Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Introducing minimalnoise.com
Goto page 1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
sime
Guest





PostPosted: 15.09.2004 21:53    Post subject: Introducing minimalnoise.com Reply with quote

Haj,

Evo da i ja napokon predstavim svoj osobni site:

http://minimalnoise.com/

Od browsera koje sam imao pri ruci, radi samo u "gecko" baziranim browserima, kao npr. Mozilla, Mozilla Firefox... Opera ima neke probleme sa paddingom. Safari nisam isprobao. Ali nema veze, sajt je personal ionako Wink

I ajmo reći da je ovo beta verzija sitea... Sada je red na vama.
Back to top
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 15.09.2004 21:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne radi, i to in the most bizarre way. Otvara mi download window za file minimalnoise[1]. Some freaky shit. Shocked

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 15.09.2004 22:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Painkillerz wrote:
Ne radi, i to in the most bizarre way. Otvara mi download window za file minimalnoise[1]. Some freaky shit. :shock:

haha probaj u firefoxu :)=
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 15.09.2004 22:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
Painkillerz wrote:
Ne radi, i to in the most bizarre way. Otvara mi download window za file minimalnoise[1]. Some freaky shit. Shocked

haha probaj u firefoxu Smile=


Shocked ZLO!!1 ZLO IZ MOZILLE!!!

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
sime
Guest





PostPosted: 15.09.2004 22:05    Post subject: Reply with quote

Painkillerz wrote:
Ne radi, i to in the most bizarre way. Otvara mi download window za file minimalnoise[1]. Some freaky shit. Shocked


Site je ukodiran (zaklan) sa XHTML-om a Internet Explorer ne podržava XHTML serviran sa application/xhtml+xml mime typom (u biti IE uopće ne podržava XHTML) koji je ispravan za XHTML Smile Jako jednostavno.
Back to top
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 15.09.2004 22:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

cool inspiracija... Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
sime
Guest





PostPosted: 15.09.2004 22:06    Post subject: Reply with quote

A da ko posta komentare dammit a ne samo ne radi mi, ne radi mi Wink
Back to top
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 15.09.2004 22:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Site je ukodiran (zaklan) sa XHTML-om a Internet Explorer ne podržava XHTML serviran sa application/xhtml+xml mime typom (u biti IE uopće ne podržava XHTML) koji je ispravan za XHTML Jako jednostavno.


Aha. Magija. Okej. Ništa od toga za mene i ostalih 95% korisnika Interneta koji klikaju za IE-om. Neutral

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
Tina



Joined: 19 Nov 2003
Posts: 156

PostPosted: 15.09.2004 22:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Shocked
pa kako cemo komentirat kad nemozemo vidit?? Confused Question

_________________
==I don’t want to leave..
::::So don't. Stay here with me. We'll start a jazz band.
Back to top
View user's profile Send private message
sime
Guest





PostPosted: 15.09.2004 22:16    Post subject: Reply with quote

Painkillerz wrote:
Aha. Magija. Okej. Ništa od toga za mene i ostalih 95% korisnika Interneta koji klikaju za IE-om. Neutral


Čuješ, da je site za firmu, služben, za nekog drugoga itd. naravno da bi ga kodirao u HTML-u sa text/html mime typom i pazio da se svima podjednako dobro vidi i otvara.

Ali ovo je mooj site, i njega radim po svome guštu.

Uostalom, i da je u HTML-u i da ga IE otvara, vidio bi katastrofu najvećih razmjera jer IE ne podržava ni PNG alpha transparenciju, ni CSS min i max-width...
Back to top
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 15.09.2004 22:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sime wrote:


Site je ukodiran (zaklan) sa XHTML-om a Internet Explorer ne podržava XHTML serviran sa application/xhtml+xml mime typom (u biti IE uopće ne podržava XHTML) koji je ispravan za XHTML Smile Jako jednostavno.


znaci da nisi napravio web stranice nego mozilla stranice Twisted Evil

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sime
Guest





PostPosted: 15.09.2004 22:17    Post subject: Reply with quote

Tina wrote:
Shocked
pa kako cemo komentirat kad nemozemo vidit?? Confused Question

Skini Mozillu Firefox pa pogledaj ako te zanima.
Back to top
sime
Guest





PostPosted: 15.09.2004 22:18    Post subject: Reply with quote

che.UP wrote:
sime wrote:


Site je ukodiran (zaklan) sa XHTML-om a Internet Explorer ne podržava XHTML serviran sa application/xhtml+xml mime typom (u biti IE uopće ne podržava XHTML) koji je ispravan za XHTML Smile Jako jednostavno.


znaci da nisi napravio web stranice nego mozilla stranice Twisted Evil

Neee, napravio sam stranice 100% po web standardima i trebao bi ih otvoriti svaki browser koji se pridržava web standarda kao što je Mozilla, Opera, Safari itd... Mada Opera ima nekih problema sa paddingom...
Back to top
sime
Guest





PostPosted: 15.09.2004 22:20    Post subject: Reply with quote

ars wrote:
cool inspiracija... Wink

Hvala na komplimentu Smile
Back to top
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 15.09.2004 22:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sime wrote:
che.UP wrote:


znaci da nisi napravio web stranice nego mozilla stranice :twisted:

Neee, napravio sam stranice 100% po web standardima i trebao bi ih otvoriti svaki browser koji se pridržava web standarda kao što je Mozilla, Opera, Safari itd... Mada Opera ima nekih problema sa paddingom...


ma, jeftina provokacija :)))

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 15.09.2004 22:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni gud Smile minimal Wink

get ff now

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 15.09.2004 22:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hah... Što na to reći doli





YOU WILL ALL BURN IN HELL FOR DEFYING BILL!!!1 RAAAAH!! Shocked

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
tWenty



Joined: 01 Dec 2003
Posts: 465
Location: Varaždin

PostPosted: 15.09.2004 22:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni kul, fora je. Zamisli u operi ga cak vidim Wink

_________________
Prije sam bio umišljen, sad sam Savršen
DVA10
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
_basko_



Joined: 11 May 2004
Posts: 144
Location: Zadar/Zagreb

PostPosted: 15.09.2004 23:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sve je to lipo, ali malo si zabrija......marin&me
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 15.09.2004 23:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Podržavam "jeftinu provokaciju" Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
sime
Guest





PostPosted: 15.09.2004 23:21    Post subject: Reply with quote

_basko_ wrote:
sve je to lipo, ali malo si zabrija......marin&me

Znam da jesam Smile

A di ste vas dvoje, sto ima, sto se radi?
Back to top
_basko_



Joined: 11 May 2004
Posts: 144
Location: Zadar/Zagreb

PostPosted: 15.09.2004 23:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nista gubim mladost......i da ne odem offtopic, ok je site ali ne shvacam svrhu jer mi nema bas nekih informacija ali nadam se da fali blog o kojem si pricao da nadopuni site...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
sime
Guest





PostPosted: 15.09.2004 23:37    Post subject: Reply with quote

_basko_ wrote:
nista gubim mladost......i da ne odem offtopic, ok je site ali ne shvacam svrhu jer mi nema bas nekih informacija ali nadam se da fali blog o kojem si pricao da nadopuni site...


Tako je, nema nešto na njemu baš, ali to je beta tek, preview. Drugo, tako nešto sam i tia napraviti, dakle nikakav portfolio đir, sa radovima, sa ovim, onim, nego čisto minimalni osobni site kojeg mogu raditi kako oću i redizajnirati kada oću... Domena i isnpiracija za ime sitea mi je bila dobra pa sam nastavia u tome smjeru.

A za blog, to mi je u nekom long term planu, možda bude, vidit ćemo. Pozdrav tebi i marinu.

E, i sada sam tek skužia tvoj profil i vidia fotke, dobre su ti... Ja nikako da svoga olympusa izvadim iz kuće Smile
Back to top
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 15.09.2004 23:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

svidja mi se..iako je malo siromasan informacijama ali mi je fora jer mi je nekako neobican a opet jednostava..neznam..ima nesto zanimljivo..ali steta da se ne vidi u IE
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 16.09.2004 09:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

b&w shema rules! :))

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group