quote:
ot. danas su mi dali novi dell 3 GHZ Cool


a ja dobio p3 600, wee Smile
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 06.09.2004 11:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da ilustriram , doma imam jedan komp čiji procesor radi na manjem taktu (numerički manjem) nego taj isti komp ima rama. a procesor rad na 666 Twisted Evil
did I mention da je kučište crno Twisted Evil , point = čak i za takve gluposti xp je bolji
ima li sve ovo smisla? vjerovatno ne ..
al garant će doć neko i reć da je njemu millenium bio zakooon!!1
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 06.09.2004 12:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maxy wrote:

za mene je to osoba koja igra igre, surfa, chata i koristi kompjuter za razbibrigu. nove igre ili ne rade na 98ici ili rade sa xy bugova. Smile


Shocked e da igre, ja to totalno iskljucila, mi to ne upotrebljavamo pa mi uopce ne prodje kroz mozak da to ljudi rade Smile

a sve ovo ostalo mozes bez beda sa 98 Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ozi2002ris



Joined: 13 Oct 2003
Posts: 79
Location: Zagreb Hrvatska/ Amsterdam Nizozemska

PostPosted: 06.09.2004 12:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

XP bez diskusije ako ga tvoj procesor moze vrtiti! Sto se tice Me ja ga i dalje vrtim na mom 300 Mgz pentium 2 laptopu .... tweeked and fixed by ME of course ... Sto znaci da sam 98-cu upgrade na ME i sve shljaka bez pol frke !!!
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 06.09.2004 13:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:

al garant će doć neko i reć da je njemu millenium bio zakooon!!1


ne da je bio zakon ljudima , neg ga i dalje koriste Wink
Back to top
View user's profile Send private message
sandaduk



Joined: 12 Oct 2003
Posts: 147
Location: Osijek

PostPosted: 06.09.2004 13:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

koristila sam 98 do prije nekoliko mjeseci, zbog drivera i slično. Ali kad sam malo nadogradila komp xp mi je najbolje legao, brz je i grafički bolji, naravno.

dakle glasam za XP

_________________
Sanda
www.sandaduk.hrhosting.net
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 06.09.2004 13:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:
al garant će doć neko i reć da je njemu millenium bio zakooon!!1


meni su ME zakon, imaju rok trajanja tjedan dana i onda bacis cd u smece te formatiras disk Smile
nema boljeg OS-a Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 06.09.2004 13:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maxy wrote:
tRC wrote:
al garant će doć neko i reć da je njemu millenium bio zakooon!!1

meni su ME zakon, imaju rok trajanja tjedan dana i onda bacis cd u smece te formatiras disk Smile nema boljeg OS-a Twisted Evil

A kaj ce cudis?? pa to je kao tzv. TRAJNO MLIJEKO koje ipak nije toliko trajno, otvoris ga i traje svega nekoliko dana (u najboljem slucaju ako su ti sve zvijezde naklonjene). Muuuh'Nemoj.. Laughing Wink

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
slywayart



Joined: 13 Oct 2003
Posts: 136

PostPosted: 06.09.2004 14:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

O.K. hvala svima, iskreno nisam se nado tolikom odazivu.
Da, biti će da je XP bolje...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 06.09.2004 14:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:
tRC wrote:

al garant će doć neko i reć da je njemu millenium bio zakooon!!1


ne da je bio zakon ljudima , neg ga i dalje koriste ;)


haha veri fani :)))

ja imam ME od kad sam kupio novi komp (a to je bilo prije skoro 4 godine :).
sveukupno dvije instalacije :)

prva kad sam ga kupio. a druga prije nekih godinu dana kad sam upiknuo jos jedan hard.

i sve mi radi fino, prema tome molim lipo :)

i bas je soopa os :)))

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 06.09.2004 16:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

che.UP wrote:


ja imam ME ....

i bas je soopa os Smile))


upravo sam saznao kaj ću ti kupit za rođendan Smile



uostalom koliko je teško pokrenuti notepad Very Happy



[brat će me zadavit Silenced ]
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group