Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Joshua...
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 12.10.2003 13:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
jebate che pa nisam iso samo zbog toga doma. isao sam ostaviti stvari, uzet fotic i sve to. a ovo sam si iz zajbancije isprinto. pa kome je kaj znacilo kaj sam ja to imo, koda je iko kuzio :roll:


pa zato mi i je smjesno :)))


aj spajk ne nabijaj postove :twisted:

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bulaja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 15
Location: ZG

PostPosted: 14.10.2003 12:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Prvo, fala na odazivu! Stvarno, nama je cijelo vrijeme festivala jedina briga bila da nam ne dodje troje ljudi nego bar deset, a eto, i MM je bio pun svaki dan, cak i u 10 ujtru.

Veliko fala Mi3ju na podrsci!

Sta se svjetla tice: istina, ekipa dvorane je bila na, valjda, pan pivu, koje je gore na katu kostalo 5 ili 7 kuna po litre... Necuveno, za po**zdit! A svjetla su nam trebala da pokupimo prnje i nista drugo.

"Treba" je moja zena! U mom kraju se i za manje stvari potezu nozevi i sikire!

"Jebemu" - pa Davis je psovao non stop! Valjda je publika razumila f word. Imali smo problema sa stvarima koje su nam drugi trebali osigurat cijelo vrijeme trajanja festivala, sugavi projektor i svjetla su samo zavrsni detalji, bilo je puno gorih stvari prethodnih dana. Na kraju sam kablove u kinu SC spajao ja, osobno, ovin rukam!

Zvaka - sorry! Ali, bIli smo na gomili slicnih stvari po amerikama i evropama i tamo je opci ton jos puno lezerniji. Nasa je ideja bila prenijeti dio atmosfere sa stranih konferencija ovog tipa. Da vi ljudi znate sta se tamo sve zna dogodit na sceni!!! Cak i kad predaju programeri i slicni, nikad nije dosadno, jer su opustenost i saljenje required.

Mobiteli su bili za??bancija, a koliko se sjecam, ona je rekla: na ovakvim konferencijama uvijek se kaze "Please swich off your mobile phones", pa evo i ja to kazem jer ne znam sta bi drugo rekla.

Kratko trajalo - "Are there any questions?" - "A?" - "No questions. Thank you, blah blah blah... Vidimo se drugi put ako nam se bude dalo ovo organizirat (nije sigurno! odlucit cemo kad se malo odmorimo.)"
Na stranim se konferencijama ostavi barem pola sata za pitanja. Na prezentacijama u MM-u prethodnih dana bilo je pitanja nakon svakog predavanja, jadni Glyn je ostajao po sat vremena duze nakon svake radionice. A ovde - nista. Ovu primjedbu definitivno ne uvazavam!

Za ove fotke molim uplatiti protuvrijednost od $??.?? na ziro racun tvrtke ALT F4 d.o.o. - Bulaja naklada kod Zagrebacke banke d.d. (broj na nasem Webu), na ime kopilefta.


Metnut cemo jos matrijala, fotki itd na Web valjda danas. www.bulaja.com/decro01


Ja imam puno boljih fotki s Davisom i ostalima! Odveli smo ih na Vis, pukli su, Davis je reko doc sa zenom i bebom na nas plavi jadran prvom zgodom. Zamolili smo ga da suti, tj. da ne govori tamo previse o onom sta je vidio (prirodne ljepote i kulturne znamenitosti, te gastronomska ponuda, a najludje je da je i more bilo za kupanje, 22 stupnja!), jer ne zelimo americke turiste u velikim brojevima. Sljedeca mu je prezentacija u Japanu valjda prekosutra - posebno smo naglasili da tamo suti, jer Japanaca stvarno necemo! (zbog njihove uloge u drugom svjetskom ratu)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 14.10.2003 12:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pozdrav :)

bio je na visu, mda? pa koliko je ostao u zg i hr?
meni je bilo bed sto nije bilo vise ljudi i sto nije bilo pitanja. a jebga
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
bulaja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 15
Location: ZG

PostPosted: 14.10.2003 12:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo slazemo sajt, tek smo se sad probudili, nakon 2 dana, nek popijem kavu pa cu apdejtat web, ako me nesto ne omete, a sigurno oce... Uglavnom, do navecer ce bit nesto. Evo, zvoni telefon, moram na carinu u Zitnjak...

Komiza, ne Vis. Vidis, ne sjecam se je li on skocio, ali drugi jesu. Hobotnica ispod peke gore u selu. Popusili smo modru spilju zbog valova, ali ideja je bila da ih ubacimo unutra a prethodno im nista ne kazemo.

Pokupio je puno materijala i rekao da ce ih koristit u svojoj umjetnosti. Recimo, vidio sam da je napisao "Čuvajmo more od zagađenja", to je negdje pisalo, a ono Đ je napisao vece da se ne zabuni.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
bulaja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 15
Location: ZG

PostPosted: 14.10.2003 12:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E, zaboravio: ZG smo napustili odmah u subotu ujutro da stignemo do Visa, a nazad je isao u nedjelju ujutro jer mora u Japan. Mi ostali smo letili iz Splita za Zagreb u ponedjeljak jutarnjim avionom.

I sta se dogodilo: izlazimo saneni i mamurni na domestic arrivals, kad sta - tamo Davis. Doso se javit! Ja sam mislio da mi se samo pricinja. Ali ne! Magla, otkazani jutarnji letovi, popusio let za Amsterdam i prespavao jos jednu noc u zagrebu. Cisti trip!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 14.10.2003 18:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jel ok bio on inace?
meni se cinio full ok, bas mi je jebeno bilo.

"i hated the gradient ball so much. it took me years to find out there was an alpha option. years! you can understand that since there are so many options there. years!!!"

:)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
bulaja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 15
Location: ZG

PostPosted: 14.10.2003 19:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

To sam vec cuo u Austinu na SXSW! Ista fora! A bilo je toga jos! Sta ces, radi svoj poso - predstavlja svoj rad na konferencijama... Ma salim se, uopce se nije puno ponavljao u odnosu na druge.

Privatn o je tip stvarno super. Malo pod pritiskom, vidi se, nije mu lako biti to sto je, potpuno mi je jasno... Amer ko amer!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 14.10.2003 19:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne pa norlmalno da se culo to vec (ja nisam). to mu je prezentacija i to je to. di bi doso da za svaki gathering radi nekaj novo.
a pogotovo nece izmisljat nekaj novo samo za decro pored bd4d i ff.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
bulaja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 15
Location: ZG

PostPosted: 14.10.2003 19:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A, oce, oce! Nova prezentacija samo za nas! Vidit cete dogodine!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 14.10.2003 19:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Vidimo se drugi put ako nam se bude dalo ovo organizirat (nije sigurno!

Quote:
Nova prezentacija samo za nas! Vidit cete dogodine!


moze :)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
bulaja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 15
Location: ZG

PostPosted: 14.10.2003 20:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ups... A sta cu, uteklo mi! Ne, necemo organizirat nista!

Koji je meni? Pa ja cijeli dan pratim ovo i odgovaram! Lipo mi je bog da!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 14.10.2003 20:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ajde ajde, naravno da ćete organizirat:) To što se ovakav event desio je super stvar sama po sebi. Normalno da je bilo dječjih bolesti, bilo bi čudno da nije, ali i ovako je bilo odlično.
Jedino me stvarno začudilo što na Joshui nije bilo više ljudi i što je publika bila tako pasivna, bez ikakvih pitanja. Sad kad razmišljam, možda su bili pod utjecajem performancea koji je napravio. Cijela prezentacija je stvarno dobro napravljena, od koncepcije do izvedbe. Nije lagano isfurati takvu priču, s brdo fuckova, prickova i ostale zajebancije a da sve zajedno ne bude too much i da ima smisla.

Druge godine ga spojite na kino projektor (tak da se daju čitat slova na platnu:) pa cemo ga pitat da pokaže konkretnu implementaciju nekih od stvari o kojima priča
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 14.10.2003 20:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E da, sad sam se sjetio...
SAAAARSSSSS Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bulaja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 15
Location: ZG

PostPosted: 14.10.2003 21:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

About the projector:

Mogu postati popis poziva, sms-sova i mailova koje smo slali organizatoru ZFFa itd. da nam osiguraju bolji projektor. "Ma nema problema, nista se ti ne brini!" (ako tu recenicu nisam cuo 1000 puta).

Kao sto rekoh, na kraju sam ja u frci sve spajao, dobro da smo dobili VGA kabel, a projektor je moj, tj. od moje firme (sreca da ga imamo), jer ovi boljega nisu donijeli! Necemo ih spominjat poimence, neka se sami prepoznaju!

Kino dvorana, naravno, nema LCD projektor ("nikad culi! jel to za dijapozitive?")
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ivan



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 320
Location: Zagreb

PostPosted: 14.10.2003 21:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E sad mi je baš žao šta nisam mogao doć, a imo sam school
drugi put sigurno dolazim, znači da mora bit opet Smile
baš sam bio na visu ovo ljeto, stvarno je lijepo tamo Smile

_________________
no ojro
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
helena



Joined: 14 Oct 2003
Posts: 8
Location: zagreb

PostPosted: 14.10.2003 21:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo i mene..e je nam bog dao da pratimo njuze...hahaha..ma dobro je rekao oni Berlioz...ma ko to more plati...moj poso je moj zivot...so no hard work in my life... ; )

evo i moja replika na Joshuino predavanje...moram priznati da me malo bilo strah da bi dvorana mogla biti skroz prazna, zaista sam bila ugodno iznenadjena odazivom...za ovako malu zemljicu mislim da je bilo negdi malo manje od pola dvorane sto znaci cca 500 ljudi..to je mislim zbilja cool!!!...a ako ih ima jos i vise koji bi htjeli slusati i gledati ovakve stvari onda se stvarno isplati potruditi i sljedece godine... naime isti je odaziv bio i na SXSW-u...to je neka uobicajna brojka i za vece zemlje od nase male hrvatske!

..naime vjerovali ili ne u hrvatskom novinarstvu, izuzev kompjutorske magazine i priloge, nema novinara koji bi bio u stanju suvislo pratiti ovakvo dogadjanje, tako da na zalost unatoc nasem trudu i slanju PR-ova na sve strane, mislim da je odnos medija bio pre slab, sto je vjerojatno i rezultiralo time da svi koji bi i bili zainteresirani nisu ni imali pojima da se odvija i ovaj program, mi smo dali i stampati plakate ZFF-u, a di su ih oni lipili to sam bog zna, ja nisam vidila ni jedan?????...ali eto s druge strane dosli su i ljudi iz Splita i Dubrovnika iskljucivo radi predavanja....a i njima - glavama ZFF-a - nije bas bilo jasno sto to mi radimo, to su oni kao zvali neke tamo radionice..hahaha...,... a znam da ce za koju godinu svi zujati o tome kako je na prvom ZFF-u bio i Joshua Davis...ma vec sam ja to sve prosla davne 1996 kad su me svi gledali ko zombija koji koristi neki emajl..ma stas kad je svima vaznija trenutna politicka situacija nego li kreativnost i napredak....

..e da a jos uz sve te neugodnosti koje su nam priredili ispalo da je VIP i nas pokrovitelj....ma j***o VIP....mi smo svu lovu dali iz svog budjeta koja je bila i vise nego smjesna, i uspili sve napraviti kao sto smo i zamislili...mi od VIP-a nismo vidili ni PIP..ma to mi strasno ide na zivce kad je sponzor ravnopravan kreaciji, nisam ja neki idealist, ali treba imati kriterije, da je to neka tvrtka vezana uz film ajde ajde, to i ima nekog smisla, a sta ako im iduce godine Todoric bude sponzor svi cemo nositi crveno zelene kese, ha...

e da a sto se tice tehnike...ma sta da kazem....eto nije da se ljutimo na glavne organizatore, sve je to za prvi put dobro ispalo, ali nas je kostalo zivaca....i na kraju da pukim slucajem nismo fanatici koji svu opremu maju i za doma, Joshua bi morao pjevati i plesati te pantomimom pricati o onome sto radi....

..e mi htjeli da Zagreb Film Festival bude kao SXSW ali stas kad ce jos tribat bar 5 godina dok ovima to dodje u glavu...ali nema to veze s nama, mi smo na svu srecu potpuno neovisni o ZFF-u, pa mozemo sta hocemo kad hocemo i di hocemo... : )...mada bi mi htjeli da se to sve ujedini i da imamo hrvatski SXSW!...ko zna...

..ma mozda bi mi bilo bolje da sad ovo sve dilitam...ali eto dobro je da se zna...sve je to u revijalnom tonu nase kulturne zajednice...ma u globalu sve je bilo na kraju super i za prvi put i vise nego dobro... ono sto se kaze vise srice nego pameti bar u nekim glavama!

_________________
JUST DO IT! ... pa makar me tuzili ... ; )
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 15.10.2003 08:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam bio samo prvi dan u srijedu,... na "adding interactivity to flash".
bilo je fakat super, basic ali ipak je super vidjet kako to rade drugi,... uzivo.

nazalost nisam uspio vidjet nikog s mi3ja.

DANG!!

SINteX

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group