Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
www.moonleerecords.com / Moonlee Records

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
6x6



Joined: 28 Jun 2004
Posts: 2
Location: Sesvete

PostPosted: 16.11.2004 10:43    Post subject: www.moonleerecords.com / Moonlee Records Add user to your forum ignore list Reply with quote

Poštovanje svima,

malo lurkam ovdje i vidjeh svega i svačega, pa se onda odlučih za početak sramežljivo pitati za komentare jednog od sajtova na kojem radim. Naravno, sadržaj nije do kraja gotov, ali bit će uskoro.

Ima nešto i fine muzikice.

Pozdrav,

6x6

www.moonleerecords.com / Moonlee Records
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nemogirl



Joined: 27 Oct 2004
Posts: 386
Location: istra

PostPosted: 17.11.2004 16:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dizajn mi se ne svidja, font loga mi je smijesan vjerojatno zato jer sam ga ja jednom koristila za neke gljive i svaki put kad vidim taj font sjetim se na gljive! Smile
zuta boja mi malo drecccci...
rollover efekt u meniju je uzas!
fora su oni crtezi s lijeva iako se ne uklapaju sa ostatkom. u kombinaciji s drugacijim dizajnom bili bi puno efektniji.
sve u svemu: ne pratis stilsku liniju, da se tako izrazim.

no offence.
Back to top
View user's profile Send private message
Moebius



Joined: 26 Jan 2004
Posts: 245
Location: zagreb

PostPosted: 17.11.2004 21:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sajt je vrlo korektan.
sve mi je 5, osim desnog dijela (govorim o naslovnici) koji stilski sugerira da je prepun linkova a zaprao gotovo da ih i nema (crvena se rabi i za boje linkova i za jos ponesto sto svakako zbunjuje).
rollover ne igra dobro, ja bi tu fazu jednostavno preskocio.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kelso



Joined: 19 Jul 2004
Posts: 507
Location: Zagreb -> Zapruđe

PostPosted: 17.11.2004 21:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ako si se već odlučio na žutu boju i to, onda sve ok

samo probaj neku ravnotežu napravit između lijeve i desne strane | lijeva ti je "kratka" (čitaj:desna strana ide do dna sajta dok lijeva debelo zaostaje Wink

_________________
Don't drop it!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
6x6



Joined: 28 Jun 2004
Posts: 2
Location: Sesvete

PostPosted: 19.11.2004 16:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hvala vam svima na komentarima i kritikama!

Vidim da vam je ta žuta pomalo iritantna, ali ja sam se odlučio za nju zbog tog svog sivila i bijelila weba koji je u modi danas.

Pokušat ću poradit na ravnoteži i na boji text i linkova. Dosta su mi pomogli savjeti oko toga. A za rollover ne znam šta, probat ću nešto smislit.

Pozdrav,

6x6
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
fulspectrum



Joined: 20 Nov 2003
Posts: 296
Location: Ljubljana <>Split

PostPosted: 19.11.2004 17:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni je bas simpaticno, mislim da ne trebas lovit ravnotezu da ti obe strane budu jednake, ovako je nekako dinamicnije, i zuta mi je skroz ok, nije iritantna , bar ne na mom LCD-u.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group