Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
seve / bizzo
Goto page 1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 04.10.2004 20:39    Post subject: seve / bizzo Add user to your forum ignore list Reply with quote

članak na indexu



Quote:
ZAGREBAČKI rapper Bizzo trebao se pojaviti u novom Severininom spotu, no kad je došao na snimanje i vidio promijenjene riječi pjesme "Hrvatica", u kojima Severina pljuje Edu Maajku po nacionalnoj osnovi, odbio je snimiti spot.


inače, ne hvalim se, nego samo kazem da sam ludjak koji zaustavlja ljude na ulici koji ga ne poznaju, 'sretnem' danas bizzu, te ga pitam, kao kaj je s time.
uglavnom, bas je bio dao 3 interviewa, lik opce nije znao za dijelove u pjesmi di doticna pljuje protiv ede... kad je saznao ono, odbio je doc na snimanje spota...

htio bih cuti i vase komentare spota
malo mi je tu mach
"I can see it in the boys eyes vs. Madonna"

a ono, da sam totalno lud, vidio sam danas Seve u high clubu novo otvorenom u Frankopanskoj kako kupuje obleku.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
skam



Joined: 20 Jan 2004
Posts: 246
Location: Dubrava

PostPosted: 04.10.2004 21:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

šta bi mi bez ovakvih stvarčica u lijepoj našoj..
nedo bog da se seve i edo nađu na istom mjestu, i da to neko snimi.. Laughing

_________________
..so many raps about rims, surprise n****z aint became tires..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 04.10.2004 21:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa tko je onda bio u spotu ono?
inache spot je baš 2 much..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 04.10.2004 21:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ars wrote:
pa tko je onda bio u spotu ono?

celavi rapper je neki iz promila (mile?), nisam nikad slusao, neznam...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 04.10.2004 22:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Edo je faca i jedan od rijetkih rappera koje poštujem kao glazbenika... Seve je seljakuša...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 04.10.2004 22:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Valjda ljudima bude krivo kako netko moze biti toliko biti popularan,a da ne koketira s nacionalnim predznacima i budjenjem domoljubnih emocija,bez pusenja,uvlacenja u dupe,bez mogucnosti da pokaze fonase i dupe,bez pucenja usana...Da bude samo normalan tip iz raje,da govori istinu,da roka do jaja,da se raduje kad mu sponzoriraju 4 para vansica etc etc...Ovim je rekla vise nego je mislila

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 04.10.2004 22:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma i bizzo i mile stavros(po meni najgori raper u hr) su u spotu...
spot je uzas... i zao mi je sto cure iz slovenije, inace prvakinje svijeta u hip hopu plesu na jednom takvom spotu... i to moraju cagat s onim zastavama u dimijama, zbog cega izgledaju ko iranske mazoretkinje...

e da sto se tice ede cuo sam da je reko da on ako oce njoj moze posvetit cijelu pjesmu, ali da ga bas briga za njeno misljenje... i meni bi bome bilo....

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 04.10.2004 22:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fakz wrote:
Valjda ljudima bude krivo kako netko moze biti toliko biti popularan,a da ne koketira s nacionalnim predznacima i budjenjem domoljubnih emocija,bez pusenja,uvlacenja u dupe,bez mogucnosti da pokaze fonase i dupe,bez pucenja usana...Da bude samo normalan tip iz raje,da govori istinu,da roka do jaja,da se raduje kad mu sponzoriraju 4 para vansica etc etc...Ovim je rekla vise nego je mislila


Sve potpisujem... Cak mislim da nije sama mogla to srocit, "ja sam djevojka sa sela", "lice mi rumeno", "ante moj" i ostali inteligentni stihovi kojima se kiti nekako mi se ne poklapaju sa gore navedenim...

A spot josh nisam ni vidio, niti imam neku posebnu zelju, zbilja, za mene je zena umrla na Lokasu (a i Lokas skupa s njom, iako mi tip full onak zakon, al ajde imam josh vjere u njega)
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 04.10.2004 22:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Peewee wrote:
ma i bizzo i mile stavros(po meni najgori raper u hr) su u spotu...

bio je na novoj negdje 5 puta, i nisam vidio bizzu..... al pise na indexu da su stavili sliku? al ni to nisam vidio
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 04.10.2004 22:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Peewee wrote:
ma i bizzo i mile stavros(po meni najgori raper u hr) su u spotu...
spot je uzas... i zao mi je sto cure iz slovenije, inace prvakinje svijeta u hip hopu plesu na jednom takvom spotu... i to moraju cagat s onim zastavama u dimijama, zbog cega izgledaju ko iranske mazoretkinje...

e da sto se tice ede cuo sam da je reko da on ako oce njoj moze posvetit cijelu pjesmu, ali da ga bas briga za njeno misljenje... i meni bi bome bilo....

ja znam jednu curu što je mile stavros prebio.. bili su ga prijavili na panduriju, ali je to tata sve sredio.. IDIOT.. dan danas ta cura ima slike s masnicom na oku..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 04.10.2004 23:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Seve je krava, bila i ostala.
seljakuša koja je "dala" svima da se šatro probije...kolko je samo stilova promjenila, jebote je rjeđe čarape mjenjam nego ona glazbene stilove.

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 04.10.2004 23:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

silence wrote:
Seve je krava, bila i ostala.
seljakuša koja je "dala" svima da se šatro probije...kolko je samo stilova promjenila, jebote je rjeđe čarape mjenjam nego ona glazbene stilove.


Ma kakav stil. Uvreda bi bila za bilo koji žanr da se uz njega spomene naša draga djevojka sa sela...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
bozob



Joined: 07 Mar 2004
Posts: 378
Location: Gruda, Konavle

PostPosted: 05.10.2004 02:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:

bio je na novoj negdje 5 puta, i nisam vidio bizzu..... al pise na indexu da su stavili sliku? al ni to nisam vidio

Baš čudno. Svaki put kad upalim tv prvo što vidim je taj spot i bizza nisam nigdje vidio.[/quote]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 05.10.2004 08:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Prije svega. Nije mi kul sto je Severina to napravila - mislim obratila mu se preko pjesme ali to je napravila samo da "uzvrati" udarac (kao da ona to moze). Ona si zamislja da je "nesto" a daleko je od toga. HRVATICA - okay.. super. ail zasto to nekome nabijati na facu.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 05.10.2004 09:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma ona je glupača.. zar nije očito da traži skandale i na taj način diže sebi popularnost??
znala je da će se gađenje ede čut okolo i da će se pričat o tome.. pa mi pričamo, zar ne?

Last edited by ars on 05.10.2004 09:06; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 05.10.2004 09:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

..

Last edited by kliker on 05.10.2004 09:09; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 05.10.2004 09:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
samo da "uzvrati" udarac

nisam u toku,...zar je edo nju negdje spomenuo?
Philatz wrote:
HRVATICA - okay.. super. ail zasto to nekome nabijati na facu.

ljecenje kompleksa... negdje sam to procitao,... 'premali smo narod za prevelike price'.
kad netko cijeli zivot provede na jednom te istom mjestu misli da je to centar svijeta a.k.a. malogradjanstina. naravno, ...individulano.

Last edited by kliker on 05.10.2004 09:09; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 05.10.2004 09:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
celavi rapper je neki iz promila (mile?), nisam nikad slusao, neznam...


nemam pojma Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 05.10.2004 09:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da je seljakusa to se uopce ne stavlja u diskusiju ali da je neodgojeni rasist to mi je novo Shocked

a sto mu to tocno porucuje u pjesmi (ima li neko text??) i sta je to njoj edo napravio da ga ima pljuvat??
objasnite mi jer ja ovdje zivim u izolaciji Laughing






ps. seve nema pojma sta je 'rvatica Cool

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 05.10.2004 09:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kliker wrote:
Philatz wrote:
samo da "uzvrati" udarac

nisam u toku,...zar je edo nju negdje spomenuo?

Navodno je on nju spomenuo u jednoj pjesmi, danas sam citao u Vecernjem da se radi o pjesmi "Przi".
Philatz wrote:
HRVATICA - okay.. super. ail zasto to nekome nabijati na facu.

ljecenje kompleksa... negdje sam to procitao,... 'premali smo narod za prevelike price'.
kad netko cijeli zivot provede na jednom te istom mjestu misli da je to centar svijeta a.k.a. malogradjanstina. naravno, ...individulano.[/quote]
E bas tako. poistovjecivanje s necim sto je za nas jos uvijek nedostizno, tj. istini na vidjelo - barem za neke.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 05.10.2004 09:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kad netko cijeli zivot provede na jednom te istom mjestu misli da je to centar svijeta a.k.a. malogradjanstina.

e bas dobro da si ti to rekao a ne ja jer ne bi vrijedilo Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Dot



Joined: 09 Jan 2004
Posts: 29

PostPosted: 05.10.2004 09:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Uopce necu o Seve... to mi je fuj, bljak.

A Edo - prodo se za T-Com! To mi nije bas. I sad spoji sliku i ton. Edo, revolucija by T-Com. Ne ide to. Care, samo pare. Heh.
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 05.10.2004 09:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@keye: yep. Kliker si on to something. Very Happy
@dot: ma ne znam. necu rec da se prodao, tj. iskreno me to ne zanima - nek radi sto hoce. PRavim fanovima to naravno ne smeta. ali na kraju krajeva mnogo bi ljudi napravilo isto. mozda je on sagledao situaciju sa druge strane, "T-Com nudi zanimljive nove stvari, idem i ja u 'Rvacku naprav't revoluc'ju ... ajde babo i majko, prijatno".
Or something like that. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Dot



Joined: 09 Jan 2004
Posts: 29

PostPosted: 05.10.2004 10:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

... hocu rec', subjektivno, manje ga cijenim. Dok recimo REM su mi ok jer nece svirat' sponzorirane koncerte. A nije bas da sam luda slusat' to kaj rade (cisto radi stila)... Smile
Back to top
View user's profile Send private message
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 05.10.2004 10:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
Navodno je on nju spomenuo u jednoj pjesmi, danas sam citao u Vecernjem da se radi o pjesmi "Przi".


Znam da je i keye pitala, sad sam se sjetio...

...dođi u Criatia Records, bit ches muska Severina...
dobar skur Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group