Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
gallery sort

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Kritike i pohvale
View previous topic :: View next topic  
Author Message
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 06.10.2003 21:15    Post subject: gallery sort Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja mislim da bi bio jako lepi fitčr da se naslovna strana galerije moze sortirat isto kao i kategorije + osim po datumu i rejtingu da se moze sortat i po zadnjim komentarima (nesto tipa ovo dole frisko komentirani ali sa tumbovima) i fkors, ASC i DESC.

vama je mozda jednostavnije stavit dole prev - next al morti boljše da se napravi lepi sort kak bog zapoveda :)

eto, ja bi to jako volio :)

a vi?


pozdrav,

che

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 06.10.2003 22:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

cuj, ja bi rado al pise 'najnoviji radovi'. kak onda da ih sortiramo po rejtingu/komentarima. onda vise ne bi bili najnoviji Question
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 06.10.2003 22:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa stavis ak je sort po rejtingu "najbolje ocijenjeni radovi" a ak je po komentarima "najfriškije komentirani radovi" Question

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 07.10.2003 00:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

che.UP wrote:
pa stavis ak je sort po rejtingu "najbolje ocijenjeni radovi" a ak je po komentarima "najfriškije komentirani radovi"


uspješno si kanceliro sve moje pokušaje da te fofnem pa mi nije preostalo drugo nego da to slozim Smile

razmisljali smo to tako sloziti u samom pocetku ali smo odustali jer nam nekako nije imalo smisla, uz sve ostale mogucnosti pronalazenja radova. sad se galerija malo popunila pa moram priznati da je i mene u par navrata zasvrbilo sto ne mogu vidjeti top rejted radove iz svih kategorija.

sto se tice asc/desc varijante, nisam za to. tehnoloski nije problem ali funkcionalno bi mogla nastati zavrzlama/guzva, bez obzira da li se koristi dropdown za izbor nacina sortiranja ili neke strelice prema gore/dolje. a osim toga, budimo realni, asc se rijetko koristi a kada ga i trebas nije problem proklikati 2-3 puta po prev/next.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 07.10.2003 15:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

njava wrote:

uspješno si kanceliro sve moje pokušaje da te fofnem pa mi nije preostalo drugo nego da to slozim :)


xexe :) skoro i jesam posto sam zabrijo da mislis na gif title, al kad sam vidio da je txt, e reko neces :)))

njava wrote:

razmisljali smo to tako sloziti u samom pocetku ali smo odustali jer nam nekako nije imalo smisla, uz sve ostale mogucnosti pronalazenja radova. sad se galerija malo popunila pa moram priznati da je i mene u par navrata zasvrbilo sto ne mogu vidjeti top rejted radove iz svih kategorija.


eto vidis :) tak mene zasvrbe zadnje komentirani :)

njava wrote:

sto se tice asc/desc varijante, nisam za to. tehnoloski nije problem ali funkcionalno bi mogla nastati zavrzlama/guzva, bez obzira da li se koristi dropdown za izbor nacina sortiranja ili neke strelice prema gore/dolje. a osim toga, budimo realni, asc se rijetko koristi a kada ga i trebas nije problem proklikati 2-3 puta po prev/next.


to sad opet da nemoras radit,a? :)
jes da se asc ne koristi tolko, dapace, al bude dana kad je coeku jednostavno dosadno pa oce vidit stvari od pocetka :) karikiram, al eto... npr dodjes za godinu dana i oces cekirat kaje prvo bilo submitano/komentirano itd...

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 07.10.2003 19:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

che.UP wrote:
to sad opet da nemoras radit,a? Smile
jes da se asc ne koristi tolko, dapace, al bude dana kad je coeku jednostavno dosadno pa oce vidit stvari od pocetka Smile karikiram, al eto... npr dodjes za godinu dana i oces cekirat kaje prvo bilo submitano/komentirano itd...


ovaj put nije da ne moram tipkat neg fakat tak mislim. osim toga:
- ako je nekom 'dosadno' onda mu nije problem niti malo klikat. rajt? Smile
- ako se u godini dana nakupi trizilion radova i mi3 postane planetarno popularan, preveden na tuce jezika, uz intervju na 60minutes fkorz... ako se to desi onda cemo imati drugih stvari (recimo performance-wise, bandwidth-wise) stvari za rjesavati u medjuvremenu. u svakom slucaju, we'll handle that issue when it starts biting Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 07.10.2003 19:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Skjuz maj ingliš, ali ako oces nesto sortirano po ASC, kliknes sort type na koj oces i na zadnju ponudjenu stranicu, samo sto klikas unatrag a ne unaprijed.

If aj mised samtin hir, slobodno ispravite :).
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 07.10.2003 22:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

al. kak sad to tu....
ma nis neznam ja, kak sad i bek i to...
abuuu Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 07.10.2003 23:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Isto tako mislim da nije u redu što nema gumba "napravi mi kavu". Stvarno. Kako će se čoek kad mu je dosadno, napet je, il' ga je život stisn'o, opustit uz šalicu kave? Pa još i da dodate razne vrste kave, pa da ih mogu ASC/DESC sortirat (kad oću Franck kavu, idem na vrh, jer je sigurno najbolje rejtana)... Ajiaaaao.


A gumb "cijepaj dlaku"? Pa da ne moraju korisnici. Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 08.10.2003 00:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ote babe vrit, to je moja stanga :)

no dobro, zajebite asc, desc, ali onaj sort bi bio fakat odlican fitčr i kod tog stojim. fala :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 08.10.2003 00:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

FALA Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Kritike i pohvale All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group