Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
big bradr !!!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Trash
View previous topic :: View next topic  
Author Message
orange



Joined: 21 Sep 2003
Posts: 622
Location: ST

PostPosted: 04.12.2004 11:12    Post subject: big bradr !!! Add user to your forum ignore list Reply with quote

BB wrote:
Vidjevši da se jedino Alen još nije ustao iz kreveta, Marina ga je otišla probuditi. Alen je dočekao iznenađen njezinom neuobičajenom gestom koja ga je jako razveselila. Marina se sjetila kako je Alen prethodne noći "iznevjerio", kad je prokomentirao njezin mali incident sa Zdravkom. On je pokušao uvjeriti da je cijelu situaciju pogrešno shvatila i želi da ona zna da mu je jako bitna.
Marina je i dalje povrijeđena zbog Alenovih "neukusnih" komentara kad ih je posjetila prije spavanja, pa se nisu mogli dogovoriti koji dio je bio zezancija, a koji je trebala shvatiti ozbiljno.
Demonstrativno je izašla iz sobe, a onda je ponovo provirila i rekla mu da se ide tuširati i da će se vidjeti nakon toga.

Za to vrijeme, stanari su u dnevnoj sobi razgovarali o njima. Antonija ih doživljava kao "anti-par", dok ih Valentina doživljava kao par, iako joj je zabavno i očito da Alen stvari doživljava drukčije od Marine.
Alen im se uskoro pridružio u dnevnoj sobi, popeo se na kauč i zaplesao i zapjevao na "Vino na usnama".

_________________
pwned!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 04.12.2004 17:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e a sandaduk http://www.mi3dot.org/gallery/showcase/sandaduk/ je dobila neku nagradu za najbolji wallpaper za bb :)

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Trash All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group