Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
3 komada
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice
View previous topic :: View next topic  
Author Message
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 13.12.2004 07:41    Post subject: 3 komada Add user to your forum ignore list Reply with quote

bilo je vrlo vruće kad smo postali WIPove ovih webova.....pa smo odlučili preskočit daljnju raspravu i primit se posla, djelomično prema našim željama, djelomično prema specifičnim zahtjevima klijenata.....

dakle....paljba može početi, ali promjena nema Wink
zanima nas kaj sad mislite kad je sve gotovo.

www.spirit.hr (hvala Daša i Maja)
www.carpe-diem.hr
www.spirit.hr/jadranrent (čeka se samo podizanje na server)

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Gaston



Joined: 14 Dec 2003
Posts: 619
Location: 10310

PostPosted: 13.12.2004 09:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zasto na gotovo svim menu-ima stavljate :: ili : , meni to ruzno
na vasoj stranici , spirit studio , kontakt forma nema nikakvu validaciju ,
malo me to iznenadilo s obzirom na silne postove o programiranju , cms-u i sl.
sta se tice dizajna , ne mogu nista konstruktivno reci , nije stil koji se meni
svidja , sve mi previse templateovski djeluje
Back to top
View user's profile Send private message
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 13.12.2004 09:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja se isto slazem sa gastonom, stil nije moj, vas sajt mi je ok jer je pregledan ali ne kuzim zasto nisi stavio vanjski css nego ga ponavljas u svakoj stranici a kod ti je fino sveden na minimum! Shocked
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nemogirl



Joined: 27 Oct 2004
Posts: 386
Location: istra

PostPosted: 13.12.2004 10:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

spirit:
boje loga: plava i narančasta mi se nikako ne uklapaju u dizajn (nijanse sivo-zelene).
tockice tj. dvotockice su mi totalno out (i ja sam ih koristila ali i onda su vec pocele bit zastarjela fora).

carpe diem:
opet tockice!

jadran:
and the winner is.... tockice!!!
ali dizajn ok, osim headera: ona slika mora ubija. ili sta to vec je. steta, jer inace simpa dizajn.
Back to top
View user's profile Send private message
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 13.12.2004 11:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja imam problem sa sva tri sajta... mislim, sve je fino upicanjeno, ali...

1. spirit studio - "usvojite nove tehnologije" + old skul grafitna olovka. malo nelogično, nije li? isto tako bi gore moglo pisat "škola za krasopis" i sajt bi mogao izgledat apsolutno isto, a to mi je mali bed... jednostavno, čini mi se da dizajn baš i nije povezan sa sadržajem,

2. carpe diem - opet je sve fino upicanjeno, i opet bi to mogao bit sajt za firmu koja organizira srednjoškolske ekskurzije... tim više, što se tek na početku teksta objašnjava o čemu se radi

3. jadran rent - ovaj mi se najmanje sviđa... što misliš, bi li coca-cola postala ovo što je da su se reklamirali samo i jedino sa slikama boce? pet slika iste zgrade (možda i nije ista, ali tako djeluje) mene ne može zadržat na tom sajtu više od pet sekundi...

u globalu - čini mi se da je previše pažnje posvećeno detaljima, a premalo osmišljavanju globalnog efekta. ignoriranje contenta može se tolerirati samo u slučaju kad imaš neki ludilo dizajn koji će čovjeka razvalit čim ga pogleda. ovako, kad imaš pristojne finjake, moraš više pažnje posvetit sadržaju. IMHO.
Back to top
View user's profile Send private message
orange



Joined: 21 Sep 2003
Posts: 622
Location: ST

PostPosted: 13.12.2004 11:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

damn. nego jeste li razmisljali da uzmete jos kojeg dizajnera ili nekog art directora koji bi moga iskoordinirat sve to sta radite?

svi ovi siteovi boluju od nekih pocetnickih gresaka i ocito je da nesto u razvojnom procesu tu nije na mistu i da bi trebalo taj dio popravit. a ako je iza svega jedan web developer, lako se moze dogodit da se srusite kada dobijete nesto zahtjevnije sa dizajnerske strane.

_________________
pwned!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 13.12.2004 11:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

orange wrote:
damn. nego jeste li razmisljali da uzmete jos kojeg dizajnera ili nekog art directora koji bi moga iskoordinirat sve to sta radite?
svi ovi siteovi boluju od nekih pocetnickih gresaka i ocito je da nesto u razvojnom procesu tu nije na mistu i da bi trebalo taj dio popravit. a ako je iza svega jedan web developer, lako se moze dogodit da se srusite kada dobijete nesto zahtjevnije sa dizajnerske strane.

Istina.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
jurka



Joined: 26 Aug 2004
Posts: 1088
Location: Zagreb

PostPosted: 13.12.2004 11:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

imaš tipfeler na http://www.spirit.hr/vizualni.php sa lijeve strane ispod prijedloga

"Dvostrana vizitka koja se preklapa, izrađene prema prihvaćenom prijdlogu:"

_________________
Jedan šest | Behance | Vimeo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
edgar



Joined: 28 Dec 2003
Posts: 916
Location: Pred monitorom

PostPosted: 13.12.2004 13:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jurka wrote:
imaš tipfeler na http://www.spirit.hr/vizualni.php sa lijeve strane ispod prijedloga

"Dvostrana vizitka koja se preklapa, izrađene prema prihvaćenom prijdlogu:"


e i još jedan tu:
"Dvostrana vizitka koja se preklapa, izrađene prema prihvaćenom prijdlogu."

_________________
Digital Genetics | Koote | Nuspojava
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
tWenty



Joined: 01 Dec 2003
Posts: 465
Location: Varaždin

PostPosted: 13.12.2004 14:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Slazem se s orendjom.

_________________
Prije sam bio umišljen, sad sam Savršen
DVA10
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 13.12.2004 14:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

evo odgovori, jedan po jedan.

spirit - CSS nisam radio ja, ja sam tu noob, dobio sam gotovo i jednostavno posložio kak mi treba, kaj se tiče korištenja vanjskog fajla, to includiram u PHPu, tak sam se naviko, dakle eto.....
znam da bi trebalo to presložit, ali ludi smo od posla trenutno....

joj...ma te dvotočke su i meni već ma vrh glave, ali stvarno smo bili bezidejni (vidi se).
trebalo je to sve završit u roku par dana.....i to je bilo najjednostavnije za napravit.....
pošto se i taj dio includira s PHPom...pa ono....nije bed promjenit u nekaj normalnije.....

@nemogirl : logo je takav kakav je......web je ispao još super kak smo krenuli Wink

@dunga: yap, baš to..old skul olovka i ono -> "rješite se toga, dođite nama...."
carpe je takav kakav je, već se lomilo i previše koplja oko toga u WIPu, pa smo stali s postanjem tamo.....klijent je happy i to mi je ok
jadranrent - ak je firma do sada sagradila jednu zgradu i tek počinju s drugom..daj mi reci kaj da stavim?.....dobio sam slike koje moraju ići gore i gotovo.

@orange - yap, nije valda da si propustio trakavicu u "ponudi" kad se tražila dizajnerica?
ima nas dosta, ali problem je u tome kaj smo dobili par stvari s kojima ni sam ne znam kaj bi.....nisu dizajnerski zahtjevne kolko programerski....(ne smijem o detaljima)

@tipfeleri....cijeli content je pisan tokom prošle noći kad sam konačno uhvatio malo vremena....(SREĐENO)

urm....oni dvotočke me tolko nerviraju već neko vrijeme, ali ostavili smo ih na WIPu dok ne smislimo nekaj bolje, a onda odjednom nije bilo vremena za dupe obrisat.....


ima grešaka, znam...zato je i postano ovdi da počnete s paljbom......
ima grešaka i više nego kaj mislite, neke su tek sad isplivale na površinu..hehe.....
bolje ne pitajte..idem spavat, nisam oka sklopio 48 sati.....

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 13.12.2004 14:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Gaston wrote:
zasto na gotovo svim menu-ima stavljate :: ili : , meni to ruzno
na vasoj stranici , spirit studio , kontakt forma nema nikakvu validaciju ,
malo me to iznenadilo s obzirom na silne postove o programiranju , cms-u i sl.
sta se tice dizajna , ne mogu nista konstruktivno reci , nije stil koji se meni
svidja , sve mi previse templateovski djeluje


btw...validacija ide danas Wink.....
bio sam prestragan da to ubacujem noćaš + kaj će se moći samo jednom po sessionu poslat nešto.....

osobno, krenuli smo od totalno drugačijeg weba, ali smo završili na ovom, meni se osobno sviđa....

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 13.12.2004 14:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

silence wrote:
znam da bi trebalo to presložit, ali ludi smo od posla trenutno....

Posao se uvijek radi temeljito, tj. ako zelis imati finalni rezultat kako Bog zapovijeda onda ga radis kako spada. Od temelja do krova.

silence wrote:
joj...ma te dvotočke su i meni već ma vrh glave, ali stvarno smo bili bezidejni (vidi se).

Bezidejni? ... Covjece pa za vas je onda motorna pila i pilit drva jebote!! Kako to mislis bezidejni, da je jedan team ljudi bezidejan to mi nejde u glavu.

silence wrote:
@nemogirl : logo je takav kakav je......web je ispao još super kak smo krenuli

Pa da, iskreno vidi se da radite preko kurca.

silence wrote:
@dunga: <snip> daj mi reci kaj da stavim?.....dobio sam slike koje moraju ići gore i gotovo.

Ti pokusavas izfurati neki svoj brand tvrtke ili raditi kako ti netko drugi kaze?

silence wrote:
@orange - yap, nije valda da si propustio trakavicu u "ponudi" kad se tražila dizajnerica?

e da i to za dizajnericu.. covjece pa iz aviona se vidi da je trazenje upravo dizajnerice kompenzacija za los dizajn (sto i sam priznajes (to vadim iz konteksta) na kraju krajeva. Ono, doci ce lijepa djevojka i sarmirat ce klijenta da on svoj pogled drzi an njoj umjesto na screenu na kojem je dizajn. Ma daj - tako se posao ne radi.

silence wrote:
@tipfeleri....cijeli content je pisan tokom prošle noći kad sam konačno uhvatio malo vremena....(SREĐENO)

Vidi se da ti je odnos prema poslu 100% profesionalan.

silence wrote:
urm....oni dvotočke me tolko nerviraju već neko vrijeme, ali ostavili smo ih na WIPu dok ne smislimo nekaj bolje, a onda odjednom nije bilo vremena za dupe obrisat.....

Decki nemojte se ljutit ali mislim da vi samo to i radite.

silence wrote:
ima grešaka, znam...zato je i postano ovdi da počnete s paljbom......

Kaj bi bilo da nema ljudi koji ti govore sve ovo? Greske i feleri bi ostali na mjestu jelda?

silence wrote:
ima grešaka i više nego kaj mislite, neke su tek sad isplivale na površinu..hehe..... bolje ne pitajte..idem spavat, nisam oka sklopio 48 sati.....

A jel ga ti znas kenjat isto.. ok, ajd.. umoran si, imas posla.. odi pajkit..
Ali ne mozes nikako mazat ljudima oci sa spikama tipa nemamo vremena, umorni smo, popio sam losu kavu i dobio proljev - sjedio na skoljci cijeli dan i brojao plocice u zahodu. NO, ako ti nisi skuzio - ostali jesu.. Samo se sve vise i vise zabijas u zemlju jer neprofesionalizam firme izlazi na vidjelo. Odspavajte si, skulirajte se i radite kako spada - WIP je super za ljude koji rade siteove za sebe i sl. Ali meni osobno je krajnje neozbiljno i neprofesionalno kad jedna firma koja mora znati sto radi stavlja svoje poslove na public forum jer ne znaju kuda dalje i traze konstruktivna i strucna misljena. E to je totalno no-no. TOcnije, stavio bih to u OUT na onom threadu da mi se da - al mi se neda.

eto toliko, nemoj se ljutit na ovo - drag si mi i sve ali to su cinjenice preko kojih ne mogu preskociti.

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 13.12.2004 14:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

izgleda da idu i dvotočke Laughing Laughing

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 13.12.2004 14:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

silence wrote:
@dunga: yap, baš to..old skul olovka i ono -> "rješite se toga, dođite nama...."

Very Happy ajde, nek ti bude...

silence wrote:
carpe je takav kakav je, već se lomilo i previše koplja oko toga u WIPu, pa smo stali s postanjem tamo.....klijent je happy i to mi je ok

ok, nisam znao.

silence wrote:
jadranrent - ak je firma do sada sagradila jednu zgradu i tek počinju s drugom..daj mi reci kaj da stavim?.....dobio sam slike koje moraju ići gore i gotovo.

recimo - to je firma koja gradi kuće. dakle, staviš sliku nekoga tko nešto gradi (recimo, glupa stock fotografija projektanta koji na nacrtu objašnjava nešto šljakeru). kuće su dobre - čine da se ljudi osjećaju dobro. dakle, staviš sliku obitelji koja se osjeća dobro (recimo, glupa stock fotografija nasmješene obitelji sa blesavim psom. ljudi vole blesave pse).

ideja je da kroz fotke nešto ispričaš... ovako fotkama govoriš "fotke su takve kave jesu, za mene one nisu dio dizajna, zaboli me kua..."

DISCLAIMER: sve je ovo samo moje skromno mišljenje, pa se zato, pliz, nemoj uzbuđivati oko toga
Back to top
View user's profile Send private message
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 13.12.2004 14:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Philatz...ne znam kak je kod tebe, ali bi se rado zamjenio na par dana s tobom pa da vidimo kaj buš onda reko.

da, ima dana kad te jebe sa svih strana i jebeno si bezidejan. postali smo u WIPu i krenuli radit ozbiljno, ali se par pametnih našlo drvit i srat pa sam odustao od toga. cijenim mi3 i zato sam tu. da me boli kurac kaj i kak radim ne bi bilo ovog topica, prema tome pretjeruješ i to dosta.

lako je reći da se posao radi temeljito kad imaš na glavi jedan ili dva posla.....ne znam kak je kod tebe/vas, ali mi smo imali gadna sranja u zadnjih mjesec- mjesec i pol i kaj sad, da se objesimo?

kaj se tiče dizajnerice....objašnjeno je nekoliko puta, ne tražim _sekretaricu_ nego dizajnericu. nije bitan izgled da odvuče pažnju od "lošeg" dizajna, nego je bitno to da sam se naviko radit sa ženskom osobom tokom 6 mjeseci i da nam je išlo jako dobro. jedan od razloga kaj je sad tolka strka je to kaj smo nažalost morali prekinut suradnju s njom.....


znaš, malo mi je to da radimo preko kurca too much, onak ..... da radim preko kurca ne bi se jebo tu s nekakvim mi3 i objašnjavao i tražio savjete....isto tak kak ih i dam kad mogu, pa prema tome mislim da si malo pretjerao u reakciji....

lako je popovat kad ne znaš sve....

blah.........ajd da se ovo ne pretvori u flejmanje, sorry....ak treba obrišem post, ali htio sam ti ovo reći.....
ak ti je ovo too much, reci, post se briše.
eto tolko.

i da....nisam jebeno spavao 48 sati i potkrale su mi se neke greške...ak je to rad preko kurca, onda stvarno ne znam kaj da kažem.....

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 13.12.2004 15:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hajdmo redom:

> www.spirit.hr Dizajn mi djeluje vrlo površno: gradient u pozadini je posve nepotreban. Ako se već išlo sa njim trebalo je napraviti kontrastniji background koji će isticati središnji dio, tj. content. Header je posve bezličan, logotip već viđena shema i iskreno, ne sviđa mi se. U headeru spominjete "usvajanje novih tehnologija", a desno od toga stoji olovka. Moža je posrijedi kontekst koji ne kužim na prvi pogled, ali više mi sliči na situaciju "header mi je prazan, moram utrpati nešto u njega". Treba poraditi na formatiranju sadržaja, stilovima istaknuti bitno. Glavni menu je previše "shrinknut" i ne ističe se dovoljno. Na websiteu nije posve jasno što je klikabilno (pogotovo kod thumbnailova) na koje bi trebalo staviti neki ALT text. Site je dvostupčan, ali se to jedva primjećuje. Reference mi djeluju nabacano (thumbnailovima bi trebalo staviti diskretan border). Na nekoliko mjesta kao "formulaciju" za link koristiite " ...kliknuti ovdje...." E, pa taj "ovdje bi se trebao vidjeti iz aviona Smile Ako ne bojom, naglasiti ga treba underlineom. Da rezimiram: ovdje ne vidim previše dizajna već header ispod kojeg je vrlo konfuzno pobacan content. Mali osvrt na sam sadržaj novosti na naslovnici (ne ulazim u gramatiku i pravopis). Klijente i posjetitelje će, iskreno, više zanimati npr. upravo dovršen projekt, nego traktati u kojima na tri kartice teksta opisujete faze u redizajnu svog websitea koji na kraju ispadne - loš.

carpe diem: Odmah mi je za oko zapeo čudan i nepotreban gradient iz plave u plavu na dnu layouta desno. Header je ispao "čudno". Fotka koja bi bez ijedne riječi uz sebe mogla nešto reći o sebi i o onome što predstavlja (animatori...) je prekrivena "logotipom". Prema dvije fotografije desno čovjek bi pomislio da je riječ o, recimo, dječjem zboru. Glavni izbornik je posve neupadljiv i prije njega user će sigurno klikati po izborniku slijeva. Na naslovnici je teško naći ključne riječi koje bi pobliže opisale pravu djelatnost tvrtke. Fotogalerija na naslovnici je loše koncipirana i ponovo, user ne zna što fotografije predstavljaju (ALT text). Na naslovnici koristite sans serif text za content, na ostalima je situacija kaotičnija. Većina teksta djeluje neformatirano i nesređeno. Kontakt forme su katastrofa, karta lokacija čami sitna, mala i nepregledna u kutu, a mogla se kulturno raširiti na full širinu contenta...itd, itd......Site je nedovršen, nedorađen i loš.

jadran rent: većina primjedbi koje sam naveo i gore. Stranica "prodaja i kontakti" je u rasulu. Toliko za sada......

Last edited by TYPE01 on 13.12.2004 15:04; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
sarma



Joined: 02 Nov 2004
Posts: 99
Location: Osijek/ZG, Croatia

PostPosted: 13.12.2004 15:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@spirit studio

-- još uvijek hrpa tipfelera, molim te pažljivo si provjeri sa tekst
--tekst je sasvim u redu, profesionalan prema čitatelju i okrenut na sadržaj koji firma pruža Exclamation

-- na str. "vizualni identitet", jako me bode u oči onako "bačeni" primjeri sa strane, različitih su dimenzija i izgleda jako nabacano, moj savjet riješite to na slijedeći način, napravi thumbove radova, sve iste veličine i uokvirene ... isto tako i s thumbovima na referencama, uokvirite ih, daj te im rub i sve će izgledati složenije i urednije

--header je isprazan i nikakvo pomicanje "usvojite nove tehnologije" slogana ne može popuniti tu prazninu. Umjesto toga probajte slogan smjestiti ispod logotipa, ubacite nešto između logotipa i olovke, nešto što će razbiti focus na prazninu, što manje to bolje....probajte

-- i još nešto, ona olovka, izoštrite boje, kontrast, jer treba malo realniji prikaz olovke

one dvije možda nešto kasnije....

_________________
-- 45th generation Roman --
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 13.12.2004 15:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Posao kao takav se tretira kao nekakva ozbiljna profesionalna stvar (kako za koga naravno) e sad, bitan cimbenik u svemu tome je organizacija, svi imaju frku//guzvu//ludnicu i sl. i vecina jednostavno upravo zbog neoraganizacije ne uspjevaju u tome do kraja, neki opet sa druge strane upravo usprkos organizaciji zarade svoj grah. No tu opet ulazimo u nesto sasvim drugo sto tu ne spada. Uglavnom, ono sto sam ti htio reci sam rekao.

silence wrote:
lako je popovat kad ne znaš sve....

Iskreno, nije niti da zelim znati sve jer iz onoga sto vidim tj. sto nam ti prezentiras stvaram (kao i svatko drugi) nekakvu svoju viziju situacije i na osnovi te vizije reagiram. Nije da popujem ne znam kako - nego samo kazem ono sto mislim.

silence wrote:
blah.........ajd da se ovo ne pretvori u flejmanje, sorry....ak treba obrišem post, ali htio sam ti ovo reći.....
ak ti je ovo too much, reci, post se briše.

To uopce nije too much silence. Ti reci meni da li je nesto gore sto sam napisao too much da maknem jer je meni sve bad sto sam napisao.I da, nemam nikakvu namjeru za flejmanjem.

Last edited by Philatz on 13.12.2004 15:06; edited 1 time in total

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 13.12.2004 15:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Eo ti ultrabrzi mokap spirit.hr sajta - lakse nego da ti tipkam Smile.

http://emptyhead.burza.hr/bla.jpg

Ne shvacaj ovo doslovno, na ovom ima jos gro radit ali je ko skica ok Wink.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sarma



Joined: 02 Nov 2004
Posts: 99
Location: Osijek/ZG, Croatia

PostPosted: 13.12.2004 15:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@ carpe diem

--moram odmah opasku i na ovo, narančasta boja na stranicama, header (i bez gardienta) ili one u podnožju slika sa desne strane NIJE ista s bojom tog logotipa. Fulali ste dobrih par nijansi...damn

_________________
-- 45th generation Roman --
Back to top
View user's profile Send private message
Dirt McGrit



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 291
Location: iza ugla

PostPosted: 13.12.2004 15:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Silence, s obzirom kolko se pompe i postova diglo oko redizajna vaseg sitea - ove finalne verzije su ispale prilicno lose. sve primjedbe i komentari koje su ti uputili drugi su i vise nego na mjestu. poanta svega je u tome da posao nije napravljen kak se spada, i da sad nakon svih ovih kritika opet pocinjes sa spikom da nisi spavao, da previse radis, da nisi jeo itd. ako je sajt WIP onda ga stavi u WIP, a ako je sajt gotov onda nemoj poslije pricat da je jos uvijek WIP nakon sto dobijes odredeni broj kritika.

malo mi je bezveze da firma koja se bavi dizajnom trazi rjesenja za svoj korporativni web sajt na public forumu. di vam je kreativnost? kaj cete za svaki sajt koji cete radit trazit misljenja i rjesenja drugih ljudi? lakse ti je kupit template i miran si.

nemoj trazit isprike za lose odraden posao, tipa previse radim i ne spavam 48 sati. vec sam ti prije reko da uzmes 3-4 tjedna vremena, razradi par ideja, napravi nekoliko layout-a i napravi kompletan sajt kak se spada, bez gresaka, tipfelera i sl. u 2-3 dana i nabrzinu neces nista uspjet napravit, tj. to ce sve izgledat ko da je napravljeno prek ku**a kak je Phillattz reko.

peace man

_________________
Baby, I got your money!
Back to top
View user's profile Send private message
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 13.12.2004 15:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

TYPE01....kaj da kažem kad je pol tekstova copy-paste iz worda tamo? (carpe diem).
kaj da ljudima zabranim da rade kaj hoće s onim kaj su plaitili.
ja nisam jedno slovo contenta tamo stavio.....

huh...ok....gle...
ne stignem ni odgovorit.....

ajmo redom....
@Philatz...ma ne nije bed, bolja da kažeš kaj misliš nego da šutiš ko pička...sve 5.
@empty...heh, morat ću dobro razmislit, izgleda dobro ..thnx.....da imam vremena sredio bi ja više toga, ali.....
@sarma....stari web nam je bio loš, nije davao ni frtalj informacija o tome kaj sve radimo, moralo se ić u novi.

kaj se tiče vijesti na prvoj stranici.....
jebiga, imali smo jedno 10-ak vijesti tokom godine, ali ja sam išo pisat jednu skriptu da mi prođe validacija i sjebo sve vijesti....pa se krpalo.....
ZNAM da nije zanimljivo čitat to kaj je na prvoj stranici, ali nisam mogo ostavit prazno... Confused
to se događa kad u 3 ujutro pišeš skriptu i idiotski ju pokreneš bez provjere.....
a falio je samo jedan mali uvjet u SQL naredbi Embarassed

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
silence



Joined: 24 Apr 2004
Posts: 890
Location: .....ni na nebu, ni na zemlji.....

PostPosted: 13.12.2004 15:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dirt McGrit wrote:
Silence, s obzirom kolko se pompe i postova diglo oko redizajna vaseg sitea - ove finalne verzije su ispale prilicno lose. sve primjedbe i komentari koje su ti uputili drugi su i vise nego na mjestu. poanta svega je u tome da posao nije napravljen kak se spada, i da sad nakon svih ovih kritika opet pocinjes sa spikom da nisi spavao, da previse radis, da nisi jeo itd. ako je sajt WIP onda ga stavi u WIP, a ako je sajt gotov onda nemoj poslije pricat da je jos uvijek WIP nakon sto dobijes odredeni broj kritika.

malo mi je bezveze da firma koja se bavi dizajnom trazi rjesenja za svoj korporativni web sajt na public forumu. di vam je kreativnost? kaj cete za svaki sajt koji cete radit trazit misljenja i rjesenja drugih ljudi? lakse ti je kupit template i miran si.

nemoj trazit isprike za lose odraden posao, tipa previse radim i ne spavam 48 sati. vec sam ti prije reko da uzmes 3-4 tjedna vremena, razradi par ideja, napravi nekoliko layout-a i napravi kompletan sajt kak se spada, bez gresaka, tipfelera i sl. u 2-3 dana i nabrzinu neces nista uspjet napravit, tj. to ce sve izgledat ko da je napravljeno prek ku**a kak je Phillattz reko.

peace man



predajem se.
da ti idem objašnjavat, opet bi bilo da se izvlačim.
ne da mi se to.
web je takav kakav je.....kad stignem, popravim ga.
EOD.


NE tražim rješenja za svoj web na public forumu, MENI i onima koji su RADILI na tom webu se sviđa. neke stvari sam uvažio, neke sam išo objasnit jer se radilo pod jebenim opterećenjem. ak je to tak teško shvatit, ok.

možda je onda bolje uopće ne postat na mi3.

_________________
This End-User License is an agreement between Microsoft Corporation (hereafter referred to as "Microsoft") and you, the end-user (hereafter referred to as "our bitch").
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
emptyhead
mi3.crew


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 889
Location: Daleko od Novog Zelanda

PostPosted: 13.12.2004 15:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dirt wrote:
malo mi je bezveze da firma koja se bavi dizajnom trazi rjesenja za svoj korporativni web sajt na public forumu. di vam je kreativnost? kaj cete za svaki sajt koji cete radit trazit misljenja i rjesenja drugih ljudi?


Isto ko sto je glupo kad programeri traze misljenja i rijesenja po ovakvim forumima. Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Web stranice All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group