Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Tiskanje neljepnica

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> DTP i print dizajn
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Pekx



Joined: 09 Sep 2004
Posts: 559

PostPosted: 29.11.2004 23:56    Post subject: Tiskanje neljepnica Add user to your forum ignore list Reply with quote

Zanima me kako to ide (onih nalja koje idu na auto)?
Što bi mi trebalo ako bi se htio time baviti, npr printanjem na A4 format?
Kakvi uređaji i programi i kolika otprilike cijena?
Tenkju!!

PS; nadam se da sam ovo u dobru kategoriju smjestio Very Happy

_________________
mp3hr.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 30.11.2004 00:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a kaj bus sa A4 ljepkama po autu, igrao se tapetara? Very Happy

Trebaju ti solventni printeri velikog formata, nema svrhe A4 format za takvu primjenu, mozda za kucno, pa stancas van naljepnice ili tak nekaj...

-ako si na to mislio, ne znam
Back to top
View user's profile Send private message
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 30.11.2004 00:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ovako....

(pošto sam nedavno trebao jedan Doblo složit, ali nisam)


1) trebaju ti mjere svih automobila.....zvuči jednostavno, ali samo se probaj sjetiti kolko dostavnih vozila ima + osobna na koja se ljepi
2) vektorski program - to imaš
3) a4??????...pa kaj ljepiš na makete ili aute? (LOL)

ak trebaš za Doblo, imam fajlove.....pogodi kako Wink
za ostale....jebiga....probaj google...makar sumnjam....
mislim da se takve stvari SKUPO prodaju....ono...kamo ide kaj i pod kojim dimenzijama....


nije baš sad da ti zamisliš nekaj, a onda zbog izbočina i sličih kuraca na autu to ispadne drugačije.....
one more thing :: svaka ozbiljna tiskara naplaćaju prema m2......dakle što si maštovitiji a klijent škrtiji......lakše zaboravi posao......

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Pekx



Joined: 09 Sep 2004
Posts: 559

PostPosted: 01.12.2004 12:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mislim na makete i na poluprozirne nalje, ono, samo da se slova vide.
cijena printera & inih nužnih stvarčica?
TNX

_________________
mp3hr.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Pekx



Joined: 09 Sep 2004
Posts: 559

PostPosted: 18.12.2004 14:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

može netko, pliz

_________________
mp3hr.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
pike



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 399
Location: Zagreb

PostPosted: 18.12.2004 15:28    Post subject: TIMEP / MIMAKI Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo, morti je malo reklama, al imaš pod Sljemenom zastupstvo Mimakija (TIMEP) i vrlo susretljive ljude, a čini mi se da nisu ni preskupi...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> DTP i print dizajn All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group