Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Mini-CD (8cm) mp3 player

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 07.11.2004 10:54    Post subject: Mini-CD (8cm) mp3 player Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovako.. zanima me znate li koji dobar? meni je zapeo za oko ovaj. kako je dobaaaaar.. ne znam gdje da pogledam u nas takve playere..? ima koji shop?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 07.11.2004 11:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovo je bash za poludit, totalno sam bio do maloprije nadrkan zbog adsl-a, idem pogledat taj plejer i vidim banner:

-fakat za poludit, za 100-120 kn dobiju megu!

Nuff of that, nisu dobri takvi plejeri, pretpostavljam da bi koristio mali RW za to kao i svi, well mp3 plejeri su UNBELIEVEABLY osjetljivi na cak i najmanje ogrebotine na RWovima, to znam iz iskustva, 1 sony plejer i 2 nape, zemi radje neki sa memorijom
Back to top
View user's profile Send private message
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 07.11.2004 11:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ima sam s memorijom i nisam imao sreće s njima.. kvare se na veliko.. ima tema cak ma mitriju.. pa sam mislija kupit nešto ovako.. spržim 10ak CDa mp3ca i šibaj.. nije velik, a mini CDi mogu svugdje stat.. Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
djipster
Guest





PostPosted: 07.11.2004 14:01    Post subject: Reply with quote

iz prve ruke iskustva s 8cm mp3 playerima...doduse nije bio aiwa al je bio napa s spny mehanizmom...
e to ti je najvece smece na svijetu...nakon 4 mj sam iso u ducan da mi vrate novac i pizdio sam i dero se kak mogu prodat takvo sranje od uredjaja...
uzas...
i na kraju sam dobio novac natrag i sacu si kupit zen touch Smile
Back to top
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 07.11.2004 15:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

djipster wrote:
...doduse nije bio aiwa al je bio napa s spny mehanizmom...


BTW:
sony == aiwa
Back to top
View user's profile Send private message
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 07.11.2004 15:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kupio jhe frend zen touch i koma mi je Very Happy osakaćeni ipod software samo ima drugi font Razz
Back to top
View user's profile Send private message
djipster
Guest





PostPosted: 07.11.2004 15:22    Post subject: Reply with quote

-polygon wrote:
Kupio jhe frend zen touch i koma mi je Very Happy osakaćeni ipod software samo ima drugi font Razz


grrr...kupujem ga zbog kvalitete zvuka, cijene i kapaciteta...
svvi reviewi visu da je popiso ipoda u kvaliteti zvuka!

a cijena mu je u duplo niza!
Back to top
keko



Joined: 06 May 2004
Posts: 531
Location: Split

PostPosted: 07.11.2004 16:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ako misliš kupovat pleyere toplo preporučujem iriver ..kupija san prošle godine u pragu ovaj empetri i stvarno rastura ... nema greške..je da mi je nekoliko puta ispa al još rastura..i ima masu funkcije i upgrejda .. Wink

_________________
happiest boi newer!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
koskar



Joined: 17 Mar 2004
Posts: 461
Location: Skopje, MK

PostPosted: 11.11.2004 00:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

djipster wrote:
-polygon wrote:
Kupio jhe frend zen touch i koma mi je Very Happy osakaćeni ipod software samo ima drugi font Razz


grrr...kupujem ga zbog kvalitete zvuka, cijene i kapaciteta...
svvi reviewi visu da je popiso ipoda u kvaliteti zvuka!

a cijena mu je u duplo niza!


j*biga, dobit ces i upola manje!
mislim pogledaj kako oba uredjaja izgledaju... Da ne pricam o funkionalnosti novog clickwheel-a(TM).

CREATIVE wrote:
Playing music is fun with the Creative Zen Touch's easy navigation. Built to hold 10,000(1) songs with an incredible 24 hour(2) battery life at 128kbps MP3 or 32 hour(2) at 48kbps. It is the perfect travel companion for any trip


svi znamo sto znaci mp3 na 128kbps! Qrcu ne valja. 48 necu ni da pominjem.
Pa onda, imas milion dodataka za ipod i ipod je fu*king najprodavaniji mp3 player ever! valjda svi ti ljudi znaju sto kupuju?

cheers,

disklejmer:
ja ne kazem da zen ne valja, samo da ipod fu*king rula!

btw, imam 20gb iPod 4-gen i to, pored iMacaG4, je najbolje parce hardvera koje sam posedovao!

_________________
Drop your panties Sir William, I cannot wait 'till lunchtime!
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 11.11.2004 10:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

koskar wrote:

btw, imam 20gb iPod 4-gen i to, pored iMacaG4, je najbolje parce hardvera koje sam posedovao!

Wink

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group