Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
www.spreha.net

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Uriel



Joined: 09 Nov 2004
Posts: 44

PostPosted: 09.11.2004 01:13    Post subject: www.spreha.net Add user to your forum ignore list Reply with quote

eto nije neki teski dizajnerski uradak al ipak je nas Laughing

www.spreha.net

hvala na svakom konstruktivnom feedbacku unaprijed Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Uriel



Joined: 09 Nov 2004
Posts: 44

PostPosted: 09.11.2004 01:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nikakva kopiranja nisu u pitanju.

a slike dolaze ovih dana
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 09.11.2004 07:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Pa gle, ne svidja mi se sto su vam nazivi segmenata stranice isti kao i na Iskonu "Ljubav i sex", "Lifestyle" ... mozda nekome to ne znaci mnogo ali mene u podsvjesti podsjeca na Iskon i vec vidim koji je vas nagib - biti nesto kao iskon/klik... sto nije dobro jer da bi zadovoljio korisnike moras imat nesto novo kako bi privuklo ljude. To ti je isto kao da kazes covjeku koji godinama pije Dukatovo mlijeko da ono nije dobro i da pije mlijeko Z'bregov - nema sanse da pije Z'bregov jer se naviknuo na fakin' Dukat. Najvise me nasmijao clanak "KaKO BRIJATI".. woow.. Laughing I onda sam skuzio u cemu je fora, cijeli site se radi kao zajebancija no premda je to zajebancija tu mroa biti neke ozbiljnosti kao recimo kod dizajna te zajebancije.

Moj savjet, poradite na dizajnu jer ovo sada ne izgleda nekako uber-dobro. Dalo bi se to puno bolje soziti, onako, portal-like ili slicno..

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Martina



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 78
Location: Rijeka

PostPosted: 09.11.2004 13:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
nikakva kopiranja nisu u pitanju.

Shocked
http://www.colorschemer.com/tutorial.html

_________________
Prospekt d.o.o.!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 09.11.2004 13:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Martina wrote:
Quote:
nikakva kopiranja nisu u pitanju.

Shocked
http://www.colorschemer.com/tutorial.html


Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 09.11.2004 13:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

budha wrote:
Martina wrote:
Quote:
nikakva kopiranja nisu u pitanju.

Shocked
http://www.colorschemer.com/tutorial.html

Very Happy Very Happy Very Happy

uff... that would explain some things.. povlacim svoj komentar gore..
bravo Martina!

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 09.11.2004 13:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kak se ono veli? owned? Very Happy

e plagijatori...
jednom prilikom sam na deviantartu procitao da je umjece sakriti svoje uzore i resurse Smile
Back to top
View user's profile Send private message
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 09.11.2004 13:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Martina wrote:
Quote:
nikakva kopiranja nisu u pitanju.

Shocked
http://www.colorschemer.com/tutorial.html


deaam grl!!1
ur just like Kyser Soze Cool
Back to top
View user's profile Send private message
Uriel



Joined: 09 Nov 2004
Posts: 44

PostPosted: 09.11.2004 14:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

fakat ovo prvi put vidim. morat cu porazgovarati sa dodom (on je "dizajnirao") Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 09.11.2004 14:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

uuuuuuuu, aaaaaaaa, eeeeeeee ........a gdje je sada........imam par dekonstruktivnih kritika za njega Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Uriel



Joined: 09 Nov 2004
Posts: 44

PostPosted: 09.11.2004 15:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

cini se da ima istine u onoj, da ako zelis nesto napravljeno, moras sam.

nisam bash vican photoshopu, al uspio sam ovo sklepati (100% moje Very Happy ).
ajd pogledajte i recite kaj mislite.

http://img3.exs.cx/my.php?loc=img3&image=sprehaV3.jpg

imam filing da nesto nedostaje, samo ne znam sto. ajd plz help.
Back to top
View user's profile Send private message
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 09.11.2004 16:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Za početak fali ti čitkost u lijevom izborniku. Header mi je malo, hm, čudan. Sharkya si, izgleda stavio samo da popuni prazninu.... U svakom slučaju, lošije od plagijata Confused Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Uriel



Joined: 09 Nov 2004
Posts: 44

PostPosted: 09.11.2004 16:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

darn Laughing

Gricko (sharky) je trebao biti simbol sprehe od pocetka Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 09.11.2004 18:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Znaš, jedino mi je trunčicu čudno što si tako eksplicitno na početku utrošio jedan post da nam svima kažeš kako to ni u kom slučaju nije plagijat....just....makes you go hmmmmmm....... Confused
Back to top
View user's profile Send private message
Uriel



Joined: 09 Nov 2004
Posts: 44

PostPosted: 09.11.2004 19:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kao prvo NETKO je obrisao post izmedju. covjek je pitao dal je Darko (koji pise tekstove u Ljubav i Sex) najiskusniji od nas ili jednostavno do negdje uzima tekstove (Men's Health je bio u pitanju ak se ne varam).

ja sam odgovarao na to.
Back to top
View user's profile Send private message
Uriel



Joined: 09 Nov 2004
Posts: 44

PostPosted: 09.11.2004 22:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

eto promijenili smo dizajn. dodo se ispricao, kaze da nije mislio da ce kopiranje 2 boje biti tako big deal. meni je zao za ovu neugodnu epizodu i fakat kazem da nije bila nasa namjera, vec jednostavno neiskustvo i nepromisljenost jednog covjeka.

www.spreha.net
Back to top
View user's profile Send private message
Uriel



Joined: 09 Nov 2004
Posts: 44

PostPosted: 15.12.2004 22:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo twenty iz crew404-a nam je složio novi dizajn pa me zanima što mislite o dotičnome.

www.spreha.net
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group