Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Club Versus

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Dirt McGrit



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 291
Location: iza ugla

PostPosted: 03.10.2003 12:26    Post subject: Club Versus Add user to your forum ignore list Reply with quote

bok ekipa,

zavirite na URL www.clubversus.com pa dajte komentare. uglavnom, radi se o web stranicama najboljeg varazdinskog underground cluba... ko voli nek izvoli Laughing

_________________
Baby, I got your money!
Back to top
View user's profile Send private message
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 03.10.2003 12:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

rather simple, but gets the job done...
jedino me malo iritira foto galerija, cekas sto godina da se ucitaju tumbici, i onda kliknes, pa se oni svi ucitavaju ponovno, da bi vidio malo vecu verziju fotke desno... napisi si neki javascript kojim ces on click u layeru u kojem su ti tumbovi mijenjati src od fullsize slike desno, tako da se ne mora reloadati cijela stranica svaki klik... pozdrav.

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Dirt McGrit



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 291
Location: iza ugla

PostPosted: 03.10.2003 14:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

znam za taj problem s thumbnailsima... daj mi plz link ili mi mailni skriptu za izmjenu slika. ja sam to radil s layerima, svaka slika je zasebna stranica samo se sadržaj layera sa slikom mijenja. kad radim update potrošim pun k. vremena i trebam mijenjat i linkat 60-tak stranica... jedna dobra skripta bi itekak dobro došla.

thanks in advance

_________________
Baby, I got your money!
Back to top
View user's profile Send private message
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 03.10.2003 14:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

za pocetak, kakva skripta? ti bi da ti skripta i sama radi update i linkanje fajlova i sve?
To ti nece ici bez nekog server-side rijesenja (php, asp, votevr).

Nije problem sloziti skripticu koja bi protrcala kroz direktorij thumbnailova, displayala ih i linkala na njihove full size varijante (onclick na thumbic da recimo promjeni desnu veliku sliku), koje se naravno moraju isto zvati recimo i stajati u svojem direktoriju...

No, to ti sve trenutno nema smisla (zbog layera koji je svaki put razlicite visine i sirine ovisno o tome kolika je slika). Mozda da napravis novi layout za picture gallery i napravis ga tablicama umjesto layera? Onda ti javascript moze pomoci i php skripta koja ce ti dinamicki ispisivati slike iz direktorija...

Imas uopce podrsku za neki server-side jezik tamo di je hostan site?

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 03.10.2003 17:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

elem, kuzi se da je autor cackao po trendi sajtovima, snimio tipografiju, lajne, porezane rubove... no... boje su burek. cista crvena i cista zelena definitivno nisu u istoj paleti sa ugasenom zutom. bevel na logotipu je jeftina fora koju smo prerasli krajem proslog tisucljeca (nadam se...), sjena ispod slova (pogotovo tako malih - 16 tocaka, whatever?) je apsolutni NE, a i cinjenica da je compressed rez pisma razspacioniran pokazuje, najblaze receno, ignoranciju spram tipografije (mislim, compressed rez je napravljen zato da slog djeluje kompaktnije).
btw, nedaj se deprimirat, nije sve tako strasno... na greskama se uci...
Back to top
View user's profile Send private message
Dirt McGrit



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 291
Location: iza ugla

PostPosted: 04.10.2003 02:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajme dunga sta smo pametni... znas kak se veli - ukusi se razlikuju Laughing najlakse je srati po nekome... ja sam kakti gledal trendi sajtove??? ajme polako legendo, oladi malo...

stranice su hostane na serveru od Croadrie, imam podrsku za ASP ak se ne varam. slike su u dvije velicine - imam portrait i landscape, trebam smislit neku pizdariju da tu picture gallery sredim kak se spada jer ovo je totalni uzas mijenjati i dodavati novi sadrzaj...

_________________
Baby, I got your money!
Back to top
View user's profile Send private message
davor



Joined: 28 Sep 2003
Posts: 13

PostPosted: 04.10.2003 08:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

1. Ukusi nemaju veze sa pravilima dizajna.
2. Ako nisi spreman prihvatit kritiku i to jos k tome dobronamjernu, nemoj postati sajt na recenziju.
Back to top
View user's profile Send private message
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 04.10.2003 12:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
dirt: ajme dunga sta smo pametni... znas kak se veli - ukusi se razlikuju :) najlakse je srati po nekome


Ako vec "postavljas" pravila, onda se njih i drzi. Prihvati da se dungi ne svidja tvoj sajt i tocka. Iako bi to za tebe bilo loshe, jer tako neces saslushat dobronamjernu kritiku koju ti je on napisao.

Sajt ti moze proc na prvi pogled stisnutih ociju i jako kratak... al dalje no vej: bevel na logu, shadow ispod slova, sjeban white space, horizontal skrol??, extreme traker logo na vrhu, typo...

Gle, mi ti nismo klijenti. Mi smo ljudi koji se više-manje bave ovim poslom u životu i prodavanje magle baš i ne pali. A i smisao ovog foruma nije pljuvanje nego pomaganje drugima. Kritikama. Pozitivnim i negativnim. Ako zelis da ti kazemo kako je sve super, molim te da to naglasis u svom postu.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
.moody



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 94
Location: tha.Ploče

PostPosted: 04.10.2003 16:55    Post subject: jeaaaa Add user to your forum ignore list Reply with quote

tako je pajdo ... ako nemereš primit kritiku onda nemoj ni radit šta radiš ...

Šta se tiće samog sajte ...
boje se fakkat neslažu ... prejake su i prenapadne sa crnom pozadinom... uostalom ako se radi o klubu daj malo veselije boje i oblike jer ... ono tipa neki loung .... mislim ukusi jesu različiti ali mnogi griješe kad naprave ovekve sajtove jer ovakvi predstavljaju i i najveći izazov ( a jeeeeaaaa ... jega serem )

Još nešta... studira sam gori u Vž i baš mi je drago šta se otvorija ovakvi klub jer fakat je to penzionerski gradić ... prvo Lavra sada ovaj klub fino ... studenti su uvik morali pičit pna kamion daleko u potrazi za ovakvim mistima ...

samo joše nešta ... ovo DJ GOLJA jeli to more biti Goljo. Ekipa Ereša i Srne slučajno. Neznam da li ih znaš... u svakom slučaju pozdrav

_________________
.moody
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Dirt McGrit



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 291
Location: iza ugla

PostPosted: 05.10.2003 16:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ola,

prvo da se ispricam dungi na onom postu - sorry stari posvadal sam se tu vecer s curom , i onda sam posle svega sipal zlovolju po netu... svaka kritika je dobro dosla, pogotovo kad je dobronamjerna, zato se ispricavam jer onaj post ko da je napisal neki pristavi pubertetlija Laughing

nist, ajde sad kad ste me tolko napali i sl. ispravit cu pogreske pa probat napravit nesto bolje. prilicno sam nov u web dizajnu (radim na televiziji, reklame, jinglove, pripremu za tisak i sl.) ali s vremenom ce bit bolje - nadam se... Cool

e, neznam tog Golju, znam Eresa i tu ekipu iz videnja, ovaj DJ Golja ce sad prvi put pustat muziku... ako se hoces dobro provest i isplesat full se isplati doc u VS.

pozdrav svima.

P.S. poglajte usput www.vindijabaseball.hr - jos nije u cjelosti gotov, ali uskoro bi trebal zavrsiti kompletan site...

_________________
Baby, I got your money!
Back to top
View user's profile Send private message
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 06.10.2003 09:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dirt McGrit wrote:
Ola,
prvo da se ispricam dungi na onom postu - sorry stari posvadal sam se tu vecer s curom , i onda sam posle svega sipal zlovolju po netu... svaka kritika je dobro dosla, pogotovo kad je dobronamjerna, zato se ispricavam jer onaj post ko da je napisal neki pristavi pubertetlija Laughing


ma, sve ok.
kad ti ovdje ljudi kenjaju, ne rade to prekenjavanja radi, vec zato da ti pomognu
Back to top
View user's profile Send private message
Dirt McGrit



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 291
Location: iza ugla

PostPosted: 06.10.2003 10:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

no problemo... bilo je to usred zute minute,

peace Cool

_________________
Baby, I got your money!
Back to top
View user's profile Send private message
Marlboro



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 3
Location: The desert

PostPosted: 06.10.2003 10:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

emti: daj coece, jos ce mi3 bit portal za dizajn na kojem nema mjesta za dizajnere Twisted Evil

ne, kritika stoji, ja sam se prestrasio kad sam vidio sajt i vrlo brzo povuk cursor po dijagonali do zlokobne ikone X Twisted Evil

_________________
I don't want to be so deep that people have to drown to relate to me
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group