Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
MI3 prepoznavanje ljudi
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Kritike i pohvale
View previous topic :: View next topic  
Author Message
keko



Joined: 06 May 2004
Posts: 531
Location: Split

PostPosted: 02.01.2005 19:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

che.UP wrote:
al nemrem vjerovat da u cijeloj rvackoj nema jebenih bedzeva Smile gg Smile


da i ja nevirujen..meni prika koji ima tiskaru ima one velike, a reka je da hebeni kalup za radit male bedzheve dođe masu masu para Sad

onda oce bit sta od ovog svega Laughing

_________________
happiest boi newer!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 02.01.2005 21:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo cekam da se ekipa vrati iz praga, navodno znaju nekog ko radi male pa cu ih trazit da provjere...

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 02.01.2005 22:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

oCHEmo bedž Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
kliker



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 800
Location: /var/tmp

PostPosted: 03.01.2005 00:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

che.UP wrote:
evo cekam da se ekipa vrati iz praga, navodno znaju nekog ko radi male pa cu ih trazit da provjere...



ti nisi isao u prag,..buuuuuuuuuuuuuuuu
Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 03.01.2005 01:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kliker wrote:
ti nisi isao u prag,..buuuuuuuuuuuuuuuu
Smile


Cool

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
llio



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 56
Location: Zaprešić

PostPosted: 03.01.2005 01:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mogu ja sredit bedzeve, male.. rekoh to jos prije..
a dizajn?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 03.01.2005 01:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

llio wrote:
mogu ja sredit bedzeve, male.. rekoh to jos prije..
a dizajn?


jel mi mozes javit na privat kontakt i/ili cijene?
nadam se da mislimo na iste bedzeve - one male od cca 25mm

tnx!

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
djipster
Guest





PostPosted: 03.01.2005 02:23    Post subject: Reply with quote

e ljudi sry svima kaj se nisam javljo...u totalnoj sma guzvetini pa sam skroz bio i zaboravio na bedzeve i forum...
ugl...ovaj tjedan bi trebo se domoc imena tiskare iz sl broda koja navodno ima te mini....
sry once again Sad
Back to top
keder



Joined: 07 Feb 2005
Posts: 178
Location: Zagreb

PostPosted: 28.02.2005 13:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

I di su bedzevi, jeste li sto ucinili ?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
andrej`
Guest





PostPosted: 11.04.2005 16:06    Post subject: Reply with quote

ja bi bedž da ga ponosno nosim i da me ljudi zapitkuju "koji ti je to kurac na bedžu?" Smile
Back to top
keko



Joined: 06 May 2004
Posts: 531
Location: Split

PostPosted: 11.04.2005 16:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

31.10.2004 03:52 - 11.04.2005 17:06
kliko morano jos ovo trpit Smile .. kad ce bedz! ochu bedz! Crying or Very sad

_________________
happiest boi newer!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
brainless



Joined: 01 Dec 2004
Posts: 96
Location: nyc

PostPosted: 11.04.2005 19:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E pa ajmo dok čekamo nešto raditi, nismo mi Sanader i ekipa da prvo čekamo pregovore i onda krenemo u akciju Very Happy

Evo neka Mitri kru napravi radionicu tipa smisli dizajn majice i bedža. Najbolji odlazi u tisak a ako netko neželi kao ono čekati dostavu iz zagreba ili slično neka stave original fajlove za download.

_________________
Making the world a better place since 1983 !
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 11.04.2005 20:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zašto nebi svatko svoju napravio , pa tko ima bolju na mi3ingu dobi nešto - kick npr ili ban Smile
Back to top
View user's profile Send private message
brainless



Joined: 01 Dec 2004
Posts: 96
Location: nyc

PostPosted: 11.04.2005 20:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma još bolje čovječe, ćevape i pivo.... Za takvu nagradu, uf popeo bi se na vrh himalaya.

_________________
Making the world a better place since 1983 !
Back to top
View user's profile Send private message
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 11.04.2005 20:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

OT:
brainless wrote:
Stupid is who stupid does.

Stupid is as stupid does.

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 12.04.2005 20:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keko wrote:
31.10.2004 03:52 - 11.04.2005 17:06
kliko morano jos ovo trpit :) .. kad ce bedz! ochu bedz! :cry:


samo sto nije

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 12.04.2005 20:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jel ima kakav mi3 meeting mislim znam da ima al je to samo za vas krew osnivače kak god hočete ili je i malodobnim znatiželjnicima ulaza dopušten?? lol

I da ovaj post mi se svidja jer na ovo cijelom forumu znam 1 čovijeka jer je iz mog kvarta i frendovi smo već popriličan broj godina (nekih 6)... A znam i da ima ovdje ljudi iz gorice koje vjerojatno već negdje sreo a nemam pojma tko su... Tako da je ok ova ideja sa bedževima ili majcama baš fora i baš me zanima tko je sve na mi3u...

Nadam se da će bit nes od toga i kada bude volio bi i ja doc nekag do toga... Smile

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
lesser-



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 136
Location: New Reno

PostPosted: 12.04.2005 21:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nema ti tu nikog iz velike gorice !! si ti lud!!!1

_________________
može.
Back to top
View user's profile Send private message
monkey



Joined: 20 Dec 2004
Posts: 856
Location: VG - ZG

PostPosted: 12.04.2005 21:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Da nema nikog osim: maratz,peweee,unique ,djipster i ja! Laughing
Al nema nikog ja sam lud!

_________________
mojinstruktor.com - sve instrukcije na jednome mjestu
trazilo.com - potražite dnevnu dozu inspiracije
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger Twitter profile
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 12.04.2005 21:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

-spiritus- wrote:
Jel ima kakav mi3 meeting mislim znam da ima al je to samo za vas krew osnivače kak god hočete ili je i malodobnim znatiželjnicima ulaza dopušten?? lol

I da ovaj post mi se svidja jer na ovo cijelom forumu znam 1 čovijeka jer je iz mog kvarta i frendovi smo već popriličan broj godina (nekih 6)... A znam i da ima ovdje ljudi iz gorice koje vjerojatno već negdje sreo a nemam pojma tko su... Tako da je ok ova ideja sa bedževima ili majcama baš fora i baš me zanima tko je sve na mi3u...

Nadam se da će bit nes od toga i kada bude volio bi i ja doc nekag do toga... Smile


mi iz gorice smo najcool ovdje na forumu.... a ima nas skoro pa najvise i to svih dobnih skupina Laughing Laughing cak su me neki zvali da bi se doselili jer bi isto htjeli bit iz najuredjenijeg grada hrvatske - zekapeka

ne fakat kad će ti bedževi ja bi baš jedan na torbu pukno....

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 12.04.2005 22:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

BEDZ! BEDZ! naravno, ocemo bedz.

Mi iz Splita isto nismo malobrojni...

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 12.04.2005 22:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

burne wrote:
BEDZ! BEDZ! naravno, ocemo bedz.

Mi iz Splita isto nismo malobrojni...


mi smo manji i lijepsi, a nije nas malo. cak je jedan nas u crew-u. aha šta'š sad?

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
burne



Joined: 11 Jan 2004
Posts: 602
Location: Split

PostPosted: 12.04.2005 22:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Peewee wrote:
mi smo manji i lijepsi, a nije nas malo. cak je jedan nas u crew-u. aha šta'š sad?


a jeb'ga sad... to sto vi imate vezu u crew.u to mene ne zanima... Razz mi imamo more... Razz

_________________
http://www.vidosh.com - moj folio, v2.0 reborn | http://www.damirphoto.net - ćaćine fotke
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Peewee



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 711
Location: Velika Gorica

PostPosted: 12.04.2005 22:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

burne wrote:
Peewee wrote:
mi smo manji i lijepsi, a nije nas malo. cak je jedan nas u crew-u. aha šta'š sad?


a jeb'ga sad... to sto vi imate vezu u crew.u to mene ne zanima... Razz mi imamo more... Razz


mi imamo čiče aha šta'š sad? bolji ste samo zato da korijene ne iznevjerim jer nisam turopoljac forril.... ali neće ovo stat na tome... dobili ste bitku ali ne i rat Bang!

_________________
Pi (Pee) is a mathematical constant equal to approximately 3.14.
zivili!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
DiGiTaL



Joined: 13 Jul 2004
Posts: 196
Location: Županja

PostPosted: 12.04.2005 23:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ima tko iz istočnijih krajeva?! Vukovarsko-srijemska?

Znate ono, kulen, kobasica... Very Happy

_________________
live long and prosper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Kritike i pohvale All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 5 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group