Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
bowling for columbine (dokumentarac)
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame
View previous topic :: View next topic  
Author Message
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 09.09.2003 12:34    Post subject: bowling for columbine (dokumentarac) Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja bi jednu raspravu bacio sa par mudrih ljudi koji nisu lesser (jer sam gledo to zajedno s njim) - vi koji ste bili u motovunu ste prablbi gledali to :>
dakle, dojam?
Back to top
View user's profile Send private message
gRa



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 206
Location: Zagreb

PostPosted: 09.09.2003 12:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Yet to be seen, ima tko kakav Divx/Xvid/Mpgetc.. tog filma, pa da se pogleda?
Back to top
View user's profile Send private message
hans
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 353
Location: ZG

PostPosted: 09.09.2003 13:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

iam ja, nisam jos gledo al ono kunu mi se da je dobar.

_________________
U74 [novi samo što nije]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
lesser-



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 136
Location: New Reno

PostPosted: 09.09.2003 13:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dajem bowling for columbine na 2 cda, super kvaliteta za "Site Admin" ispod nicka ;o)

ima zainteresiranih ? :)

edit : ili bar avatar templejt s ANLOKANIM layerima jer ocu plavi kut.

_________________
može.
Back to top
View user's profile Send private message
gRa



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 206
Location: Zagreb

PostPosted: 09.09.2003 13:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nish hans, ja tebi font ti meni film - samo nemoj mailom :)
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 09.09.2003 15:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

imam ja na cedejima ak treba nekom neg vice!!!1

e da.. film mi je super, premda je mozda moore pretjerao na kraju i nekako mi se cini da se cijeli film pita zasto su bas Amerikanci tako nasilni, te se u usporedbi sa kanadom vidi da ista pizdarije, sve isto gledaju, kupuju vatevr, al ovi imaju 11k a ovi 150ubojstava...
onak, izgleda mi koda cijeli film pokusava pronac to pitanje, zasto bas MI, a na kraju ga ne odgovori?....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
lesser-



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 136
Location: New Reno

PostPosted: 09.09.2003 15:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

joj blekdjuk

nisi skuzio ?

_________________
može.
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 09.09.2003 15:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hm... pa da.. ocito nisam
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
dysfunctional



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 5
Location: Zagreb, Rvacka

PostPosted: 09.09.2003 15:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

film je sam po sebi super (naročito ak ne volish amere te uživaš u sprdnji s istima), samo kaj kruže neke glasine-brije da MOORE nije bash takav istinoljubac pošto prevrće istinu (činjenice) te ih prikazuje kak njemu paše....

više o tome:
http://www.moorelies.com

_________________
ever tried? ever failed?
no matter. try again. fail again.
fail better.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lesser-



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 136
Location: New Reno

PostPosted: 09.09.2003 15:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blekdjuk, posto svaki od normalnih razloga koji su oni naveli u dokumentarcu ocito pada u vodu

ostaje jedino da su oni malo bolesni na mozak (citaj glupi) i to uglavnom zbog idiotskog odogja/debilnih medija

inace, najzesca fora u filmu mi je ona kad dodju u kanadu pa snime vijesti

BREAKING NEWS ! .

NEW SPEEDBUMPS

:smokin

_________________
može.
Back to top
View user's profile Send private message
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 09.09.2003 16:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dysfunctional wrote:
film je sam po sebi super (naročito ak ne volish amere te uživaš u sprdnji s istima), samo kaj kruže neke glasine-brije da MOORE nije bash takav istinoljubac pošto prevrće istinu (činjenice) te ih prikazuje kak njemu paše....

više o tome:
http://www.moorelies.com


to su takva hvatanja za slamke da je to sramotno Smile
ameri su majstori u izvlacenju preko rijeci, a debili su pa ne kuze sto je dobro/lose - pogle primjer bila klintona. lik je bio jako dobar precjednik pa su ga maltretirali sto mu je neka fufa pusila kurac.

imaju gotovo 12 000 MRTVIH, metke mos kupit pokraj igracki za djete, gan dobis ak otvoris akaunt u banci, na telki te filaju sa vijestima o smrti, ubojstvima, ubojicama ju nejm it a oni seru da to nije dokumentarac zbog tehnickih razloga - ROTFL!
mislim da je film jako dobro pokazo da su prosjecni ameri brainless idioti koji granice sa inteligencijom zgazene muhe zunzare. naravno, postoje nadprosjecni ameri, to nitko ne porice. al cinjenica je da im godisnje umre 12 000 ljudi zbog glupog sistema, odrzavaju nebitne konvencije, "pomazu" svima u ratu itd.
nedamise nabrajat sve, uglavnom velki minus amerima, bilo to sve istina ili ne (al potkrijepio je film sa cinjenicama, tako da se nema sta raspravljat).
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 09.09.2003 16:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa ne radi se bas o 'tehnickim detaljima' koliko o tome da neki tvrde da se stvari 'bas i nisu dogodile kako vidimo u bfc'
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 09.09.2003 17:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i dalje stoji:
12 000 ubojstava/g
oruzje je dostupno svakom
izgovor je amadman 1-5 (il kolko ih vec je).
ameri guraju nos u svacije poslove, cesto zaseru


os rec da sam nes krivo reko? il sam u pravu?
kak je tak lako nac gresku kad se necije prljavo rublje pokazuje a isto to rublje se nemre oprat?
Back to top
View user's profile Send private message
lesser-



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 136
Location: New Reno

PostPosted: 09.09.2003 18:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

max, sta se pjenis ?

pusti covjeka, neka ode u hameriku.

tam ce bit pametan ^^

_________________
može.
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 09.09.2003 20:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maxy uopce nisi shvatio poantu. niti u jednoj recenici nisam branio amerikance niti njihovu izvanrednu ljubav prema gunovima i nasilju, samo sam reko da 'pise na sajtu da je moore iskrivio neke stvari'
rajt?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
ivan



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 320
Location: Zagreb

PostPosted: 09.09.2003 20:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

faq, zainteresirali ste me, oću ja cd-e Very Happy Razz
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 09.09.2003 21:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
maxy uopce nisi shvatio poantu. niti u jednoj recenici nisam branio amerikance niti njihovu izvanrednu ljubav prema gunovima i nasilju, samo sam reko da 'pise na sajtu da je moore iskrivio neke stvari'
rajt?

koja je svrha tvog posta onda? :>
osim toga sto smo svi kliknuli i procitali ono sto pise na linku kojeg je gosn dysfunctional postao, ne razumijem zas si moro ocito napisat - meni je to zvucalo kao da si branio stranu amera. nvm, to nije sad bit topika, bit je da su ameri debili i da ja definitivno nejdem tamo! Smile
zamisli, jedan tren ti je sve super, pristojni ljudi na sve strane i odjednom dobis metak u celo jer si nosio ljubicaste pertle i iso si na zivce nekom majmunu sa pistoljem...jebo to, radje ja pijem franck kavu ovdje neg da berem metke tamo Smile
Back to top
View user's profile Send private message
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 09.09.2003 22:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Maxy, ne postoji samo crno i bijelo. Vidim da si ovako... emm... nadobudan :) - al skuzit ces.

Btw. ovo što si napisao može ti se bez beda desit i ovdje.... samo ti to ovdje nije bilo na telki.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 09.09.2003 23:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maxy wrote:
zamisli, jedan tren ti je sve super, pristojni ljudi na sve strane i odjednom dobis metak u celo jer si nosio ljubicaste pertle i iso si na zivce nekom majmunu sa pistoljem...jebo to, radje ja pijem franck kavu ovdje neg da berem metke tamo Smile


Njihovo drustvo je u bananerosu,istina,ali sta mislis kako je izgleda nas rat u nekim drugim dokumentarcima?Kod nas se nije ginulo zbog pertli,ali nekad i zbog manjih stvari jeste...

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
stipsa



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 311
Location: Zgb.

PostPosted: 09.09.2003 23:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo samo da napomenem da ukoliko imate explorer (tv program, ne ie) na satelitskoj, mozete svaki tjedan gledati emisiju the awful truth koju vodi spomenuti Michael Moore i u svakom trenu slavi americku glupost. Jedna od boljih emisija koje sam gledao u zadnje vrijeme, ne pitajte za termin jer gledam kad 'naletim' Smile.

Stvari koje rade su neverojatne... tip je otvorio kampanju za izbore za kongresmena i prijavio FIKUS (as in plant Smile) kao kandidata. Htio je dokazat da ce efektivnost fikusa u kongresu biti jednaka efektivnosti zivog kongresmena, samo kaj ce uz to i ukrasavati prostor... Mislite da nije pobijedio Smile? Think again... 'Sluzbenici' su reagirali tek nakon cijele kampanje (imali su 'vote ficus' naljepnice i sve kaj ide uz to Smile), glasanja i brojanja glasova te ga ipak diskvalificirali jer je biljka Smile

ovakvih prica ima milijun, ak imate explorer probajte koji put 'ulovit' emisiju al za razliku od mene zapamtite kad ste gledali pa podijelite tu s nama Smile
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
gRa



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 206
Location: Zagreb

PostPosted: 10.09.2003 10:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja se potpuno slazem s Maxy. Brijem da ce nas americka inertnost i posvemašnja glupost sve doć glave kad-tad. Ako ce bit kraja Ameri ce bit krivi za to.

_________________
[gRa]
Back to top
View user's profile Send private message
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 10.09.2003 11:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fakz: primjeti da nismo vise u ratu.
emti: znam da nije sve crno i bjelo, al u americkom slucaju je vise crnog nego bjelog. mediji su njihova propast - nekog ubijaju u cetvrti i evo ti 25 novinskih ekipa da to snimi, stalno "ubojstvo tu, ubojstvo tamo, zakljucajte vrata" - imo je pravo moore, strah vlada tamo. fk0rz, nije sve ovak kak ja kazem, al dal je potpuno drukcije? u svakom slucaju, moje misljenje o amerima stoji - brainless tikvani kojima se da manipulirat putem medija. steta sto su im u vladi djeca koja si briju na tajne agente i misterije pa imamo americke vojne trupe po cjelom svjetu praveci vise sranja nego dobra...
Back to top
View user's profile Send private message
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 10.09.2003 13:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maxy wrote:
fakz: primjeti da nismo vise u ratu.

Ako malo pazljivije procitas moj post,primijetit ces i dio"Kod nas se nije ginulo" sto oznacava proslo vrijeme,samo ti to nisi primijetio!A inace furka"Ameri,njesra" mi je glupava,jer mislim da nisu ni zavrijedili da svoje vrijeme tratim na proucavanje i kritiziranje njihovog drustva!Ako malo bolje razmislis,nije ni kod nas tako bajno!Posljedice tog rata su vidljive i danas,samo ne znam jesi li toga svjestan(oruzje je na cesti i lako dostupno,depresija drustva,otudjenje etc.)!Prvo treba cistiti na vlastitom pragu...

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 10.09.2003 14:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fakz, pogledas oko sebe i vidis ovo na tv: majkl dudikof, star trek, rendzer voker, ameri ovo ono na vjestima.
kino: terminator tri, hulk, necu dalje nabrajat
90% onog sto nam se servira u medijima je americko. ti slobodno mos rec da zajebem medije, al cuj, oni se guraju ljudima pod nos :>

poanta ovog topica opcenito je americko guranje nosa u tudje poslove, a sto se tice naseg rata - on je gotov ili se i tu varam? opca depresija, pa tu si u pravu donekle ali ja i dalje drzim da je stanje u hrvatskoj daleko ljepse nego u jednoj americi. ali sto stoji je da se njihov "duh" (ako se to opce moze nazvat duhom) polako uvlaci i ovdje...
a preko cega - medija fk0rz. cak se i u mooreovom dokumentarcu moze vidjeti da su mediji glavni pokretaci svega, sto me zivcira. mediji su zapravo prokletstvo ovog doba (da pokazem prstom: reklame su krivac svega te novac, ko uvjek). ameri to eksploatiraju do tog nivoa gdje covjek postaje samo objekt, svaki korak se promatra, svaka reakcija je poznata unaprijed - kupi kremu protiv prsiteva il nes karat, operi zube da ti budu bjeli ko snjeg il nemoj ic van. kakav si ti to muskarac, ne koristis maliciju! ANTONIO VRUCE MI JE!
naposljetku, mediji su isposlovali zabranu prodaje metaka u Kmartu Smile

jel itko gledo u parizu polufinale muskaraca na 100m? uglavnom od ove godine je bilo pravilo da za prvi krvi start svi atleticari dobe zuti karton - zasto je to pravilo uvedeno? zbog televizije koja "gubi" (ne zaradi onolko kolko oce, al glavno da zarade) - a kak gubi - regularni program se odgodi i do 20 minuta (regularni program == termin za reklame) ako atleticari krivo startaju pa se namjestaju opet itd.

uglavnom da skratim, jedan atleticar se pripremao za ovo natjecanje godinu i pol, neki mamut je krivo starto, svima zuti, drugi put je on 0.1 sekundu prije kreno i diskvalificiran je. godina i pol truda otislo zbog 0.1 sekunde jer je televizija inzistirala na novom pravilu.
covjek je lego nasred terena placuci i nije se mako pol sata - BRAVO! isto bi i ja napravio - televizija utjece na ljude PREVISE, a ameri su vjerojatno prvi koji su tolko brainwashed te moraju tu zarazu sirit dalje.

jebo, zvucim paranoicno, idem pit kave i pucat malo na kvejku Smile
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 10.09.2003 14:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pariz 100metara: a u finalu jamajcan nije htio startat sve dok e nije publika utisala, isto je vec neko zajebo prvi put. lik je pobijedio na kraju.

enivejz, don't diss Star Trek, Strak Trek rulZ!!!!!1
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group