Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
GAMES - the ultimate distractors
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 15.10.2003 11:20    Post subject: GAMES - the ultimate distractors Add user to your forum ignore list Reply with quote

a, jel se vi ljudi igarte? Embarassed
ja sam bas proveo noc uz gothic II, nakon sto sam cijeli dan sjedio pred mf monitorom na poslu...
utjesite me, recite da nisam jedini luzer...

----------------
"Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music." - Kristian Wilson, Nintendo Inc, 1989
Back to top
View user's profile Send private message
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 15.10.2003 11:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

OK, onaj citat gore bas i nije stvaran (kaze http://www.erowid.org/psychoactives/humor/humor_joke9.shtml ), no nevermind... bolje zvuci u toj formi
Back to top
View user's profile Send private message
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 15.10.2003 11:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gle... ja sam spušio tri godine na kvejku 2... online, naravno. I vjerojatno bi otisao uqurac da mi starci nisu odlucili ne platit telefon 3 mjeseca dok ne dodjem sebi. Kad sam se prestao igrat, otkrio sam da postoji gro toga sto jednostavno ne stignes napravit/naucit/prozivit :).

Igre su zlo!1

btw. upravo je proletio vikend jer smo cura i ja otkrili "age of mythology" multiplayer :I... prije toga smo otkrili heroese... wormse... ph33r

btw 3. nedaj boze da izadje fallout 3

btw 4. nedaj boze da izadje halflife 2

btw 5. nedaj boze da doom 3 bude jako dobar

btw 6. we are doomed
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 15.10.2003 11:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja ocu nazad svoj vikend!!!!!

i ocu jos +1 tjedno samo za igranje! di ima to za downloadat??

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 15.10.2003 12:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

je. slazem se. igre su zlo.
ja doma imam najgoru, najstariju pc kantu, samo zato da se ne mogu igrat. kad sam curi slagao pc stavio sam matrox g550 (inace, odlicna kartica - vrlo ostra i vrlo stabilna slika), no pravi razlog je bio - da imam manju potrebu za isprobavanjem zahtjevnih 3d aplikacija (igara, jelte). Laughing

btw. playstation rulez! - pro evolition soccer 3 je obavezna lektira nakon ekipnog gledanja svake tekme

btw2. fallout serijal rulez! (fallout tactics - bos je bezbolan - gotov je za manje od tjedan dana, i nemas ga zelju ponavljat...)

btw3. raise of nations je zlo. bedasto, adiktivno zlo.
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 15.10.2003 15:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Onak.. nisam igrao nista vec dugo i kazem frendu s posla da mi nesto sprzi i tip mi sprzi "Law & Order 2". Naime, na moje pitanje.. "Koji je to qratz..." ... On kaze: "Pa kaj nisi gledao Law & Order seriju na telki?".. da, uglavnom game je nekakva startegija ili .. ma nisam ni sam skuzio kaj je ali.. Fakat mi se neda.... Wink
U zadnje vrijeme mi interes za igrama jako pada, zadnju igru koju sam bas igrao je "GTA: Vice City".. Vjerovatno necu igrati nista do GTA5..

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Phoenix
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 283
Location: Zgb

PostPosted: 15.10.2003 15:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

trenutno picim:
battlefield 1942 - multiplayer (gutac bendvita, matrludu!!!1)
UFO - aftermath, obozavam ufot seriju = trenutna produktivnost 0 bodova

standby:
hoemworld2 - zapelo na 12oj misiji, stroj izracuna oooogromne kolicine neprijatelja....
TOEE aka temple of elemental evil, volim d&d = kad dodje na red ja vegetiram

e sad, isto ko sto slon veli, EEEEVIIIILL!!!!1
nedo bog da se pojave folaut3, hl2, systemshock3...
bljak!!! al rulaju igre majkemi! Razz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
sh00le



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 22

PostPosted: 15.10.2003 17:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Igre nisu zlo..

Igre služe za ugodno popunjavanje slobodnog vremena..

Recimo, ja sam CSovac i to već 3 godine (čak možda i malo više, sjećanje me ne služi najbolje)..

CS ne igram svaki dan, ponekad prođe i tjedan dana da ne igram CS.
Vidio sam malo i W:ET (neko vrijeme smo pičili u LANu svaki dan bar sat dva, ali je onda ekipa skužila da je postala ovisna pa više neće - naime, oni su nakon što sam ja otišao kući pičili W:ET još jedno 2, 3 sata), ali nije da me privlači onako kao CS..

Ovih dana malo proučavam Half Life 2 (da, nabavio sam leakanu alpha verziju i ne nemam namjeru to nikom presnimiti/prodati/pokloniti).

Sve u svemu tjedna na igre potrošim oko 10-tak sati. Odprilike toliko potrošim i na kave (mislim vremenski)..

Dakle, empty, urazumi se.. Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 15.10.2003 17:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sh00le wrote:

...igre nisu zlo..
...ja sam CSovac i to vec 3 godine (cak mozda i malo vise, sjecanje me ne sluzi najbolje)..
...CS ne igram svaki dan, ponekad prodje i tjedan dana da ne igram CS...
...vidio sam malo i W:ET (neko vrijeme smo picili u LANu svaki dan bar sat dva, ali je onda ekipa skuzila da je postala ovisna pa vise nece...
...ali nije da me privlaci onako kao CS...
...u tjedan dana na igre potrosim oko 10-tak sati...


xexexexexe... ajd si sad zamisli da si sve ovo rekao u kameru, pa te je netko izrezo i pustio na telki... xexexexexe... moja bi mama sigurno rekla "jadno dijete..."

btw. nekoc davno, davno, u maglama 70ih lou reed je u jednom intervjuu na pitanje da li se drogira odgovorio - ne... samo heroin. Wink pa se valjda i mi, ovisnici o struji, imamo pravo tjesiti.

btw2 - republic: the revolution djeluje kao next big thing
http://www.eidosinteractive.co.uk/gss/republic/main.html
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 15.10.2003 17:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

i don't play that much.
da mi neko gurne pod nos igre neke, onda bi.

cekam nba 2004, cekam half life2, cekam avanturu neku? ja sam fan avantura. bring it on!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 15.10.2003 19:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

emti,... kaj si ti kvejker iz VG-a???
jebo te mislim da smo playali nekaj zajedno Smile

SINteX

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 15.10.2003 20:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ri :).
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kF



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 28
Location: Everything in it's right place

PostPosted: 15.10.2003 20:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dunga wrote:
btw2 - republic: the revolution djeluje kao next big thing
http://www.eidosinteractive.co.uk/gss/republic/main.html


Igra je izasla prije skoro mjesec dana i prilicno je razocaranje. Trazi uberjaki stroj (512 mb ram kao minimum (!) ) i za to ti ponudi odlicnu 3d grafiku i dosadnu igru. Slobodno preskociti.

Ceka se Invisible War... Fallout fanovima bi Deus Ex trebao biti must play. Pogotovo ako im i FPS lezi. Smile

_________________
ISMELLURINE
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
TilT



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 117
Location: Lovran

PostPosted: 15.10.2003 21:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne igram se puno ja baš mislim treba definirat puno.

Imo sam neko sranje od kante i igro worms2 do boli postane čovjek ovisan o ropanju Smile

Sad pičim bf1942 @ http://369.gamer.hr i www.globalconflict.org coming soon na www.battleforeurope.com jer ce imat forgotten hope mod kampanju tamo Smile rulaju im ogromne bitke.

bojim se izlaska: Call of duty i Soldner
Back to top
View user's profile Send private message
ivan



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 320
Location: Zagreb

PostPosted: 15.10.2003 22:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

uglavnom igram neke driverske igre, gdje ne treba puno razmišljati i da mi srce ne stane svaki put kad me netko zaskoči s leđa

znači gta3, nfs5 (bolja od 6ice za pc), collina

i nezaboravnu, najzarazniju elastomaniu

_________________
no ojro
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 16.10.2003 00:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bas sam poceo igra jedi acadamy (kewl Very Happy ), igro sam gta3 (r0X), nfs:hp2 (buu) i rise of nations.. kaj je to ejbena igra !
najdraza igra moje mladosti Very Happy je UT. kolko sam zivaca i sati i struje skurio na ut. iss.
i ovo nije pocetak UT/Q3 dvoboja.. to bzveze, ide mi vec na zice (mislim ojs odavno).
e, ljudi kad je izaci kotor ? jedva cekam... zzz. Very Happy
idem igrat sad..
may the force be with you !
*bzzzzz*
die Jedi !!!
W0t ?
/end transmission..

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Empyros 27



Joined: 23 Sep 2003
Posts: 245

PostPosted: 16.10.2003 00:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

MORROWIND...
cca:500 sati igre

that is about it...

so help me God Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 16.10.2003 08:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja sam potrosio na quake 2 jedno 4.5 godine (online fk0rz), al najkriticniji trenuci kvejkanja su bili pocetkom prve godine faksa koju sam rokno jedino i iskljucivo jer sam dopustio da mi igra popije mozak i sprijeci me da idem na madrfaking predavanja. prosjek dnevnog igranja mi je bio oko 6 sati (dakle cistog buljenja u monitor i pucanja, ne surfanja i sl.).

kak sam se "odviko" - jednostavno, ruka sudbine je imala svoje veze u svemu tako da mi je rikno proc koji je potegno maticnu, rame...bla bla. mjesec i pol bez kompjutera i eto, ode zelja za igrom q2 Smile

u zadnje vrijeme sam igro outwar al sam i to presto jer sam dobio ban Very Happy
na svu srecu igre poput heroesa 3 i njegovih expansiona sam igro jos u 4. srednje dok sam imo vremena za nesto osim ucenja.
Back to top
View user's profile Send private message
retro_one



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 880
Location: DUBRAVA.

PostPosted: 16.10.2003 09:46    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pentix.

_________________
Just your average eccentric programmer.
Back to top
View user's profile Send private message
wiz4rd



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 51
Location: :: E A R T H ::

PostPosted: 16.10.2003 09:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Huh, kaj reci o igrama nego da su zlo...
Igrao sam UT od samog pocetka (online) kad je izasao demo na BUG cd-u
Pa madrfakin klanovi, pa svaku noc mecevi, dok mi cura (op. danas supruga) nije pukla pa pocela i ona haklat UT. Poslje smo se klali ko ce na comp (razmisljali o kupovini i drugog) da sve zbog hebene igre. Svadjali se, manje se sexali Shocked , ali bilo je fun. Pa smo si rekli da je ovo faqat banana. Eto ja se i dan danas znam zaletiti na neki strani server i odigrat 2-3 mape i dosta, a ona nista (sam provjerava racun na e-zabi Cool )
Da jos si znam odigrat neke dobre igre offline...ali sve manje i manje.

_________________
[peace 0n earth]
Back to top
View user's profile Send private message
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 16.10.2003 10:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja se igram od sredine 80-ih, pa imam vec razradjene tehnike skidanja kad pocnem pretjerivat (tipa: vise duvam, cesce izlazim, prodam komp, slomim ruku spustajuci se mrtav pijan bajkom sa sljemena Laughing )...
na svu srecu klonim se multiplejanja (ok, osim mozda 6 mjeseci diabla II, i 2-3 mjeseca UTa, al to je bilo u LANu; a playstation-tekken/PES se ne broje Very Happy )
najzesce sam bio okacen na final fantasy 7 - u to sam vrijeme stanovao sa dva cimera i playstation se (doslovno) nije gasio po tjedan dana - svi smo igrali FF7 (btw. jedan cimer sada je anarchy online ovisnik, drugi je okacen na americas army). vrhunac je bio kad sam dosao s posla oko 2 ujutro, i nasao cimera kako sjedi ispred PSa i place - naime, poginula je aeris, jedna od glavnih likova u igri... jos me uvijek stegne oko srca kad se toga sjetim... Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
ozi2002ris



Joined: 13 Oct 2003
Posts: 79
Location: Zagreb Hrvatska/ Amsterdam Nizozemska

PostPosted: 16.10.2003 10:54    Post subject: Americans geting their a$$ kicked in Americas Army Add user to your forum ignore list Reply with quote

AAO Username: [-=B&W=-]Osiris
Honorlevel: 34
Tracked since: 02.07.2003 (105.9 days)
Total time played: 371.19 hours (3.5 hrs. per day)
Longest Session: 04:56:20
Enemy Kills: 2,773



Unistila me ova freware igrica, sve slobodno vrijeme ode do djavola, evo vam statistike pa rec'te jel to normalno!
Back to top
View user's profile Send private message
maxy



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 894
Location: Zagreb

PostPosted: 16.10.2003 14:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

retro_one wrote:
pentix.

vrtis olovke? Smile
Back to top
View user's profile Send private message
wiz4rd



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 51
Location: :: E A R T H ::

PostPosted: 16.10.2003 15:16    Post subject: Re: Americans geting their a$$ kicked in Americas Army Add user to your forum ignore list Reply with quote

ozi2002ris wrote:
AAO Username: [-=B&W=-]Osiris
Honorlevel: 34
Tracked since: 02.07.2003 (105.9 days)
Total time played: 371.19 hours (3.5 hrs. per day)
Longest Session: 04:56:20
Enemy Kills: 2,773



Unistila me ova freware igrica, sve slobodno vrijeme ode do djavola, evo vam statistike pa rec'te jel to normalno!

gle kako za koga, moj najludji gamerski dan, tu ne racunam privat lanove po ne znam koliko sati igranja, je bilo igranje *blade runnera* koja je dolazila na 4 cd_a tu igru sam instalirao negdje u podne i zavrsio je oko 01:30 bez hebene stanke, oci su mi bile kao da sam svasao all night Cool
pa jel to normalno??? Question

_________________
[peace 0n earth]
Back to top
View user's profile Send private message
sh00le



Joined: 11 Sep 2003
Posts: 22

PostPosted: 16.10.2003 15:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nešto slično ko ja i Half Life (jedinica)..

Krenuo sam ga igrati prije, ali sam stao na jednom dijelu.

Onda sam odlučio konačno završiti tu igru i proveo sam (ako se dobro sjećam) 2 dana po cca 12, 13 sati u komadu sve dok nisam vidio kraj..

Ah, to su bili dani..
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group