Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
2advanced vs rooty?
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati
View previous topic :: View next topic  
Author Message
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 08.09.2004 17:19    Post subject: 2advanced vs rooty? Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.pivatus.hr/

huhu... the more - the merier...

http://www.skyworksinc.com/ -> npr. click on PRODUCTS

edit: splitao topic na brzinu, imam jos za dodat, brb have to go

Last edited by emptyhead on 15.09.2004 12:12; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Rooty



Joined: 05 Dec 2003
Posts: 58
Location: Spljet

PostPosted: 09.09.2004 10:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne znam......evo bash gledam skyworks i sve skupa. Ne znam sta da kazem ....jesmo li mi mozda ripnuli nekog?poslao sam mail Shaneu (Pixelrangeru) da vidim sta kaze gazda. nemam pojma, ako jesmo "i'm gonna cut my balls off" al fakat taj "dummy boats " je twin brother pivatusa, a i nekako mi je cudno kako se bave istim poslom??

_________________
Have a root?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
monkeybigass



Joined: 09 Sep 2004
Posts: 2
Location: Zadar

PostPosted: 09.09.2004 14:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dečki, a ovo?

http://www.hansliebschercopperwks.com/flashpage.htm (2advanced)

http://ee-de.com/main.htm (Rooty).
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 09.09.2004 14:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

I think Big Assed Monkey is on to something.
Laughing

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Platypus



Joined: 07 Feb 2004
Posts: 235

PostPosted: 09.09.2004 14:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

monkeybigass wrote:
Dečki, a ovo?

http://www.hansliebschercopperwks.com/flashpage.htm (2advanced)

http://ee-de.com/main.htm (Rooty).



Pa rekao sam ja da mi je taj 2advanced odavno sumnjiv Cool
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 09.09.2004 15:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ili mozda netko od dizajnera nije zadovoljan placom u 2advancedu pa malo fusa sa strane Smile

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
astolitu



Joined: 26 Jun 2004
Posts: 547
Location: Zagreb

PostPosted: 10.09.2004 14:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Platypus wrote:
monkeybigass wrote:
Dečki, a ovo?

http://www.hansliebschercopperwks.com/flashpage.htm (2advanced)

http://ee-de.com/main.htm (Rooty).



Pa rekao sam ja da mi je taj 2advanced odavno sumnjiv Cool



e jebiga sad je voda do grla

_________________
http://www.markobjedov.com/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Outkast
Guest





PostPosted: 10.09.2004 14:29    Post subject: Reply with quote

Sada ce Rooty nazvati 2adv i zaprijetit im tuzbom jer on bi ocito rezao jaja da je on kopirao nesto Wink
Back to top
Platypus



Joined: 07 Feb 2004
Posts: 235

PostPosted: 10.09.2004 14:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Outkast wrote:
Sada ce Rooty nazvati 2adv i zaprijetit im tuzbom jer on bi ocito rezao jaja da je on kopirao nesto Wink


Cudno je da se ne javlja. Je li zauzet tuzbama ili rezanjem? Laughing
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 10.09.2004 15:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

'ebiga, kad je svijet prokleto selo, svak' svakog zna, svi sve vide........treba oči kopat Smile Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
Rooty



Joined: 05 Dec 2003
Posts: 58
Location: Spljet

PostPosted: 10.09.2004 17:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo tu sam, a i jaja su mi jos na mestu, Meni je ono muka od svega , cekam kolegu da mi objasni ovo jer su oba skina njegovih ruku djelo,nije da se ogradjuem al fakat nisu mojih ruku djelo, ja nisam bio upoznat sa ovim drugim "ee-de" jer nisam fan 2ADS niti takovih webova.
Eto nemogu vise nista reci na to.
Pozdrav V.

_________________
Have a root?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 11.09.2004 10:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

monkeybigass wrote:
Dečki, a ovo?

http://www.hansliebschercopperwks.com/flashpage.htm (2advanced)

http://ee-de.com/main.htm (Rooty).


WOW wtf?! Shocked LOL Laughing Confused

rooty, reži i kitu i jaja Very Happy WTF?!?$! :givap

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Outkast
Guest





PostPosted: 15.09.2004 23:11    Post subject: Re: 2advanced vs rooty? Reply with quote

emptyhead wrote:
http://www.pivatus.hr/

huhu... the more - the merier...

http://www.skyworksinc.com/ -> npr. click on PRODUCTS

edit: splitao topic na brzinu, imam jos za dodat, brb have to go


misljanja sam da nisi trebao splitati topic jer si vise pomutnje napravio nego smanjio kako si vjerovatno namjeravao, barem kod mene. Rooty je vec mogao odavno javiti nesto ali nije sto znaci da priznaje krivnju valjda jer ne vjerujem da bi pustio da ga blate da nije kriv.
Eto a mislis da je netko neka kvalitete i da bi ti mogli biti uzor. Nesto ne vezano uz to, neki dan idem na site od "I, Robot" i site se zaglavi zbog greske u FLASH kodu Smile samo jos jedan dokaz koliko je ovaj posao mutan, stvarno mutan do jaja kada se mogu dogadjati ovakve stvari.

Tko sto EDO rece

Care, pare, samo pare....

Last edited by Outkast on 15.09.2004 23:23; edited 1 time in total
Back to top
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 15.09.2004 23:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Car je gol! Idea

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 15.09.2004 23:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ebate, bolji ste od "ekipe za očevide" Smile Oštrom oku i britkom umu ništa ne može promaći...žurim.....kava mi se hladi LeaveMeBe
Back to top
View user's profile Send private message
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 15.09.2004 23:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mene je cijela situacija jako razočarala. Rootyji koji bi trebali biti simbol kvalitete, ponašaju se neprofesionalno.

Istina, ripali su, ali to bi se moglo nekako oprostiti, ali činjenica da ignoriraju odgovornost da nešto kažu me još više iznenađuje!

Što dalje i od koga očekivati? VIše ni "kvalitetnim" studijima ne mozes vjerovat, jer te vec sutra mogu optuzit da imaš tuđi sajt kao svoj... a to mnogi klijenti ne mogu sebi priuštiti, a nebi smjeli ni dizajn studiji to klijentima omogućavati ( Confused )...

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Rooty



Joined: 05 Dec 2003
Posts: 58
Location: Spljet

PostPosted: 17.09.2004 08:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dobijo sam private MSG od emptyhead i njemu sam replaya da imam deadline to catch i nemogu sad postat nikakvo objasnjenje niti priznanje niti se raspravljat niti troshit vrijeme uludo na to.time ne kazem da je ovo mala stvar nego jednostavno nemam vremena za ovo.
Empty moga si rec ekipi da sam ti barem replayao na MSG i da objasnjenje stize cim zavrshim sa radom . Dakle ili pon ili uto, a do tada mozete pustit mastu na volju.
Pozdrav
V.

_________________
Have a root?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 17.09.2004 08:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Rooty, to si ti ekipi mogao (trebao) sam rec jer to je tebi (valjda) u interesu.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 17.09.2004 09:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne kuzim. mozda nisam staromodan pa ne kuzim te fore da informacije putuju kocijom. U to vrijeme koje si utrosio na pisanje gornjeg posta da nemas vremena si mogao dati obrazlozenje jer je ocito to ono sto se ceka. ja bih bio na iglama da moram dati takav nekakav podatak jer ipak radi se o mojem dignitetu.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Rooty



Joined: 05 Dec 2003
Posts: 58
Location: Spljet

PostPosted: 03.10.2004 19:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dakle, ne znam ni sam di da pocnem......smrdi svugdi ne samo od repa.....
client je bio NME records artist called ee-de.Sve se zbilo jako brzo....imali smo 3 dana za sve skupa skockat....Mile je preuzeo stvar u svoje ruke dok sam ja radio na BPH (Bryantparkhotel),da budem iskren ja nisam ni gledao sta i kako se projekt razvija niti sam fan 2ADV. studija niti volim kako rade jer jednostavno ne volim takav izraz.okej da ne serem previse, dakle projekt je bio gotov comp je bio postan, klijent zadovoljan i ja presretan jer smo ga skinuli sa K.Ja sam za ovo saznao tek kad je bio otvoren topic na MI3-u tako da mozete mislit kako sam se osjeca,Mislim mene je sram,Jebote ono u zemlju bi propa al nemosh, da sam ja znao da je ovo rip i to tako ocit rip ovo nikad nebi izaslo iz naseg studija, a kamoli bilo postano pod news kao nesto novo sta smo napravili i iza cega stojim 100% .Sta da kazem,Tako je isto i za onaj Skyworks ili kako vec bi...mislite da bi ja skocio na "dummyboats" da sam sve skupa znao????? mislim da nebi.....Jako mi je zao i osjecam se uzasno grozno jer je design moj zivot a ove stvari su totalno u kurcu, al ono totalno.I moram reci da sam vam jako zahvalan sta ste mi otvorili oci i ukazali na "ovo".
Sta josh rec , tesko cu se oporavit od ove situacije.Mozda Mile jednog dana smogne snage i proguta knedlu zvanu ponos i kaze zbog cega je to napravija jer i meni jos nije dao objasnjenje na pitanje "zasto sam ja to napravija?" .
Mozda je i u kurcu to sta se ja na ovaj nacin ogradjujem od situacije,od posljedica sigurno ne jer sam ja dio studija i stojim iza imena "Rootylicious" barem sam stajao do sada, al govorim istinu koja jebeno boli.Vidit cemo sta ce se desit.I will keep u posted.
Pozdrav
Vink.

_________________
Have a root?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 03.10.2004 20:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Applause za iskrenost, a ne muljažu.. a za ostalo - imali ste dobar glas koji po meni nije smio nikako past na ovo.. al sranje, javi razvoj situacije, te sritno..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 03.10.2004 20:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a ebiga, u zvotu ti se svasta dogadja, gledaj to s pozitivne strane, sad znas da mozes stajati samo iza svog imena a ne i iza nekog drugog.

good luck!

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
aikon



Joined: 19 Sep 2003
Posts: 166

PostPosted: 03.10.2004 21:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Moram priznat da nisam bas ocekiva da ces se javit. Mislia san da ce se sve samo ispuvat. Drago mi je da san skroz falia.
Zato ka sta ars kaze kapa dolje za iskrenost. Ne znam kako je tako nesto progutat i nadam se da nikad necu saznat.
Sta se tice samog kopiranja mislim da nema opravdanja. Ako vam 3 dana nije bilo dosta za zavrsit onda bolje da niste ni radili. IMHO. Ali ko san ja da pizdin.

Htjeli vi to ili ne ipak ste ljudima nekakav uzor i poticaj. Pa majku mu, pored svih sranja ne morate jos i vi ih radit. Very Happy Sretno.
Back to top
View user's profile Send private message
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 03.10.2004 21:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ars wrote:
Applause za iskrenost, a ne muljažu.. a za ostalo - imali ste dobar glas koji po meni nije smio nikako past na ovo.. al sranje, javi razvoj situacije, te sritno..

mene napali drveljem i kamenjem za optuzbe i napade, a bijah u pravu. Medutim, eto nisam bio 100% u pravu jer sam vjerovao da cete pokusat zataskat i prisilno zaboravit stvar.. nije tako i to je odlicno.
da i da dodam, eto to je ono što se tražilo. iskren odgovor na situaciju. lijep oje vidjet da se ovaj post dogodio što moze ukazivat samo na dobro. puno bolje nego da se sve samo 'zaboravilo' jer bi ugled popao na niske grane, a ovako mozda i ne padne tako nisko.

lijepo je vijdet zao mi je i sram me je jer nekoga s takvim ugledom i treba bit sram Wink
al eto.. nek bude sto bude i pamet u glavu ubuduce...

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
psiho



Joined: 13 Mar 2004
Posts: 9
Location: Zagreb,Croatia

PostPosted: 03.10.2004 21:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ljudi moji, lova je tu u igri.Pa rade ljudi (George Bush & Co.) i gore stvari za pare. A sta je, je, ironicno je to sto su uradili bas ono zbog cega su se grozili kad ih je onaj lik ripnuo prije nekoliko mjeseci kojem su poslali onu prijetecu poruku.I neka budu sretni sto ih nisu snimili ovi iz 2A i poslali im neki mail jer mislim da bi onda stvarno propali u zemlju ... a nakon prije navedenog slucaja, to bi bilo i pravedno. No isto tako, svi znamo da su decki do sada radili prejebene stvari da bi ih zbog ovog incidenta slali na lomacu.Bilo pa proslo.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group