Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Siddharta - napoj

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame
View previous topic :: View next topic  
Author Message
stipsa



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 311
Location: Zgb.

PostPosted: 24.10.2003 22:41    Post subject: Siddharta - napoj Add user to your forum ignore list Reply with quote

Svaka cast susjedima (pod uvjetom da su radili spot doma fk0rs :)), radi se o 3d masterpiece-u koji vrlo vjerojatno na domacoj sceni necemo sresti u skorije vrijeme... stvarno mi na pamet ne pada niti jedan domaci spot koji bi u usporedbi s gore navedenim licio na ista drugo nego na - smece.

ukoliko ga ulovite na nekoj od slo programa, pogledajte :)
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
spike



Joined: 15 Sep 2003
Posts: 44
Location: Zagreb

PostPosted: 24.10.2003 23:03    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

neas pojma Smile
od jinxa ima jedan ultrakul spot u nekoj pixelart3d tehnici kombiniranoj sa vektorima...ma nemrem objasnit

mislim da se stvar zove "avantura pocinje" tam neki makni u spejs šatlu i to

_________________
Oko za oko, jezik za zube
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
stipsa



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 311
Location: Zgb.

PostPosted: 25.10.2003 00:12    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

nisam rekao da tvrdim, vec da mi ne pada na pamet u trenutku pisanja posta... anyway, ti trenutno nisi mjerodavan za komentare buduci da - za pocetak - spot uopce nisi ni vidio Razz
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 25.10.2003 00:45    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma joj, nemre se uopce mjerit... I to ne mislim na spot. Gle, Sidharta je prvi bend iz slovenije kaj se moze prodat van granica njihove drzave poslije Videosexa i naravno da imaju jebene sponzore koji ce im slozit spot. OK, nisam ga vidio i ideja je mozda kao i izvedba mrak, ali...
Pa to im je jedini bend u zadnjih 20 kuki kaj se moze, recimo da moze, prodat u HR. A nasi ne da haraaju dezelom vec rastueraju... Od ljige Olivera, preko pipsa, do ljiga iz Colonije... Osim toga imaju i nasi bendovi cool spotove, nije sve u 3du...
Back to top
View user's profile Send private message
stipsa



Joined: 07 Sep 2003
Posts: 311
Location: Zgb.

PostPosted: 25.10.2003 00:57    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Lord Bond wrote:
Ma joj, nemre se uopce mjerit... I to ne mislim na spot.


tvoj post onda ne spada ovdje nego u forum muzika...
bilo bi lijepo kad ne bi skretali s teme - u ovom slucaju radi se dakle samo o vizualnom dojmu, zaboravite kvalitetu muzike i usporedne povijesne preglede iste...

fk0rs sve pada u vodu ukoliko su im sponzori zaposlili ljude izvana da naprave spot... to pitanje ostavljam otvorenim Smile
Back to top
View user's profile Send private message Twitter profile
Bond



Joined: 16 Sep 2003
Posts: 536
Location: Downtown

PostPosted: 25.10.2003 12:58    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

stipsa wrote:
fk0rs sve pada u vodu ukoliko su im sponzori zaposlili ljude izvana da naprave spot... to pitanje ostavljam otvorenim Smile


Nisam se ni mislio oprijedjelit za muziku. Vec sam samo htio naglasit da je taj bend trenutno najjaca stvar kaj slovenci imaju i da nije cudo da iza njih stoji odredjeni broj ljudi koji se brine o odredjenim stvarima pa tako i o spotovima. Jer oni su trenutno njihov najveci izvozni proizvod sto se glazbe tice, naravno tu se krije i lova pa nije ni cudo da imaju mrak spot i sve to. Stvar je kompletnog projekta koji misli da moze ugrabiti i dop kolaca s hrvatskog trzuista (nastupi na HTVu, koncert u Aquariusu...) a ne samo benda kao benda i mjuze kao mjuze.
Eto, to sam mislio, a ne na kvalitetu mjuze...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> Film, spotovi, reklame All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group