Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Pogodak.

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 20.10.2004 09:25    Post subject: Pogodak. Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.pogodak.hr

Osim ne pretjerano lijepog izgleda i kojeg buga tu i tamo, stize nam hrvatska trazilica Pogodak u stilu bilo koje trazilice na webu ali ipak po uzoru na Slovenski http://www.najdi.si/ . Pogodak se otvorio danas na adresi pogodak.hr a pretrazuje 3.938.355 hrvatskih web dokumenata pod sloganom "Trazi pametnije". Pogodak je izradila tvrtka "Pogodak tražilica d.o.o.".

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 20.10.2004 09:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zakaj imaju isti favicon?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 20.10.2004 09:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ako je ovo hrvatski jezik ja sam balerina: http://www.pogodak.hr/corpo/aboutus.jsp

kolićine, opče, tačnosti, naćin, razvrščavanja... strava

Quote:
...analizira se niz faktora kojima se određuje relevantnost i važnost...

relevantnost i važnost - u čemu je razlika, ne kuzim?

Quote:
Pogodak! se po tehnologiji, točnosti i relevantnosti pretraživanja takmiči sa najpoznatijim svjetskim pretraživača. Glavne prednosti tražilice Pogodak! Pred ostalim su, da Pogodak! pretražuje samo po hrvatskim internet stranicama, podupire hrvatske dijakritičke znakove i hrvatska jezička pravila. To su razlozi, radi kojih Pogodak! po tehnologiji i lokalnoj usmjerenosti pri pretraživanju Hrvatskog interneta pretiče čak i vrlo kvalitetan svjetski pretraživač.

Ovo uopce ne zelim komentirati... Jebene jezicne konstrukcije... I ponavljanje jednog te istog u svakoj drugoj recenici prakticki. Nadam se da su search algoritmi iznad ove razine...

Takodjer, na prikazu search results-a ima jos pokoja jezicna greska..

EDIT: http://www.pogodak.hr/corpo/defaultpage.jsp - jos pokoji neprevedeni dijelovi... ostalo slovenščine...

Osim tih sitnih detalja, podrzavam projekt u svakom slucaju, no mislim da je nedopustivo da je layout u tablicama, da ne validira na w3c validatoru i tome slicno... Znam da ni google ne validira i da ima tablice, ali je strukturno bolje slozen (i naslovnica i prikaz rezultata), i google sve svoje novije projekte radi kakoTreba(tm) - mozda se moglo malo potruditi pa napraviti pogodak.hr isto kakoTreba, i biti barem po necemu ispred konkurencije...

Last edited by zytzagoo on 20.10.2004 09:54; edited 1 time in total

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 20.10.2004 09:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Auuuu, tek sam sad isao provjeriti -> pa to se koristi click tracking na svakom search result-u, i to se jos maskira sa window.status javascriptom.... Pljuc! Fuj!

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Dirt McGrit



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 291
Location: iza ugla

PostPosted: 20.10.2004 13:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne lajkam uopste Sad

_________________
Baby, I got your money!
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 20.10.2004 13:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

what he said Cool
Back to top
View user's profile Send private message
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 20.10.2004 18:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Loše, nepotrebno....barem u ovom obliku.
Back to top
View user's profile Send private message
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 20.10.2004 20:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Pljuc! Fuj!
Quote:
ne lajkam uopste Sad
Quote:
what he said Cool
Quote:
Loše, nepotrebno....barem u ovom obliku.

Pogodak! Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Platypus



Joined: 07 Feb 2004
Posts: 235

PostPosted: 20.10.2004 23:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam zadovoljan. za najvazniju kljucnu rijec sajt mi je na prva 2 mjesta Laughing
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
tommy5



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 40
Location: VK

PostPosted: 21.10.2004 11:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A i ružan je do bola.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
.cdr



Joined: 04 Oct 2004
Posts: 396
Location: lysergik funeral procession

PostPosted: 21.10.2004 12:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lici na slovensku zastavu?
pretrazuje mailove???
Back to top
View user's profile Send private message
stipsa



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 311
Location: Zgb.

PostPosted: 21.10.2004 16:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Ako je ovo hrvatski jezik ja sam balerina: http://www.pogodak.hr/corpo/aboutus.jsp

kolićine, opče, tačnosti, naćin, razvrščavanja... strava


izgleda da su stvar radili slowenci Confused
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group