Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
PHP skripta za kreditne kartice

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Server-side
View previous topic :: View next topic  
Author Message
srzi



Joined: 07 Dec 2004
Posts: 37

PostPosted: 22.12.2004 15:40    Post subject: PHP skripta za kreditne kartice Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kak da si složim skriptu koja bi poslovala s kreditnim karticama?
Da li je itko od vas radio već s tim?
Postoji li gdje već gotovi besplatni shop za to?

Hvala.
Back to top
View user's profile Send private message
Phiber



Joined: 18 Apr 2004
Posts: 319
Location: Čakovec, Kroejša

PostPosted: 22.12.2004 15:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

imaš jednu .hr tvrtku koja to nudi za xxxx kn mjesečno, no ono što ti ja predlažem je da
si napraviš shop sa produktima, a konkretno naručivanje i ostalo prepustiš nekom servisu kao što je 2checkout.com.

najjeftinije rješenje.

_________________
- Xatrix Security news portal -- redizajn napravljen, al radim css Smile
- - TIP / Rapid IT : web design & hosting -- za ovog ne, taj je u ladici Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
/dev/null



Joined: 22 Dec 2004
Posts: 144

PostPosted: 26.12.2004 13:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Budi pazljiv sa tudjim parama, ljud tada postju nervozni Smile

Poslusaj Phiber-a, samo prebaci odgovornost.
Back to top
View user's profile Send private message
PsychoPod



Joined: 05 Oct 2003
Posts: 166

PostPosted: 26.12.2004 21:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a recimo da zelis bas biti odgovoran za sve?
kako bi isla procedura?
Back to top
View user's profile Send private message
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 26.12.2004 22:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Cuj uvijek ti treba neki 3rd party da oradjuje kartice, ti mozes sve ostalo, imas na VeriSign-u sve objasnjeno, ima dosta toga (PDF) objasnjeno kako raditi webshop sa minimalnim koristenjem trece strane (no ne budes sam mogao sve, nemas dovoljno para/kapaciteta/BANKU Very Happy)
Back to top
View user's profile Send private message
Phiber



Joined: 18 Apr 2004
Posts: 319
Location: Čakovec, Kroejša

PostPosted: 27.12.2004 03:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nemozes biti odgovoran za sve.
imaj u vidu da brojeve kreditnih i njihov exp. date __nesmijes__ nigdje spremati Wink

_________________
- Xatrix Security news portal -- redizajn napravljen, al radim css Smile
- - TIP / Rapid IT : web design & hosting -- za ovog ne, taj je u ladici Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
PsychoPod



Joined: 05 Oct 2003
Posts: 166

PostPosted: 27.12.2004 04:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nisam ni mislio da bi ja procesirao i provjeravao kreditne kartice. nego kako ide bez da prebacujem sav posao drugome uz postotak i pretplatu.

btw. ovo sam pitao jer me zanima kako to funkcionira sve. procitat cu sta nadjem. hvala
Back to top
View user's profile Send private message
damir



Joined: 10 Jul 2004
Posts: 49

PostPosted: 06.01.2005 05:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

PsychoPod wrote:
nisam ni mislio da bi ja procesirao i provjeravao kreditne kartice. nego kako ide bez da prebacujem sav posao drugome uz postotak i pretplatu.

btw. ovo sam pitao jer me zanima kako to funkcionira sve. procitat cu sta nadjem. hvala


Bok,

Pogledaj naš webpay servis na adresi
http://www.webteh.hr/usluge/webpay/index

i detaljnu dokumentaciju na
http://www.webteh.hr/dokumentacija/webpay/webpay-uvod
http://www.webteh.hr/dokumentacija/webpay/teh_detalji

Također postoji i testni sustav na adresi
https://test.webteh.hr/admin/login.php
user: webteh
pass: webtehdemo

gdje slobodno možeš testirati svoju aplikaciju sa testnim karticama.
Ignoriraj nevažeći certifikat jer mu je istekao rok Wink

Prednost našeg sustava je proširivost i više načina rada, primjerice agencija Atlas je spojila svoje internet kioske sa čitačima kartica na webpay.
Od većih klijenata možemo se pohvaliti i sa properom i uskoro e-tv-jem.

Pozdrav!

_________________
pass the joint ...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
imbrod
Guest





PostPosted: 10.01.2005 14:03    Post subject: za damira Reply with quote

Moze li se vas webteh servis integrirati u postojeci sustav obradi narudzbi (odnosno gotov web-shop koji dosad ima mogucnost placanja samo pouzecem, a po novom da kod vas prelazi na checkout; dakle treba mi usluga nesto kao e-gold shopping card interface) i da li su onda vase cijene usluga manje?
Back to top
damir



Joined: 10 Jul 2004
Posts: 49

PostPosted: 10.01.2005 20:14    Post subject: Re: za damira Add user to your forum ignore list Reply with quote

imbrod wrote:
Moze li se vas webteh servis integrirati u postojeci sustav obradi narudzbi (odnosno gotov web-shop koji dosad ima mogucnost placanja samo pouzecem, a po novom da kod vas prelazi na checkout; dakle treba mi usluga nesto kao e-gold shopping card interface) i da li su onda vase cijene usluga manje?


Postoji više stupnjeva integracije sa servisom, ovisno o potrebi korisnika. Detaljni opis rada sustava i upute za sapjanje pročitaj na adresi
http://www.webteh.hr/dokumentacija/webpay/teh_detalji

Dio koji te zanima jest kako prosljediti podatke o narudžbi:
http://www.webteh.hr/dokumentacija/webpay/teh_detalji#td31

Cijena usluge je fiksna bez obzira na način rada WebPay-a.

_________________
pass the joint ...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Server-side All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group