Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
remeber?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati
View previous topic :: View next topic  
Author Message
pixica
Guest





PostPosted: 22.12.2004 00:03    Post subject: remeber? Reply with quote

http://www.mhdz.hr/tkosmomi.htm#
nekako mi poznato izgleda...
ima tko kavu ideju Smile?=
Back to top
che.UP
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 2320
Location: zagreb

PostPosted: 22.12.2004 00:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jedino kaj mi pada na pamet je ovo - http://www.skyworksinc.com/
jer je o tome vec bila rasprava...

_________________
UP | TypeTester | Accommodations App
Meni u Firefox-u ne radi AJAX
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Phiber



Joined: 18 Apr 2004
Posts: 319
Location: Čakovec, Kroejša

PostPosted: 22.12.2004 00:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mene podsjeca na bilo koji icon site Laughing

_________________
- Xatrix Security news portal -- redizajn napravljen, al radim css Smile
- - TIP / Rapid IT : web design & hosting -- za ovog ne, taj je u ladici Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keko



Joined: 06 May 2004
Posts: 531
Location: Split

PostPosted: 22.12.2004 00:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hmm..sta mi je ovaj icon.studio posta kreativan Smile
ako se varan na forumu je neki icon.studio autor/kreator ilitiga šta već ..
šta nije vidija onaj topik Smile .... hmm neće na dobro a još je firma Smile jaooo Confused

a hebiga che..bia si brži Cool

_________________
happiest boi newer!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
mile



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 1327
Location: Jeruzalem

PostPosted: 22.12.2004 00:38    Post subject: Re: remeber? Add user to your forum ignore list Reply with quote

pixica wrote:
http://www.mhdz.hr/tkosmomi.htm
nekako mi poznato izgleda...
ima tko kavu ideju Smile?=

che.UP wrote:
jedino kaj mi pada na pamet je ovo - http://www.skyworksinc.com/
jer je o tome vec bila rasprava...


ma, ni slično Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 22.12.2004 01:35    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A jeste vi skužili koja je to masivna predizborna kampanja za Kosorku?
Jeste skužili da su joj i novi sajt napravili?

p.s. ako se pitate otkud mi takav zakjučak, pogledajte koliko je ona visoka na slic, među svim tim "ljudima".

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
TYPE01



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 1158

PostPosted: 22.12.2004 09:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nismo li ovaj slučaj prožvakali koji mjesec unatrag?
Back to top
View user's profile Send private message
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 22.12.2004 09:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

TYPE01 wrote:
Nismo li ovaj slučaj prožvakali koji mjesec unatrag?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 22.12.2004 09:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Adrian wrote:


p.s. ako se pitate otkud mi takav zakjučak, pogledajte koliko je ona visoka na slic, među svim tim "ljudima".


mozda stoji na stolici Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 22.12.2004 09:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

keye wrote:
Adrian wrote:

p.s. ako se pitate otkud mi takav zakjučak, pogledajte koliko je ona visoka na slic, među svim tim "ljudima".

mozda stoji na stolici Very Happy

mozda na gajbi pive.. Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
pixica
Guest





PostPosted: 22.12.2004 10:19    Post subject: Reply with quote

Adrian wrote:
A jeste vi skužili koja je to masivna predizborna kampanja za Kosorku?
Jeste skužili da su joj i novi sajt napravili?

p.s. ako se pitate otkud mi takav zakjučak, pogledajte koliko je ona visoka na slic, među svim tim "ljudima".


neznam meni bi ona bila skroz cool za predsjednicu. Sjecam se jos u srednjoj kad sam je gledala na telki u saboru kako je resetala one neodgojene svinje od politicara nasih, svidja mi se njezin stav... ono samohrana majka je, bila novinarka i svojim radom uspjela.. recimo nesto kao "american dream" Wink
... pa brijem da bi je trebalo isprobati, jer meni je fakat dosta svih tih penzionera za predsjednike. Wink
Back to top
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 22.12.2004 10:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pixica wrote:
neznam meni bi ona bila skroz cool za predsjednicu. ... ono samohrana majka je, bila novinarka i svojim radom uspjela..

Da, ali ne postaješ predsjednik samo zato što si žena -- a njena reklama je upravo takva. Isto se tako sjećam nekih izbora u Francuskoj ili negdje kad je jedna kandidatkinja govorila u svojoj kampanji "zašto ne bi sada žena bila predsjednik" i kako bi ona koristila svoj šarm i seksipil i ne znam što još u obavljanju svojih dužnosti, jer to su "prednosti koje žene imaju pred muškarcima" Shocked

Taj članak je bio na zadnjoj strani Jutarnjeg, ono, među sprdačinama.

Quote:
... pa brijem da bi je trebalo isprobati, jer meni je fakat dosta svih tih penzionera za predsjednike. Wink

Pa čuj, nije baš ni ona u cvatu mladosti Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ars



Joined: 19 Feb 2004
Posts: 1444
Location: splite moj

PostPosted: 22.12.2004 10:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pixica wrote:
Adrian wrote:
A jeste vi skužili koja je to masivna predizborna kampanja za Kosorku?
Jeste skužili da su joj i novi sajt napravili?

p.s. ako se pitate otkud mi takav zakjučak, pogledajte koliko je ona visoka na slic, među svim tim "ljudima".


neznam meni bi ona bila skroz cool za predsjednicu. Sjecam se jos u srednjoj kad sam je gledala na telki u saboru kako je resetala one neodgojene svinje od politicara nasih, svidja mi se njezin stav... ono samohrana majka je, bila novinarka i svojim radom uspjela.. recimo nesto kao "american dream" Wink
... pa brijem da bi je trebalo isprobati, jer meni je fakat dosta svih tih penzionera za predsjednike. Wink

Shame on you Silenced
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 22.12.2004 11:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sjecam se da je Kosor jednom prilikom rekla nesto kao; "Nadam se da nece biti grubi". ..nesto u tom stilu..

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 22.12.2004 16:17    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jadranka je uzas. plese kako ivo svira i mislim da takvu predsjednicu niti jedna drzava ne zasluzuje. a i jako puno laze. i tako to... (:
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
pixica
Guest





PostPosted: 22.12.2004 21:31    Post subject: Reply with quote

flame wrote:
jadranka je uzas. plese kako ivo svira i mislim da takvu predsjednicu niti jedna drzava ne zasluzuje. a i jako puno laze. i tako to... (:

a ti je to osobno poznas Twisted Evil , pa zato te izjave?
Back to top
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 22.12.2004 23:59    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ona je izjavila "Kud sanader, tu i ja", a u neke lazi sam se osobno uvjerio. btw ne poznam je.
ako vec hoces glasovati onda prvo malo prouci kandidate, a ne dat njoj recimo glas jer bi bilo kul da je zena predsjednica. mislim da je vise kul da predsjednik bude netko tko zna i moze nesto.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Plagijati All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group