Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Big Bradr
Goto page Previous  1, 2, 3
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 20.09.2004 09:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:

nemoj vrijedjat filca, ovo gore je napisao netko kojem nijedna ne da (ili mu je spolovilo previse malo da bi ga netko uopce uocio) pa kad cuje da drugi jebu svaka mu je droljica Rolling Eyes

thanx keye sto me branis.. ali istini na vidjelo, covijek koji je pisao text ima pravo, likovi tamo su svi neki onako, pathetic vrste.. ne isplati se gledat uopce.
Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 20.09.2004 10:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
keye wrote:

nemoj vrijedjat filca, ovo gore je napisao netko kojem nijedna ne da (ili mu je spolovilo previse malo da bi ga netko uopce uocio) pa kad cuje da drugi jebu svaka mu je droljica Rolling Eyes

thanx keye sto me branis.. ali istini na vidjelo, covijek koji je pisao text ima pravo, likovi tamo su svi neki onako, pathetic vrste.. ne isplati se gledat uopce.
Very Happy


vidis filaz niti ti ne kuzis o cemu govorim.
vidjela sam komentare na bar 5 serija big brothera i bar 10 slicnih tome. nikad se nitko nije usudio nazvati kurvom neku zenu pa cak i kad se jebavala svaku vecer s drugim.
svatko ima pravo misliti sto zeli ali mislim da epiteti kao "lokalna droljica" vec mogu ici pod tuzbu za klevetu i vrijedjanje. ocigledno onima u indexu to nije jasno.
tracevi uz kavu ostaju tracevi "rekla-kazala"a nisu za novine/javnost zar ne?

jasno mi je da raja svasta kaze (na forumu si to mopzemo dozvoliti zar ne? Wink ) ali netko gdje je komunikacija apsolutno u jednoj direkciji trebao bi pripaziti na epitete. pogotovo ako za njih nema dokaza (iako bi se o pojmu lokalne droljice jer voli kratke veze moglo diskutirati).
ako mu to nije jasno onda je pogrijesio zanimanje.

uostalom to je ona tanka linija razlike i ozbiljnosti izmedju iskona i indexa (imho) Smile
a steta jer je index uvijek brzi u novim vijestima a poslije zaseru sa takvim glupostima.

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 20.09.2004 10:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:

vidis filaz niti ti ne kuzis o cemu govorim.
vidjela sam komentare na bar 5 serija big brothera i bar 10 slicnih tome. nikad se nitko nije usudio nazvati kurvom neku zenu pa cak i kad se jebavala svaku vecer s drugim.
svatko ima pravo misliti sto zeli ali mislim da epiteti kao "lokalna droljica" vec mogu ici pod tuzbu za klevetu i vrijedjanje. ocigledno onima u indexu to nije jasno.
tracevi uz kavu ostaju tracevi "rekla-kazala"a nisu za novine/javnost zar ne?

naravno da se u ovome slazem s tobom.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 20.09.2004 10:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Wink

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 20.09.2004 11:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
odbijam vjerovati da se radi o balkanskom mentalitetu, nekako sam idealist pa to pripisujem seksualnoj frustraciji pojedinca Laughing

moj glas ide balkanu ipak. seksualno frustriranih pojedinaca ima svuda, ali balkanaca...

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 20.09.2004 12:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

carr wrote:
keye wrote:
odbijam vjerovati da se radi o balkanskom mentalitetu, nekako sam idealist pa to pripisujem seksualnoj frustraciji pojedinca Laughing

moj glas ide balkanu ipak. seksualno frustriranih pojedinaca ima svuda, ali balkanaca...


Malo ih je al su posebni Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
[shilokko]



Joined: 02 Nov 2003
Posts: 566
Location: zagreb-vela luka

PostPosted: 20.09.2004 13:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ars wrote:
[shilokko] wrote:
drushtveni_otpadnik wrote:
NoName wrote:
Ja sam gledala, i krepala od smijeha.. iz vidjenja znam onog lika iz zapresica, i uzasno mi je smijalica gledati ga.. lik je totalno luud.. =) wee..


je, i ja ga znam.. Jengić je bolesnocha totalna!!! da mi je samo vidjeti onaj koferčić koji su nosili sa sobom kad su ulazili... ako lik sa sobom nije furao tablu slika, i koječega još, ne znam kak će izdržat nutra.... Smile

e to je i mene zanimalo opcenito, za svih. ako ljudi bas zele gledat real life, moralo bi biti i ponesto ilegalnih stvarcica Confused

prvo nizozemska, sad ovo.. najebo si ako te zaustavi pandur s onim novim testovima.. Laughing

ne vozim Very Happy
...auto

_________________
A wise man speaks because he has something to say, a fool because he has to say something.
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 21.09.2004 14:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

...ne mogu vjerovati... Laughing

http://www.index.hr/clanak.aspx?id=223954

...netko ce na odvikavanje od cigareta... Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 21.09.2004 15:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Koji smo mi "puritanci" hebemti Smile A u čemu je onda poanta !' Hebrang ih hebe zbog cigareta, pa će se javit Crkva jer se psuje, laže i hebe pred kamerama.....Koliko znam baš i nemamo najrestriktivnije zakone, a nigdje vani sa "Big Brotherom" nije bilo takvih problema.
Back to top
View user's profile Send private message
NoName



Joined: 11 Apr 2004
Posts: 113
Location: Počiva u miru. (1.5.2005.)

PostPosted: 21.09.2004 15:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

maloprije je muha stajala na kameri, onako.. u krupnom planu.. Laughing
A za ovaj Hebrangov komentar.. ja nemam komentara.. tj.. Bang!
dugo ga nije bilo u medijima..

no comment..
Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 21.09.2004 15:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fakin' idiotizam... pa to je showbiz.. Na to se mora gledati kao na show//serija//dokumentarac... Lik stvarno ocito nije bio dugo u medijima..

No, kako kaze RTL, jos nije nista primio od Hebranga tako da o tom potom.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 21.09.2004 16:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:

vidjela sam komentare na bar 5 serija big brothera i bar 10 slicnih tome. nikad se nitko nije usudio nazvati kurvom neku zenu pa cak i kad se jebavala svaku vecer s drugim.
svatko ima pravo misliti sto zeli ali mislim da epiteti kao "lokalna droljica" vec mogu ici pod tuzbu za klevetu i vrijedjanje. ocigledno onima u indexu to nije jasno.
tracevi uz kavu ostaju tracevi "rekla-kazala"a nisu za novine/javnost zar ne?


Ovaj drugi dio stoji jer je neprovjereno, ali ako vrijedi ovo prvo ja sam za to da se kaže što je, a ne da smo kao idioti ograničeni regulacijama i sličnim glupostima sa zapada (to a certain degree, of course).
Ako se žena kara svaku vecer s drugim onda je drolja i to je to. Isti k**** sa onom odvratnom Severinom, žena traži neke 2 milje kuna što su prikazali na telki što se ona karala sa ocem troje djece, živo me zanima da li će i lipu dati njegovoj ženi i da li se uopće ispričala njoj i djeci njegovoj.
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 21.09.2004 17:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stripe wrote:

Ako se žena kara svaku vecer s drugim onda je drolja i to je to.


nikako se ne mogu sjetiti naziva za ozenjenog tipa, oca troje djece koji kara lokalne pevaljke... droljo?? ah ne, macho ili jebac?

i onda se cudimo muslimanskim integralistima kako tretiraju zene.

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 21.09.2004 17:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mislim da je neki tajkunčić u piranju, neki Lučić brijem (nisam siguran), no to nije uopće važno o kome se radi niti sam rekao da se treba ispričati tom govnu, njegova žena i djeca su jedini oštećeni tu.

Nemoj me krivo shvatiti, nije ovo napad na žene, a tip nije macho nego kurvis i govno od covjeka.

studenti su jebachi Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 21.09.2004 18:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a sta su studentice? Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
drushtveni_otpadnik



Joined: 11 May 2004
Posts: 470

PostPosted: 21.09.2004 19:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Ako se žena kara svaku vecer s drugim onda je drolja i to je to.


zašto bi bila drolja ???? to je nazadno, konzervativno i glupo shvaćanje.

priznaj sam sebi da bi i ti karo svaku većer drugu ženu da možeš! Smile onda sam za sebe ne bi mislio da si drolja, garant... bio bi glavni frajer u lokalnoj birtiji.. Smile

tko volii nek izvoli, činjenica je da mnogo ljudi traga za svojim savršenim partnerom, ali kada ga nađe onda im najčešće ostaju vjerni...

_________________
da li je bolje uhvatiti se u kolo s onima koji se prave ludi i ništa ne vide, ili sve vidjeti i zaista poludjeti?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
drushtveni_otpadnik



Joined: 11 May 2004
Posts: 470

PostPosted: 21.09.2004 19:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nego, baš gledam big bradr, i ono.... gledam ekipu i ne mogu vjerovati. kako se drobe, svim i svaćim, hehehehe.... vidi se da su se pojedinci dobro opskrbili Smile

_________________
da li je bolje uhvatiti se u kolo s onima koji se prave ludi i ništa ne vide, ili sve vidjeti i zaista poludjeti?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
drushtveni_otpadnik



Joined: 11 May 2004
Posts: 470

PostPosted: 21.09.2004 20:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
nikad se nitko nije usudio nazvati kurvom neku zenu pa cak i kad se jebavala svaku vecer s drugim.
svatko ima pravo misliti sto zeli ali mislim da epiteti kao "lokalna droljica" vec mogu ici pod tuzbu za klevetu i vrijedjanje. ocigledno onima u indexu to nije jasno.
tracevi uz kavu ostaju tracevi "rekla-kazala"a nisu za novine/javnost zar ne?


kompleksi prištavih klinaca koji bi rado vidjeli kojeg golog komada, ali od slika na monitoru nisu dalje došli, hehehe.... Smile

_________________
da li je bolje uhvatiti se u kolo s onima koji se prave ludi i ništa ne vide, ili sve vidjeti i zaista poludjeti?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 21.09.2004 20:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

drushtveni_otpadnik wrote:

tko volii nek izvoli, činjenica je da mnogo ljudi traga za svojim savršenim partnerom, ali kada ga nađe onda im najčešće ostaju vjerni...


totaly quote

Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group