Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
DeNoM re-dizajn

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
MDcrash



Joined: 09 Apr 2004
Posts: 27
Location: B & H

PostPosted: 07.11.2004 12:40    Post subject: DeNoM re-dizajn Add user to your forum ignore list Reply with quote

www.deno.3rror.com
Trebam još domenu srediti. Rolling Eyes
Recite svoje mišljenje o dizajnu , sadržaju ( iako ga nema još baš kao što bi trebalo biti ) .... itd.
Šta bi promjenili , sklonili , dodali , jel ima neka greška .... ?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
keko



Joined: 06 May 2004
Posts: 531
Location: Split

PostPosted: 07.11.2004 15:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hmmm. fali...fali dosta toga...prvo header..dosadan i nezanimljiv..fali sadržaja...boje su mi pre tamne al može stat..uglavnom fali živosti Laughing ..but in the end...nice web Wink

_________________
happiest boi newer!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 07.11.2004 15:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

daj dodaj nekih pica-boca (detalja Wink)

i sredi onaj prijelaz u headeru.

cheers!

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 07.11.2004 15:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne znam kakav je bio prije ali ovaj mi bas nije nesto :)

prvo header: ne svidja mi se ovaj prijelaz i ove kose crte, font koji si koristio (dojam koji dobijem je: o ne, jos jedan u nizu grafiti sajtova) , a i ova fotka nije neka sreca :)

ostatak: boje su mi dosta isprane i izazivaju mi osjecaj umora kad duze gledam site... isto tako ovaj cachet ht font mi je bezveze jer me asocira na HT :)

na forumu ti fali navigacija za povratak na site

sadrzaja nema nista, no mozda on izvuce situaciju :)

uglavnom, keep it up, nemoj prestat radit, ostalo ce doc s vremenom :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 07.11.2004 18:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

boje su pretužne. možda laganija nijansa sive (svjetlija).
header - Shame on you , da staviš samo denom-grafit, malo veći, bez onih kosih crta i gradijenta (koji totalno ne ide)?
eventualno još, možda proširiti menu-tipke. i stavit im neki border lagani, da budu zanimljivije.

eto. inače, dobro je krenulo, samo nastavi.

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
MDcrash



Joined: 09 Apr 2004
Posts: 27
Location: B & H

PostPosted: 07.11.2004 20:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala na komentarima.
Vidim da ste svi primjetili loš prelaz headera , e to mi je stvarno najmrže jer nemam pojma kako bi to popravio.
Boje jesu malo "tmurne" ali to se da popraviti.
Da čujem vaš savjet , koje bi boje bile najbolje ?
Sadržaja nema još dosta , ali s vremenom će biti.
Ako još nešto vidite što bi trebao popraviti , samo recite.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 07.11.2004 23:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

header- možeš jednostavno odrezat zid. i ispod u layer npr. stavit motion blur istoga. samo primjer.
boje. npr svjetlo siva, i uz nju neka uočljiva, npr. plava, zelena,
svejedno, skoro sve pašu uz sivu. ovisno o nijansil.

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
MDcrash



Joined: 09 Apr 2004
Posts: 27
Location: B & H

PostPosted: 08.11.2004 11:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma nek sam makar na dobrom putu i nek sajt nije totalni shit , a ovako ću napraviti nešto od toga.
Vidjet ću da ova siva bude malo svijetlija i dodat ću još 1- 2 boje , da malo oživim sajt.
Jel imate još prijedloga za neke detalje , šta bi tu moglo ići dobro , da se uklopi ?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
MDcrash



Joined: 09 Apr 2004
Posts: 27
Location: B & H

PostPosted: 08.11.2004 11:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Od sada je sajt na www.denom.org .
Forum je još www.deno.3rror.com/forum ali sredit ću i to uskoro , nadam se.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
MDcrash



Joined: 09 Apr 2004
Posts: 27
Location: B & H

PostPosted: 09.11.2004 03:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Šta kažete za ovo -> http://deno.3rror.com/My_art/sajt.gif
Zanemarite ono warning jer je ovo na kompu pa .... ma znate šta hoću reći.
Recite mi jel ovo bolje od sadašnjeg.
Meni je ovo dosta bolje , a i netrebam neki super dizajn nego neki koji je čist i pregledan.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
keko



Joined: 06 May 2004
Posts: 531
Location: Split

PostPosted: 09.11.2004 08:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

na dobrom si putu..već je bolje a mi isto djeluje malo monotono Very Happy ... nenako dosadno probaj to riješit sa headerom..stavi neki šareniji i btw. ono login sučelje..sa strana ti ostaje prepuno mista..suži je a još malo i probaj smanjit sa css ...keep it up Wink

_________________
happiest boi newer!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
MDcrash



Joined: 09 Apr 2004
Posts: 27
Location: B & H

PostPosted: 09.11.2004 10:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ovaj header ( nedorađen ) sam stavio da vidim samo kako bi to izgledalo , a radit ću malo detaljniji sa još kojom bojom.
Login neću sužavati jer bi onda pokvario izgled ostalih polja ( za vodiče nove , novo na forumu .... itd ) , ali možda pomogne ako proširim polja za unos username-a i pass-a.
A mislim da mi treba novi font za naslove , mislim na : Glavni sadržaj , Novi vodiči . . . . new tutorials dude Smile .... itd , pa ako netko ima neki dobar font koji bi se ovdje uklopio , neka javi.
Recite ako ima još nekih stvari za koje mislite da bi dobrodošla promjena.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group