Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
T-COM is going down!!!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
kelso



Joined: 19 Jul 2004
Posts: 507
Location: Zagreb -> Zapruđe

PostPosted: 20.11.2004 17:17    Post subject: T-COM is going down!!! Add user to your forum ignore list Reply with quote

O DA!!!!

čitao sam u današnjim novinama da dolazi novi fiksni operater za 6 mjeseci Smile

a druge vijesti: txt str. 186
t-com je najavio spuštanje cijena,a od danas nude i SMS putem fiksnog telefona Smile
znam da su već neki čuli za ovo i sam možda kasno postao,al nisam to vidio nigdje na forumu,a nije bilo ni na vijestima pa odlučih informirat neinformirane

već u ponedjeljak starce nagovaram za prikaz broja,jer je potrebno imat tu uslugu za SMS Smile
-----------------------
dovoljno je poslat poruku sa sadržajem: START na broj 13330

P.S. za sad je samo u zagrebu,ali 22.11. u cijeloj hrvatskoj Very Happy

_________________
Don't drop it!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 20.11.2004 17:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne znam zašto, ali ovaj novi operator mi je malo sumnjiv... Hm... :/
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
kelso



Joined: 19 Jul 2004
Posts: 507
Location: Zagreb -> Zapruđe

PostPosted: 20.11.2004 17:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Fortius wrote:
Ne znam zašto, ali ovaj novi operator mi je malo sumnjiv... Hm... :/


zbog čega? znaš tko je to? Very Happy

i daj mi reci koji si razred u gimnaziji Wink

_________________
Don't drop it!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 20.11.2004 17:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

DA ROOF, DA ROOF, DA ROOF IS ON FIRE,...
WE DON'T NEED NO WATER LET THE MOTHERF**KER BURN..
BURN MOTHER**CKER BURN!!

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 20.11.2004 18:13    Post subject: Re: T-COM is going down!!! Add user to your forum ignore list Reply with quote

w!cked wrote:
a od danas nude i SMS putem fiksnog telefona :)

pise u novinama od ponedeljka?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Ivan Brezak Brkan



Joined: 13 Sep 2003
Posts: 1694
Location: Zagreb // Croatia

PostPosted: 20.11.2004 18:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

w!cked wrote:
Fortius wrote:
Ne znam zašto, ali ovaj novi operator mi je malo sumnjiv... Hm... :/


zbog čega? znaš tko je to? Very Happy

i daj mi reci koji si razred u gimnaziji Wink


Ne, tko? Smile Ja sam 3. if you must know...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address MSN Messenger
zweistein



Joined: 14 Nov 2004
Posts: 57
Location: Pula, HR

PostPosted: 20.11.2004 18:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sumnjiv ili ne sumnjiv, bilo je i vrijeme da T-Com dobije nekakvu konkurenciju. Kako god okreneš, puno gore od ovoga ne može biti - dakle, novi operater može donijeti samo dobro valjda...

_________________
The only laws of matter are those our mind must fabricate,
and the only laws of mind are fabricated by matter.
-- James C. Maxwell
Indiscipline - hrvatski site posvećen King Crimsonu!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 20.11.2004 18:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zweistein wrote:
Sumnjiv ili ne sumnjiv, bilo je i vrijeme da T-Com dobije nekakvu konkurenciju. Kako god okreneš, puno gore od ovoga ne može biti - dakle, novi operater može donijeti samo dobro valjda...


je,je..pogotvo kad ga vodi bivši ministar koji je i potpisao sav monopol HTu.
biće si strašna konkurencija......ko recimo Simpa i VIPme sad.....jednostavno ne znaš koji je isplativiji.....

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zweistein



Joined: 14 Nov 2004
Posts: 57
Location: Pula, HR

PostPosted: 20.11.2004 18:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

silence wrote:
je,je..pogotvo kad ga vodi bivši ministar koji je i potpisao sav monopol HTu.
biće si strašna konkurencija......ko recimo Simpa i VIPme sad.....jednostavno ne znaš koji je isplativiji.....


Ako ostvare 30% od onoga što su najavili, to je već neki pomak naprijed. Bitno je da se nešto kreće, da HT više ne bude jedini fiksni operater u Hrvatskoj... Mislim, malo po malo, ja osobno ne očekujem ništa revolucionarno od novog operatera, ali makar ta činjenica da je HT napokon izgubio monopol mi nekako čini život ljepšim... Smile Ipak se kreće, jel...

_________________
The only laws of matter are those our mind must fabricate,
and the only laws of mind are fabricated by matter.
-- James C. Maxwell
Indiscipline - hrvatski site posvećen King Crimsonu!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sandaduk



Joined: 12 Oct 2003
Posts: 147
Location: Osijek

PostPosted: 20.11.2004 20:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma bit će sve kao prije...

opremu koja ima treba može im iznajmiti samo T-COM, tako da na neki način konkurent T COM-a ovisi o samom T-COM-u, tako da ćemo se još načekati, po mom mišljenju......

a ovi će im sigurno dobro naplatiti, pa cijene ni ne mogu biti nešto niže...

_________________
Sanda
www.sandaduk.hrhosting.net
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
jokla



Joined: 31 Oct 2004
Posts: 113
Location: Right behind you

PostPosted: 20.11.2004 20:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Napokon . . . E sada će T-Com još za ovo preostalo vrijeme monopolije malo nam zabiberiti neke račune, doplatiti neke extra stvari tako da bi još jednom mogli pokupiti milijarde kune da bi Deutsche Telekom mogao već jednom isplatit svoje UMTS . . .

Kao prvo, ovo je usrano sve kod nas. Preskupa pretplate, ostale stvari su isto skupe, one dodatne svaštarije.

Žele prije izvuč novac pa onda "možda" investirat. Bolje bi bilo da svima daju ISDN, cijena pretplate tmao negdje 30KN, ako ljudi imaju onda će koristit. A oveko si ljudi ne nabave jer je preskupo. Još uvijek furaju ovdje "Zaradi pa uloži". Neka ulože, makar se zadužili i neka onda zarade. . . .

Ah anyway

_________________
"If this world makes you crazy, than everything is ok with you" - ~demony
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 20.11.2004 20:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

PC CHIP: DRUGI FIKSNI OPERATER NELEGALAN
INDEX: Hrvatska dobila drugog fiksnog operatera
INDEX: Danas se ukida monopol na fiksnu telefoniju?
index wrote:
OPTIMA TELEKOM, tvrtka koju je u medijima zastupao bivši ministar prometa i veza Roland Žuvanić, odlukom Vijeća Hrvatske agencije za telekomunikacije dobila je koncesiju za fiksnu telefoniju, javlja Media servis.

index wrote:
Glasnogovornik T-HT-a Marjan Jurleka potvrdio je da je T-HT spreman iznajmiti svoju opremu svakom tko dođe s dozvolom za rad u fiksnoj mreži.

index wrote:
Večernji list u izdanju od petka piše kako bi se danas za fiksnu mrežu mogla javiti i tvrtka Portus, koja je vlasnik splitskog Elektromagica, tvrtke s 10-godišnjim iskustvom u telekomunikacijama.

imo, mislim da ne može biti loše (to je sigurno) a ako optima telekom želi pridobit korisnike morat će spustit cjene....inače zašto bi itko prešao na 'njih' Rolling Eyes

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
kelso



Joined: 19 Jul 2004
Posts: 507
Location: Zagreb -> Zapruđe

PostPosted: 20.11.2004 20:40    Post subject: Re: T-COM is going down!!! Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
w!cked wrote:
a od danas nude i SMS putem fiksnog telefona Smile

pise u novinama od ponedeljka?


mislim da je od danas u zagrebu,a od ponedjeljka u cijloj hrvatskoj,ak sam u pravu Surprised

@fort: a ništa onda,imam pola razreda iz osnovne tamo,al oni su 2. Razz mislim tu sam ti ja preko puta u pruđu Wink

_________________
Don't drop it!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 20.11.2004 20:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mislim da negdi 2005 HTu istječe monopol, ustvari vlasništvo na vodove ili tak nekaj.....
dok se to ne dogogi, dok god neko more od njih iznajmljivat...kurčina......ko i Iskonov DSL.

tek kad HT izgubi zemaljske vodove, odnosno MORE ih djelit s drugima..onda će se nešto dogodit.



pliz : nemojte me držat za riječ oko ovoga 100% jer je ovo pokupljeno sa jedno 100 mjesta, makar ne izgleda tako, nisam baš 100 siguran jel istina.......

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 20.11.2004 21:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

silence wrote:
mislim da negdi 2005 HTu istječe monopol, ustvari vlasništvo na vodove ili tak nekaj.....


za 6 mjeseci bit će debelo 2005a Smile

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group