Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
zlikavci
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame
View previous topic :: View next topic  
Author Message
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 24.09.2004 22:04    Post subject: zlikavci Add user to your forum ignore list Reply with quote

jel gledo neko?

po najavi iz novina sam ocekivao puno vise. na kraju se svelo na los mix south parka i zloceste djece i iz svega je ispalo mozda dvije fore za nasmijat se, a i one su bile vec isfurane tak da sam se smijao reda radi...

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
robi



Joined: 31 Jan 2004
Posts: 285
Location: meRika

PostPosted: 24.09.2004 22:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Men nije problem u forama, bile su solidne.. problem je sto je animacija jednolicna i nikakva, tako da je identicno ko da slusam audio only.

Glupo je ne iskoristit bolje video, trebali su nekog majstora nac i za animacije, i upotpunit to bolje, ovako nista od toga ... Ipak treba bit neka fabula pa onda valjat fore... cak i da je ultraglupa fabula, tek tako da ubije monotomiju :)


neznam kad ce pocet vecernja skola, to je jedino sto moze spasit humor na hrt :)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
:cosmos:



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 2098
Location: México

PostPosted: 24.09.2004 23:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gledao najavu i ponadao se necemu, cak i mislio otvoriti topic ovdje, no ocigledno nisam puno fulao Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Twitter profile
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 24.09.2004 23:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

:cosmos: wrote:
gledao najavu i ponadao se necemu, cak i mislio otvoriti topic ovdje, no ocigledno nisam puno fulao Smile

same here Smile
Back to top
View user's profile Send private message
skam



Joined: 20 Jan 2004
Posts: 246
Location: Dubrava

PostPosted: 25.09.2004 00:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

veki show je bolji..

_________________
..so many raps about rims, surprise n****z aint became tires..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 25.09.2004 00:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

animatori su poliklinika!?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
stipsa



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 311
Location: Zgb.

PostPosted: 25.09.2004 19:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bili bi ok da likovi imaju više od 2 položaja usta :\

Ovak možeš slobodno radit na kompu i slušat ih kao na radiju jer ti vizualno ništa ne može promaći...
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
hrky



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 174
Location: Zagreb

PostPosted: 25.09.2004 19:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Imam filing kao da su uzeli neku staru epizodu s radija i samo na to dodali animaciju. Na žalost, ni jednom se nisam nasmijao.
Ful sam razocaran Sad

_________________
i'm Rick James, bitch!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 01.10.2004 22:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

baš sam ih danas prvi put gleda.. malo su dosadne baze.. ne znam zašto se s S.P. uspoređuje.. nije ni do koljena njima..
zakon mi je profa kako non stop hlače diže i slaže facu kad se "curice" spomenu.. Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 02.10.2004 00:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa meni je skorz ok. mozda malo prebrzo govore, ali nije lose.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Chombila



Joined: 22 Dec 2003
Posts: 248

PostPosted: 02.10.2004 11:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

izvale tu i tamo koju dobru... i definitivno bi se mogli malo vise kretati...

djelim misljenje sa che.UP
che.UP wrote:
...na kraju se svelo na los mix south parka i zloceste djece i iz svega je ispalo mozda dvije fore za nasmijat se...

u svakom slucaju misim da nece dugo izdrzati na tv-u, ako nista drugo biti ce "politicki nepodobni" Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 02.10.2004 12:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Baš sam jučer gledao navečer i zabrijao si da nisu slučajno Zločestu Djecu to stavili... Čudilo me jedino da je malo loše... Smile Now I know why
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
AngalotH



Joined: 23 Jul 2004
Posts: 70

PostPosted: 02.10.2004 16:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fore su dobre, al nije puno posla uloženo u animaciju...
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 02.10.2004 16:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Učitelj s papinim glasom mi je totalni promašaj Neutral sorta kvari doživljaj radio emisija hah
bilo bi super da to iscuri u ameriku i da ispadnemo "ona zemlja koja je ripala southpark"
Back to top
View user's profile Send private message
Rooty



Joined: 05 Dec 2003
Posts: 58
Location: Spljet

PostPosted: 03.10.2004 18:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja cu samo dodati da audio epizodu dobijemo na cd-u nediljom navecer do ponoci i imamo dva dana za izradu cijele epizode, jer sve skupa treba biti u utorak na htvu na cenzuriranju.
Ja ga cak ni ne zovem crtić jer je zamisljen kao animirani talk show.
Sta ce tice likova i slicnosti sa SP, mi smo kreirali 3 paketa likova od kojih su producentu Nedžadu Haznadaru bili poslana 2. Oni su odabrali ove likove i to je to. Inace likovi su animirani u Flashu i radi se na principu "smart papitsa" dodavanje funkcija tako da svaku epizodu likovi evoluiraju i dobijaju nove funkcije. Tesko je u dva dana napraviti nesto sto bi bilo "breath tejking" vjerujte mi.Ja bi bio presretan da imamo 6 mjeseci da napravimo svih 40 epizoda al jebga nemamo.

_________________
Have a root?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
kelso



Joined: 19 Jul 2004
Posts: 507
Location: Zagreb -> Zapruđe

PostPosted: 03.10.2004 19:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hmm, onak "crtich" mi je više manje ok s tim da imam 15 godina

za rooty-a: mogli bi ste malo manje koristit neke fore koje se furaju vani po parku i to, nadjite negdje inspiraciju Smile

mozda ovdje hihihi....

_________________
Don't drop it!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Rooty



Joined: 05 Dec 2003
Posts: 58
Location: Spljet

PostPosted: 03.10.2004 19:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajd super hvala na savjetu,uvik ima neko pametniji. Wink

_________________
Have a root?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
drushtveni_otpadnik



Joined: 11 May 2004
Posts: 470

PostPosted: 03.10.2004 21:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

svakako je najlakše od svega komentirati (popljuvati) tuđi rad, bit picajzla i tražiti i najmanju zamjerku i nabiti je nekome na čelo, e da bi ispao superioran i kao neka faca.. razumijem kada komentari dolaze od ekipe koja se kuži u slične stvari i ima neku pozadinu iza sebe ili bi znala i sama napraviti nešto slično, ali ovi ostali... ma nema veze...

ne znam, meni je super, ako ništa drugo, onda baš zato jer ništa slično u domaćoj produkciji nije bilo izvedeno do sada.. a i osobno poznam kreša i guba mi je sva ekipa sa 101-ice tak da volim to pogledati... i uopće nemam dojam da se kopira south-park, jedina sličnost je što su oba serijala animirana u flash-u pa to povlači neke indikacije... nacuo sam da su pripremljene i gotove 44 epizode i ovim putem apeliram na ekipu koja to ima da mi pošalje, jel Smile može i razmjena, svakako bih volio to imati u kolekciji... Smile

_________________
da li je bolje uhvatiti se u kolo s onima koji se prave ludi i ništa ne vide, ili sve vidjeti i zaista poludjeti?
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
strangelove



Joined: 11 Oct 2004
Posts: 112

PostPosted: 11.10.2004 15:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Razz meni su zlikavci takodjer ok...

i da, kresho rula...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
luksy



Joined: 28 Oct 2003
Posts: 440
Location: zaprešić, croatia/brežice, ljubljana, slovenia

PostPosted: 11.10.2004 20:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

drushtveni_otpadnik wrote:
svakako je najlakše od svega komentirati (popljuvati) tuđi rad, bit picajzla i tražiti i najmanju zamjerku i nabiti je nekome na čelo, e da bi ispao superioran i kao neka faca.. razumijem kada komentari dolaze od ekipe koja se kuži u slične stvari i ima neku pozadinu iza sebe ili bi znala i sama napraviti nešto slično, ali ovi ostali... ma nema veze...


Pa eto ja sam ta osoba i slažem se sa svim ljudima ovdje. Znači, i ja sam razočaran. Prejednolično i malo dosadno. Dvije fore tu i tamo dobre. Animacija skoro pa nepotrebna jer osjećam se kao da mi se vrti neki mp3 u winampu. Jednako tako mi se ne sviđa lipsync, kojeg zapravo i nema nego su samo dva framea, ali barem bi mogli napraviti jedan univerzalan movie clip koji bi simulirao lipsync što može izgledati jako dobro i realno. Usporedbe sa South Parkom dakako postoje i to je svakako "animacija" koja je identična. Pa čak i sam razred. Hvala bogu što ima tih par slika koje se miču tu i tamo jer bi to onda bilo potpuno prazno. Al ajde neću više srat, pa da barem dam par prijedloga i pohvala. Rooty, ti radiš na tome jel?

Skriptana kamera. Koristiš li? Allow me...
Ti imaš dvije scenografije, jel? Ona di su đaci, i ona gdje je profesor. Znači, skriptana kamera je obična komponenta koju staviš na stage i kako resizaš kameru tako će ti se resizat stage kada exportaš. Znači ti možeš imat cijelu scenu u originalnoj veličini, i samo mičeš onaj kvadrat koji ti automatski mjenja veličinu stagea i zatim samo mjenjaš oči i usta as necessary. Nemoraš skroz scale-at.

Za lipsync sam ti već predložio. Napravi movie clip i unutra nacrtaj par frameova micanja ustiju ali da naravno to nekako izgleda i da se vrti brzo kao i glasovi.

Malo više scenografije da nebudu samo u razredu samo. Mogu se malo vozit i u školskom busu. Isto tako svi sjede i profesor stoji. Isto ti je, samo je barem malo drugačije.

Fora mi je korištenje Particle Illusion-a za ljutnju i slično. Al općenito...fora je, samo što to nije TO. Može se i puno bolje. A i ideja da radite crtić prema audio zapisu kojeg dobijete mi se nimalo ne sviđa. Ne bih se ja s tim zajebavao. Rađe imam svoju ekipu s koja snima glasove onak, svaki posebno. Smile Al svaka čast što vam se uspjelo tako probit, heh.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 11.10.2004 21:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mislim da su se oni puno prije probili...
je da su animacije malo dosadne...i jednolicne... ali i sam covjek vam kaze da imaju dva dana po epizodi... a i ljudi koji ga rade, ne rade samo to pa mislim da imaju puno manje vremena.... jer sigurno znaju i mogu bolje...
mislim da se epizode snimaju tjedno jer su i teme aktualne.... tako da mislim da nitko nema sve epizode.....
meni bi bilo vise guba da su bas likovi zloceste djece(ono kao papa, dalmatinac, zagorac, albanac, srbin itd.) a ne klinci i profesor... i onako sjede u nekim foteljicama.... nesto kao animirano otvoreno(ona emisija sta je vode hloverka i ladisic).... mislim da bi to bilo puno bolje a nije toliko teze za napravit tj isti djavo je....

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 12.10.2004 18:13    Post subject: OT: zlocesta Add user to your forum ignore list Reply with quote

offtopic: el zna neko gdje ima na netu za skinut nesto od zloceste djece?

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 23.11.2004 22:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stripe wrote:
:cosmos: wrote:
gledao najavu i ponadao se necemu, cak i mislio otvoriti topic ovdje, no ocigledno nisam puno fulao Smile

same here Smile


Eo vidjeh na indexu vijest pa se podsjetih, u medjuvremenu (poslije ovog komentara) sam pogledao gotovo sve epizode i ZAKON su mi, cak mi je i animacija nebitna (iako nije losa, cak dapace, da je animacija vrhunska ne bi imao smisla crtic), odlicne su one cut-in scene, odlicne, sve je po meni bash kako treba, inteligentan balkanski humor, nenametljiva animacija sa genijalnim cut-in scenama (nabolja mi fora kad ne znaju sto bi stavili pa stave one arape u hlacicama kak' vjezbaju fitness -> KAOS Laughing)...

bash kako treba
Back to top
View user's profile Send private message
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 03.12.2004 23:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eto upravo sam gledo ove nove... bili na livadi bio i edo maajka s njima... bili dobri.... dobre su bile fore i animacije punooo bolje nego prije.... samo mouth chart i dalje los....

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Tedius



Joined: 22 Dec 2003
Posts: 149
Location: Zagreb

PostPosted: 04.12.2004 00:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mogli bi dodati koju pozadinu vise (za pocetak)... s obzirom na kratki rootyev komentar oko nacina rada, tj. rokova ... tipa da se ne dogadja sve u ucionici, ajde dica na izlet, itd...
inace meni je ok, hvale vrijedan pokusaj, kad se ekipa uigra bit ce jos bolje.
Osobno su mi neke spike pomalo bljutave, no ne bunim se jer je takav koncept.
A sto se tice usporedbi sa southparkom, samo da ne zabriju na njihove bolesne scene i opet super. Happy Tree Friend? Ni slucajno... takve stvari mogu raditi samo glupi i iskompleksirani amerikanci.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group