Forum FAQForum FAQSearchSearch MemberlistMemberlist Forum ignore listForum ignore list RegisterRegister ProfileProfile Log in to check your private messagesLog in to check your private messages Log inLog in
Smoking will take away 10 years of your life.

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 13.01.2005 14:02    Post subject: Smoking will take away 10 years of your life. Add user to your forum ignore list Reply with quote


Neki dan gledam Denis Leary-a tj. njegov stand-up "No Cure for Cancer" iz 1992-ge.
Uglavnom, Leary je jedan od najpoznatijih pusaca na svijetu i u tom svom filmicu tj. na tom live performanceu prica o svemu i svacemu a ponajvise o pusenju - u svemu tome je i izjava koja je 100% istinita i odlicna;

Denis Leary wrote:

Smoking takes ten years off your life. Well it's the ten worst years, isn't it folks? It's the ones at the end! It's the wheelchair, kidney dialysis, adult diaper fucking years. You can have those years! We don't want 'em, alright?


Guy makes a good point. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Lota



Joined: 06 Sep 2004
Posts: 31

PostPosted: 13.01.2005 14:10    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

najlakse je bit kul kad si zdrav..mislim da bi mu naglo ponestalo duhovitosti kad bi u svojim najboljim godinama doznao da su mu pluca i ostali organi za reciklazu.. Neutral
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 13.01.2005 14:14    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Denis Leary wrote:

I'm gonna get one of those tracheotomies. So I can smoke two cigarettes at the same time. I'm gonna get nine tracheotomies all the way around my neck. I'll be Tracheotomy Man! "He can smoke a pack at a time! He's Tracheotomy Man!"

Laughing mislim da to njega uopce ne dira.. Smile

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
pike



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 399
Location: Zagreb

PostPosted: 13.01.2005 14:15    Post subject: Podrška Issi... Add user to your forum ignore list Reply with quote

Issa je u pravu, dok si zdrav treba do maksimuma koristit priliku da budeš kul... Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address
keye



Joined: 24 Nov 2003
Posts: 2465
Location: Paris - France

PostPosted: 13.01.2005 14:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Quote:
Smoking takes ten years off your life. Well it's the ten worst years, isn't it folks?


zaboravio je dodati da osim sto ce eivjeti deset manje i njegovih deset zadnjih biti ce u drustvu raznih metastaza i kemioterapija. dakle 10 god. loseg zivota +10 koji ne odzivis = 20 godina Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 13.01.2005 14:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Kad se kaže "Smoking takes ten years off your life", to nije crop, nego resize -- znači da se "wheelchair, kidney dialysis, adult diaper fucking years" samo pomaknu deset godina ranije

So far pušačima i alkićima je najjači argument "pa što ako umrem ranije, tko ionako želi biti star i nemoćan" ili (drugi oblik) "who needs lungs, who needs a liver"

Dok tinejdžeri govore "who needs parents?" Cool

Moja frendica je još in high school iskašljavala krv (pack a day + low constitution), ali kad smo je pitali zašto ne prestane rekla je "da ne želi prestat jer to voli" i "da joj se jebe za starost kad je starost ionako sranje"... Mislim, ni ja nisam lud za time da budem in wheelchair ali mi je sad baš žao što na te svoje izjave nije dobila jedan dobar smack in the face -- ako od nikoga drugog onda od mene Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 13.01.2005 14:41    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
ali kad smo je pitali zašto ne prestane rekla je "da ne želi prestat jer to

Laughing
"Tracheotomy GIRL"

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Adrian



Joined: 02 Apr 2004
Posts: 692
Location: Around & about

PostPosted: 13.01.2005 15:07    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Evo ja sam jutros baš ušao u treći dan nepušenja, Laughing ,
i već me grlo boli za popizdit. Iskašljao sam skoro pola kile.

Eto Vam sad, antipušači, sad kad zapalim, odma će mi bit bolje.
Grlo više ne boli, nema nervoze. Cigarete su lijek ljudi moji!!!!!!

Šala. Wink

_________________
The quest for certainty blocks the search for meaning. Uncertainty is the very condition to impel a man to unfold his powers.
http://origami.hr
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
pike



Joined: 09 Sep 2003
Posts: 399
Location: Zagreb

PostPosted: 13.01.2005 15:09    Post subject: načelno i statistički... Add user to your forum ignore list Reply with quote

je OK, al da go hebeš ne mogu zaboravit jedan sistematski od pred puno let...ja i frend oboje po 20 let...on sportaš aktivni, kokakolu smatra opakim i pogibeljnim pićem, nikad pio nikad pušio... ja...hm, ne takav. Meni: sve 5. Njemu: bojimo se da ste očito zbog iznimno snažne konstitucije prehodali tešku žuticu ne primijetivši...vaša jetra je teško oštećena, pripremili smo vam uputnice... Sad
Ni med cvetjem ni pravice...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 13.01.2005 15:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Krleža wrote:
Ni med cvetjem ni pravice...

Oh, da, podsjetio si me na 'the ultimate argument' Smile

"Ma ja tu pušim 3 kutije Malbora na dan od svoje treće godine a zdrav kao dren [lupa se šakama po prsima], a moja je jadna baka, koja je cijeli život bila strejter (destilirana voda, yoga i makrobiotika) i višestruka Olimpijska pobjednica u atletici, evo sad baš dobila rak pluća" Crying or Very sad Boo hoo!

Čuo sam tu verziju (u svojim varijacijama) 10^n puta d'oh!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 13.01.2005 17:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ja pusio dosta godina, prije nesto manje od godinu dana sam prestao pušiti cigarete, al sam zato prije nekih dvije godine poceo pusiti lulu. Puno veci gust, puno vise igranja u samom procesu pusenja, pripreme i poslije pusenja dok cistite lulu.

Nije toliko stetno, i meni je fakat OK, jedino ti s vremenom pocrne zubi Laughing . Povezao sam se na newsim sa dosta lulasa iz svijeta, stvarno je fascinantno kako neki ljudi briju na to, razmjenjuju duhane, tehnike ciscenja i odrzavanja lula cistima...

Evo, ja bas prije nekih dva tjedna kupio novu lulu od jednog starog majstora iz Njemacke. Rucni rad. Divota!!

http://ccc.domaindlx.com/Domba/grafika/lula_low.jpg



Wink
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sasac



Joined: 23 Jan 2004
Posts: 248
Location: Zagreb

PostPosted: 13.01.2005 17:34    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

@domba: Super izgleda lula. Mozda da se bacis na dizajn toga? Ili vec jesi pa ovim putem siris trend prije plasiranja proizvoda? Very Happy Sala...

Zdravlje treba cuvati i ne treba pretjerivat s nicim. Iako teoriju svi dobro znamo, drugacije je u praksi. Samo znam da mi je drago sto nisam Talijan. Ako ikad kod nas zabrane cigaretu u bircevima (uz kavu, mmm...) - selim se!

Okorjeli.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Domba



Joined: 17 Sep 2003
Posts: 548
Location: Samobor

PostPosted: 13.01.2005 17:51    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

sasac wrote:
@domba: Super izgleda lula. Mozda da se bacis na dizajn toga? Ili vec jesi pa ovim putem siris trend prije plasiranja proizvoda? Very Happy Sala...

Zdravlje treba cuvati i ne treba pretjerivat s nicim. Iako teoriju svi dobro znamo, drugacije je u praksi. Samo znam da mi je drago sto nisam Talijan. Ako ikad kod nas zabrane cigaretu u bircevima (uz kavu, mmm...) - selim se!

Okorjeli.


Vjeruj mi da sam se totalno zapalio, ali treba puno iskustva i vremena, i smisla.
Skinuo sam tonu materijala s neta, sve znam - koji materijali, postupak izrade, poliranja...
Mozda se jednog dana primim posla. Very Happy

A kaj je najbolje, taj majstor iz Njemacke je stari dizajner u mirovini. Lulama se poceo baviti iz hobija. Very Happy

A ako nekog izgleda kako izgledaju najbolje lule koje sam ikad vidio neka svrati na http://www.atelierrolando.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
[ch3wie]



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 145
Location: -| centar paznje |-

PostPosted: 13.01.2005 22:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Jab lulo Smile

Mah za sad sam samo na cigaretama!
Zabranili su pusenje u pabovima u Irelandu sam cuo ... eh kako chesh sad ulazit u nezadimljen pub to tek NIJE cool!
U stara vremena dama nije bila dama bez cigarspica i cigarete u njemu i male damske pepljarice u torbi, to se smatralo civiliziranim, taman ja doso na red za propusit i sad je civilizirano ne pusit. Reko FU! heh to za spike probaj te ovo skuzit : Bab mi pusi 60 g. nema rak, deda je dimio i umro od raka pluca, that's life, btw baba ima 75g.
Trebalo bi podjelit prostor za pusace i nepusace i to je to , ali sad prohibicije uvodit pa nismo mi Amerika (il smo se vec poceli furat na gluposti?).

_________________
I sit here locked inside my head, remembering everything you've said, the silence get's us nowhere, get's us nowhere way too fast!
N.e.0. -=- Nomen est Omen
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
ska



Joined: 08 Oct 2003
Posts: 402

PostPosted: 14.01.2005 00:11    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Dobar argument za ljude koji mene/nas pušaće maltretiraju.
Juhu jupi...

_________________
ska
Back to top
View user's profile Send private message
Empyros 27



Joined: 23 Sep 2003
Posts: 245

PostPosted: 14.01.2005 02:08    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Domba wrote:
Ja pusio dosta godina, prije nesto manje od godinu dana sam prestao pušiti cigarete, al sam zato prije nekih dvije godine poceo pusiti lulu. Puno veci gust, puno vise igranja u samom procesu pusenja, pripreme i poslije pusenja dok cistite lulu.

Nije toliko stetno, i meni je fakat OK, jedino ti s vremenom pocrne zubi Laughing . Povezao sam se na newsim sa dosta lulasa iz svijeta, stvarno je fascinantno kako neki ljudi briju na to, razmjenjuju duhane, tehnike ciscenja i odrzavanja lula cistima...

damn...
ja sam presta(o) pušit prije 1.5 mjeseca i mogu reć da mi je skroz bolje bez cigareta..(roba i prsti mi ne smrde po dimu ,
al f*ck it... fali mi oni goddamn feeling cigare u ruci i stanice...npr čekanje busa,tramvaja,katamarana..votevr i cigarete u ruci.
BTW na kutiji od YORKA piše: "Sa cigaretom nikad nisi sam" Wink

i meni je palo na pamet da nabavim fancy pipe ...al možda jednoga dana ... Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
lik



Joined: 12 Jan 2004
Posts: 39
Location: Zgb

PostPosted: 14.01.2005 02:33    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

...malo previše filozofije, ak pušiš, pušiš...znaš kaj radiš i zašto....rizično je...sve ostalo su priče....
...inače i sam sam nikotinaš i uživam u tom...
....mene smeta ta diskriminacija pušača preko ekskluzivnih zabrana i sl....a da ne spominjem da pljuge u nadolazečoj nam efropi nemreš dobit bez ogromnog upozorenjaprek pol kutije na kojem slikovito pišu porukice tipa : Smoking can cause a slow and painful death (stvarna poruka na kutiji M lightsa)...zvuči ko neš što bi Prljavi Harry rekao... Twisted Evil

_________________
c...?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ez-rider



Joined: 20 Oct 2003
Posts: 76
Location: Zagreb

PostPosted: 14.01.2005 09:39    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

pusenje je je uber g0vno! .. volio bi da nisam nikada zapalio .. ovisnost koju stvara je nenormalna .. pusim cca 15. a zadnjih 5 pokusavam prestat .. poceo sam motat duhan u zadnje vrijeme .. da ubijem onaj prvi impuls .. i nije lose .. puno cesce preskocim cigaru .. veci su mi razmaci izmedju .. ali to je Zlo! .. volio bi prestat, jakooo .. ali sam slaba gnjida valjda ..

.ez.
Back to top
View user's profile Send private message
Philatz



Joined: 22 Sep 2003
Posts: 3176
Location: Zagreb/Croatia .. London/UK

PostPosted: 14.01.2005 10:38    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

lik wrote:
.a da ne spominjem da pljuge u nadolazečoj nam efropi nemreš dobit bez ogromnog upozorenjaprek pol kutije na kojem slikovito pišu porukice tipa : Smoking can cause a slow and painful death (stvarna poruka na kutiji M lightsa)...zvuči ko neš što bi Prljavi Harry rekao... Twisted Evil

Znas onu.. Da na kutiji pise ogromnim slovima naziv cigareta "KARCINOM" i da je gore logo od lubanje kostura sa kostima i da je cover crno / bijeli onako piratski.. ljudi bi ipak pusili samo da probaju new flavour. Very Happy

_________________
Danger Global WarmingMidnight FormulaKunstterrorist Organisationflickrlatz
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
gog



Joined: 18 Jun 2004
Posts: 679
Location: zagreb

PostPosted: 14.01.2005 11:49    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Ma ti natipisi ubiju dizajn kutije Very Happy Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Empyros 27



Joined: 23 Sep 2003
Posts: 245

PostPosted: 15.01.2005 01:16    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

gog wrote:
Ma ti natipisi ubiju dizajn kutije Very Happy Twisted Evil

Ja sam pušia plavi ronhil zbog toga što mi je bila lipa kutija ... Laughing
(onako modro plava sa nekim uberkulfancy srebrnim slofcima:)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
kelso



Joined: 19 Jul 2004
Posts: 507
Location: Zagreb -> Zapruđe

PostPosted: 15.01.2005 02:27    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

imam 15 god. i na maturalcu sam po šteke jednu za drugom popušio... a zašto?!?
nije zbog tog što su svi ostali pušili ili zbog tog što mi je to fino i slično!
sve je to zbog tog osjechaja da drzim cigaretu i osjecham se starijim,a sad za vas starije jedino mogu rech: OVISNICI! Laughing

prvo ste krenuli s namjerom da se osjechate starijima,ali onda ste toliko ostarili da i kad bi htjeli prestat ne mozete! eto vam na Exclamation

_________________
Don't drop it!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Sulien



Joined: 04 Jan 2004
Posts: 2905
Location: Zagreb

PostPosted: 15.01.2005 02:50    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

kelso wrote:
nije zbog tog što su svi ostali pušili ili zbog tog što mi je to fino i slično!

NARAVNO da nije!! To je zato što si ti totalno ZAKON i SVOJ!!! I neće ti nitko drugi govorit što da radiš!!

You're NOBODY'S bitch!!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
carr



Joined: 13 Nov 2003
Posts: 1397
Location: Karlovac

PostPosted: 15.01.2005 12:09    Post subject: Add user to your forum ignore list Reply with quote

Sulien wrote:
kelso wrote:
nije zbog tog što su svi ostali pušili ili zbog tog što mi je to fino i slično!

NARAVNO da nije!! To je zato što si ti totalno ZAKON i SVOJ!!! I neće ti nitko drugi govorit što da radiš!!

You're NOBODY'S bitch!!

pusionicari Smile

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    mi3dot.org Forum Index -> FFA All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group