Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
traži se dizajnerica

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Guest






PostPosted: 17.11.2004 20:56    Post subject: traži se dizajnerica Reply with quote

Zbog određenih specifičnosti posla, potrebna je osoba ženskog roda.

prednost imaju studnentice dizajna i grafike, zbog mogućnosti dizanja ugovora (prije početka stalnog radnog odnosa).. ne zatvaramo vrata ni nezaposlenima, naravno uz odgovarajuću prijavu na burzi, kako bismo mogli dobiti eventualne poticaje.

plaćanje prema odrađenim poslovima (zbog toga stuedentice imaju prednost).
osnovno za dobivanje posla je portfolio koji treba poslati na adresu -> anyone@mail.inet.hr

potrebna znanja i vještine :
minimalno jedan vektorski program,
rad sa webom (minimum je napraviti upotrebljiv template po kejm naši programeri dalje mogu raditi)....HTML/CSS (za ostalo se mi brinemo)
Photoshop ....po mogućnosti što bolje snalaženje u tome....

hmmmm.....što još?...pa svaki dodatni program/vještina daje samo dodatne bodove.
natječaj/ponuda je otovrena do daljnjega...dakle do trenutka kada mi odlučimo zatvoriti ovaj topic obaviješću da smo našli ono što tražimo.

i offcourse, trebamo vidit dosadašnje radove/portfolio, te postoji mogućnost da se da jedan od trenutno aktualnih poslova kao vid testiranja.....
posla ima.....barem za sada.... Wink
Back to top
anyone



Joined: 17 Nov 2004
Posts: 1

PostPosted: 23.11.2004 10:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

samo par napomena.

evo Zyt je jučer reko da je oglas ozbiljan, nije jedini ko zna ko stoji iza njega, ali to još uvijek nije ....blah, blah....htio bih samo reći da bi volio da se javi više _dizajnerica_ sa mi3, zato kaj tu ljudi razumije kaj znači kad kažeš da trebaš dizajnera....

neki su rekli, daj oglas na moj-posao, pa jesam....teška greška.....više ni ne odgovaram ljudima, kaj reć nekome ko nema veze s vezom kaj je DIZAJNER nego ja završio neki tečajčić (bez uvrede za bilo koga) u nekoj informatičkom učilištu i sad zna DW i par stvari i on bi radio webove....

pa ne treba mi to, trebaju mi talentirane i pametne cure kakvih ima ovdi brdo, treba da mogu pogledat radove i ocjenit....

uglavnom, ko god se javi s mi3, ima veliku prednost, pogotovo osobe kojima grafički dizajn i čačkanje po DW nisu ista stvar Wink

ajde ljudi bok.....and wish me luck....i'll need it....
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 25.11.2004 01:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ok, oglas se mjenja....
kao što će večina pogoditi, dizajnerica o kojoj je riječ više nije sa nama, pa stoga prestaje mogućnost da se iz ovog izrodi veće sranje nego šta je bilo do sada.....

ajmo ...one by one...

zašto ženska osoba?..kao što su neke članice mi3 već saznale, smatram da je mnogo bolje kad pred klijentom nastupi muško-ženski tim koji se (barem pred klijentom) slaže i dopunjava.

ja, kao manager i programer mogu dati odgovore na sva pitanja vezana uz moj dio posla, dok je zadatak dizajnerICE da odgovori na pitanja vezana uz dizajn....

odeš na sastanak za web, a na kraju (ako se dobro slažete i imatu gud spiku) prodate novi vizualni idenitet, kao što se već dogodilo, dakle dizajnerICA se traži zbog izuzetno pozitivninh iskustvava kad muško-ženski tim nastupa prema klijnetu.

zašto tajnovitost?
zato kaj se do danas moglo sve možda i smiriti, vratiti na strao i krenuti dalje, ali nije....
vjerujete meni je žao ko psu kaj se to dogodilo, ali life sux i jebiga...to je tako....

pošto se sada zna ko stoji iza oglasa i zašto je Zyt izbrisao onu hrpetinu gluposti na 3 stranice nakon kaj sam mu objasnio kako stvari stoje.....
svaka zainteresirana dizajnerICA se može javit na -> spirit at spirit.hr

ona druga adresa se ukida danas ili sutra zbog faking too much spama koji dolazi, kao i ljudi koji se javljaju na tečaj za dizajnera a jedva znaju pokrenut DW....



sorry svima zbog tajnovitosti i možda određene doze glupiranja, ali smatram da je poštenije da sam dao oglas kakav trebam, pogotovo ovdje na mi3, gdje jako cijenim svu ekipu i da nikoga ne zavaravam i dajem mu lažne nade nego da pišem općenito kaj se traži.....
mislim da neke članice već mogu potvrditi da nisam nikakav seksualni manijak ili nekaj slično i da se radi o ozbiljnom oglasu s čvrstim razlozima zakaj ja takav kakav je.....


I DALJE TREBAMO DIZAJNERICU!!!!!!!!!!!!.......(nek se cure s kojima smo do sada razgovarali ne ljute, ali poso je poso)......

još jedna napomena....zbog mogućnosti da širimo posao.....ima nade i za nekog muškog, ali BAREM 150km od ZG, jer imamo ovaj dio pokriven....ima nas i previše...muških....

a trebamo curu da ide na sastanke i da odradi svoj dio posla na način kako smo do sada navikli......jednostavno ne želimo mjenjati način rada i gotovo....stvar funkcionira i THE END o tome.

zakaj nismo odma ovako napisali? ...ZG je selo, pogotovo kaj se tiče dizajna, i naša, sad već bivša, dizajnerica, bi saznala i sve bi otišlo u kurac bez mogućnosti sređivanja stavri, ma koliko god ta mogućnost bila mala...


nadam se da ovo raščiščava stvari i da će se još cura javit......

bok svima,
i VELIKI SORRY (okolnosti su bile kakve su bile).......

nadam se da se ne ljutite na mene zbog ovoga, stvarno su nam namjere bile najiskrenije moguće prema svima koji dolaze na mi3 i oni koji su nas kontaktirali su se mogli uvjeriti u to......

a sad......jebiga...life goes on....it sux.....but tomorrow is new day.....

puno sreće svima i neka vam se ovakvo sranje nikad ne dogodi.

silence
(hrvoje)

Last edited by silence on 25.11.2004 10:43; edited 1 time in total

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
abeja



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 803
Location: Rijeka

PostPosted: 25.11.2004 10:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo samo da kazem da tip nije manijak i da je sve ok.
steta da selim u Rijeku:)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Ponuda All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group