Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Ogresta
Goto page 1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame
View previous topic :: View next topic  
Author Message
TilT



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 117
Location: Lovran

PostPosted: 24.10.2003 21:44    Post subject: Ogresta Add user to your forum ignore list Reply with quote

nisam znao kamo ovo spada, ali evo baš sad mi je iza leđa na tvu bila željka ogresta i cura mi kaže jel to onaj glumac... ja se okrenem i vidim na jumbo ekranu se ispisuje kao rukopisom Ogresta. Ali ja mislim da je to copy - paste iz Oprah šou mislim da i njoj tamo iza tako slova pišu kao rukopisom na ekranu. Pa ako je tako mislim sta nasi nemogu nista sami osmislit Rolling Eyes Confused
Back to top
View user's profile Send private message
spike



Joined: 15 Sep 2003
Posts: 44
Location: Zagreb

PostPosted: 24.10.2003 21:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

upravo pomislih isto kad vidjeh džingl na te-fau
oprah plagijat

_________________
Oko za oko, jezik za zube
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 25.10.2003 00:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A cem se vi cudite???
Pa kaj mislite da je Story super nova nasa ideja Smile)))
Back to top
View user's profile Send private message
stipsa



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 311
Location: Zgb.

PostPosted: 25.10.2003 01:23    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Lord Bond wrote:
Pa kaj mislite da je Story super nova nasa ideja Smile)))


Radi se o licenciranom programu ciju licencu moze kupiti bilo koja tv kuca.
Isto kao i milijunas, kolo srece i ine emisije...
Dobijes upute sto gdje treba stajati, kako izgleda spica i picis... Ista stvar ide i na njemackoj tv, vizualno (naravno i sadrzajno) su emisije svugdje jako slicne.

Last edited by stipsa on 25.10.2003 01:55; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
buzztard



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 84

PostPosted: 25.10.2003 01:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sumnjam da je ogresta išta licencirala. ;) kad već pričate o tome.

_________________
___(-o_o) .o( The tears of stangers are only water. )________
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
stipsa



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 311
Location: Zgb.

PostPosted: 25.10.2003 02:05    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

buzztard wrote:
sumnjam da je ogresta išta licencirala. ;) kad već pričate o tome.


evo edit da se zna na koji dio se odnosi moj odgovor :)
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
Blue Fusion



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 92
Location: Detroit

PostPosted: 25.10.2003 03:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

a bash ! gledam ogrestu, krece špica - kad ono Oprah Skin - samo drugi color Shocked

_________________
Brija Dot Com
@ www.brija.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
P:D



Joined: 17 Oct 2003
Posts: 10
Location: Novi Sad

PostPosted: 25.10.2003 09:44    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Mislim da ova uvodna "a la Oprah" špica sigurno nije ideja autorke, već uredništva i njihovog grafičkog odeljenja.

_________________
www.personalmag.co.yu
kompjuterski e-zine

www.personalmag.co.yu/blog/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 25.10.2003 11:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Treba Ogresta još puno masne hrane i kvarcanja da bude k'o Ofra, nije pokradena špica dovoljna. Shocked Al' zgodno je, pokradeno il' ne.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
Blue Fusion



Joined: 07 Oct 2003
Posts: 92
Location: Detroit

PostPosted: 25.10.2003 13:02    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Painkillerz wrote:
Treba Ogresta još puno masne hrane i kvarcanja da bude k'o Ofra, nije pokradena špica dovoljna. Shocked Al' zgodno je, pokradeno il' ne.


nije uopce gust sa ukradenm idejom, to je kao matrix effect u lila boji
ni lud Shocked

_________________
Brija Dot Com
@ www.brija.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 25.10.2003 17:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A kud spada Story Super Nova OBN edition??? Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
hrky



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 174
Location: Zagreb

PostPosted: 01.11.2003 09:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

bas sam jucer gledao spicu za opra..khm.. ovaj ogrestu i reko', moram cut misljenje ovih ljudi, kad ono, vec znate. Nista nam ne promakne!

moje misljenje:
BLATANTLY STOLEN!!!

_________________
i'm Rick James, bitch!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Janko



Joined: 07 Nov 2003
Posts: 3

PostPosted: 09.11.2003 04:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

A i napadna su ona bijela slova koja se ispisuju i titraju i skaču i udaraju te u oči.. Dobro, mi na televiziji to gledamo samo kad je kamera uperena, ali oni koji tamo sjede vjerojatno moraju pokrivat oči da im nebi smetalo... Shocked
Back to top
View user's profile Send private message
Painkillerz



Joined: 14 Sep 2003
Posts: 441
Location: La La Land

PostPosted: 09.11.2003 14:30    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Blue Fusion wrote:
nije uopce gust sa ukradenm idejom, to je kao matrix effect u lila boji
ni lud Shocked


LILA JE ZAKON MAJKUMU!!! Shocked Erm... Da... Idem ja sad.

Nisam mislio da je dobro to što su pokrali, al' bar nisu pokrali nešto ružno. Svejedno, treba mijenjat špicu, jer je to zlo i naopako.

_________________
JEWS FOR JESUS
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 09.11.2003 19:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

da, recimo, fenomenalno je kako nov@ tv krade, al ono MASOVNO. imaju spice isto ko i njemacki, ono horizntalne crte su od rtl2, ono vertikalno sa slikom i reklame je od onog njemackog sa trokuticem, pro sibn?

fenomenalno. nova tv ima tako los graficki tim da je to prestrasno. da ne pricam o vizualnom identitetu story super nova music i normalni gdje je od popstars njemackog uzeta elipsa+lensefler al opet prejadno.

bas ogavno. nadam se da ce hrtl dici malo standard. nadam se
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 09.11.2003 21:22    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo kada vec pricas o NOV@ TV-u.. imam nekoliko poznanika koji poznaju neke i tako dalje, uglavnom spika je ta da ti oni uzmu neke klince s faxa i ponude im mjesto zaposlenja, daju im zadatak da naprave kao neke spice da vide da li im to ide ili ne.. oni to naprave, plate im nesto sitno kao za trud, kazu im da nisu zadovoljni s njima i daju im nogu. I tako to ide round and round... Ali samo se nadam da se svi ti ljudi znaju i da ce napraviti nekakav klan pa da im to sve vrate kao payback na foru "What goes arround comes arround"... Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ivan



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 320
Location: Zagreb

PostPosted: 09.11.2003 21:36    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pa nije samo na programu nove, nego i njihov sajt je (loša) kopija pro7-ovog
tko nije vidio, bilo je na plagijatu još davno
pro7
nova

_________________
no ojro
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 09.11.2003 22:52    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

hmm. a cekaj philatz, a ko onda radi te spice. ti ljudi kaj su stalno tamo ili ti klinci?
e da, za sajt nism znao, al finoooo. fakin idiots.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
blackduke
mi3.crew


Joined: 08 Sep 2003
Posts: 2681
Location: Zagreb

PostPosted: 09.11.2003 22:53    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

e da, jos kad sam vidio logo koji su odbili na untrashedu... fenomenalno.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Twitter profile
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 09.11.2003 23:13    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

blackduke wrote:
hmm. a cekaj philatz, a ko onda radi te spice. ti ljudi kaj su stalno tamo ili ti klinci?


Koliko sam ja skuzio iz razgovora sa tim tipom koji je prosao faze od HRT-a do OTV-a i Nove.. oni imaju takve igre, dakle izrabljivanje... glupo je pricati o tome jer je izrabljivanje jedna konstantna stvar ili ti kako da kazem.. to je jedna od točaka u karijeri. Sada trenutno ne znam ko ih radi samo znam da su onu koju si spominjao s onim zelenim crtama i tim glupostima radili studosi koji su dobili muda pod bubrege.

A i sam vidis da im kvaliteta i ostalih reklama i montaze svega nije bog zna kakva.. zapravo je nikakva.. ne znam da li ste imali prilike vidjeti onaj jingle tj. spicu od jokera ili kako se zove onaj upitnik fake kviz?? Jesus..

Covjece moj bi cucak koji lezi stalno pored mene i gleda me sto radim napravio bolje od toga.. istina da bi se po ekranu vrtile kosti ali.. heh'.. it's a dog eat dog world...

Wink

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 10.11.2003 11:00    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stipsa wrote:
Lord Bond wrote:
Pa kaj mislite da je Story super nova nasa ideja Smile)))


Radi se o licenciranom programu ciju licencu moze kupiti bilo koja tv kuca.
Isto kao i milijunas, kolo srece i ine emisije...
Dobijes upute sto gdje treba stajati, kako izgleda spica i picis... Ista stvar ide i na njemackoj tv, vizualno (naravno i sadrzajno) su emisije svugdje jako slicne.


story super nova NIJE licenca. jest da je ideja vec vidjena, vizualni identitet popaljen, ali ne radi se o licenci.
Back to top
View user's profile Send private message
buzztard



Joined: 08 Sep 2003
Posts: 84

PostPosted: 10.11.2003 11:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

ako nije licenca yebeš našu pravnu državu... što uopće RTL radi u ovim krajevima? jesu ludi?

Last edited by buzztard on 10.11.2003 11:09; edited 1 time in total

_________________
___(-o_o) .o( The tears of stangers are only water. )________
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 10.11.2003 11:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Very Happy and again... what about OBN?? Very Happy

Nego.. kada sam cuo onu provalu kao "live" u tri drzave... (Hrvatska, B&H i Slowenia).. Very Happy uuu... small step for nova, big step for story kind...

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 10.11.2003 11:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

buzztard wrote:
ako nije licenca yebeš našu pravnu državu... što uopće RTL radi u ovim krajevima? jesu ludi?


Hehe.. RTL je vjerovatno imao nekakvo istrazivanje Kroazien trzista i skuzili su da su hrvati "Suckers for Soap Operas".. da vidis sad kad bace "Divlju Ruzhu" i "Marisol" na reprizu!! Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
dunga



Joined: 03 Oct 2003
Posts: 672
Location: Zg

PostPosted: 10.11.2003 12:24    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

buzztard wrote:
ako nije licenca yebes nasu pravnu drzavu... sto uopce RTL radi u ovim krajevima? jesu ludi?


prije 30-ak godina postojala je emisija "prvi pljesak", slicno koncipirana, samo bez tako izrazenog natjecateljskog segmenta. prema tome, svabe nemaju sto licencirat. reality je trenutna tv furka, i svaka tv ga isfurava kako zna i moze. slovenci su prije godinu-dvije-tri poceli sa programom pod imenom "pop stars" (tako nekako), samo nisu uspjeli proizvest ovakvu kolicinu masovne histerije kao nova...

RTL je ovdje da digne sto vise para. za najvise godinu dana isplatit ce hrvatske partnere i prodavat nam trecerazredne svapske proizvode.
dodjela koncesije RTLu je nesto najgore sto se moglo desit hr televiziji...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group