Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
SP2 problem, bar mislim :)

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
bozob



Joined: 07 Mar 2004
Posts: 378
Location: Gruda, Konavle

PostPosted: 30.10.2004 00:50    Post subject: SP2 problem, bar mislim :) Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo ovako ide priča,
instalirao sa prije nekih mjesec dana na laptop i stolni komp. SP2 . Na kompu sve radi savršeno al na laptopu imam jedan veliki problem. U zadnjih par dana mi prilikom logiranja me pita ovo
Quote:
This copy of Windows must be activated whit Microsoft before you can log on. Do you want acitvate Windows now?!

Daje izbor Yes or No. Kad bih kliknuo da onda bi mi pokazao plavi prozor i rekao Windows is already activated . Click OK to exit. I ja bih kliknuo i prozori bi se podignuli, a isto bi se podigli i da kliknem No. To mi se nije događalo baš svaki put kada bih ulazio. E u čemu je problem sada kada bilo što napravim on me vrača na login ne da mi da se prozori uopče podignu.
NAPOMENA: Googlao sam al mi se pomalo spava pa tako nisam našao ništa konkretno, tako bez onog google is your friend i bez onog Widowsi su smeće jer i sam to znam al mi treba da se dignu jer format mi ne dolazi u obzir. Još nešto Windowsi XP pro su originalni iz 2003 godine (dao prijatelj on ih više ne koristi prebacio se na Linux morat ću i ja), dok su mi na stolnom piratski i tu sve radi besprjekorno. Što mi je za radit?!!!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Hrvoje



Joined: 04 Sep 2004
Posts: 132
Location: My office

PostPosted: 30.10.2004 01:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da bi instalirao SP2 kasnije, trebas prilikom instalacije windoza unijeti cd key za SP2.
Neznam dali svaki cd sa xp-om ima tu opciju...

Postoji vise tih cd key-a.
Back to top
View user's profile Send private message
Hrvoje



Joined: 04 Sep 2004
Posts: 132
Location: My office

PostPosted: 30.10.2004 01:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

npr...

Moj XP ima original cd key: FCKGW-RHQQ2-YXRKT-8TG6W-2B7Q8
a da bih kasnije instalirao SP2 moram unijeti ovaj cd key: 8BCD7 - WRTCW - JB6X6 - XQF6J - 2GCB2
Back to top
View user's profile Send private message
bozob



Joined: 07 Mar 2004
Posts: 378
Location: Gruda, Konavle

PostPosted: 30.10.2004 01:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hrvoje wrote:
npr...

Moj XP ima original cd key: FCKGW-RHQQ2-YXRKT-8TG6W-2B7Q8
a da bih kasnije instalirao SP2 moram unijeti ovaj cd key: 8BCD7 - WRTCW - JB6X6 - XQF6J - 2GCB2

Sve sam to prije napravio kad sam instalirao SP2 al sad ne radi ništa. Čak ni u safe modu neće da se podigne
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Hrvoje



Joined: 04 Sep 2004
Posts: 132
Location: My office

PostPosted: 30.10.2004 02:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nerazumijem kako mislis u safe modu?
Back to top
View user's profile Send private message
maratz
mi3.crew


Joined: 24 Nov 2003
Posts: 1207
Location: ZAG

PostPosted: 30.10.2004 09:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hrvoje wrote:
npr...

Moj XP ima original cd key: FCKGW-RHQQ2-YXRKT-8TG6W-2B7Q8
a da bih kasnije instalirao SP2 moram unijeti ovaj cd key: 8BCD7 - WRTCW - JB6X6 - XQF6J - 2GCB2
FCKGW... nije original serijski i zato pravi probleme

_________________
STOP HITTING YOURSELF! | NETIQUETTE | TYPETESTER | Hypertext rulez™ | CREATIVE NIGHTS | ACCOMMODATIONS
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
bozob



Joined: 07 Mar 2004
Posts: 378
Location: Gruda, Konavle

PostPosted: 30.10.2004 11:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Znam ja u čemu je problem i što ga proizvodi al ne znam kako ga riješit
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 30.10.2004 12:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hrvoje wrote:
Nerazumijem kako mislis u safe modu?


Shocked
Safe mode - mod windoza u kojima dize minimalne drivere za funkcioniranje sustava.
Inace, prva stvar koju napravis kad ti nesto krene po zlu Wink

Do njega ces doci tak da pri dizanju sustava (odma na pocetku, dok je black screen) stisnes F8, pa onda biras Safe mod...
Osim toga, kad dodje do crasha, prisljedecem boot-anju ti windoze ponude same taj izbornik.

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Blue Fusion



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 92
Location: Detroit

PostPosted: 30.10.2004 13:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

marac wrote:
Hrvoje wrote:
npr...

Moj XP ima original cd key: FCKGW-RHQQ2-YXRKT-8TG6W-2B7Q8
a da bih kasnije instalirao SP2 moram unijeti ovaj cd key: 8BCD7 - WRTCW - JB6X6 - XQF6J - 2GCB2
FCKGW... nije original serijski i zato pravi probleme


Hm, imao sam isti problem. Naiime kod instalacije čistog xp-a valjan je bio jedan serial a kod instalacije xp-a + sp2 drugi.

_________________
Brija Dot Com
@ www.brija.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Hrvoje



Joined: 04 Sep 2004
Posts: 132
Location: My office

PostPosted: 31.10.2004 02:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

budha wrote:
Hrvoje wrote:
Nerazumijem kako mislis u safe modu?


Shocked
Safe mode - mod windoza u kojima dize minimalne drivere za funkcioniranje sustava.
Inace, prva stvar koju napravis kad ti nesto krene po zlu Wink

Do njega ces doci tak da pri dizanju sustava (odma na pocetku, dok je black screen) stisnes F8, pa onda biras Safe mod...
Osim toga, kad dodje do crasha, prisljedecem boot-anju ti windoze ponude same taj izbornik.


Znam sta je safe mode, ali nisam razumio bozoba sta je htjeo reci sa ovim:
Quote:
Čak ni u safe modu neće da se podigne
Back to top
View user's profile Send private message
bozob



Joined: 07 Mar 2004
Posts: 378
Location: Gruda, Konavle

PostPosted: 31.10.2004 02:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo citirat ću ti budhu pa možda shatiš šta sam htio reć
budha wrote:

Shocked
Safe mode - mod windoza u kojima dize minimalne drivere za funkcioniranje sustava.
Inace, prva stvar koju napravis kad ti nesto krene po zlu Wink

Inače još nisam našao rješenje. Jel zna tko kako?! Aj pomozite please Pray
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
kelso



Joined: 19 Jul 2004
Posts: 507
Location: Zagreb -> Zapruđe

PostPosted: 31.10.2004 03:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hmmm,znači da je do majkrosoftove aktivacije,probaj pronaći značenje aktiavcije,da li je to key il je online registracija itd. Rolling Eyes

btw si to skido il si naručio cd? ja tu imam njihov cd pa ak ti ništa ne ide javi da ja malo po cdu prčkam Very Happy

_________________
Don't drop it!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 31.10.2004 21:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hrvoje wrote:

Znam sta je safe mode, ali nisam razumio bozoba


sorry, krivo sam te skonto... d'oh!

@bozob: mozda glupo zvuci, ali... reinstall?

edit: a ako ti nije bitno da si "legal user", pokusaj sa nekim crackom koji ubija aktivaciju...

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bozob



Joined: 07 Mar 2004
Posts: 378
Location: Gruda, Konavle

PostPosted: 31.10.2004 21:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

[quote="budha"]
Hrvoje wrote:

@bozob: mozda glupo zvuci, ali... reinstall?

edit: a ako ti nije bitno da si "legal user", pokusaj sa nekim crackom koji ubija aktivaciju...

ma to mi uopće nije bitno. aj mi malo ovo pojasni. Kako ću to napravit ako se on uopće neće da digne. Jednino da nađem neki crack koji će bootat sa cd-a al mislim da to nije još napravljeno. Imaš pravo za reinstall on bi to sredio
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 31.10.2004 21:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bozob wrote:
Jednino da nađem neki crack koji će bootat sa cd-a

aha. al nemam pojma jel to postoji... Sad

mozda stvarno da napravis reinstall?

anyway.... sretno! Very Happy

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group