Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Big Bradr
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 19.09.2004 19:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Server Error in '/' Application.
--------------------------------------------------------------------------------

Runtime Error
Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off".


AJOOOOJ LOL Smile

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 19.09.2004 19:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

SINteX wrote:
uredno mu je trebalo 20 sekundi na 768k adsl - SVASTA!


pa da si prekinuo taj download tih erotskih filmova i muzike, hehe, mozda bi mogao normalno surfat Laughing Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 19.09.2004 19:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

upravo sam upalio komp Smile
nis se ne skida.

sajt je totalno potrgan,... nis ne radi kad idem strimat video,... sax!

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 19.09.2004 19:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo strimam vec pola sata,...
kak su jadni, sad se moraju pravit da su ludi i odkaceni Smile, a ustvari su tako dosadni, ko da gledam komediju bez scenarija:)
e sta ljudi rade za novac.

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 19.09.2004 19:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jedan frend wrote:
A kandidati...... pa njima ne treba ta lova. Onaj kosati ima svoj kafić i salon za tetovažu, ona jedna troši dnevno 150 kn đeparca, čelavac vozi TT (ok navija za Rijeku pa sam mu malo naklonjeniji iako je preserator), "koktel-maher" (kojem je trebalo pol sata da otvori bocu vina) ima vlastitog konja, teniski teren i bazen pred kućom....
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
rundll32



Joined: 26 Oct 2003
Posts: 193
Location: Zagreb

PostPosted: 19.09.2004 20:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma da, opet presravanje. kao zivimo u zemlji izobilja i svi su nasi mladi super i do jaja i uspjesni.?
al, opet, RTL je strana televizija pa drzi standard. nisu oni krivi!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 19.09.2004 20:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

neam TV i sretan sam zbog toga, pogotovo kad cujem da je IN nesto kao big brother,...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
NoName



Joined: 11 Apr 2004
Posts: 113
Location: Počiva u miru. (1.5.2005.)

PostPosted: 19.09.2004 21:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja sam gledala, i krepala od smijeha.. iz vidjenja znam onog lika iz zapresica, i uzasno mi je smijalica gledati ga.. lik je totalno luud.. =) wee..
Back to top
View user's profile Send private message
drushtveni_otpadnik



Joined: 11 May 2004
Posts: 470

PostPosted: 19.09.2004 22:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

NoName wrote:
Ja sam gledala, i krepala od smijeha.. iz vidjenja znam onog lika iz zapresica, i uzasno mi je smijalica gledati ga.. lik je totalno luud.. =) wee..


je, i ja ga znam.. Jengić je bolesnocha totalna!!! da mi je samo vidjeti onaj koferčić koji su nosili sa sobom kad su ulazili... ako lik sa sobom nije furao tablu slika, i koječega još, ne znam kak će izdržat nutra.... Smile

_________________
da li je bolje uhvatiti se u kolo s onima koji se prave ludi i ništa ne vide, ili sve vidjeti i zaista poludjeti?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 19.09.2004 23:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma što govorili meni se od onog plavog koji je 'uvezen iz njemacke' , samobor ja mislim, bekam imidž, e riga mi se od njega Smile marina mi čist oke Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 19.09.2004 23:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

drushtveni_otpadnik wrote:
NoName wrote:
Ja sam gledala, i krepala od smijeha.. iz vidjenja znam onog lika iz zapresica, i uzasno mi je smijalica gledati ga.. lik je totalno luud.. =) wee..


je, i ja ga znam.. Jengić je bolesnocha totalna!!! da mi je samo vidjeti onaj koferčić koji su nosili sa sobom kad su ulazili... ako lik sa sobom nije furao tablu slika, i koječega još, ne znam kak će izdržat nutra.... Smile

e to je i mene zanimalo opcenito, za svih. ako ljudi bas zele gledat real life, moralo bi biti i ponesto ilegalnih stvarcica Confused

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 20.09.2004 08:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

[shilokko] wrote:
drushtveni_otpadnik wrote:
NoName wrote:
Ja sam gledala, i krepala od smijeha.. iz vidjenja znam onog lika iz zapresica, i uzasno mi je smijalica gledati ga.. lik je totalno luud.. =) wee..


je, i ja ga znam.. Jengić je bolesnocha totalna!!! da mi je samo vidjeti onaj koferčić koji su nosili sa sobom kad su ulazili... ako lik sa sobom nije furao tablu slika, i koječega još, ne znam kak će izdržat nutra.... Smile

e to je i mene zanimalo opcenito, za svih. ako ljudi bas zele gledat real life, moralo bi biti i ponesto ilegalnih stvarcica Confused

prvo nizozemska, sad ovo.. najebo si ako te zaustavi pandur s onim novim testovima.. Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Phiber



Joined: 18 Apr 2004
Posts: 319
Location: Čakovec, Kroejša

PostPosted: 20.09.2004 09:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Indexovci su napisali jedan lijepi clanak sa njihovim Philatz-style Very Happy
profilom svakog natjecatelja.

http://www.index.hr/clanak.aspx?id=223544

_________________
- Xatrix Security news portal -- redizajn napravljen, al radim css Smile
- - TIP / Rapid IT : web design & hosting -- za ovog ne, taj je u ladici Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 20.09.2004 09:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eto rekoh da cu si pogledat malo sto rade ljudi na Big Brotheru kad tamo no fuckin' way da se spojim. svako malo mi stranica kaze da je server preopterecen i na pokusam ponovno. svaka cast, pripremili su se malo bolje!

@Phiber: Laughing Wink

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 20.09.2004 09:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
eto rekoh da cu si pogledat malo sto rade ljudi na Big Brotheru kad tamo no fuckin' way da se spojim. svako malo mi stranica kaze da je server preopterecen i na pokusam ponovno. svaka cast, pripremili su se malo bolje!

@Phiber: Laughing Wink


kak ti ne radi? pa ja sam sad malo prije umirao od smijeha kak ove dvije rade rostilj (!!?) od sedam sati. Laughing Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Phiber



Joined: 18 Apr 2004
Posts: 319
Location: Čakovec, Kroejša

PostPosted: 20.09.2004 09:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mozda .htnet hostnejmovi imaju prioritet Wink

_________________
- Xatrix Security news portal -- redizajn napravljen, al radim css Smile
- - TIP / Rapid IT : web design & hosting -- za ovog ne, taj je u ladici Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 20.09.2004 09:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Domba wrote:

kak ti ne radi? pa ja sam sad malo prije umirao od smijeha kak ove dvije rade rostilj (!!?) od sedam sati. Laughing Laughing Laughing

joj sad sam bas htio napisat da sam se konektirao i onda gledam kako se one dvje hrvaju sa rostiljem!! BRAO! Smile
A cuj, jos sat vremena i pocet se vatra gorit u rostilju.. Wink

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 20.09.2004 09:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mozda je rostilj svjeze betonirat pa ga moraju sušiti... Laughing
onak, receno im je: "cure, vas dvije ima da se dizete svako jutro u sedam sati, lozite rostilj da se beton osusi, najbolje da ga lozite do deset-jedanaest...!" Laughing

njih dvije ce ovak vagon drva unistiti... Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 20.09.2004 09:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

linkovi za BB wrote:
mms://media.htnet.hr/bigbrother01_low
mms://media.htnet.hr/bigbrother01_low

mms://media.htnet.hr/bigbrother01_ADSL
mms://media.htnet.hr/bigbrother02_ADSL

ubacite ih u Win. media player..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 20.09.2004 09:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ove dvje jos uvijek kemijaju oko tog ROSTILJA!!!!!
pa mislim daaaaj ono.. kaj imaju samo te dvije kamere? totalno nezanimljivo?

bila bi smijalica a i pravi big brother kada bi bila kamera unutar WC skoljke. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 20.09.2004 09:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da, i ja nisam mogao vjerovati da jos pale taj rostilj!!!
veli da su u frci s drvima...!!! imale su cijelu hrpu u sedam ujutro!! Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 20.09.2004 10:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ha, ha, kucu su ZAPALILI!!!!!!
ne mogu vjerovati da su gasili KUCU!!! Laughing Laughing Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 20.09.2004 10:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

na kojoj brzini gledate koju rezoluciju? meni na 256 zamrzava ovu bolju sliku.. manja OK šiba, al je fakt ap..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 20.09.2004 10:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Phiber wrote:
Indexovci su napisali jedan lijepi clanak sa njihovim Philatz-style Very Happy
profilom svakog natjecatelja.

http://www.index.hr/clanak.aspx?id=223544


U prvi mah doima se kao ne naročito bistra lokalna droljica ("volim kratke avanture"), ali taj dojam na mahove odlazi pa se opet vraća.

nemoj vrijedjat filca, ovo gore je napisao netko kojem nijedna ne da (ili mu je spolovilo previse malo da bi ga netko uopce uocio) pa kad cuje da drugi jebu svaka mu je droljica Rolling Eyes

ps. u 5 godina big brothera u dvije zemlje sto sam vidjela jos nikad nisam cula da je netko nazvao zenu lokalnom droljicom (bar sto se tice medija). odbijam vjerovati da se radi o balkanskom mentalitetu, nekako sam idealist pa to pripisujem seksualnoj frustraciji pojedinca Laughing

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Phiber



Joined: 18 Apr 2004
Posts: 319
Location: Čakovec, Kroejša

PostPosted: 20.09.2004 10:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
nemoj vrijedjat filca


daleko od toga.
mislio sam da je napisano u stilu "keep-it-real", a philatz je skuzio na vrijeme.
jel tako PHILATZ? Very Happy

_________________
- Xatrix Security news portal -- redizajn napravljen, al radim css Smile
- - TIP / Rapid IT : web design & hosting -- za ovog ne, taj je u ladici Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group