Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
FC2+Fireofx=greska u prikazu menija

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Prijava bugova
View previous topic :: View next topic  
Author Message
tic984



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 189
Location: Delnice

PostPosted: 15.12.2004 21:51    Post subject: FC2+Fireofx=greska u prikazu menija Add user to your forum ignore list Reply with quote

Daklem imam Fedora Core 2 OS, Firfeox 1.0
A meni na naslovnoj stranici mi izgleda ovako!

meni na forum izgleda ok.


pozdrav

_________________
ah..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 16.12.2004 00:37    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

zanimljivo...

siguran da to nije do flashplayera?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
kelso



Joined: 19 Jul 2004
Posts: 507
Location: Zagreb -> Zapruđe

PostPosted: 16.12.2004 00:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a mozda je do "offline moda" ak me razumiješ... recimo to si imo vech otvoreno i taj dio se mogo prikazivat i dok si offline... i sad dok si se spojio nije ti uchitao sve vech sam taj dio koji si mogo i offline ochitat oO,tako sam ja nešto slichno imo Smile samo refresh probaj ak ne ide dunno

i znam da sad neki mozda nisu skuzili što zelim rech, i da che samo napomenut:@w!cked:ima i druge stranice otvorene...

ajd probaj refresh pa javi Wink

_________________
Don't drop it!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
tic984



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 189
Location: Delnice

PostPosted: 16.12.2004 13:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

do flash playera brijem da nije, prvo sam skinuo plugin onak prek firefoxa!
pa nije radilo, maknuo, skinuo standalone installer za linux i opet nista.
refresh sam probao, ali nista. probao sam i sa clear cache.

izgleda da cu bez menija bit Smile

_________________
ah..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Kle



Joined: 02 Nov 2004
Posts: 185
Location: samobor

PostPosted: 16.12.2004 15:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

isti slučaj kod mene, ali ne od uvijek.
prije neki dan mi se to desilo.
Back to top
View user's profile Send private message
knock



Joined: 20 Feb 2004
Posts: 120
Location: Mostar

PostPosted: 16.12.2004 16:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Imao sam isti problem sa firefoxom,sigurno je do flash pleyera.Skidao sam ga dva ili tri puta i onako sam od sebe je proradio nakon trećeg skidanja i instaliranja.Pravo da ti kažem ne znam šta je problem,ali eto riješio se sam od sebe.Slična situacija je bila i kad sam instalirao javu.Tek drugi put je bilo sve uspješno.
Back to top
View user's profile Send private message
tic984



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 189
Location: Delnice

PostPosted: 09.02.2005 22:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

na nastavim u istom threadu.. buduci da je isti problem...

znaci nakon nekog vremena koritelja dualboota, odlucio sam se prijeci solo na linux...
ii za svoju distribuciju sam odabrao Debian linux (sarge)...
uspjesna instlacija sve 5! pogledam mi3 sve super vidim MENI Smile


ALI! nakon nekih 2 tjedna pasivnosti, odlucih postat nesto na forum, i naravno trebalo se ulogirat...
ulogiro se ja normalno, sve 5, ali MENI JE NA POLA!?!
i sad pa na nadalje odlogiran ja bio il ulogiran meni je opet na pola?!


pa kae je ovo?!


ufffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

_________________
ah..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
/dev/null



Joined: 22 Dec 2004
Posts: 144

PostPosted: 09.02.2005 23:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Do flasha u linuxu je.

Flash u linuxu nije stable. Znamo svi da sve dobri linux/unix i ostali sistemi za sve sto ne radi dobro kazu da je unstable i tako smaknu krivicu.
Ja trenutno koristim fedoru i vidim citav meni. Za promjenu probaj te da dlodate operu za linux posto ona sa sobom dolazi sa integrisanim flash playerom ali i sa nekim svoji postavkama koje resavaju slicne probleme. Jos u flash 6 playeru su resavali problem sa brzinom i broderima.

Volim ja Linux i sve to, ali bez photoshopa, corela ne ide nikako.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Prijava bugova All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group