Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
maxDSL nove cijene !!
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 03.01.2005 00:15    Post subject: maxDSL nove cijene !! Add user to your forum ignore list Reply with quote

ja vidio na par foruma, oni na news grupama a da sve nebi bilo samo tak neki su i zvali infodesk koji kaže da cijene vrijede od 15.01 weee
e sad ako nije 100% istina, ja nisam kriv Very Happy al ono meni se čini da je ...

raja wrote:
1. Instalacija MAXadsl usluge:
. Aktivacija usluge se ukida
. Instalacija - 450,00 kn (549,00 kn sa PDV)
. Modem bez ugovora na 12 mjeseci - 400,00 kn (488,00 kn sa PDV)
. Modem sa ugovorom na 12 mjeseci - 50,00 kn (61,00 kn sa PDV)
. Preseljenje MAXadsl prikljucka - 250,00 kn (305,00 kn sa PDV)


2. Mjesecna naknada za pristup MAXadsl-u:
. MAXadsl 384/64 - 64,75 kn (79,00 kn sa PDV)
. MAXadsl 768/128 - 163,11 kn (199,00 kn sa PDV)
. MAXadsl 1536/192 - 302,46 kn (369,00 kn sa PDV)


3. Mjesecni pristup MAXadsl internetu:
. MAXadsl 2 GB - 48,36 kn (59,00 kn sa PDV)
. MAXadsl 5 GB - 89,34 kn (109,00 kn sa PDV)
. MAXadsl 10 GB - 163,11 kn (199,00 kn sa PDV)
. MAXadsl FLAT RATE (neogranicen promet) - 245,08 kn (299,00 kn sa
PDV)

4. MAXadsl (postojeæi paketi po prometu)
. Inicijalni inkrement (512MB) - 13,93 kn (17,00 kn sa PDV)
. Dodatni inkrement od 512 MB - 13,93 kn (17,00 kn sa PDV)

5. Svim postojeæim i novim korisnicima MAXadsl usluge pristupa
internetu definira se:
. Mail box velièine 100 MB
. 25 MB free web usluge
. 5 email adresa

Mjesecno se naplacuje mjesecna naknada ovisno o brzini pristupa + mjesecni
MAXadsl promet ovisno o paketu + ako se prekoraci paket od 2, 5 ili 10 GB po
paketima od 512 MB.


malo cu pricekat da vidim kak ce dcm aka xnet odgovorit na to, nadam se najboljem Smile

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
vjeko



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 452
Location: sss t

PostPosted: 03.01.2005 00:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sad jos samo da dode i u moje selo (:
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
keko



Joined: 06 May 2004
Posts: 531
Location: Split

PostPosted: 03.01.2005 01:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a i mene hebe....nikako da dođe u hebeni kvart ( Split // Zenta ) ... nema ni DSLa ni kabelske ...jebemu..šta da radin Crying or Very sad Crying or Very sad jebemu

_________________
happiest boi newer!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
kelso



Joined: 19 Jul 2004
Posts: 507
Location: Zagreb -> Zapruđe

PostPosted: 03.01.2005 01:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

još će to padat,ne boj se...

samo sad pričekaj dok im isteknu prava na vodove i dok dođu dva nova fiksna operatera,vidjet ćeš,usrali se papci iz t-coma Cool

_________________
Don't drop it!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
PsychoPod



Joined: 05 Oct 2003
Posts: 166

PostPosted: 03.01.2005 03:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

prava na vodove imaju jos dosta puno godina. ali konkurencija je konkurencije. sigurno ne bi htjeli raspizditi korisnike koji ce radije prijeci drugome, pa makar i par posto skupljem samo zato jer oni nisu htjeli smanjiti malo vec prenapuhani profit.
Back to top
View user's profile Send private message
1ONE



Joined: 13 Mar 2004
Posts: 136
Location: Zagreb

PostPosted: 03.01.2005 06:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma to je neko cijene izmislio ... mozda ima u tome istine , ali ja sam fakat pesimist kaj se ovoga tice.. ne vjerujem im do zadnjeg trenutka a i kada stave nove cijene na site ( t-com ) , opet im necu vjerovat , sve dok ne narucim neku od usluga i onda dok mi dodje racun doma ... e onda cu vjerovat .

Pa jbote ... nisam vam ni prico kak mi je gamad htjela 900kn uzet...
Uglavnom , narucim ja DSL ono besplatna aktivacija , besplatno ovo , besplatno ono... i to ja sve narucio u rednovnom roku dok je to bilo in ( tamo negdje 11mj. ) , dobio dsl doma krajem 11mj. i u 12mj. dobio racun sa svim ovim "besplatnim" stvarima za platit , WTF ?!? i onda nakon natezanja i dosta pičkaranja su konacno nisu naplatitli ono sto nisu ni trebali... ali ne vjerujem im nista vise !

Eto... Rolling Eyes

_________________
have fun
Back to top
View user's profile Send private message
DiGiTaL



Joined: 13 Jul 2004
Posts: 196
Location: Županja

PostPosted: 03.01.2005 13:47    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da li ima neki službeni link na te navedene cijene?
malo sam gledao po T-HT-ovoj stranici, no nisam nikakvu novost o sniženim cjenama vidio Smile

_________________
live long and prosper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
spilja



Joined: 12 Mar 2004
Posts: 743

PostPosted: 03.01.2005 14:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

DiGiTaL wrote:
da li ima neki službeni link na te navedene cijene?
malo sam gledao po T-HT-ovoj stranici, no nisam nikakvu novost o sniženim cjenama vidio Smile


navodno od 15.1.

_________________
everything is a copy of a copy of a copy.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kelso



Joined: 19 Jul 2004
Posts: 507
Location: Zagreb -> Zapruđe

PostPosted: 03.01.2005 15:01    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

PsychoPod wrote:
prava na vodove imaju jos dosta puno godina


nope,ističu im ove godine... što misliš koji je razlog dolaska 2 nova operatera? Laughing

_________________
Don't drop it!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 03.01.2005 15:18    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kelso wrote:
PsychoPod wrote:
prava na vodove imaju jos dosta puno godina


nope,ističu im ove godine... što misliš koji je razlog dolaska 2 nova operatera? Laughing


dakle jedno su njihovi vodovi koji su njihovi još dugo dugo.. a drugo je komad bakrenog drot kabla (parica) od razvodne kutije u tvojoj zgradi do tvoga stana .. njihova čvorišta i centrale ostaju njihove.

ontopic : jebeš nove cjene , kada će zagreb u ponudu ?!?
Back to top
View user's profile Send private message
PsychoPod



Joined: 05 Oct 2003
Posts: 166

PostPosted: 03.01.2005 15:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

novi operatori ce koristiti t-com ovu infrastrukturu. dobro da nije bilo u svim novinama Smile
Back to top
View user's profile Send private message
unique



Joined: 29 Mar 2004
Posts: 655

PostPosted: 03.01.2005 16:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

DiGiTaL wrote:
da li ima neki službeni link na te navedene cijene?
malo sam gledao po T-HT-ovoj stranici, no nisam nikakvu novost o sniženim cjenama vidio Smile


pa i nema Smile bar zasad...
ali zvali su neki info-tel pa su im potvrdili ...

_________________
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! LET'S GO VOLTRON FORCE!
Back to top
View user's profile Send private message
DiGiTaL



Joined: 13 Jul 2004
Posts: 196
Location: Županja

PostPosted: 03.01.2005 16:54    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

spilja wrote:
navodno od 15.1.

prva riječ ("navodno"), ti je izvrsna...
dakle, na nama je samo čekati 15.1. i refresh cjenika na njihovm site-u! Wink

_________________
live long and prosper
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
[ch3wie]



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 145
Location: -| centar paznje |-

PostPosted: 03.01.2005 17:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Svedi imaju za nasu sadasnju pretplatu flat i 10mb u/d ... jebga ovo che mozda bit malo poboljsanje ...
Inace cak i da doleti 150-ti operater infrastruktura sax tako da che i veza sakat Smile
DSL je zasad josh uvjek po mojim pojmovima samo "ISPLATIVA" veza ... nije poboljsanje niti neka brzina... i ne zaboravimo da josh uvjek pricamo samo o aDSl-u sto znaci da treba pricekat o ostale vrste qDSL , sDSL ...
there's always hope in better tomorrow

_________________
I sit here locked inside my head, remembering everything you've said, the silence get's us nowhere, get's us nowhere way too fast!
N.e.0. -=- Nomen est Omen
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
deity



Joined: 12 Sep 2003
Posts: 205
Location: Osijek

PostPosted: 03.01.2005 18:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ma ne isplati se uopce usporedjivat nas sa svedima, slovencima, norvezanima, islandjanima ili bilo kime.. mi moramo ovako ispusit na nekim stvarima to je zasad tako. popravit ce se to, a sve sto je potrebno jest da prodje VREMENA.
mi tu ne mozemo nist.
btw, drago mi je zbog ovih snizenja cijena, jerbo bas mi je isteko flatrate Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
kelso



Joined: 19 Jul 2004
Posts: 507
Location: Zagreb -> Zapruđe

PostPosted: 03.01.2005 20:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

tRC wrote:
kelso wrote:
PsychoPod wrote:
prava na vodove imaju jos dosta puno godina


nope,ističu im ove godine... što misliš koji je razlog dolaska 2 nova operatera? Laughing


dakle jedno su njihovi vodovi koji su njihovi još dugo dugo.. a drugo je komad bakrenog drot kabla (parica) od razvodne kutije u tvojoj zgradi do tvoga stana .. njihova čvorišta i centrale ostaju njihove.

ontopic : jebeš nove cjene , kada će zagreb u ponudu ?!?


recimo da je sve to tako kako vi kažete,al recite mi onda 'ko je platio te vodove?!?

_________________
Don't drop it!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
_butch



Joined: 10 Sep 2003
Posts: 870
Location: Maichno, Krlovc

PostPosted: 03.01.2005 20:31    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

uuu, to jos cu pricekati dok dodje do mog sela i kad dodje flatrate (tamo negdje kad cu imat 30-tak god) uzimam DSL Very Happy yay Rolling Eyes

_________________
FRENCH GUARD: No chance, English bed-wetting types.
I burst my pimples at you and call your door-opening request a silly thing, you tiny-brained wipers of other people's bottoms!
Flikrac
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
dado



Joined: 03 Jan 2005
Posts: 16
Location: Zagreb

PostPosted: 03.01.2005 20:48    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mi smo im platili i vodove i aute i opremu .... sve! Što se tiče njih - ovo je čista eksploatacija tržišta! Nije ih briga jer su već zaradili toliko da deset novih operatera nebi toliko zaradilo u 10 godina!

Uzeo sam dsl - u drugom mjesecu sam pa još imam flat rate (za kasnije nemam pojma)Smile

Jedno upozorenje kod wifi adsl routera - ne uzimajte njihov niti pod razno!!! Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 03.01.2005 20:55    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kelso wrote:
tRC wrote:
kelso wrote:
PsychoPod wrote:
prava na vodove imaju jos dosta puno godina


nope,ističu im ove godine... što misliš koji je razlog dolaska 2 nova operatera? Laughing


dakle jedno su njihovi vodovi koji su njihovi još dugo dugo.. a drugo je komad bakrenog drot kabla (parica) od razvodne kutije u tvojoj zgradi do tvoga stana .. njihova čvorišta i centrale ostaju njihove.

ontopic : jebeš nove cjene , kada će zagreb u ponudu ?!?


recimo da je sve to tako kako vi kažete,al recite mi onda 'ko je platio te vodove?!?


HT, novcem koji su zaradili tvojim korištenjem njihovih usluga Smile
da, slatko zvuči TO SMO MI PLATILI i sve to slično al ne funkcionira tak Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
kelso



Joined: 19 Jul 2004
Posts: 507
Location: Zagreb -> Zapruđe

PostPosted: 03.01.2005 21:29    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

-polygon wrote:
kelso wrote:
tRC wrote:
kelso wrote:
PsychoPod wrote:
prava na vodove imaju jos dosta puno godina


nope,ističu im ove godine... što misliš koji je razlog dolaska 2 nova operatera? Laughing


dakle jedno su njihovi vodovi koji su njihovi još dugo dugo.. a drugo je komad bakrenog drot kabla (parica) od razvodne kutije u tvojoj zgradi do tvoga stana .. njihova čvorišta i centrale ostaju njihove.

ontopic : jebeš nove cjene , kada će zagreb u ponudu ?!?


recimo da je sve to tako kako vi kažete,al recite mi onda 'ko je platio te vodove?!?


HT, novcem koji su zaradili tvojim korištenjem njihovih usluga Smile
da, slatko zvuči TO SMO MI PLATILI i sve to slično al ne funkcionira tak Very Happy


that's my point Cool

_________________
Don't drop it!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
gog



Joined: 18 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 03.01.2005 23:20    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dado wrote:

Jedno upozorenje kod wifi adsl routera - ne uzimajte njihov niti pod razno!!! Evil or Very Mad


Može malo detaljnije?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
jokla



Joined: 31 Oct 2004
Posts: 113
Location: Right behind you

PostPosted: 04.01.2005 02:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Hmmm da vidimo onda, 549Kn za instalaciju . . . hey wait a minute. Pa to je 22% . . . A šta je sa smanjenjem PDV-a na sa 22% na 20% . . . Srem na političare i njihova obečanja. grrrrr... anyway.

Ajmo pogledat. 549Kn za instalaciju + neki router za nekih 500Kn. Za početak je to već dobrih 1000 Kuna a onda još svaki mjesec 79Kn za 368/64 (jadno, baš jadno) + 299Kn za flatrate što je nešto manje od 400Kn . . . ajoj, a ovdje još dolazi i telefon, hmmm ne ako telefoniram preko neta . . . Ljepo ljepo . . . E ako bi cijena bila za nekih 40% manja, onda bih uzeo odmah . .. i naravno ako bi mogao dobiti to u ovoj selenderi gdje živim. Baš je jedan frend iz sela želio si nabavit pa je reko starome da se raspita u firmi ( radi za ljude u roza ). Oni rekli da nemre, i da neće biti dostupno do daljnjeg . . .

Po mome mišljenju neće biti još nekih dobrih godinu dana. Evo u Baranji ima DSL-a u Belom Manastiru, slijedeće veće mjesto ja Darda (barem mislim) to bi trebalo kao slijedeće mjesto dobit, onda bi trebale manje općine a nakon toga sela . . . Evo ja sam treće mjesto od Osijeka . . . km, valjda neće trajati dugo da onu novu telefonsku centralu ukopčaju da hvata DSL . . .

E dok oni dođu s time, past će cijena a i ja ću imati već malo love pa ću si onda nabavit.

_________________
"If this world makes you crazy, than everything is ok with you" - ~demony
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tRC



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 1280

PostPosted: 04.01.2005 02:40    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jokla wrote:

Po mome mišljenju neće biti još nekih dobrih godinu dana. Evo u Baranji ima DSL-a u Belom Manastiru, slijedeće veće mjesto ja Darda (barem mislim) to bi trebalo kao slijedeće mjesto dobit, onda bi trebale manje općine a nakon toga sela . . . Evo ja sam treće mjesto od Osijeka . . . km, valjda neće trajati dugo da onu novu telefonsku centralu ukopčaju da hvata DSL . . .

dakle ja živim u zagrebu 8 stanica od centra grada / znam da nisam vise u centru - al vrt je vrt/ radim za momke u rozom i prije nego su narančasto sivi bili Wink pa ne mogu imat dsl Very Happy
hej momci - KADA UKAPČATE ZAGREB !

- al dobro nije ni to loše by the time I get it, it`s gonna be free ..il ja odo na satelit.
Back to top
View user's profile Send private message
dado



Joined: 03 Jan 2005
Posts: 16
Location: Zagreb

PostPosted: 04.01.2005 03:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

dado wrote:
Jedno upozorenje kod wifi adsl routera - ne uzimajte njihov niti pod razno!!! Evil or Very Mad


Frend je uzeo bežichni lan uz adsl za 99kn i nakon brojnih pokušaja spajanja i gnjavaže morao ga je sutnuti u smeće jer ga t com nije htio natrag, a nisu mogli niti otkloniti kvar! Druga spika je sa adsl modemima - ne preporučam usb modem jer počinje stvarati probleme kada se napravi shared connection za više kompova (pogotovo na starijim sistemima)

Ovo sam našao na www.zgwireless.com - ima dosta korisnih stvari

...Kao što ste možda čuli i vidjeli, Europska telekomunikacijska tvrtka koja je kod nas još uvijek monopolist, ponudila je uz svoju uslugu maxADSL i mogućnost kupovine 802.11g WiFi uređaja uz ADSL priključak.
Posebno zanimljivo je da nigdje ne navode moguće negativne posljedice takvog spajanja uređaja, kao niti potrebne postavki pomoću kojih bi se mogli zaštititi od nedozvoljene uoprabe vašeg ADSL priključka preko vašeg WiFi uređaja. A cijena svakog bajta izvan osnovnog paketa je poprilična...
Također nema ni riječi o tome da su za 802.11g dostupna zapravo sam tri kanala, a svi drugi se značajno preklapaju pa su i skoro neiskoristivi. Drugim riječima, htjeli vi to ili ne, "susjed" koji je u krugu od 50-100m će vam vjerojatno smetati!
Možda je bolje da pročitate još koju skupinu često postavljanih pitanja (FAQ), na nekim drugim stranicama.
Mi vam preporučamo da svakako i neizostavno uključite sve moguće zaštite (MAC filter, WPA2, firewall, zaštitu od DDOS-a, filtere paketa i slično) i vrlo pažljivo podesite vaš uređaj! I ne zaboravite, nekolicina tvrtki koje prodaju WiFi uređaje, nudi značajno povoljnije, a u nekim slučajevima i kvalitetnije uređaje od onih koje se nude u ovom slučaju....

T com gamadija nudi samo smeće - bilo usluge - bilo uređaje! Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dado



Joined: 03 Jan 2005
Posts: 16
Location: Zagreb

PostPosted: 04.01.2005 03:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja sam uzeo d-linkov wireless router di-624 i radi mi perfektno (na 7. katu sam, a kada s laptopom dodjem u birz 200m od ulaza u zgradu još uvijek sam u mreži i mogu surfati)

loša strana je jedino što takav router dodje oko 900kn!Sad

Probati ću naći još neke zanimljivosti vezane uz naš najdraži T-shit!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group