Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
hl 2 (:
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 29.11.2004 16:37    Post subject: hl 2 (: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ako netko igra evo jedno pitanje...
dosao sam do highway 17, kad me s dizalicom treba prebaciti na plazu, pa padnem naopako u onom auticu i onda ga trebam okrenuti na pravu stranu, a nemam pojma kako (:
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 29.11.2004 16:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

baš sam to jučer prošao...
izađeš iz auta (pazi, koljači će nasrnuti na tebe), uzmeš ono oružje (ne mogu mu se sjetiti imena) kojim možeš dizati jako velike i teške predmete (dodavao si se time s dog-om), staneš kraj auta i mazneš po primary buttonu. ako imaš sreće, iz prvog pokušaja ćeš ga okrenuti a koljači te neće pojesti....

sretno!

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 29.11.2004 16:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mislio sam da mora s tim oruzjem al nisam uspio.
ok thanx
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 29.11.2004 19:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a jesi most onaj prosao. opet zapeo tamo pri kraju mosta (:
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 29.11.2004 20:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

buggy se prevrne sa Gravity gunom
što se tiče prvog skoka s buggyem, i ja sam se isto ubio petsto puta u onaj ponor dok nisam skužio da buggy ima boost (sprint)

prešao sam već cijeli highway i zakon je, ne mogu stat... HL totalno rula Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 29.11.2004 20:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Meni je samo žao što je igra već gotova.. baš sam ga prešao prije par sati Laughing
Na ovoj igri se zaista vidi gdje je otišlo $40 000 000 i 6 godina posla... Tako dobre scene (radije to nazovem kadrovima Smile ) , tako dobre ideje, tako dobra realizacija ideja... atmosfera...

Igra godine definitivno, ako ne i jedna od najboljih igara ikad - za mene zasigurno jest. Ono sto je Half Life napravio prije 6 godina, Half Life 2 je ponovio bez i malo greške.
Najviše me iznenadilo to što je ovo prva igra koju sam prošao, a da nisam primjetio niti jedan jedini bug.

Bravo Valve.


Strpljivo čekam HL3 ....

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Poseidon_MC



Joined: 10 Nov 2004
Posts: 187
Location: Croatia,Zagreb

PostPosted: 29.11.2004 20:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni se sviđa voda u igri! Shocked

_________________
http://www.mcposeidon.com/forum Please check in -tnx!
Btw. no one f***'s with Pos3idon_MC is that clear?!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 29.11.2004 20:42    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Poseidon_MC wrote:
meni se sviđa voda u igri! Shocked

Question Exclamation Brick wall

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
lesser-



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 136
Location: New Reno

PostPosted: 29.11.2004 20:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hahaha kak losh moras bit da ides trazit pomoc na forum :D ggnore.

_________________
može.
Back to top
View user's profile Send private message
lesser-



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 136
Location: New Reno

PostPosted: 29.11.2004 20:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

btw za sve one koji kazu da je highway "zakon", neznate vi nis jos. vidicete kolko je loshe kad dodjete pred/na kraj. :D.

meni je inace najbolji dio osim kraja ravenholm. bas je spooky, onih debila crnih sam se bojo ko isus, blje. al fora je bila sto sam igro kacam doso s posla, znaci od 4 ujutro pa do 6-7 po mraku :D

nemojte igrat po danu, unistava dozivljaj :(. il bar spustite rolete.

_________________
može.
Back to top
View user's profile Send private message
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 29.11.2004 20:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni ima jedan jako j**** bug. kad loadam sejvano onda mi neprijatelji samo nepomicno stoje. tako da moram uvijek ispocetka po chapterima ...sick

Quote:
hahaha kak losh moras bit da ides trazit pomoc na forum Very Happy ggnore.


you are bad person Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 29.11.2004 21:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nemam zivaca za to.
tko ce odgovoriti kako da predem most...ne znam kako cu dalje. dosao sam tamo do kraja do one sobe di je onaj kao force field...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 29.11.2004 21:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

BORING!

jos jedna igra koja je toliko dosadna da mi se neda doci do kraja,...
znam da je svima super i sve,... ali cijeli zivot igram 3d shooter style igre i vidim da je sve po istom kalupu,... evo kolega iza mene je presao igru i ostao razoracan i ja isto s njim,...

doom 3 je bio jos veca katastofa,... tko god je igrao system shock 2, AvP i crusader no regret (iz proslog stoljeca) vidjet ce koliko je ta igra totalan plagijat navedenih 3.

svaka cast na novom counter strike-u,... pre dobar je, to je jedina stvar zbog koje sam sretan sto je HL2 izasao.

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 29.11.2004 21:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

>>meni ima jedan jako j**** bug. kad loadam sejvano onda mi neprijatelji samo nepomicno stoje. tako da moram uvijek ispocetka po chapterima ...sick

a da kupiš original igru? Laughing to se dešava SAMO kod piratske kopije Wink

evo jedna moja impresija jos daleko prije najboljih dijelova igre (iako su svi najbolji) s jednog drugog foruma:

uh prestigao si me... ja sam imao malo problema.. jer igram na hard Smile al gušt je veci. .vise uzivam jer ponovim neke scene i par puta:)

>Nego, jel hvata koga tjeskoba za vrijeme igranja ote igre?Smile

mene.. u ravensholmu sam se bas creepy osjecao... cijeli grad pust kao u western hororima.. polovice tijela obješene za kuku... pa onda onaj rudnik Very Happy podsjeca me na jedan film.. zapravo to su uzeli iz jednog filma a ne mogu se sjetit.. radilo se isto o 'drvenom gradu' i rudniku i bila je neka obitelj i nestajali su cudno a neka je beštija bila u rudniku i klala svih.. zapravo alieni neki i svi su bili cudni i htjeli ih pobit...

ma svaki dio igre je odlican i ima odlicnu atmosferu.. i upravo oni prekidi di si miran i di si u tisini (uvjetno s obzirom na šum mora, vjetra itd..) su genijalni jer bas imaju neki specifican feeling... svaka scena u igri ima svoju atmosferu:.

npr onaj dio s bubama... dobijes osjecaj kao u filmu starship troopers.. pa onda bjesomucno bjezanje od tih buba i pucanje dok su u zraku i dok skacu natebe... pa skakanje u more jer se u moru bube utope !! Smile i suljanje ispod kuce one... pa onda jurnjava s onim brodom ko iz najboljih akcijskih filmova... pa sa autom bjezanje od 'potresa' do 'potresa' ... pa onda onaj cudan jeziv osjecaj kad one žive bombe skaču na tebe... pa bijeg od helikoptera... pa penjanje po onom mostu Very Happy ... ma GENIJALNO...

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
SINteX



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 475
Location: Zagreb

PostPosted: 29.11.2004 21:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

/AI_disable 0

samo upisi u konzolu kad loadash i sve radi

_________________
You can't, You won't and you don't stop!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 29.11.2004 21:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

izgleda da onda nije samo kod piratskih jer imam mf original
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 29.11.2004 21:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

SINteX wrote:
BORING!

jos jedna igra koja je toliko dosadna da mi se neda doci do kraja,...
znam da je svima super i sve,... ali cijeli zivot igram 3d shooter style igre i vidim da je sve po istom kalupu,... evo kolega iza mene je presao igru i ostao razoracan i ja isto s njim,...

doom 3 je bio jos veca katastofa,... tko god je igrao system shock 2, AvP i crusader no regret (iz proslog stoljeca) vidjet ce koliko je ta igra totalan plagijat navedenih 3.

svaka cast na novom counter strike-u,... pre dobar je, to je jedina stvar zbog koje sam sretan sto je HL2 izasao.


Hmm.. Ne vidim gdje ti imas isti kalup tu ali ako je nesto onda je HL2 originalan. Ideje su filmske i moje reakcije su bile "wow , kao u filmu"... i igrao sam 99% fps-ova i jako puno svih igara... i po meni je hl2 revolucija.
Jedina stvar koju mu mogu zamjeriti je los zavrsetak koji mi se ne svidja, ali ne zbog izvedbe i tehnike nego zbog price, koju naravno, necu sada otkrivati.

novi cs? pa novi cs je identican starom cs-u... osim po fizici i grafici, a razlike su u igri nikakve.

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 29.11.2004 21:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

flame wrote:
izgleda da onda nije samo kod piratskih jer imam mf original


Hmm. Koliko ja znam, nitko nigdje se nikad nije žalio na taj problem od vlasnika originala. Sluzbeni forumi su zatrpani threadovima o bug-u u steam-u i bug-u kod secure-rom-a, ali NITKO se nije zalio na iskljucivanje AI-a. Dapače, činjenica je da su iskljucivanje AI-a i rebuildanje path nodova ugrađena zaštita Laughing Cool Very Happy

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
orange



Joined: 21 Sep 2003
Posts: 622
Location: ST

PostPosted: 29.11.2004 21:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@edgar: nego jel ovo izgleda da ces sad prodavat ljudima half life 2 kao i m$ prije? Smile
koliko te placaju za reklamu?

_________________
pwned!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 29.11.2004 21:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Boli me ku*ac sta mislis o tome. Samo kazem sta mislim o igri. Ako ti se ne svidja, nemoj čitat. Cool

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Guest






PostPosted: 29.11.2004 21:41    Post subject: Reply with quote

Ejla ljudi!
Bas mi je drago cuti da je igra jebena.....nego mislim kupiti origigi, pa me zanima kako bi to
radilo na mojoj staroj pili ( 1.6GHz, 512RAM i ATI 8500 ). ono sjecam se HL1 odigrao sam ga na P166 u 320*240.......bljeeeee, ( no ipak mi je bila zakon ). Ne zelim se zajebati kao sa DOOM-om3.......stekala je za popizditis!
Back to top
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 29.11.2004 21:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

meni radi ok na staroj 9200 se 120 mb
ostalo je barton 2500 xp i 256 rama. tu i tamo malo zapne al nisam puno igrao s tom karticom ( samo sam probao hoce li) jer sam uzeo x 800 Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Guest






PostPosted: 29.11.2004 21:49    Post subject: Reply with quote

koja rezolucija?.....ja cu biti zadovoljan i sa 800*600 ( ne trebaju mi svi ultra efekti )
x 800 kazes.....e pa uzivaj ; )
Back to top
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 29.11.2004 21:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Radit ce ti skroz ok na tome, akira.
Meni radi "pristojno" na mom smec0aru (celer 1.3, gf4mx440, 386 rama itd. LeaveMeBe).
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 29.11.2004 22:04    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kako rekoše ti ljudi, radit ce ti zaista ok.
Igra se može tako dobro podesiti, da uz podešavanje i drivera malo (na performance stavis mipmapping) možeš pristojno igrati igru .. naravno, neces uzivati bas u ljepoti dx9 efekata i source engine-a, ali ce izgledati jako pristojno.

@flame: koliko fps-ova imas prosjecno s x800 ?
evo par shotova: ja na sve high, AF 16x, 1600x1200 imam ~150 fps prosjecno s X800 Pro.
bas me zanima, dok sa 9600xt imam ~70 fps ...

[offline]
(shotovi nisu spoiler iako dva prikazuju neke scene sa zadnjeg nivoa.. nema nista bitno osim divne grafike Wink )

Last edited by edgar on 09.12.2004 22:20; edited 1 time in total

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group