Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Gel za kosu vs. vosak?
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Trash
View previous topic :: View next topic  
Author Message
blackshtef
mi3.crew


Joined: 13 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 28.12.2004 18:30    Post subject: Gel za kosu vs. vosak? Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ne znam točno čem služi ovaj trash forum, pa ak je ovo na krivom mjestu premjestite u FFA Very Happy
Dakle, redovito koristim Annyerov gel za kosu (rozi, nekad i plavi, ona velika tegla...) i neki dan sam u trgovinama vidio neki TAFTov vosak za kosu? čemu to služi? jel se to stavlja prije ili poslije gela? odmah ili dok se gel osuši?

jel neko koristi taj vosak?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
4thshadow
mi3.crew


Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1640
Location: zg via pola

PostPosted: 28.12.2004 19:15    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

mislim da si super pogodio forum...

_________________
the.bitchy.corner
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
stripe



Joined: 24 Jan 2004
Posts: 816

PostPosted: 28.12.2004 19:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nevermind the place...

vosak je neovisan o gelu...
tvrd je i malo ga se stavi na ruke (da se ruke zavoskaju) i s tim oblikujes kosu kak hoces, ono kaj sam ja probao je dost dobro (brijem isto taft srebrna teglica ko nivea q10), nije loshe.

Ma sve je to banana! Nema do kose iz kreveta!
Back to top
View user's profile Send private message
blackshtef
mi3.crew


Joined: 13 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 28.12.2004 19:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@stripe: pa i gelom oblikujem kak oću, ne?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
DiGiTaL



Joined: 13 Jul 2004
Posts: 196
Location: Županja

PostPosted: 28.12.2004 20:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da, tako je nikola...
ja isto koristim plavi annyer plavi gel, no koristio sam i vosak (mislim isto annyervo)... no friz mogu napraviti jedino sa annyerovim gelom kada mi je duža kosa, vosak je onako površno kada je kraća (nakon što se ošišam)!

a taftov vosak mi je shitza (i to sam isprobao) Smile. to je onaj u plavoj tubi, prozirni...

eto, valjda sam pomog'o Wink

_________________
live long and prosper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
blackshtef
mi3.crew


Joined: 13 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 28.12.2004 20:32    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

E, to me zanimalo...baš dobro, jučer sam se ošišo, znači, budem sad vosak probo...a kad poraste, onda plavi annyer gay!

al ovaj moj taft vosak nije u tubi, nego u nekoj maloj piksi, crvenoj (ima i crna i srebna, možda i plava...), onak, stylish...votever.

OFFTOPIC: jel ovo dobra tema za ovaj forum,?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
sime
Guest





PostPosted: 28.12.2004 20:49    Post subject: Reply with quote

Nikola Krajačić wrote:
OFFTOPIC: jel ovo dobra tema za ovaj forum,?

Zašto ne u FFA?
Back to top
DiGiTaL



Joined: 13 Jul 2004
Posts: 196
Location: Županja

PostPosted: 28.12.2004 21:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma nisam ni ja mislio u tubi, krivo sam se izrazio nego u pixi, kako vi to kažete, a po naški u "ćasi" Very Happy. ne znam, meni nije bio nesto, bolji mi je crveni annyer vosak.
znas ono: the best of annyer, ili: the annyer no.1 Wink

_________________
live long and prosper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
skam



Joined: 20 Jan 2004
Posts: 246
Location: Dubrava

PostPosted: 28.12.2004 21:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

wtf? Cool

_________________
..so many raps about rims, surprise n****z aint became tires..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackshtef
mi3.crew


Joined: 13 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 28.12.2004 21:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

skam wrote:
wtf? Cool


aha Cool
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
DiGiTaL



Joined: 13 Jul 2004
Posts: 196
Location: Županja

PostPosted: 28.12.2004 21:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jel ovo WTF bilo na moj post ili općenito na topic?! Very Happy

_________________
live long and prosper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
gog



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 28.12.2004 23:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Definitivno najjači vosak TIGI, zgleda kao veliko debelo labelo i ne moraš ga stavljati na ruke nego ga namažeš po glavi, malo središ s rukama i frizura je gotova za minutu... ja ga koristim već par godina i ne skidam se s njega... ne volim gel jer mi skurti kosu, a ja volim kad je mekana Laughing jedino kaj košta malo preko 100 kuna ali zato traje dosta dugo...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
DiGiTaL



Joined: 13 Jul 2004
Posts: 196
Location: Županja

PostPosted: 28.12.2004 23:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gog wrote:
Definitivno najjači vosak TIGI, zgleda kao veliko debelo labelo i ne moraš ga stavljati na ruke nego ga namažeš po glavi, malo središ s rukama i frizura je gotova za minutu... ja ga koristim već par godina i ne skidam se s njega... ne volim gel jer mi skurti kosu, a ja volim kad je mekana Laughing jedino kaj košta malo preko 100 kuna ali zato traje dosta dugo...


za 100kn ubijem čovječe... vosak 100kn? daj reci koliko ga ima 5000mg?
p.s. TIGI? nikada čuo Smile

_________________
live long and prosper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
blackshtef
mi3.crew


Joined: 13 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 28.12.2004 23:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gog wrote:
...malo preko 100 kuna ali zato traje dosta dugo...


Ma da mi traje 100 godina skup je Very Happy
Čovječe, meni mrsko dat 30 kn za annyerovu teglu, jedanput u 2 mjeseca, a kamoli za ovo...
iako, kad bolje razmislim, teško mi je izdvojiti 15 kn mjesešno za gel, a da za cigarete trebam mjesečno da (kao što i dajem) 150 kn, odmah dajem...idem malo razmišljat o životu sad... Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
DiGiTaL



Joined: 13 Jul 2004
Posts: 196
Location: Županja

PostPosted: 28.12.2004 23:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nikola Krajačić wrote:
gog wrote:
...malo preko 100 kuna ali zato traje dosta dugo...

a da za cigarete trebam mjesečno da (kao što i dajem) 150 kn, odmah dajem...idem malo razmišljat o životu sad... Rolling Eyes


kud daješ 150kn za cigare, pretjeruješ za 30kn annyerove tegle! kod mene košta 19kn Razz
i to onaj very strong (blue)

_________________
live long and prosper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 28.12.2004 23:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

iss, kak je funny citat kak nemate pojma decki Smile

p.s.
tigi kika es, zato i kosta ko sv. Petra kajgana Cool

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackshtef
mi3.crew


Joined: 13 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 29.12.2004 00:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

DiGiTaL wrote:
kud daješ 150kn za cigare, pretjeruješ za 30kn annyerove tegle! kod mene košta 19kn Razz
i to onaj very strong (blue)


Jel pričamo o istim teglama? ja imam one velike, 470 ml...

spilja wrote:
...zato i kosta ko sv. Petra kajgana...


E, ovo mi nikad nije bilo jasno Arrow zašto baš kajgana?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 29.12.2004 00:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nikola Krajačić wrote:
spilja wrote:
...zato i kosta ko sv. Petra kajgana...

E, ovo mi nikad nije bilo jasno Arrow zašto baš kajgana?


dunno Canadian

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
DiGiTaL



Joined: 13 Jul 2004
Posts: 196
Location: Županja

PostPosted: 29.12.2004 00:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nikola Krajačić wrote:


Jel pričamo o istim teglama? ja imam one velike, 470 ml...



da, i ja isto Very Happy... dakle pričamo i istim stvarim Wink

_________________
live long and prosper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
blackshtef
mi3.crew


Joined: 13 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 29.12.2004 01:25    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jebiga, kod mene je svugdje zelena tegla cca 25kn, crvena je 28-29kn, a plava 30-33 kn....u svakoj trgovini, pa i u kauflandu u bjelovaru. sutra ću baš vidjet u onom Minacu, neki novi lanac...pa javim
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
gog



Joined: 17 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 29.12.2004 10:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

spilja wrote:
iss, kak je funny citat kak nemate pojma decki Smile

p.s.
tigi kika es, zato i kosta ko sv. Petra kajgana Cool


Vidi se tko zna Very Happy

BTW; meni traje cca pola godine, a koristim ga praktički svaki dan.... 15kn x 6 mj = 90 kn...

a o troškovima za pljuge neću niti razmišljati, sav se naježim... Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
DiGiTaL



Joined: 13 Jul 2004
Posts: 196
Location: Županja

PostPosted: 29.12.2004 10:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kako je tako skup NK?
pa kod mene je razlika mozda u kunu-dvje! imamo i mi kaufland odnedavno i kod mene u kauflandu ti je 20kn!

_________________
live long and prosper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
blackshtef
mi3.crew


Joined: 13 Sep 2003
Posts: 661

PostPosted: 29.12.2004 11:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

DiGiTaL wrote:
kako je tako skup NK?
pa kod mene je razlika mozda u kunu-dvje! imamo i mi kaufland odnedavno i kod mene u kauflandu ti je 20kn!


dunno, al eto, 30 kuna....

E, a imam i tubu annyerovog briljantina za kosu...koji je sad to ku...?
Ja si samo hoću frizuru složit Anxious
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 29.12.2004 12:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Nisam opće bio svjestan s kojim profesionalcima se dopisujem na forumu ha ha
Back to top
View user's profile Send private message
DiGiTaL



Joined: 13 Jul 2004
Posts: 196
Location: Županja

PostPosted: 29.12.2004 12:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

-polygon wrote:
Nisam opće bio svjestan s kojim profesionalcima se dopisujem na forumu ha ha


hahah Wink

@NK: citat sa neke divlje stranice, kojeg sam našao samo za tebe: "BRILJANTIN gel obogaćen je važnim sastojcima za njegu i kondicioniranje kose. Upotrebom gela kosa postaje sjajna i meka i lako se oblikuje."

još sam napao i za vosak:
Quote:
TRANSPARENTNI VOSAK ZA KOSU ima niz prednosti:
* OBLIKOVANJE MODERNIH FRIZURA: Snažna moć učvršćivanja kose daje mogućnost kreiranja atraktivnih frizura čije je jedino ograničenje mašta.
* KONTROLA SJAJA KOSE: Zahvaljujući idealno izbalansiranim komponentama formulacije voska, postizanje željenog sjaja i vlažnog izgleda kose ne predstavlja problem već zadovoljstvo.
* NJEGA KOSE: Prisustvo pantenola, silikonske komponente i katjonskog tenzida popravlja stanje oštećene kose, sprečava pucanje vrhova vlasi kose uz povećanje njihove elastičnosti, a nakon pranja kosa je sjajna, svilenkasta, meka i lako se raščešljava.
* LAKO NANOŠENJE: Vizuelno atraktivna transparentna formulacija omogućava komforno nanošenje na kosu uz odsustvo neželjenih bijelih ostataka.
* ODSUSTVO OSJEĆAJA MASNE KOSE: Nakon aplikacije nma poznatog osjećaja masne "težine" kose. Iz istog razloga vosak se izuzetno lako ispira sa kose, a sa ruku ga je moguće ukloniti vodom i bez korišćenja sapuna.



uživaj! : Laughing

_________________
live long and prosper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Trash All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group