Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
javascripta za zatvaranje prozora

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Client-side
View previous topic :: View next topic  
Author Message
pulse



Joined: 28 Dec 2004
Posts: 84

PostPosted: 11.01.2005 19:31    Post subject: javascripta za zatvaranje prozora Add user to your forum ignore list Reply with quote

Eto prepun ja pitanja al to je tako kad u kratkom roku, počneš učit previše toga, najte se ljutit budem i valjda nekad počeo pomagat a ne samo ispitivat Smile

Naslov govori sve, trebam skriptu za zatvaranje prozora i da nebude jos pitanja, bilo bi poželjno da mi kažete di da ju stvaim.


Sori i hvala
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blind*dragon



Joined: 05 Jan 2004
Posts: 46

PostPosted: 11.01.2005 20:23    Post subject: Re: javascripta za zatvaranje prozora Add user to your forum ignore list Reply with quote

pulse wrote:
Eto prepun ja pitanja al to je tako kad u kratkom roku, počneš učit previše toga, najte se ljutit budem i valjda nekad počeo pomagat a ne samo ispitivat Smile

Naslov govori sve, trebam skriptu za zatvaranje prozora i da nebude jos pitanja, bilo bi poželjno da mi kažete di da ju stvaim.


Sori i hvala


...
di treba pozoveš

<a href="#" onMouseOver="window.close()">

ili

<a href="#" onMouseOver="this.close()">

nisam siguran, a ne da mi se sada ... isprobavat

_________________
blind dragon
Back to top
View user's profile Send private message
red



Joined: 03 May 2004
Posts: 919
Location: Zabok

PostPosted: 11.01.2005 20:40    Post subject: Re: javascripta za zatvaranje prozora Add user to your forum ignore list Reply with quote

pulse wrote:
Eto prepun ja pitanja al to je tako kad u kratkom roku, počneš učit previše toga, najte se ljutit budem i valjda nekad počeo pomagat a ne samo ispitivat Smile

Naslov govori sve, trebam skriptu za zatvaranje prozora i da nebude jos pitanja, bilo bi poželjno da mi kažete di da ju stvaim.

Sori i hvala


Ma samo pitaj, ali tu i tamo guglaj - ukucaj "javascript close window" u Google i pukni enter.

_________________
Get busy living, or get busy dying.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
pulse



Joined: 28 Dec 2004
Posts: 84

PostPosted: 11.01.2005 21:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Problem je sto vec imam-

<a href="javascript:;" onMouseOver=MM_swapImage(´Image1´, ",´close.gif´,1)
onMouseOut="MM_swapImgRestore()">

Pokusavao sam ju negdje umetnut al nece da radi

Imate ideje kakve?

Quote:
Ma samo pitaj, ali tu i tamo guglaj - ukucaj "javascript close window" u Google i pukni enter.


budem Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
vedran



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 458

PostPosted: 11.01.2005 21:56    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pulse wrote:
Problem je sto vec imam-

<a href="javascript:;" onMouseOver=MM_swapImage(´Image1´, ",´close.gif´,1)
onMouseOut="MM_swapImgRestore()">

Pokusavao sam ju negdje umetnut al nece da radi

Imate ideje kakve?


<a href="#" onClick="window.close()" onMouseOver=MM_swapImage(´Image1´, ",´close.gif´,1)
onMouseOut="MM_swapImgRestore()">

_________________
http://www.hocusvojweb.com
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
pulse



Joined: 28 Dec 2004
Posts: 84

PostPosted: 12.01.2005 11:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Danke, sve radi kak treba...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
-polygon



Joined: 25 May 2004
Posts: 537
Location: Zagreb

PostPosted: 12.01.2005 11:28    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hehe ak moš izbjegni te skripte Very Happy nisu omiljene kajaznam.. joj. Very Happy

evo kad je severina već aktualna u plagijatima.. nisam ziher al mislim da njen sajt ima neku glupu resize skriptu koja metne browser na fullscreen al ne windows fullscreen neg ga rastegne samo..meni to onak stilta browser jer je obično na fullscreen Very Happy

a kod ovog java zatvaranja prozora ne dobiš onaj pesky dijalogić koji te pita jesi siguran i to? Very Happy

men' to neak :\
Back to top
View user's profile Send private message
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 12.01.2005 12:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

-polygon wrote:
hehe ak moš izbjegni te skripte Very Happy nisu omiljene kajaznam.. joj. Very Happy

Confused

jednom je zyt nesto spominjao oko toga da je <a href="#" onNesto="nesto();"...> krivo...
nisam siguran...
mislim da je skripta trebala ici u href... al sad ne mogu naci...

@zyt: ajd nas prosvijetli Smile
(il sam je nest zabrijo Embarassed )

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zytzagoo
mi3.crew


Joined: 25 Aug 2003
Posts: 1842
Location: Zagreb, Hrvatska

PostPosted: 12.01.2005 12:19    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

U principu je lose imati linkove tipa
Code:
<a href="#" onclick="openWindow('neki_url');"></a>,
jer covjek bez javascripta ne moze kliknuti link.
Kad je slucaj da se poziva javascript onclick (a radi se o linku na neku drugu stranicu), treba staviti:
Code:
<a href="neki_url" onclick="openWindow('neki_url'); return false;"></a>
- u tom slucaju i oni koji imaju iskljucen javascript mogu doci do tog linka, a oni s javascriptom ce izvrsiti javascript funkciju, dok ce return false sprijeciti otvaranje klasicnog href dijela linka u maticnom prozoru.

Pretpostavljam da je budha na to mislio...

_________________
[+]I[+]am[+]my[+]own[+]religion[+]
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
budha



Joined: 02 Mar 2004
Posts: 1377
Location: Osijek

PostPosted: 12.01.2005 12:21    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

jea.. that's it!
znao sam da je nest bilo Cool

danke!

_________________
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Client-side All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group