Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
hypo banka

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame
View previous topic :: View next topic  
Author Message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 09.09.2003 15:24    Post subject: hypo banka Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni jedna od najbojih, sladjih, a ima onaj 'simpl stih' reklama je za hypo banku, cijeli tim i sve zaduzeno za hypo banku. naci cijeli projekt ono preslatko mi je hypo beba, hypo cuva bebu od kise... ljepo je, dobra ideja, a ujedno metafora za banku... bas su mi odlicne

a slatki su i hypopotomus i bejbi. i ja sad onak kad 'odrastam' i to razmisljam koja banka ima najboje uredjene prostore i 'vizualni identitet' i brijem da cu kod njih. al to jer sam estet-frik probably.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
pata



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 121

PostPosted: 09.09.2003 15:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nisu losi, hipoi su mi kewl, ali reklame generalno su mi gej (bezidejne, ono, daj nesto slatko i sve 5....e NIJE)...usporedjujuci ih sa Vojvodjanskom bankom Twisted Evil ovi su skroz bezukusni....

eo link pa usporedite (cca 5MB):
www.code16.com/pata/VojvodinaBank.zip
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 09.09.2003 22:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

"Vojvodjanska banka" je jebeni tzar.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
hans
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 353
Location: ZG

PostPosted: 09.09.2003 22:26    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nema jebene samse da se kod nas ikad snimi takva reklama :) mi smo "prefini" i "prekulturni" i sjedimo po cijele dane u buldogu i celavi smo i vozimo bemveje i zagadjujemo zagreb.
SMRT FASIZMU!!1

_________________
U74 [novi samo što nije]
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
pata



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 121

PostPosted: 09.09.2003 22:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sloboda narodu!!!1 matrludu
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 09.09.2003 22:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovo je prokleto najbolja reklama koju sam vidio u zadnjih godinu, dve!!!!!!!!!!!!111


btw, ide neko na one gutace reklama? i ak zna neko kolko je upad i tralala ako ste bili proslih godina...

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lesser-



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 136
Location: New Reno

PostPosted: 09.09.2003 22:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e da i ja bi full tio ove godine ic a nis neznam o tome, samo da je skoro.

_________________
može.
Back to top
View user's profile Send private message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 09.09.2003 22:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

27.09, ulaznice su rasprodane

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
njava
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 624
Location: Zagreb

PostPosted: 09.09.2003 23:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bio ja prošle godine. reklame su kul al je hepening bio malo razularen. ono, kao da ekipa dolazi zbog političke korektnosti il po službenoj dužnosti a ne doživit to. pa u pol projekcije gro ljudi izađe van u hol, da slučajno ne bi ostali gladni. naime, u holu je klopa. jadni bijedni ko i obično kad je klopa u pitanju, ponašaju se ko da nemaju za kiflu a na sebi nose par K eura obleke...
uglavnom, interesantno Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 09.09.2003 23:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4tHshadOw wrote:
27.09, ulaznice su rasprodane


rili? smrc Crying or Very sad
pa kak prije neki dan su tek objesili jumboplakate... fagots...
kolko su bile opce?

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 09.09.2003 23:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

80kn

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
pata



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 121

PostPosted: 09.09.2003 23:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

njava wrote:
u pol projekcije gro ljudi izađe van u hol, da slučajno ne bi ostali gladni. naime, u holu je klopa. jadni bijedni ko i obično kad je klopa u pitanju, ponašaju se ko da nemaju za kiflu a na sebi nose par K eura obleke...
uglavnom, interesantno Smile


drito u vugla xexexe...

Ja cu riskirat ove godine, ako nista drugo, nasmijati se, ako ne projekcijama...onda gore opisanim ljudima sigurno...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 10.09.2003 00:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kul, sad moram skidat pet mega da vidim, jerbo sam zaintigriran...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 10.09.2003 11:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a ova nova za splitsku banku? jebote koji sterilan setting. iam inside info da je marketinska agencija bila zaduzena slozit reklamu i kampanju koja bi trebala nagovoriti korisnike drugih banaka da pređu u splitsku. imho bas im i nece uspjet, naime meni se ne chaga s ekipom onog trena kad odlucim prec u splitsku banku.

naravno, nitko u tim agencijama nije odlucio iskoristiti nedostatke drugih banaka (zagrebacka, krvavu im majku jebem, nemos promjenit maticnu banku bez da zatvoris tekuci i otvoris novi u drugoj banci, naravno, mijenja se broj tekuceg i moras mijenjat hrpu papirologije, od place nadalje, PBZ krade ko veliki, pogtovo na obracunu kamata i duga kad dodjes osobno u banku, itd. da ne nabrajam svakakva iskustva sto svoja sto ljudi koji su mi pricali i priacju po njuzima itd) i napraviti reklamu u kojoj covjek rijesava svoje probleme s bankom u kojoj je trenutno, na nacin da predje u splitsku.
- recimo, frajer ili zena (najbolje dvije odvojene reklame ako se ima para), isfrustriran izlazi s hrpom papira iz neke banke nakon sto je nutra bio pun qrac vremena (ne pise koja fkorz), padaju mu, stajaznam, sljedeca scena, ulazi u splitsku, izlazi happy nakon dosta kraceg vremena, samo s karticom, ili varijanta da od kuce telefonski ili jos bolje preko neta uspije promijeniti maticnu poslovnicu u koju mora ic podici cekove ili sto vec treba... pitanje kredita isto recimo, izlazi van s kljucem novog auta, ma ono... naslo bi se toga ziher kad bi me netko platio kako spada Smile

fkorz, pitanje je etike ako se direktno pokaze nedostatak konkurencije, ali postoji hrpa suptilnih metoda na koje se to moze postici... a ne jebenim plesanjem...

ili ona cronetova za nagradnu u new york... pa jebemti...

fkorz, pitanje je i budgeta kad se snima reklama... zato recimo ova za mediteranske igre izgleda imho produkcijski prejebeno... naravno, imali su otvorene ruke po pitanju budgeta...

eto, ukratko Smile

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
pata



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 121

PostPosted: 10.09.2003 12:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hjeote, fakat...svi plesu i pjevaju, te Splitsk B (ocaj), te Cronet, te Nivea...valjda kao neka radost zivota, ali nikako da nas nasmiju Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 10.09.2003 12:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

I ti bi plesao i smijao se da si banka. Ili pivovara :).
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
gRa



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 206
Location: Zagreb

PostPosted: 10.09.2003 12:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E meni Nivea stravicno ide nakuki :) Em se prikazuju 742x dnevno, em mi idu nakurac one parole kao: "Krema vašeg života", " Poput blage ljetne kiše" (budi po blagoj ljetnoj kisi vani pa ćeš bit blatan ko svinja:) "Vaša koža to zaslužuje" "Namažite se ovim i bolje cete fu!#$%" etc :) (znam da sam pomješo par reklama)

E da, gledo sam prije neki dan nekaku reklamu za nekaki jogurt ili nekako slično smeće koje se uzima oralno.

Dođe klinac mami: "MAMA MAMA!!! Kad cu ja biti velik i jak?"
Mama: Velik i jak ces biti, sine, kad popiješ (sad kajaznam) Jogurt XXX, sva djeca koja piju Jogurt XXX su velika i jaka.
Klinac: Stvarno mama!!!?
Mama: Da sine bit ćes velik i jak kad popiješ Jogurt XXX"
Klinac: Kak se ono zove jogurt mama?
Mama: Jogurt XXX.
Mali popije jogurt.
Klinac: JOOOJ SAD SAM VELIK I JAK!!!

Ovaj opis je jako karikiran i nije doslovan kakav je na reklami al poanta ostaje ista. Dijete vidi reklamu i naravno da želi biti veliko i jako ko recimo tata i onda plače dok mu ne kupiš jogurt koji je prikazan na kraju reklame u ooogromnom groplanu da ga dijete zapamti. E takve reklame koje igraju na takve odvratne karte idu strava na kuki :)

Zivcan sam malo, skjuzmi al sad mi je lakse :)

_________________
[gRa]
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 10.09.2003 14:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ne, apsolutno najjaca reklama...

"... i uciteljica je nekako znala da sam ja Ivanov otac"...!!!!!!!!!!1 OMFG, dobra!!!!!!! :))))))

Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 10.09.2003 14:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sorry, ali apsolutno najdisgasting i najkretenskije reklame (mislim da pricam u ime cijele zenske populacije) su one u kojima zene s mengom sretne prolete kroz prozor i pjevaju, jer eto imaju xyz ulozak i iste takve ali za deterdzente (sada su rjedje, ali to je bila spika cijelih 10 god).

mislim, ako ti to ne digne zivac...

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
gRa



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 206
Location: Zagreb

PostPosted: 10.09.2003 14:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

DADADA! :) Ali the spawn of all evil su mi reklame od Francka i Leda... i za one čipičipseve, neznam jel to Franck, brijem da je :)

_________________
[gRa]
Back to top
View user's profile Send private message
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 10.09.2003 14:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

d wrote:
i iste takve ali za deterdzente

u tim reklama se full malo spominje menga :))... osim kaj se hvale da mogu oprat i krv cak!!1.. bez obzira na svijetlo na semaforu!.. gad demn

jedna od rijetkih kul reklama za deterdjent je bila ona za ariel il vatevr di ima onak muzika u pozadini lagana i onak prelepe movin fotografije sa kavom koja pada na bijelo, sa vocnim kupom vatevr, to mi je kul bilo jer je lepo izgledala...

grek > odlicno mi je kad gledam NBA u 3ujutro i kad je samo Frank, Sport Tip i Magazin kosarka sponzor pa to vidis negdje 100x.. Halo Halo stani malo?.. wtf??!!!1
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
fakz



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 384
Location: Rijeka

PostPosted: 10.09.2003 14:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Uf,da ona reklama za Frankov chips je jedna od najgorih Laughing ,narocito dio kad onom curetku onako zavodnicki vjetar mrsi kosu a ona nabaci debilni osmijeh br. 32 Laughing

_________________
"It is through the hottest fires comes the hardest steel"
Conan the Barbarian
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
gRa



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 206
Location: Zagreb

PostPosted: 10.09.2003 14:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ili muzika u ledo reklamama. Horror.

_________________
[gRa]
Back to top
View user's profile Send private message
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 10.09.2003 22:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ledo srce = palgijat algidinog (gle cuda, i oni rade smrznutu vodu s okusom)

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
pata



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 121

PostPosted: 11.09.2003 00:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

4tHshadOw wrote:
ledo srce = palgijat algidinog (gle cuda, i oni rade smrznutu vodu s okusom)


xexe Twisted Evil dobra, jako dobra
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group