Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
www.risnjak.hr - neplacanje
Goto page 1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
tic984



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 189
Location: Delnice

PostPosted: 08.11.2004 12:21    Post subject: www.risnjak.hr - neplacanje Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Pozdrav,
Moji bas nisu odusevljeni ovim sto si napravio i mog sefa se direktno ne
tice sto ti imas sa Zaretom. Posto je placeno odrzavanje prostora stranice
trebaju biti gore!
Nije bas zgodno ovim putem ali nesto je spominjao i tuzenje odnosno sud a on
se lako pali!
Mislim da ti je pametnije da stranice vratis natrag jer bas ti nebi bilo
zgodno da te se pocne po sudu povlaciti. Ti dalje rijesavaj sa Zaretom kako
god znas ali stranice vrati - imas tri dana!! Sory, ali napravi to jer ti si
ih i zablokirao i time si TI kriv a ne Zare!!
Tatjana


evo ovo je mail koji sam dobio od uprave parka, tatjanu osobno znam, i to je bivsa cura od dotičnog ŽARKA!
Eto, on ima ugovor s njima, ja radio kod njega, ONI bi MENE tužili!

Savjeti neki?!
radi se o 6000 kn.

ako nema savjeta moze i osvrt na temu Smile
a ako ima neki pravnik tu, pomogo bi i pravni savjet ... jer ne namjeravam stranice stavit online, makar u zatvoru zavrsio.


Smile
tnx ekipa Smile

_________________
ah..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bozob



Joined: 07 Mar 2004
Posts: 378
Location: Gruda, Konavle

PostPosted: 08.11.2004 12:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne znam jesam li dobro shvatio , al jesu li oni platili 6000 kn tom Žarku?! Ak jesu onda si se na krive okomio. Provaj njega nekako ucijenit, ak ne možeš nikako onda budi ustrajan u ovom što si počeo pa valjda će pare doć Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 08.11.2004 12:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

cek a stranice su na tvom prostoru i ti si im admin?? Smile

ha ha mogu se pogrebat, slicno se i nama dogodilo, samo sto smo mi odj..; "zarka" a klijent se skompao s nama pa nije vise htio placat njemu nego direkt nama.
ali nas klijent pamentan i znao je tko drzi kljuc u rukama Laughing

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 08.11.2004 12:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Ne znam jesam li dobro shvatio , al jesu li oni platili 6000 kn tom Žarku?! Ak jesu onda si se na krive okomio. Provaj njega nekako ucijenit, ak ne možeš nikako onda budi ustrajan u ovom što si počeo pa valjda će pare doć


a ne, ja mislim da su se oni na krivog okomili, trc je napravio ono sto treba pa nek se sa zarkom sredjuju da im stavi stranice on line ako su mi vec platili Smile

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 08.11.2004 12:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Tic, ako nista drugo - imas pismenu prijetnju sa njihove strane!

Premda nisam skuzio isto, dakle ti si slozio site a oni nisu platili, platili su samo "odrzavanje prostora" - pod time misle samo domenu i host ili? .. uglavnom, dobro da si skinuo site dolje jer ti nisu platili, ti si 100% u pravu po ovome sto vidim tu.. ne znam kakav ti imas dogovor sa "Zarkom" no po ovome sto si rekao sad tu, imas sva prava stranicu maknuti i postaviti tek kada ti plate. A to sto se sef "lako pali" ti je najmanja briga - na ovakve plitke blefove nemoj ni padat.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
tic984



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 189
Location: Delnice

PostPosted: 08.11.2004 12:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hopsting je zakupljen kod plusa...
ali stranice, ASP i baze podataka, sve je kod mene i nitko drugi ih nema Smile

pa ono, ja sam ima admin, samo ja imam lozinke i to sve od hostinga.

doticnom zarku je sve placeno!

@keye: nisam trc nego tIc Smile

_________________
ah..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 08.11.2004 12:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

http://www.risnjak.hr/
Quote:

Stranica www.risnjak.hr je privremeno nedostupna
Stranica je nedostupna jer naručioc, Talpa d.o.o. , nije platio usluge izrade i održavanja.
Neće biti aktivna dok račun ne bude plačen u potpunosti.


Tic, ovo nisi bas trebao napisat.. mogu si mislit kako si ljut bio ali se nemoj spustat na njihov nivo.

EDIT:
doduse nekad s takvim ljudima ne mozes drugacije.. Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 08.11.2004 12:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tic984 wrote:

doticnom zarku je sve placeno!


cekaj. I'm missing the point here.. TKo je zarko? jesi ti imao nekakav dogovor s njim? sto je radio zarko a sto si radio ti?

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 08.11.2004 12:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tic984 wrote:
Hopsting je zakupljen kod plusa...
ali stranice, ASP i baze podataka, sve je kod mene i nitko drugi ih nema Smile

pa ono, ja sam ima admin, samo ja imam lozinke i to sve od hostinga.

doticnom zarku je sve placeno!

@keye: nisam trc nego tIc Smile


you're the man of the situation a oni nek ganjaju zarka da ima stavi stranice on line kad su vec njemu platili Smile

sorry for trc Wink

ps. slazem se sa filcem, mogli bi te tuziti za klevetu ako nista drugo, pogotovo ako su oni vec platili tom zarku

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tic984



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 189
Location: Delnice

PostPosted: 08.11.2004 12:43    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zarko je dobio novac za web, samoja pare nisam dobio!
eto.. u principu ja nemam veze s risnjakom, ali ono ja sam izradio site, i smatram da ako nisam placen da ga mogu uklonit jel.
bez obzira jesu oni njemu duzni ili samo on meni, u krajnjoj liiniji samo ja nisam dobio pare, a ja sam taj koji je šljako!


@philatz: zakaj to nisam smio pisat :/

i samo nesto: nisu u risnjaku govna, oni samo probaju kak god mogu izvuc site van, g. Žarko je govno!

_________________
ah..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 08.11.2004 12:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

znam neke stvari u vezi ovog, jer sam se malo raspitivao, pa ovako;

ako su oni platili za web tom žarku, a žarko nije platio tebi - imaju te osnove tužit
a ako su trebali platit tebi i nisu platili, a imaš ugovor - neka tuže.. ide na njihov trošak, a po ugovoru si siguran.. ako nemaš ugovor, onda je rekla kazala, te ti je bolje da vratiš web online..

i ako imaš ugovor - kakav je? jeli ovo stoji u ugovoru?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 08.11.2004 12:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tic, ako si imao nekakav dogovor sa Zarkom i ako su njemu platili tih 6.000,00 kn, onda moras ganjat njega zbog love jer je Risnjak sve uredno njemu platio. Tvoja zasluzena lova je kod njega. El tako?

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 08.11.2004 12:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo sad sam vidio da si odgovorio.. stari vrati web, jer ćeš u ovom slučaju najebat!! sorry, al je tako.. Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
tic984



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 189
Location: Delnice

PostPosted: 08.11.2004 12:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nemam ugovor, na crno sam kod g. Ž. radio, i taj web, i neko vrjeme u trgovini 6 mjeseci.
A g. Ž. se oglušuje na moje zahtjeve za parama. i ovo je način da mu izlječim sluh Smile

_________________
ah..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 08.11.2004 12:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ars wrote:
znam neke stvari u vezi ovog, jer sam se malo raspitivao, pa ovako;

ako su oni platili za web tom žarku, a žarko nije platio tebi - imaju te osnove tužit
?


ja mislim da nemaju.
zamisli situaciju.
tic ne poznaje zarka i napravio je sajt za risnjak koji je netko drugi narucio.
u medjuvremenu zarko prodaje isti sajt ovima a uopce nema pristup serveru niti ga je on napravio.

mislim da se tipovi moraju obracunati sa onim kojemu su platili a koji im nije obavio posao. (jer efektivno zarko nije obavio svoj posao, sajta nema).

trebala sam biti pravnik Cool

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 08.11.2004 12:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ars wrote:
evo sad sam vidio da si odgovorio.. stari vrati web, jer ćeš u ovom slučaju najebat!! sorry, al je tako.. Crying or Very sad


arts ne kuzim za sta ce najebat ako nema niti ugovor s njima niti je placen od njih, u stvari uopce se ne poznaju!?
pa ima pravo valjda odluciti sta ce mu biti na prostoru a sta ne?

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 08.11.2004 12:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

osobno se ne bi zajebavao s tim.. sranje je u tome što je tic nažalost pijun kojeg mogu sjebat.. ne znam.. neka se malo raspita, pa odluči.. ali s druge strane - ako je radio na crno - jedino što ga povezuje s tim webom su komunikacije preko maila.. ali onda opet ni ne može tražit lovu, jer nema dokaza da je on napravio web, a ne firma od Žarka.. uglavnom - deep shit.. Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 08.11.2004 12:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tic984 wrote:
.
doticnom zarku je sve placeno!


tvoj beef je sa Žaretom ne sa Risnjakom, njima moraš vratiti stranice a izvođač radova treba tebe platiti kao svog kooperanta.

demmit keye pa nisam ja jedini uvijek koj radi sra*** WinkSmile
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 08.11.2004 12:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

cek' znaci, dajemo pravo lopovima da dizu lovu ljudima dok netko posteno radi gratis?
a ovaj treci fino broji lovu bez rada? i nitko mu nista ne moze?
pa mislim da jedini koji mu nesto mogu to su ovi iz risnjaka koji su mu platili za jednu stvar koju im on ne moze dati!!

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 08.11.2004 13:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bilo bi idealno da oni sad tuze zarka i zarko pokislo plati ticu lovu i kaze , pliz aj frend daj im stranice inače ću na sud!, jedini problem je što ne vjerujuem da će se to desiti..
Back to top
View user's profile Send private message
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 08.11.2004 13:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ali što on može s obzirom da njegovog imena nema niti u ugovoru, a niti je ikako legalno povezan s Žarkom?? u takvoj situaciji možeš nažalost samo spustit glavu i plakat, te naučit važnu lekciju..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 08.11.2004 13:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:
tvoj beef je sa Žaretom ne sa Risnjakom, njima moraš vratiti stranice a izvođač radova treba tebe platiti kao svog kooperanta.

Zarko! Ne znam kakav imas stav prema njemu ali daj mu do znanja.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 08.11.2004 13:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne radite na crno ljudiiiiiiiiiiiiii Exclamation

_________________
Google is a blind person
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
grzzi



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1160

PostPosted: 08.11.2004 13:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma ne mogu ti nista ali nije red da oni ispastaju ako ih je zare zajebao, rjesi to s njim.

G.
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 08.11.2004 13:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ars wrote:
znam neke stvari u vezi ovog, jer sam se malo raspitivao, pa ovako;

ako su oni platili za web tom žarku, a žarko nije platio tebi - imaju te osnove tužit

jok ars , ako su platili Žarku za web i nisu ga dobili , jedino Žarka mogu tužiti sada.

čija je domena risnjak.hr ? ne hosting nego domena ?
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group