Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
seve / bizzo
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ska



Joined: 08 Oct 2003
Posts: 402

PostPosted: 05.10.2004 10:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
mozda je on sagledao situaciju sa druge strane, "T-Com nudi zanimljive nove stvari, idem i ja u 'Rvacku naprav't revoluc'ju ... ajde babo i majko, prijatno".
Or something like that. Smile


Nije. Čovjek je došao za vrijeme rata kao izbjeglica u Hrvatsku. Završio je ovdje školu, radio i preživljavao. Osobno znam njegovu situaciju, i u toj situaciji vjerujem da bi svi mi učinili isto. Stvar je preživljavanja no svako to tretira na svoj način. Možda se ni meni ne sviđa što radi kampanje za ta govna, no ako to znači da će mirnije spavat ili izdavati još dobrih ploča, onda nek mu je.

_________________
ska
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 05.10.2004 10:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dot wrote:
... hocu rec', subjektivno, manje ga cijenim. Dok recimo REM su mi ok jer nece svirat' sponzorirane koncerte. A nije bas da sam luda slusat' to kaj rade (cisto radi stila)... Smile

ma daleko je Edo od REMa.. Smile Koji bi takav alternativni band tj. trebao sam staviti navodniek na alternativni.. mislim u stilu kao koji bi takav jedan popularni band koji drzi sam do sebe svirao na nekom sponzoriranom koncertu..
to mi je ok... no opet, mi jos nismo dosli do tog stupnja da si jedan Rapper to moze priustit.

recimo neki dan gledam na OTV-u reportazu iz novootvorenog shopping centra "ERA" iz Samobora.. pred onako cca 20-30 ljudi na stageu pjeva Ivana Kindl i to na playback fk0rz.. vecina publike djeca.. ostali stoje onako i gledaju izdaleka (citaj, cekaju djecu)..
primjer samo.

Last edited by Philatz on 05.10.2004 10:44; edited 1 time in total

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 05.10.2004 10:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ska wrote:
Philatz wrote:
mozda je on sagledao situaciju sa druge strane, "T-Com nudi zanimljive nove stvari, idem i ja u 'Rvacku naprav't revoluc'ju ... ajde babo i majko, prijatno".
Or something like that. Smile

Nije. Čovjek je došao za vrijeme rata kao izbjeglica u Hrvatsku. Završio je ovdje školu, radio i preživljavao. Osobno znam njegovu situaciju, i u toj situaciji vjerujem da bi svi mi učinili isto. Stvar je preživljavanja no svako to tretira na svoj način. Možda se ni meni ne sviđa što radi kampanje za ta govna, no ako to znači da će mirnije spavat ili izdavati još dobrih ploča, onda nek mu je.

eeeej.. cekaj malo.. nisam ja nista protiv njega napisao.. Edo mi je ok. to sam stavio tek tako samo iz fore.. ne znam njegovu povijest ni nista nego kazem to sam samo iz fore napisao.
Wink

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
cheezus



Joined: 20 Sep 2004
Posts: 15

PostPosted: 05.10.2004 10:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma halo

nije edo puno bolji od seve
samo to radi na drugaciji nacin
ona sisom i guzicom, a on "narodskim spikama"

uguzio se u HT reklamama, pa sad sponzorski koncert (ne kazem da je to lose, samo iznosim cinjenice), a sere nes jer se "mala dala"

ne branim sevku cajku, ali me zivcira kad se ovako ispolarizira situacija oko svakog "javnog problema". sve je crno-bijelo, traze se heroji i spaljuju vjestice...

bome, meni se cini da su oboje "dali"...
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 05.10.2004 10:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

cheezus wrote:

bome, meni se cini da su oboje "dali"...

svi daju za pare na nasoj so called "sceni".
Koliko sam ja skuzio najbitnije je da dobijes sto veceg sponzora i da te on eksploatira sto je vise moguce.

edit:
TJ. nije to neka nauka vec to je tako.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 05.10.2004 11:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

cheezus wrote:


bome, meni se cini da su oboje "dali"...


sve kul ali mislim da spika nije potekla od toga (mozda se varam) nego sto ona njega pljuje po nacionalnoj osnovi, fakat, spusit se nize nije mogla.

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ska



Joined: 08 Oct 2003
Posts: 402

PostPosted: 05.10.2004 11:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
ska wrote:
Philatz wrote:
mozda je on sagledao situaciju sa druge strane, "T-Com nudi zanimljive nove stvari, idem i ja u 'Rvacku naprav't revoluc'ju ... ajde babo i majko, prijatno".
Or something like that. Smile

Nije. Čovjek je došao za vrijeme rata kao izbjeglica u Hrvatsku. Završio je ovdje školu, radio i preživljavao. Osobno znam njegovu situaciju, i u toj situaciji vjerujem da bi svi mi učinili isto. Stvar je preživljavanja no svako to tretira na svoj način. Možda se ni meni ne sviđa što radi kampanje za ta govna, no ako to znači da će mirnije spavat ili izdavati još dobrih ploča, onda nek mu je.

eeeej.. cekaj malo.. nisam ja nista protiv njega napisao.. Edo mi je ok. to sam stavio tek tako samo iz fore.. ne znam njegovu povijest ni nista nego kazem to sam samo iz fore napisao.
Wink


ma nisam ja ni shvatio da ti nesto lose mislis. samo sam rekao sto znam. sve ok.

_________________
ska
Back to top
View user's profile Send private message
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 05.10.2004 11:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A damn, a baš sam čekao neki fist fight Wink)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 05.10.2004 11:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dot wrote:
Uopce necu o Seve... to mi je fuj, bljak.

A Edo - prodo se za T-Com! To mi nije bas. I sad spoji sliku i ton. Edo, revolucija by T-Com. Ne ide to. Care, samo pare. Heh.


hm, to je stvar dobre/lose procjene tj. koliko daleko zelis ici. ja ih isto ne volim al bi im uzo pare,...nije lako glumit che guevaru kad moras ranit gladna usta. ja nisam promjenio mišljenje o edi,... i dalje mi je car.

stripe wrote:

Znam da je i keye pitala, sad sam se sjetio...

...dođi u Criatia Records, bit ches muska Severina...
dobar skur Very Happy

e onda nista cudno da je to rekla,...al edo je car jer je on prvi imo muda to reci,....
a ona fuksa jer mu nije znala odgovorit na profinjeni nacin, vec na, za nase krajeve, karakteristican prizemni, primitivan nacin. ksenofobija ja nazalost ponekad alternativa za nedostatak pameti. enivej, edo je u pravu,.....
prziiiiiiiiiiiiiiiii.............
...
tja, psi laju a karavani prolaze..............
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 05.10.2004 12:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dot wrote:
... Dok recimo REM su mi ok jer nece svirat' sponzorirane koncerte. A nije bas da sam luda slusat' to kaj rade (cisto radi stila)... Smile

Ajoj,kako glupa usporedba...Nadam se da mozes sebi predociti kako su REM-ovci rijesili i svoje unuke materijalnih problema

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ska



Joined: 08 Oct 2003
Posts: 402

PostPosted: 05.10.2004 12:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fortius wrote:
A damn, a baš sam čekao neki fist fight Wink)

mi da se bijemo radi njih?... kako bi staro Pušenje reklo - daj još jedno pivo i bolan reci muzci malo tiše...

_________________
ska
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 05.10.2004 12:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ska wrote:
Fortius wrote:
A damn, a baš sam čekao neki fist fight Wink)

mi da se bijemo radi njih?... kako bi staro Pušenje reklo - daj još jedno pivo i bolan reci muzci malo tiše...

ma Fortius vec dugo nije dobio za uho pa samo ceka da triska padne s neba.
Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 05.10.2004 12:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
ska wrote:
Fortius wrote:
A damn, a baš sam čekao neki fist fight Wink)

mi da se bijemo radi njih?... kako bi staro Pušenje reklo - daj još jedno pivo i bolan reci muzci malo tiše...

ma Fortius vec dugo nije dobio za uho pa samo ceka da triska padne s neba.
Very Happy


What did I say? Wink Ma znate da se za zawebavam... Smile

Respect na citiranju Pušenja Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
BubaMara



Joined: 27 Jan 2004
Posts: 87

PostPosted: 05.10.2004 12:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz wrote:
ska wrote:
Fortius wrote:
A damn, a baš sam čekao neki fist fight Wink)

mi da se bijemo radi njih?... kako bi staro Pušenje reklo - daj još jedno pivo i bolan reci muzci malo tiše...

ma Fortius vec dugo nije dobio za uho pa samo ceka da triska padne s neba.
Very Happy


tako ti je to kad si u srednjoj skoli...

mama vidi me, ja se thucecm. i slusham pussenje Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Nimrod



Joined: 26 Sep 2004
Posts: 16
Location: Zagreb

PostPosted: 05.10.2004 13:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

seve je Question da je malo bolje poslušala pjesmu od ede skužila bi o čemu se radi "svako može severinu jebavat.." hmm ček da razmislim ,poslje toga kaže "svatko može redare u klubu lemavat" hmm dal može svatko to radit ... edo je car , seve je paglu i nema diskusije Twisted Evil

_________________
Hello,hello,hello! I'm alive are you suprised?
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 05.10.2004 13:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nimrod wrote:
seve je Question da je malo bolje poslušala pjesmu od ede skužila bi o čemu se radi "svako može severinu jebavat.." hmm ček da razmislim ,poslje toga kaže "svatko može redare u klubu lemavat" hmm dal može svatko to radit ... edo je car , seve je paglu i nema diskusije Twisted Evil

e pa samo sam tebe cekao na forumu. Smile
ne, iskreno.. Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Nimrod



Joined: 26 Sep 2004
Posts: 16
Location: Zagreb

PostPosted: 05.10.2004 13:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e pa neka neka mogu i ja jedamput Very Happy

_________________
Hello,hello,hello! I'm alive are you suprised?
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 05.10.2004 13:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

edo je rekao da njegova suradnja sa t-com.om proizlazi iz suradnje sa Htnet- om i da on nije za to . čak štoviše na samoj press konferenciji je rekao da neće više nikad za "koorporaciju" radit.. i da mu ju žao da je tako ispalo i da nije on nikakva zamjena za kylie (i bosanci imaju ego).
lik je ok jer kaže što misli i što ima za reć.

nadalje, spot je sniman u sloveniji sa "iranskim plesačicama" zbog ovog http://www.index.hr/clanak.aspx?id=223335 jeb` ga slovenci Wink

Činjenica da je severina išla okupljati `rvacke rapere oko sebe i pljuvat edu, mi malo liči na J.Lo spike & Murder.Inc i slično.. uglavnom vrlo unosne igre za prodavanja albuma ..
svaki klinac će kupiti sljedeći i sljedeći cd samo da čuja "tkoje čiju majku kukom po neretvi tražio" i slične uvrede na račun suprotstavljenih "klanova"..
Pritome je mogla dobiti samo dno, a ti je Milo Stavros jedina svijetla točka karijere je trenutak slave sa Promilima kada su snimili pjesmu sa Lanom.. pa iako rade znatno duze od nje , ona ih je medijski definitivno odavno prešišala..
Bizzo je očito išao u "velike suradnje" aka "pevam sa seve" al kada je shvatio koja mu je uloga i zašto je tamo, je stao i reko jab` van..

Uglavnom prekopiran recept za boost prodaje cd-a jedne i druge strane
rrrrrrrah
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 05.10.2004 13:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:


Uglavnom prekopiran recept za boost prodaje cd-a jedne i druge strane
rrrrrrrah


meni bi sve to bilo smijesno da je ona njemu odgovorila sta ja znam "bacvo piva" (sad serem to mi je prvo palo napamet) ali ovo je totalno nacionalisticko sranje i ja (kao gradjanin) bih ju tuzila za poticanje rasizma.

Hrvatski reperi, dignite hajku, djeca slušaju krivu maajku.

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 05.10.2004 15:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma mili stavrosu svaka čast ko jazz bubnjaru....tu je definitivno jedan od boljih u nas.... i može se petljat jer zna....
ali covjek stvarno ništa o hip hopu ne zna... a rime su mu onako dječije tek toliko da se rimuju... i nije uspješan baš zbog toga jer mu je to jedini cilj tj. jer traži način kako postat faca klincima koji slušaju rap... a bome u nas takvih ima, ali mu ne ide, jer krivu spiku fora.... a i nije on za to....
a covjek mi djeluje glup na tv-u gledo sam neki dokumentarac o vlasnicima pasa gdje je on bio jedan od inih....a jos mi se vise zgadio sad kad je ars reko ovo da je tenkre prebio curu....
ali sta ces tati više ne ide pa mora i on nekako zaradit tj naslijedit zanat....jer ko u hr slusa jazz.... Wink

edo za razliku od njega nije pao s neba snimio jednu stvar koja je postala hit i odma napravio album.... nego je čovjek 1. album radio 5 godina.... tj stvari piso za sebe.... to znam jer sam mahira i almu, i minimalni rizik imo priliku ko demo stvari jer je shotov buraz pleso samnom... čak ga se sjećam s briljanteena među onim demo bendovima se dosta dugo držo...

a i seve pjeva hrvatica i onda cijeli spot snimi u sloveniji(sto i nije bed), nego na spotu nema nijedne hrvatice osim nje... a onda to još potencira poznatim hr odjevnim predmetom dimijama i našom narodnom junakinjom evom peron.... Wink

cisto informacije....

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
leon



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 175
Location: Where the dark shadows R

PostPosted: 05.10.2004 17:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kolko sam ja cuo... edo je u subotu na koncertu nesto sprdao seve nacinale pa je ona odlucila nabrzaka promijenit text...

sto se tice samog pojavljivanja bizze u njezinom spotu/pjesmi, prva stvar koja mi je pala na pamet nakon procitanog clanka bila je "pa koji ti je qrac ovo trebalo... mislim, aj da je sa nekim drugim, al sa Seve?!?!"...

Sad ak edo krene pisat pjesmu o seve, kladim se da ce bit hit na svim radio postaja, a "hrvatica" tesko da ce se uvuc nekom pod kozu... ne kuzim uopce otkud joj to da ide pljuvat po reperima, jer je poznato da se kod nas na hip-hop sceni svi znaju i da su u dobrim odnosima.

Seve je jos uvijek 'pača koja samo sa skandalom zna privuc pozornost, a edo je frajer koji je krenuo od samog dna i danas dosao tamo gdje jest, a to je na sam vrh... i to svojim radom - i uz sve to je ostao covjek iz raje, skroman i obican... Sad mi je onaj Edin stih "nit' sam krao nit' sam guz'ce dao" jos drazi Very Happy

_________________
www.disorted.com
ko ovo procita ne treba naocale
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
NoName



Joined: 11 Apr 2004
Posts: 113
Location: Počiva u miru. (1.5.2005.)

PostPosted: 05.10.2004 17:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nimrod wrote:
seve je Question da je malo bolje poslušala pjesmu od ede skužila bi o čemu se radi "svako može severinu jebavat.." hmm ček da razmislim ,poslje toga kaže "svatko može redare u klubu lemavat" hmm dal može svatko to radit ... edo je car , seve je paglu i nema diskusije Twisted Evil


E bas sam to htjela napisat, taj dio iz pjesme.. =) pretekao si me.. to je rekao, i zbog toga mu ona vraca.. a covjek je rekao samo istinu.. Very Happy
Sto se tice spota, pa i pjesme.. mislim da je totalno sranje.. stvarno se vratila u velikom stilu.. u ustaskoj uniformi, sa kibidabi, pokusavajuci repati, pjevajuci kako je ona kao opatica, velika hrvatica.. oponasajuci madonnu.. ma mislim.. totalno sranje.. ona je cisto :govno: (evo, nova idea za emotions)
i sta je ovim mislila rec:"..vjerna ko opatica.." da su opatice nevjerne, iL? jer znamo svi kakva je severina, vidjeli ste svi njezinih 11 minuta. I bas me zanima hoce li crkva sta reci na ovo.
A sto se tice Bizze, sto se on uopce mjesao, sto mu je trebalo da repa u njezinoj pjesmi. I onda kad je cuo nove rijeci, koje je ona promjenila, zeli da se to njegovo pjevanje izbaci, nije htio bit u spotu.. Pa covjece, sto si uopce isao pjevat s njom?!

Peewee wrote:
e da sto se tice ede cuo sam da je reko da on ako oce njoj moze posvetit cijelu pjesmu, ali da ga bas briga za njeno misljenje...

covjek se ne opterecuje time, i zbog toga je car.

A sto se tice da se prodao za T-com.. mislim stvarno.. ja ga nist manje ne cijenim zbog toga, jer ne mislim da se prodao. bas ga je bilo fora vidjeti u onom htnet-ovom spotu.. covjek je bas simpa. i posto je htnet sad T-com, tako je i u ovoj novoj reklami.. pa kaj onda.. I Janica je, i kaj.. sad ju kao manje cijenis iL? (pitanje za Dot) bez veze..
Back to top
View user's profile Send private message
Nimrod



Joined: 26 Sep 2004
Posts: 16
Location: Zagreb

PostPosted: 05.10.2004 17:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hehe e jesam te pretekao al svaka čast i tebi hehe a smijalica je spot od sjeberine fakat si brije na neke nazišeme hehe mislim one zastave sa s jeaaa Wink fuckin nazi

_________________
Hello,hello,hello! I'm alive are you suprised?
Back to top
View user's profile Send private message
NoName



Joined: 11 Apr 2004
Posts: 113
Location: Počiva u miru. (1.5.2005.)

PostPosted: 05.10.2004 18:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

leon wrote:
kolko sam ja cuo... edo je u subotu na koncertu nesto sprdao seve nacinale pa je ona odlucila nabrzaka promijenit text...


Nije moguce, jer - koncert je bio 02.10., a album je izasao 04.10., pa mi nije jasno kako je to ona promjenila text zbog neceg sto je on rekao na koncertu? (nisam bila, tako da ne znam jel nesto rekao iL nije)
Back to top
View user's profile Send private message
leon



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 175
Location: Where the dark shadows R

PostPosted: 05.10.2004 19:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kao sto rekoh, ja sam cuo da je zbog toga... ni ja nisam bio na koncertu, nazalost Sad

_________________
www.disorted.com
ko ovo procita ne treba naocale
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group