Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
B&Ž - nagrade
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost
View previous topic :: View next topic  
Author Message
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 08.11.2004 11:31    Post subject: B&Ž - nagrade Add user to your forum ignore list Reply with quote

Eto, gledao sam B&Ž u nedjelju...

Uglavnom, spomenuli su da su se afirmirali tako da su slali svoje radove na razne natječaje. E, sad... pošto sam ja još neafirmiran, a htio bih se afirmitati Laughing zanima me možete li me uputiti na neki sajt, dati neki link (ili slično) gdje bih mogao postati svoje radove (razno razni natječaji) tako da vidim "koliko vrijedim"... ako me razumijete.

Hvala

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 08.11.2004 11:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa ja mislim da to bas ne ide tako Smile
ja nisam vidjela tu emisiju ali mislim da sve to pocinje u doba studijaje, a takve stvari obicno dolaze preko profesora ili uglavnom u djiru dizajnera.

vjerojatno postoje i sajtovi ali mislim da ipak treba ispuniti nekakve minimalne uvjete (u stilu skolovani dizajner ili bar godine iskustva rada) da bi se uopce pristupilo takvim natjecajima Smile

naravno ja to pretpostavljam, mozda i grijesim, ali ako nisi siguran koliko vrijedis vec na forumu mozes dosta saznat Wink

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sasac



Joined: 23 Jan 2004
Posts: 248
Location: Zagreb

PostPosted: 08.11.2004 11:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ni Bruketa ni Zinic nemaju zavrsen fakultet.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 08.11.2004 11:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sasac wrote:
Ni Bruketa ni Zinic nemaju zavrsen fakultet.


da, između ostalog, i to su spomenuli u emisiji...

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 08.11.2004 11:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja mislim da bruketa ima jer inace ne bi mogo bit asistent na studiju dizajna? ili se varam...

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sasac



Joined: 23 Jan 2004
Posts: 248
Location: Zagreb

PostPosted: 08.11.2004 11:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dijeli ga nekoliko ispita do diplome, ali je odustao. Mislim da je isao na arhitekturu. Ili je to Zinic... Neam pojma, jedan od njih je.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 08.11.2004 12:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

to je zinic reko za sebe:)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sasac



Joined: 23 Jan 2004
Posts: 248
Location: Zagreb

PostPosted: 08.11.2004 12:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mislis da kenjavi?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 08.11.2004 12:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sasac wrote:
Ni Bruketa ni Zinic nemaju zavrsen fakultet.


ne zavrsiti ne mora znaciti da nisu studirali Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sasac



Joined: 23 Jan 2004
Posts: 248
Location: Zagreb

PostPosted: 08.11.2004 12:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mislim da na nekim fakultetima i student, ako je odlican, moze dobiti posao asistenta mladjim generacijama.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 08.11.2004 12:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

malo ste skrenuli s teme....

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sasac



Joined: 23 Jan 2004
Posts: 248
Location: Zagreb

PostPosted: 08.11.2004 12:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Yap! Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 08.11.2004 12:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sorry Embarassed

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bozob



Joined: 07 Mar 2004
Posts: 378
Location: Gruda, Konavle

PostPosted: 08.11.2004 12:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

che.UP wrote:
ja mislim da bruketa ima jer inace ne bi mogo bit asistent na studiju dizajna? ili se varam...

Koliko sam ja slušao a to i nije baš puno, Bruketa je rekao da je prekinuo školovanje sa 16 godina
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 08.11.2004 12:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma bruketa je završija, a žinić nije.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Critical



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 86
Location: Croatia

PostPosted: 08.11.2004 12:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gle, ako pogledamo u proslost, sva ta velika imena, Einstein, Isaac, itd... vecina ih je popadala skolu ili odjebala sistem. Danas završe s tim mag.dipl.soc.sup.dup. i opet su glupi. Ako imaš to u sebi imaš, ako nemaš moš bit i dr.mag.soc.dipl.sup.dup, ne vrijedi ti ništa. Neke talente fakultet uspori jer tamo uče ono što znaju i ostaju na istom nivou sve 4 godine.

_________________
that what doesn't kill you, must have missed you !
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 08.11.2004 12:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

prica se o tome kako doci do natjecaja a ne dal je ok studirati ili ne Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 08.11.2004 12:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da keye, al je i ovo pitanje na mistu.. "dolaze li samo ljudi s faxom na visoke pozicije ili je ipak presudan mozak?"
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 08.11.2004 13:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ars wrote:
da keye, al je i ovo pitanje na mistu.. "dolaze li samo ljudi s faxom na visoke pozicije ili je ipak presudan mozak?"


pa jasno je da je presudan mozak u svemu s to radis.
ehm, bas ne u svemu, u americi mozes postati predsjednik i bez mozga (sorru morala sam Laughing )

ne zelim reci da je fax neophodan da bi se dobro radilo, ali cvrsto vjerujem da masu kanala i bas tih natjecaja nadjes u tom okruzenju, lakse se probiti u tom smislu nego traziti natjecaju ovako ko jurka (nista lose, decko je dobro napravio, samo mislim da su oni na faxu privilegiraniji sto se tice toga).

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 08.11.2004 13:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sigurno je lakše kad imaš s faxa potporu, ali nije presudno..

p.s. baš sam raspoložen za diskusije s tobom danas.. Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 08.11.2004 13:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ajmo otvorit poseban topic "ars vs. keye "da to ne pa da ne spamamo okolo Laughing

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 08.11.2004 13:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
ajmo otvorit poseban topic "ars vs. keye "da to ne pa da ne spamamo okolo Laughing

Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 08.11.2004 13:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a ja sam još uvijek bez odgovora...
Very Happy

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sasac



Joined: 23 Jan 2004
Posts: 248
Location: Zagreb

PostPosted: 08.11.2004 13:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Critical wrote:
gle, ako pogledamo u proslost, sva ta velika imena, Einstein, Isaac, itd... vecina ih je popadala skolu ili odjebala sistem. Danas završe s tim mag.dipl.soc.sup.dup. i opet su glupi. Ako imaš to u sebi imaš, ako nemaš moš bit i dr.mag.soc.dipl.sup.dup, ne vrijedi ti ništa. Neke talente fakultet uspori jer tamo uče ono što znaju i ostaju na istom nivou sve 4 godine.


I Einstein i Newton su bili odlicni ucenici.

Sudeci po danasnjem stanju u lijepoj nam nasoj, ako zelis biti dobar radnik, zavrsi fax, a ako zelis biti bogat, nemoj ni osnovnu. Ni slucajno!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Critical



Joined: 22 Oct 2004
Posts: 86
Location: Croatia

PostPosted: 08.11.2004 15:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sasac wrote:
Critical wrote:
gle, ako pogledamo u proslost, sva ta velika imena, Einstein, Isaac, itd... vecina ih je popadala skolu ili odjebala sistem. Danas završe s tim mag.dipl.soc.sup.dup. i opet su glupi. Ako imaš to u sebi imaš, ako nemaš moš bit i dr.mag.soc.dipl.sup.dup, ne vrijedi ti ništa. Neke talente fakultet uspori jer tamo uče ono što znaju i ostaju na istom nivou sve 4 godine.


I Einstein i Newton su bili odlicni ucenici.

Sudeci po danasnjem stanju u lijepoj nam nasoj, ako zelis biti dobar radnik, zavrsi fax, a ako zelis biti bogat, nemoj ni osnovnu. Ni slucajno!


netočno !!! Za newtona neznam al bogme znam da je Einstein imao stalno iz matematike 1 te je pao. Inače su mi Newton, Einstein, Leonardo Da VinČi favoriti od svih njih i poznatih filozofa. Njih 90% što se svugdje školuje i žive umišljenim životom kao kraljevi obično popuše.

a ovo što si rekao je živa istina, oni s faxa dođu u mlinac kao svejže meso, dok ovi drugi (nazovimo ih glupljim ali sposobnijim) skupe veze, okupe oko sebe škvadru nabrijanih sa faksa da vode marketing, kojima se jebe šta rade, važno da im je plaća dobra i otvore neki glupi obrt koji kasnije preraste u neku vodeću mrežu trgovačkih centara. I kad vidiš tko je vlasnik dođe ti srat.

_________________
that what doesn't kill you, must have missed you !
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Dizajn i umjetnost All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group