Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
vektorizacija :/

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Vektor
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ihti



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 5
Location: Visoko, BiH

PostPosted: 13.12.2004 18:58    Post subject: vektorizacija :/ Add user to your forum ignore list Reply with quote



trebao bih ovaj logo vektorizovat kako bi mi u stampariji to mogli tiskat na majicu, ali problem je sto veze neam sa Corelom :/ pa molio bih za pomoc kako bih ovo pretvorio u vektore.

imam i vecu verziju logoa 1024x768
http://www.rock-planet.com/ihti/death-logo2.jpg
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 13.12.2004 19:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Daj mi 5 min Smile
Back to top
View user's profile Send private message
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 13.12.2004 19:06    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Eto, sređeno Smile Pošalji mi svoj mail.
Back to top
View user's profile Send private message
ihti



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 5
Location: Visoko, BiH

PostPosted: 13.12.2004 19:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

TYPE01 wrote:
Eto, sređeno Smile Pošalji mi svoj mail.


thnx Wink

ihti@rock-planet.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 13.12.2004 19:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Imaš mail Wink
Back to top
View user's profile Send private message
perko



Joined: 18 Dec 2004
Posts: 16
Location: here

PostPosted: 18.12.2004 23:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ima netko kakav tutorial kako napravit ovo...
TNX! Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 19.12.2004 00:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

perko wrote:
ima netko kakav tutorial kako napravit ovo...
TNX! Rolling Eyes


Napraviti što?
Back to top
View user's profile Send private message
perko



Joined: 18 Dec 2004
Posts: 16
Location: here

PostPosted: 19.12.2004 00:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

to sto ti njemu radis ... pretvaras crtez u vektorsku sliku
Back to top
View user's profile Send private message
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 19.12.2004 00:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

perko wrote:
to sto ti njemu radis ... pretvaras crtez u vektorsku sliku


Načina je nekoliko. Prvi i po meni najkorisniji (jer će te i nešto naučiti) je da naučiš dobro baratati nekim vektorskim programom poput Illustratora ili Freehanda. U tom slučaju jednostavno importiraš bitmap predložak u jedan od njih i trejsaš ga alatima sa kojima ćeš dobiti najbolje rezultate (ako ćeš eventualno trejsati za flash bit će ti bitno koliko kvalitetno iscrtaš predložak jer svaka točka i krivulja viška značit će trunčicu teži file).

Drugi način je da koristiš neku aplikaciju ili plugin koja će to napraviti u par poteza (obično ćeš i u tom slučaju nakon trejsanja trebati napraviti pokoju korekciju, napraviti clean up pathova). U tom slučaju preporučam ti Adobe Streamline kao standalone aplikaciju ili Silhouette kao plugin za Illustrator. Ja koristim ovaj drugi i rezultati su iznadprosječni. I da ne zaboravim: Flash ima odličan trace tool.
Back to top
View user's profile Send private message
perko



Joined: 18 Dec 2004
Posts: 16
Location: here

PostPosted: 19.12.2004 01:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e hvala ti upravo san Silhouette plugin testira na njegovoj slici i odlicno radi .. zakon.

e da .. za SN da te pitan ili nepitan Question Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
juta



Joined: 06 Jun 2004
Posts: 66

PostPosted: 05.04.2005 10:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hm... pa ne bih se slozila da se trejsa jer ne bude kvalitetna linija, bolje je importirati bitmap pa crtati preko njega, malo više posla ali kvaliteta neusporediva. Stvar je sam koliko si strucan s vektorom, a ako nisi, potrudi se nauciti. jako korisna stvar ako se bavis dizajnom.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
sarma



Joined: 02 Nov 2004
Posts: 99
Location: Osijek/ZG, Croatia

PostPosted: 05.04.2005 13:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

juta2 wrote:
hm... pa ne bih se slozila da se trejsa jer ne bude kvalitetna linija, bolje je importirati bitmap pa crtati preko njega, malo više posla ali kvaliteta neusporediva. Stvar je sam koliko si strucan s vektorom, a ako nisi, potrudi se nauciti. jako korisna stvar ako se bavis dizajnom.


do you feel lucky, punk?

_________________
-- 45th generation Roman --
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Vektor All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group