Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
neki novi fax za vizualne komunikacije

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost
View previous topic :: View next topic  
Author Message
grasshopper



Joined: 01 Oct 2004
Posts: 21

PostPosted: 01.10.2004 10:56    Post subject: neki novi fax za vizualne komunikacije Add user to your forum ignore list Reply with quote

Bok ekipo , zanimalo bi me dal je ko cuo za neki novi fax u Zagrebu za vizualne komunikacije ili tak nesto.
ja sam vidio nesto ne TV ali nikako nemogu nac tu skolu. Sad
Hvala unaprijed..
Grasshopper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
koprolog



Joined: 01 Oct 2004
Posts: 8
Location: fotelja

PostPosted: 12.10.2004 13:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Imas u okviru ALU (Likovne akademije) smijer multimedije, pa ako za to nisi znao a interesira te otiđi se raspitaj...
Back to top
View user's profile Send private message
mogibo
Guest





PostPosted: 22.10.2004 02:22    Post subject: Reply with quote

Na likovnoj akademiji ima.
To ti je odsjek za animirani film i nove medije. Na trecoj godini se opredjeljujes da li zelis animaciju ili medije. Od ove godine odsjek je dozivio puno promjena i sad je bolji.
Ak te detaljno nes zanima javi. Inace sve se to nalazi u Zagorskoj (krizanje zagorska-selska). Dijagonalno prek puta Blata (ak bus studirao tu se mozes opijat prije predavanja ili otici na wc kenjat ak ti je neugodno na faksu gdje svi sve vide).
Back to top
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group